Trefl Gdańsk

kornatowskikonrad
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 13:49
Płeć: M

Trefl Gdańsk

Post autor: kornatowskikonrad »

Witam,

Przed Treflem kilka b. ważnych spotkań, Nysa w PP to tylko przetarcie, ale chyba ważne z psychologicznego punktu widzenia, może ewentualnie dać psychologiczną przewagę nad rywalem przed super ważnym meczem ligowym. Poźniej zaś ligowe spotkanie z chyba głównym rywalem do awansu czyli Poznaniem, później rewanż za porażkę w Gdańsku z Avią - b. trudny mecz, a następnie wymieniony już, chyba najważniejszy mecz najbliższych tygodni z Nysą, pozwalający ewentualnie na doścignięcie, rywala z góry tabeli, który gra b. pewnie, i jak na razie nie zaliczył zbyt wielu wpadek.

Wygrane, w tych wszystkich spotkaniach, pozwoliłyby wysunąć się na czoło tabeli, zgubienie punktów gdziekolwiek może spowodować, że wywalczenie pierwszego miejsca przed fazą play-off może być już nie do wykonania.
Forma wydaje się rosnąć, ostatnio b. przekonywujące zwycięstwo z Gwardią, do tego wzmocnienie (choć jeszcze w oficjalnym meczu nie wystąpił) solidnym zawodnikiem ze Wschodu, dodaje wiary, że może będzie jednak dobrze.
Czas pokaże czy ambitne plany Gdańszczan awansu z sezonu na sezon o klasę wyżej są realne. Oby się powiodło ;)
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 59
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: x-man »

To w Gdańsku są kibice siatkówki??
Jestem w szoku :)
Pozdrawiam
kornatowskikonrad
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 13:49
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kornatowskikonrad »

x-man pisze:To w Gdańsku są kibice siatkówki??
Jestem w szoku :)
Pozdrawiam
Jasne że są, i to więcej niż w Nysie :)
Kasia324
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:21
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Kasia324 »

Są. Nie wiem moze to dla niektórych dziwne. W Gdańsku nie ma dużych tradycji siatkarskich ale chyba w każdym mieście są fani siatkówki. A KK na meczach sie stara jak moze. Choć osób jest mało to robimy jakiśtam hałas.
A i ciesze sie z pozycjii lidera :) Bardzo.
Teraz tylko czekać do meczu 5 i 6 stycznia u nas ;)
Knutsen
Posty: 667
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Knutsen »

Osobiście życzę awansu do PLS w tym sezonie Nysie i komuś z trójki Wrocław, Poznań, Bielsko-Biała z prostego powodu... nie zniosę drugiego zespołu tak bardzo przypominającego Skrę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, a takim niestety dla Gdańska staje się Trefl. Nie pieniądze są najważniejsze, a tradycja...co by nie mówić Trefl nie ma takowej i bardzo długo musi się starać żeby ją zdobyć. Chodzi mi o tradycje nie tylko tę sportową, ale również kibicowską. Nie mówię, że to źle ze Gdańsk też postawił na siatkówkę, ale styl w jakim do tej pory to robi przypomina mi historię Bełchatowa z przed kilku lat. Obyście życzę Wam abyście nie stali się Wy kibice marionetkami w rękach zarządu, działaczy i sponsorów jak to jest w Radomiu i Bełchatowie.

Powyższy post jest moją opinią z którą nie musicie się zgadzać. Przypominam że dyskusja polega na wymianie różnych czasem skrajnych opinii.

Pozdrawiam.
Osuchowski Marek
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Erika1987 »

Ha ha a Avia z Treflem zagra zaraz tie-break, zgadzam sie z przedmowcą, jednak na szczęście czasami wychodzi że to nie pieniądze grają;)...
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Erika1987 »

ZNOWU Avia wygrała z Treflem 3-2:)!!!
SENIOR
Posty: 114
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:46
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: SENIOR »

No i stało się tie-break pewnie wygrała Avia 15:11 a ostatniej piłki nie obronił sam Stancelewski.
Knutsen
Posty: 667
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Knutsen »

Cudownie się stało, że Trefl Gdańsk przegrał z Avią to może uświadomi niektórym "przybladłym gwiazdką" tej ligi, gdzie jest ich miejsce. Z całym szacunkiem dla zawodników Gdańska nie należą już do graczy, którzy są wstanie stanowić o obliczu zespołu w 1 lidze nie wspominając w przypadku awansu (daj Boże żeby go nie było) do PLSu. Avii życzę samych sukcesów, a Treflowi samych trefnych wyników i zmiany polityki klubu.

Pozdrawiam
Osuchowski Marek
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
kornatowskikonrad
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 13:49
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kornatowskikonrad »

Knutsen pisze:Cudownie się stało, że Trefl Gdańsk przegrał z Avią to może uświadomi niektórym "przybladłym gwiazdką" tej ligi, gdzie jest ich miejsce. Z całym szacunkiem dla zawodników Gdańska nie należą już do graczy, którzy są wstanie stanowić o obliczu zespołu w 1 lidze nie wspominając w przypadku awansu (daj Boże żeby go nie było) do PLSu. Avii życzę samych sukcesów, a Treflowi samych trefnych wyników i zmiany polityki klubu.

Pozdrawiam
Osuchowski Marek
Kolego czy ty masz jakieś problemy ze sobą, kompleksy ?
O jakiej zmianie polityki klubu mówisz, bo chyba nie masz pojęcia jak profesjonalnie jest ten klub prowadzony, na tle innych klubów I ligi.
CO z tego, że w ostatnich latach nie było liczącego się klubu w PLSie z Trójmiasta, czy to ma oznaczać że już nigdy, nikt stąd nie ma zawitać do najlepszej ligi siatkarskiej ?
Chyba balowałeś wczoraj ostro, i po prostu masz gorszy dzień. Porponuję odrobinkę snu, i pewnie z sensem zaczniesz pisać.
Knutsen
Posty: 667
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Knutsen »

Tak, tak jasne to Twoje zdanie natomiast moje jest odmienne i na dzień dzisiejszy nie przekonałeś mnie do zmiany mojego stanowiska. Obecna polityka klubu nie podoba mi się. Zespół oparty jest na starcach lub dawno zgasłych gwiazdach, które nie mogą dostać się do bram PLSu, bo są zwyczajnie za słabe. Zespół został zbudowany bez perspektywy, co w przypadku awansu (daj Boże by się to nie stało) nie wróży nic dobrego. Prezesi przekonają się, że nie ma kim grać i będzie problem, przepłacanie, a potem bankructwo :) . Tak naprawdę wizja awansu do PLS przysłoniła działaczom oczy, a ja nie lubię bezmyślnej polityki i podbijania cen za wszelką cenę:)

Nie musisz się zgadzać ze mną, mam swoje zdanie i mnie nie przekonasz do swojego, więc te zdania o baletach zostaw sobie dla swoich bliskich ;)

Pozdrawiam.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
kornatowskikonrad
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 13:49
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kornatowskikonrad »

Knutsen pisze:Tak, tak jasne to Twoje zdanie natomiast moje jest odmienne i na dzień dzisiejszy nie przekonałeś mnie do zmiany mojego stanowiska. Obecna polityka klubu nie podoba mi się. Zespół oparty jest na starcach lub dawno zgasłych gwiazdach, które nie mogą dostać się do bram PLSu, bo są zwyczajnie za słabe. Zespół został zbudowany bez perspektywy, co w przypadku awansu (daj Boże by się to nie stało) nie wróży nic dobrego. Prezesi przekonają się, że nie ma kim grać i będzie problem, przepłacanie, a potem bankructwo :) . Tak naprawdę wizja awansu do PLS przysłoniła działaczom oczy, a ja nie lubię bezmyślnej polityki i podbijania cen za wszelką cenę:)

Nie musisz się zgadzać ze mną, mam swoje zdanie i mnie nie przekonasz do swojego, więc te zdania o baletach zostaw sobie dla swoich bliskich ;)

Pozdrawiam.
Nie interesuje mnie czy polityka klubu CI się podoba czy nie.
Czas pokaże czy obrany kierunek budowy zespołu był dobry czy też nie. Po sezonie będziemy to oceniać.
Pisząc o bankructwie, bredzisz, idź spać już lepiej.
Kali BBTS
Posty: 455
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Kali BBTS »

Każdy by chciał,żeby sukcesy odnosić młodymi zawodnikami itd. Ale realia są takie,że sponsorzy z Gdańska mają na tyle kasy,że jeździli z walizkami pieniedzmi po Polsce i szukali chętnych do sprzedaży...To samo się tyczy Poznania, który miejsce zwyczajnie zakupił werbując klub z biedniejszej Piły.
Najważniejsze jest to, że zdanie "pieniądze nie grają" znajduje potwierdzenie.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Knutsen
Posty: 667
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Knutsen »

Jeżeli nie interesuje Cię moje zdanie to przemilcz je. Widzę jednak, że bardzo Cię ono zabolało. Czyżby kompleksy ???
Tyle w temacie drużyny z Gdańska i kolegi z kompleksami. Jak sam dodałeś czas pokaże kto miał rację jeśli Trefl wogóle awansuje bo z grą zaprezentowaną dziś szanse są znikome :D ;)

Pozdrawiam.
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
kornatowskikonrad
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 13:49
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kornatowskikonrad »

Knutsen pisze: Jak sam dodałeś czas pokaże kto miał rację jeśli Trefl wogóle awansuje bo z grą zaprezentowaną dziś szanse są znikome :D ;)

Pozdrawiam.
Tak się składa, że liczy sie to jak drużyna prezentuje się w trakcie całego sezonu, i nie wyciąga się wniosków po jedynym meczu który widziałeś, więc poczekajmy.
mazepa
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2007, o 13:09

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: mazepa »

Masz chyba - niestety - rację Knutsen. To osoby, które łączy głownie kasa. W zeszłym roku, w II lidze, wygrywali wszystko na stojaka, bo jak mieli nie wygrywać tym zestawem ludzi. Mogli trenować jak chcieli bądź nie trenować, mogli spokojnie pić i nic - bo i tak byli lepsi. W tym roku jeszcze się wzmocnili i byli pewni, że powtórzy się sytuacja ubiegłoroczna. Jednak tego - nikt nie przewidzi. Zresztą mają innego trenera, z którym sobie nie popiją. Więc co tu robić - może zmienić ? ? Jednocześnie wiedzą, że jak by weszli do PLS, to większość z nich może wylecieć. Doprawdy - trudna sprawa.
prozak
Posty: 7
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:28

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: prozak »

Zgadzam się w 100% z Knutsen. Prawda jest taka, że działacze z Gdańska dali się nabrać na nazwiska. Większość z Waszych zawodników to stare dziadki, które nie mają szans z młodymi wilkami w tej lidze. Prędzej czy później zacznie im brakowac sił i podobnie jak Nysa przed rokiem zaczniecie dostawać baty (Nysa też inwestowała w stare nazwiska i się przeliczyła).

Moim zdaniem to jest właśnie wyznacznik niekompetencji waszych działaczy.

Zawodnicy, czy tam nazwiska to nie wszystko - liczy się kolektyw, zgranie - pod tym względem Nysa wygrywa z każdym bo stworzyli zupełnie nową drużynę, złożoną z bardzo młodych, ale perspektywicznych, graczy. Za rok, nawet jeśli w Treflu zostaną Ci sami gracze, to będą jeszcze słabsi - no niestety, ale oni są już wysłużeni. Trefl nie ma perspektyw kadrowych, chyba, ze sypnie kasą to znajdzie się kilku Wlazłych etc.

Najważniejsza jest jednak tradycja siatkarska. Nysa, Świdnik, Wrocław, Bielsko, a nawet Morze Szczecin czy Joker Piła - te drużyny mimo spadku się nie rozpadną nawet jak nie będzie żadnego sponsora. Dlaczego? Bo tradycja w tych miastach jest podstawą istnienia siatkówki. Jak w Gdańsku braknie kasy to obawiam się, że z braku tradycji, drużyna się zwyczajnie rozleci. Oczywiście tego Wam nie życzę.

Chciałbym wrócić do lat 90 gdzie kasa nie była głównym wyznacznikiem wielkich zwycięstw w najwyższych ligach, a takie ekipy jak Kędzierzyn, Nysa, Częstochowa etc. nie tylko grały dobrze, ale i miały prawdziwych kibiców... Sentymenty mnie biorą... Ale jak mają nie brać jak widzę kibiców z Bełchatowa, którzy są "tekturowi" - jak to mówi pewien Borys z Nysy. Prawdziwe kibicowanie widze jeszcze w Częstochowie i tych starszych klubach PLS-u, reszta nie jest już taka spontaniczna jak za dawnych czasów...

Oczywiście liczę się z tym, ze mnie teraz zakwestionujecie. Macie prawo - wyraziłem dość radykalny pogląd.
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Erika1987 »

Niestety czas płynie i świat sie zmienia... Też dobry przykład super-z... Skra z kupą kasy jest co roku kreowana na drużynę co osiągnie nie wiadomo co w tej Lidze Mistrzów, a zawsze jest tak samo... A Mostostal?? Dla mnie to teraz jest wręcz legenda, może nie wygrali LM ale coś w niej osiągnęli jak na tamte realia kiedy Polska bynajmniej siatkarską potęgą nie była, a teraz to żal patrzec jak kasa rządzi sportem a nie tradycja oraz kto i dlaczego sie w ogóle interesuje siatkówką...
kornatowskikonrad
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 13:49
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kornatowskikonrad »

Czy ja dobrze słyszę ???? Niech wróci tamta epoka, kiedy waszym zdaniem nie grało się za pieniądze ???

Macie niewielką wiedzę jeżeli myślicie że dwadzieścia lat temu grało się za uścisk ręki prezesa, czy kwiatek o d kierownika drużyny. Wtedy również zawodnicy dostawali pieniądze, z tym że oczywiście znacznie mniejsze, lewy etat w szkole albo w policji, najlepsi dostawali czasem sprzęt AGD albo talon na fiata 126p.

Sport amatorski był, a i owszem ale 40 lat temu. To se ne wrati.

Co do strategii budowania radzę poczekać na oceny do końca sezonu. Jakoś dziwnie nikt nie odzywał się w tym temacie tydzień dwa albo 3 temu. Dziwne nieprawdaż, wystarczyła jedna porażka i wszyscy się rzucili :)

Możecie być spokojni że w razie awansu tak jak i przed tym sezonem było, na pewno nie będzie wymiany 100% składu ale oczywiste jest że chcąc liczyć się w PLS nawet taki Gdańsk, Poznań , wrocław, Nysa czy ktokolwiek inny musi najsłabsze pozycje wzmocnić bo PLS to jednak inna półka.

Pogadamy po sezonie, po prostu niech awansują najlepsi.
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Erika1987 »

1szy mecz z Avią też przegrali:)... Nie chodzi mi o aż takie porównanie teraźniejszości do czasów minionych no ale różnice które i dziś da sie zaobserwowac, a mianowicie że są drużyny z małymi budżetami które mają raczej niezmienny skład i stawiają bardziej na solidne wyszkolenie własnych zawodników i zgranie ich, a są też takie drużyny które niemal jak dziane panienki w sklepach szaleją, byle znane a właściwie to byle zagraniczne nazwiska, byle drogo(co nie zawsze idzie w parze z jakością) i na krótko, potem od nowa... Wiem przecież że uprawianie siatkówki to taka sam praca jak każda inna i płaca sie za nią należy:)
prozak
Posty: 7
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:28

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: prozak »

kornatowskikonrad - sam sobie postawiłeś w swej wypowiedzi kontrargument... ;)
Awatar użytkownika
henia
Posty: 14
Rejestracja: 23 paź 2007, o 17:11
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: henia »

Owszem, zgadzam się, że w Gdańsku nie ma jakiś wielkich tradycji siatkarskich, ale czy to jest powód do tego, żeby uważać Trefl za gorszą drużynę od na przykład Wrocławia, Nysy? W Trójmieście jest wielu kibiców, którzy z radością chodzą i będą chodzić na mecze siatkówki. Marzą im się rozgrywki na najwyższym poziomie, z najlepszymi drużynami. A przypominam, że o taki mecz na północy Polski trudno. Niestety, ale tu nie jest tak jak na przykład na południu, gdzie kluby leżą co kilkadziesiąt kilometrów. Mówię tutaj oczywiście o siatkówce męskiej, bo mamy wprawdzie Gedanię, ale dla niektórych to nie to samo.

Pozdrawiam wszystkich kibiców Trefla:D
henia
Lutek00
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2008, o 09:33

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Lutek00 »

Przepraszam ardzo czy to że w Gdańsku nie ma tradycji siatkarskich to już ich bydować nie można?
Kiedyś zacząć trzeba i każdy klub miał początki swoje więc czemu by nie zacząś teraz budować tych tradycji.
Co do tych "dziadków". Powstał SMS Gdańsk i z tego co wiem o ucza sie tam chłopaki ale są młodzi. Pewnie powstał z myślą o treflu wiec pewnie zakilka lat bedą młodzi, zdolni chłopacy, którzy napewno zasilą progi Trefla.
Co do kasy. Czy kibic który przychodzi na mecz zastanawia sie ile kasy ma klub?
Nie. Kibic przychodzi by obejrzeć kawał dobrej siatkówki i tylko to sie liczy.
Prawde mówiąc jak to napisała henia u nas nie było długo siatkóki na wyskokim poziomie i na północy dużo klubów siatkarskich nie ma.
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: PaStKa »

Gdańsk dużo nie znaczy na siatkarskiej, męskiej mapie Polski. Bardzo możliwe, że zawita niedługo na parkiet PLS, o ile sponsor sie nie zniechęci zbyt szybko. Taka Skra kilka lat temu coś znaczyła? A dziś coś znaczy, nawet na parkietach europejskich. Tradycje w końcu się tworzy cały czas. W Gdańsku, tak jak wszędzie, może powstać wany ośrodek siatkarski, lecz może to być również kilkuletnia potęga zakończona spadkiem, albo i nawet może nic nie wyjść. To młody lkub, z ambicjami, nie jedyny, a wszystkim się przecież nie uda.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: szyderca »

Ja tam życze mu wszystkiego najlepszego niech żyje długo i szczęśliwie, a w przyszłości dzieli i rządzi w PLS. Bardzo fajnie, że powstają takie ośrodki jak w Gdańsku, Poznaniu czy teraz w Kielcach, które chcą promować siatkówkę na najwyższym szczeblu. Sposor będzie bardzo zainteresowany, aby zainstnieć na parkietach ekstraklasy, tylko teraz pytanie czy zawodnicy będą chcieli? Oficjalnie to każdy z nich będzie chciał awansować do PLS, tylko czy tam w środku - w zawodniku będzie się im to kalkulować? Do czego zmierzam? Otóż wierząc imformacją Strefy Siatkówki, Trefl jest "najszarszym" kadrowo zespołem grającym w I lidze ze średnią 29,00 lat Wiadomo, że za rok zawodnicy Ci będą jak się wszyscy słusznie domyślają o rok starsi, a w przypadku awansu pewnie liczą się ze świadomością, że zostaną zastąpieni przez innych - młodszych równie zdolnych, a nawet zdolniejszych. I tutaj też widzę pewne niebezpieczeństwo. Mianowicie jeśli zespół zostanie poważnie przemeblowany, czy uda się na czas ułożyć wszytskie trybiki tej układanki, aby w PLS Trefl funkcjonował jako bardzo dobra maszyna.
Awatar użytkownika
Biskup85
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2008, o 22:15
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Biskup85 »

Ja jako kibic z Bełchatowa chciałbym by TREFL awansował do PLSu i życzę mu tego z całego serca
Skra z Bełchatowa to siatki królowa
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Robert »

Z całkiem innej beczki coś ode mnie. Gdańsk jako kolejne miasto w Polsce będzie miał dwa kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej w PLS (Trefl), a w LSK (Gedania). Ta druga drużyna ma już ugruntowaną pozycję na siatkarskim rynku. Do czego zmierzam - miasta gdzie były dwie drużyny (PLS i LSK) kończyły sezon jak kończyły Vide Wrocław, Vide Bydgoszcz. Czy Gdańsk będzie pierwszym, ktory wyłamie się z tego? Jak oceniacie szanse drużyny po awansie do PLS?
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Kay »

Jeszcze nie awansowali, więc "nie dzielmy skóry..."
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Katerina
Posty: 17
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:08
Płeć: K
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Katerina »

No to możecie już prorokować co to będzie z Gdańskiem ;)
KS Poznań-Trefl Gdańsk 0:3 15:25, 15:25, 23:25.
Gratulacje dla Trefla ;)
Awatar użytkownika
taj
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 20:01
Płeć: K
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: taj »

SUPER!! Gratulacje dla Trefla!! Brawo! :D

Pytanie tylko w jakiej oni hali będą grać, bo obawiam się, że hala MOSiR-u nie spełnia absolutnie żadnych wymagań ...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”