ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: b^free »

ZAKSA przegrywa pierwszego seta i to nawet nie z winy Buszka. :)
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

Pocieszający komentarz Kevina na Instagramie:
#illbebackfast
marcin555
Posty: 52
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 15:44

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: marcin555 »

krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Czyli ma taką samą kontuzję jaką miał Maciej Rybus ;)
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dzordz1993 »

Na stronie http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... konieczna/ pisze że obędzie się bez operacji barku, ale rehabilitacja trochę potrwa czyli wychodzi na to iż Zaksa będzie musiała w playoff LM grać z Buszkiem na przyjęciu.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Klugenhammer »

Nie ma co dramatyzować. Play offy w LM zaczynają się dopiero za miesiąc (14/21 III), a w +L w kwietniu. W optymistycznym, acz bardzo realnym scenariuszu, Kevin będzie już wtedy w pełni sprawny. Poza tym Buszek z każdym kolejnym meczem powinien prezentować się coraz lepiej.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Miał być transfer z Conte ,ale zablokowany przez przez przepisy.Tille czeka jednak operacja.Zródło onet.PS
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kuki91 »

Przepisy to przepisy, ale zgadzam sie ze przepis nalezy przedyskutowac po sezonie. Idiotyzm ze podstawowy gracz (mydle ze co do tego nikt nie ma watpliwosci) wychodxk z kontuzji na poczatku sezonu i przez to nie spelnia cyferek narzuconych przez przepis :o z ciekawosci, ktorys przyjmujacy Skry lub Redovii by sie ldpal?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Chyba,żeby ktoś nagle zmienił przepisy ale na to się nie zgodzą prezesi tych klubów typu Skra itd.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: niepoinformowany »

Czyli jak zawodnik co jakiś czas łapie drobne kontuzje, i opuszcza przez to spotkania, to wobec niego nie może być użyty transfer medyczny bo % setów się nie zgadza :) Bardzo logicznie, ale to Plusliga w końcu więc nic mnie nie zdziwi.

Chociaż w sumie jestem przeciwny wzmacnianiu się transferami w trakcie sezonu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

Czyli za Winiara,trochę Bednorza i Szalupy też by nie dało rady :)
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lady_TNT »

A tak z innej strony, bo nie orientuję się w tych przepisach - czy po zamknięciu okienka transferowego kluby mogą między sobą wypożyczać zawodników? Tak jak w tej sytuacji, nowy transfer odpada, joker medyczny odpada, a wypożyczenie? Czy jest to podpięte pod transfer i z chwilą zamknięcia okienka nie można już nic zrobić?
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: qtp »

lobmar pisze:Miał być transfer z Conte ,ale zablokowany przez przez przepisy.Tille czeka jednak operacja.Zródło onet.PS
No to dość szokująca informacja, miał wrócić na LM, ktoś potwierdzi?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Szampon093 »

qtp pisze:
lobmar pisze:Miał być transfer z Conte ,ale zablokowany przez przez przepisy.Tille czeka jednak operacja.Zródło onet.PS
No to dość szokująca informacja, miał wrócić na LM, ktoś potwierdzi?
Tille sam ma zdecydować czy operacja teraz, czy po sezonie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

Cieszę się, że Oleś nie będzie grał w Zaxie. Już mi jeden Zatorski wystarczy (Pinia nie liczę, bo to przesympatyczny charakter).

Tak samo nie mogę patrzeć na Jurka w żółtej koszulce. On tam zupełnie nie pasuje.
Szampon093 pisze: Tille sam ma zdecydować czy operacja teraz, czy po sezonie.
Nie rozumiem, może mi ktoś wyjaśni, dlaczego jakiś niemiecki libero zajmuje uwagę tylu kibiców w wątku Zaxy?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: StanLee »

Nie wiem o co Wam chodzi z tym przepisem, przecież jego się nie da lepiej sformułować, jeżeli rzeczywiście chcemy zapobiegać sytuacjom gdzie jakiś zespół pozyskuje w trakcie sezonu takiego Conte i zmienia układ sił w naszej lidze. Ja jestem zwolennikiem braku jakichkolwiek przepisów w tej kwestii wzorem Serie A, ale to inna kwestia. Wiedziała Zaksa jakie jest ryzyko budowaniu składu na zawodniku o zdrowiu porównywalnym do tego Winiara, chociaż to może nie tyczy się bezpośrednio tej ostatniej kontuzji.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

Oczywiście, że tak. Kędzierzyn poradzi sobie z Buszkiem i Semeniukiem.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanimo »

Na krajowym podworku.
I tez z pewnym znakiem zapytania wobec nowego oblicza Skry.

Wszyscy beda cwiczyc flota do stref gdzie stoi przyjmujacy.:)
Pan Wacek
Posty: 346
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Pan Wacek »

Noworoczny pisze:Cieszę się, że Oleś nie będzie grał w Zaxie. Już mi jeden Zatorski wystarczy (Pinia nie liczę, bo to przesympatyczny charakter).

Tak samo nie mogę patrzeć na Jurka w żółtej koszulce. On tam zupełnie nie pasuje.
Szampon093 pisze: Tille sam ma zdecydować czy operacja teraz, czy po sezonie.
Nie rozumiem, może mi ktoś wyjaśni, dlaczego jakiś niemiecki libero zajmuje uwagę tylu kibiców w wątku Zaxy?
Czepiasz się pisowni nazwiska, a sam nie piszesz poprawnie nazwy klubu. Z tymi ksywkami to też daj sobie spokój bo pewnie czasami połowa czytających zastanawia się o kogo ci chodzi.
No one likes us, we don't care!
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: panna-na-walizkach »

Pan Wacek pisze:
Noworoczny pisze:Cieszę się, że Oleś nie będzie grał w Zaxie. Już mi jeden Zatorski wystarczy (Pinia nie liczę, bo to przesympatyczny charakter).


Czepiasz się pisowni nazwiska, a sam nie piszesz poprawnie nazwy klubu. Z tymi ksywkami to też daj sobie spokój bo pewnie czasami połowa czytających zastanawia się o kogo ci chodzi.

A żebyś wiedział, że Noworoczny jakby miał napisać po nazwisku to by osiwiał chyba :]
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

kuki91 pisze:Idiotyzm ze podstawowy gracz (mydle ze co do tego nikt nie ma watpliwosci) wychodxk z kontuzji na poczatku sezonu i przez to nie spelnia cyferek narzuconych przez przepis :o
Powtarzana przez niemal wszystkich, włącznie ze Świderskim, bzdura. Tillie między kontuzjami również nie wypełnił limitu 80%.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: iron »

Pan Wacek pisze:
Noworoczny pisze:Cieszę się, że Oleś nie będzie grał w Zaxie. Już mi jeden Zatorski wystarczy (Pinia nie liczę, bo to przesympatyczny charakter).

Tak samo nie mogę patrzeć na Jurka w żółtej koszulce. On tam zupełnie nie pasuje.
Szampon093 pisze: Tille sam ma zdecydować czy operacja teraz, czy po sezonie.
Nie rozumiem, może mi ktoś wyjaśni, dlaczego jakiś niemiecki libero zajmuje uwagę tylu kibiców w wątku Zaxy?
Czepiasz się pisowni nazwiska, a sam nie piszesz poprawnie nazwy klubu. Z tymi ksywkami to też daj sobie spokój bo pewnie czasami połowa czytających zastanawia się o kogo ci chodzi.
Już dawno zwracałem na to uwagę ale jakby bez skutku. Chyba jara go to jak co chwila ktoś dopytuje o kogo chodzi. Cóż, przestałem czytać jego posty.

Kontuzja kluczowego gracza to sprawa losowa i to dopiero zmienia układ sił w lidze. Transfer medyczny w trakcie sezonu powinien temu zapobiegać.
No sympathy for fools...
WROMEK
Posty: 106
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: WROMEK »

Chal pisze:
kuki91 pisze:Idiotyzm ze podstawowy gracz (mydle ze co do tego nikt nie ma watpliwosci) wychodxk z kontuzji na poczatku sezonu i przez to nie spelnia cyferek narzuconych przez przepis :o
Powtarzana przez niemal wszystkich, włącznie ze Świderskim, bzdura. Tillie między kontuzjami również nie wypełnił limitu 80%.
Z Twojego postu wynika, ze nie rozumiesz problemu. Nie chodzi o to, zeby nagiac przepisy, a raczej o to ze przepis jest zle skonstruowany. Kazda z druzyna ma jednego lub kilku kluczowych zawodnikow i powinna byc mozliwosc ich zastapienia. Chodzi tez o LM, gdzie bez Kevina bedzie raczej ciezko. A Zaksa w tym roku ma szanse na dobry rezultat...
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Michal5 »

WROMEK pisze:Z Twojego postu wynika, ze nie rozumiesz problemu. Nie chodzi o to, zeby nagiac przepisy, a raczej o to ze przepis jest zle skonstruowany. Kazda z druzyna ma jednego lub kilku kluczowych zawodnikow i powinna byc mozliwosc ich zastapienia. Chodzi tez o LM, gdzie bez Kevina bedzie raczej ciezko. A Zaksa w tym roku ma szanse na dobry rezultat...
To w takim razie jak przepis powinien być skonstruowany, żeby to miało sens? Każdy klub powinien wskazać, który zawodnik jest kluczowy, a który nie? Przecież to kompletnie nie ma sensu, nie da się tego skonstruować lepiej niż obecnie. Chyba, że damy możliwość sprowadzania zawodników do końca rundy zasadniczej.
LM nie ma tu nic do tego, bo przepisy PlusLigi jej nie dotyczą i mogą sprowadzić kogo chcą, byle nie grał wcześniej w pucharach.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Jeśli są jakies wolne srodki lub znajdzie się nowy sponsor powinni zakontraktować Conte chociaż na LM.Conte rok temu mówił,ze jego największym marzeniem jest sukces w LM.Przeciez po porażce z Zenitem zaczęły się kwasy z Nim.Nie mógł przeboleć tej porażki. Takiej szansy może już nie mieć.Zarobił już swoje w Chinach więc koszty sprowadzenia powinny być znośne.Wejsc do poukładanej druzyny też powinno być atutem.
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: rocky »

Ogólnie cały pomysł ściągania zawodników w środku sezonu jest beznadziejny.
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: miki1990 »

dlaczego buszek wczoraj nie powąchał boiska nawet ?
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Semeniuk w sytuacji Zaksy musi być ogrywany.W parze z Buszkiem słabo by to wyglądało.Ta para myslę,ze będzie w Czestochowie,ew w Bydgoszczy,Z Olsztynem zapewnie Deroo z Buszkiem.
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: miki1990 »

lobmar pisze:Semeniuk w sytuacji Zaksy musi być ogrywany.W parze z Buszkiem słabo by to wyglądało.Ta para myslę,ze będzie w Czestochowie,ew w Bydgoszczy,Z Olsztynem zapewnie Deroo z Buszkiem.
dzięki
marcin555
Posty: 52
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 15:44

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: marcin555 »

Według mnie "słabsza" dyspozycja w ostatnich meczach ligowych (strata punktu z Radomiem oraz męczarnie z Katowicami) może być spowodowana tym, że aktualnie ZAKSA nie gra o nic, LM pewne pierwsze msc, liga- raczej spokojnie utrzymają się w 4 (biorą pod uwagę reszte zespołów walczących o "czwórkę" i tak nie ma co myśleć o ew. rywalu w półfinale) dlatego Fefe może poświęcić ten czas na budowanie formy na kwiecień, kiedy przyjdą najważniejsze mecze.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”