ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Memo »

Mogę się mylić ale wydaje mi się że rok temu była bardzo podobna sytuacja. Pod koniec fazy zasadniczej Zaksa zwolniła i nie grała już tak pięknie jak wcześniej, lecz na mecze z Rzeszowem wszystko wróciło do normy :) Fefe pewnie leci teraz podobnie, miejsce w czwórce raczej pewne, więc forme robi na ważniejsze mecze :)
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: nikt wazny »

Zaksa mógłaby faworytom z Rzeszowa i Bełchatowa wywinąć niezły numer gdyby tak przypadkiem w następnej kolejce powinęła im się noga :) .
7 pkt przewagi mają, więc nic się nie stanie.
Można wskoczyć w jakiś mikrocykl na siłowni :)
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Marcy$ »

Z 7pkt przewagi zrobią się 4.. nad Olsztynem wtedy na pewno (bo z nimi przegrają), a Resovia gra z Łuczniczką.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pewniak »

nikt wazny pisze:Zaksa mógłaby faworytom z Rzeszowa i Bełchatowa wywinąć niezły numer gdyby tak przypadkiem w następnej kolejce powinęła im się noga :) .
7 pkt przewagi mają, więc nic się nie stanie.
Można wskoczyć w jakiś mikrocykl na siłowni :)
Taktycznie pomoc Zaksy w wyrzuceniu Skry lub Resovii z czwórki jest w ich interesie. Taka Resovia może "zaskoczyć" w każdej chwili, Skra z Kurkiem też może postraszyć. A Olsztyn czy JW... oni na koniec sezonu będą spełnieni grając już w półfinale.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Szampon093 »

pewniak pisze:
nikt wazny pisze:Zaksa mógłaby faworytom z Rzeszowa i Bełchatowa wywinąć niezły numer gdyby tak przypadkiem w następnej kolejce powinęła im się noga :) .
7 pkt przewagi mają, więc nic się nie stanie.
Można wskoczyć w jakiś mikrocykl na siłowni :)
Taktycznie pomoc Zaksy w wyrzuceniu Skry lub Resovii z czwórki jest w ich interesie. Taka Resovia może "zaskoczyć" w każdej chwili, Skra z Kurkiem też może postraszyć. A Olsztyn czy JW... oni na koniec sezonu będą spełnieni grając już w półfinale.
Może i Olsztyn tak, ale JW nie spocznie na tym. Drużyna o słabszym potencjale, ale z ogromnymi aspiracjami, chęcią do gry jak KK.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Witam,

Też myślałem czy Zaksie powinie się noga przypadkowo teraz w sobotę czy nie :)
Natomiast ja się pytam, dlaczego mając 7 punktów przewagi grając z drużynami teoretycznie słabszymi FeFe ciągnie Deroo i Zatorskiego? Semeniuk + Buszek powinni sobie dać radę, nie mówiąc o Pająku... Nawet Rzeszów ostatnio gra z Masłowskim.
Żeby nie było jak w latach ubiegłych że na najważniejsze mecze zabraknie paliwa... (tfu tfu)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pewniak »

Szampon093 pisze:Może i Olsztyn tak, ale JW nie spocznie na tym. Drużyna o słabszym potencjale, ale z ogromnymi aspiracjami, chęcią do gry jak KK.
Kwestia oceny która para jest groźniejsza: zajechany Oliwa z Muzajem czy świeży Kurek z Wlazłym :) Mimo wszystko wolałbym JW jako przeciwnika w decydującej fazie
#gdybamysobie
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pigula »

głupotą by było gdyby Zaksa napinała się teraz za wszelka cenę na Olsztyn, maja na tyle przewagę że nawet strata 1-2 punktu z AZS nie powinno im zaszkodzić a może pomóc w tym że zagrają z Olsztynem lub JSW a nie Skrą ;)
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

Szampon093 pisze:Może i Olsztyn tak, ale JW nie spocznie na tym. Drużyna o słabszym potencjale, ale z ogromnymi aspiracjami, chęcią do gry jak KK.
No tak, bo w Olsztynie spojrzą w lustro, pomyślą "super, jestem w czwórce" i do półfinałów przystąpią, myśląc już o wakacjach :]
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Myslę,ze z Olsztynem nie odpuszczą.Ta przewaga pozwoli im na dużą rotacje skladem w pozostałych meczach poza LM i ew, meczem z Resovią.Ten mecz może zdecydować o być albo nie być w 4 dla rzeszowian.W Czestochowie spodziewam się Pajaka i Buszka z Semeniukiem.Byc może sprobuje Banacha.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Ejpok »

Witam,
lobmar pisze:W Czestochowie spodziewam się Pajaka i Buszka z Semeniukiem.Byc może sprobuje Banacha.
Taki skład powinien wyjść wczoraj właśnie, głównie ze względu na przewagę w tabeli. BA! Zaryzykowałbym i z takim zestawieniem przywitałbym Olsztyn, i bynajmniej nie dlatego że to jest lekceważenie czy "podwinięcie nogi", tylko dlatego żeby zmiennicy mogli się wykazać na tle bardzo dobrej drużyny, oraz zbudować w nich pewność siebie i zaufanie.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: lobmar »

Ejpok pisze:Witam,
lobmar pisze:W Czestochowie spodziewam się Pajaka i Buszka z Semeniukiem.Byc może sprobuje Banacha.
Taki skład powinien wyjść wczoraj właśnie, głównie ze względu na przewagę w tabeli. BA! Zaryzykowałbym i z takim zestawieniem przywitałbym Olsztyn, i bynajmniej nie dlatego że to jest lekceważenie czy "podwinięcie nogi", tylko dlatego żeby zmiennicy mogli się wykazać na tle bardzo dobrej drużyny, oraz zbudować w nich pewność siebie i zaufanie.
Pewnosc siebie to potrzebuje 1 szóstka bo inaczej to będzie wyglądało jak w Resovii.Skoro w Bydgoszczy zagrali oprócz Wisniewskiego pierwszym składem to tym bardziej nie odpuszczą Olsztynowii.Całą 2 szóstkę zobaczymy pewnie w Turcji.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: ldz »

Serio ktoś myśli, że po latach byciu w środku/końcu tabeli Olsztyn jakby awansował do półfinału to by rzucił wszystko "ok mamy już sukces"? :] No weźcie. Przecież to jasne, że by grali na maksa, co by niekoniecznie dało efekt w postaci zwycięstwa, ale na pewno by się nie poddali. Gdańsk 2 sezony temu wg Was odpuścił? :D
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Didek »

Trenera zmienia Kędzierzyn, prawdopodobnie Skra i Gdańsk. Być może Resovia. Czyli czub czeka przemeblowanie. Trenerzy ze słabszych finansowo klubów pewnie zmienili by swoje pozycje na ławkę u potentatów.


Dodatkowo wtym tygodniu zmienił się trener w Bydgoszczy.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: jupi_1991 »

W PW też zmiana trenera się szykuje:)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: drukjul »

ldz pisze:Serio ktoś myśli, że po latach byciu w środku/końcu tabeli Olsztyn jakby awansował do półfinału to by rzucił wszystko "ok mamy już sukces"? :] No weźcie. Przecież to jasne, że by grali na maksa, co by niekoniecznie dało efekt w postaci zwycięstwa, ale na pewno by się nie poddali. Gdańsk 2 sezony temu wg Was odpuścił? :D
A Pasini właśnie dziś napisał na swoim blogu że następcą de Giorgi w ZAKS-e miałby zostać nie kto inny, tylko Andrea Gardini.

Chytrze pomyślana zagrywka psychologiczna przed sobotnim meczem na szczycie? :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

Pasini często pisze bajki... Ale nie zawsze ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: pigula »

czyli ptaszki dobrze cwierkaja, Gardo do Zaksy, Bednaruk do Olsztyna.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2017, o 20:39 przez pigula, łącznie zmieniany 1 raz.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Lucarelli »

Jeżeli Świderski wybierze Gardiniego to będzie to wielkie rozczarowanie, spodziewałem się dużo lepszego trenera
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: hardy »

Jak koncert życzeń to może Lozano.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: krzysiu »

troche słabo z tym Gardinim , a co z AA?
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: mikser »

hardy pisze:Jak koncert życzeń to może Lozano.
Jak koncert życzeń to ja poproszę dla Zaksy o Stojczewa, jeśli jeszcze wolny.
Matakujce
Posty: 32
Rejestracja: 23 cze 2014, o 15:30
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Matakujce »

Bednaruk w Olsztynie to nie głupi pomysł. Olsztyn co roku prezentuje dobry poziom finansowy a jak widać Kuba potrafi skleić "drużynę" ze wszystkiego.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: weary_skier »

Matakujce pisze:Bednaruk w Olsztynie to nie głupi pomysł. Olsztyn co roku prezentuje dobry poziom finansowy a jak widać Kuba potrafi skleić "drużynę" ze wszystkiego.
W tym sezonie, kiedy wreszcie jest stabilny sponsor i jakieś oczeiwania idzie mu bardzo średnio.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Chal »

A skąd wam się wziął Bednaruk w Olsztynie? :D Gdyby miał tam trafić, to zrobiłby to już wcześniej.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kanimo

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: kanimo »

weary_skier pisze:
Matakujce pisze:Bednaruk w Olsztynie to nie głupi pomysł. Olsztyn co roku prezentuje dobry poziom finansowy a jak widać Kuba potrafi skleić "drużynę" ze wszystkiego.
W tym sezonie, kiedy wreszcie jest stabilny sponsor i jakieś oczeiwania idzie mu bardzo średnio.
Zasadniczo sie zgadzam bo i ten kawalek z Guma byl falowaniem. Niemniej od dluzszego czasu gra najmlodszy i najmniej doswiadczony sypacz w PL. Juz Gil mial wiecej doswiadczenia( repra w kedecie a moze w minikadecie). Wyobrazcie sobie Zakse bez Toniuttiego na dlugim wycinku czasu. A ze Skra i Katowicami wygrali.

Taka troche Kowaloza na poczatku. Duza rotacja wsrod 4 przyjmujacych. Obecnie chyba wykrystalizowala sie para Kwolek/Lapa plus Samik jako zmianowy. Mozna by powiedziec, ze mimo braku Gumy podganiaja. Tylko te wpadki :(
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Odp: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: andrzej13 »

mikser pisze:
hardy pisze:Jak koncert życzeń to może Lozano.
Jak koncert życzeń to ja poproszę dla Zaksy o Stojczewa, jeśli jeszcze wolny.




Lozano stoi w miejscu jako trener ;) Jeśli już koncert życzeń to poproszę Alekno lub Rezende
Ostatnio zmieniony 24 lut 2017, o 11:58 przez andrzej13, łącznie zmieniany 1 raz.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: nerwus »

Gardini słaby trener bo...? Słabo prowadzi Olsztyn i nie wykorzystuje potencjału drużyny? Czy że zawodnicy go nie lubią? szanują więc trudno utrzymać skład po sezonie? Czy może słaby trener bo dres na nim słabo wygląda?
Matakujce
Posty: 32
Rejestracja: 23 cze 2014, o 15:30
Płeć: M

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Matakujce »

W tym sezonie Gardini w wycisną chyba wszystkie soki z zespołu, bo patrząc przez pryzmat nazwisk to przed sezonem plasowałem Olsztyn w środek tabeli a oni ciągle aspirują do pierwszej czwórki. Jednak Zaksa z budżetem wyższym od Olsztyna powinna mierzyć chyba wyżej i jako mistrz polski szukać kogoś z TOP'u. Gardyni jednak jako trener ma małe doświadczenie, pomimo tego że bronią go wyniki.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAK SA Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Noworoczny »

Matakujce pisze:W tym sezonie Gardini w wycisną chyba wszystkie soki z zespołu,


Czy Wy w ogóle nie czytacie? Przecież Ldz już pisała parę chwil temu. Jeśli wycisną to Gardini do spółki z Bidżejem, ale to w przyszłym sezonie. A jeśli sam Gardini i w tym sezonie, to wycisnął.

I fakt, Warszawa jest największym rozczarowaniem (minus 6 miejsc) a Olsztyn najpozytywniejszą niespodzianką.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”