Trefl Gdańsk

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: leeon »

Ciekawy artykuł na konkurencyjnym serwisie odnośnie łapanki w Treflu.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: krzysiu »

Taa a na końcu chyba kurtuazyjne słowa Anastasiego ,że może z niektórymi pogadają itd. najlepszy chyba z tej grupy byłby Fiel
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Szampon093 »

http://www.sport.pl/siatkowka/1,64948,2 ... zesem.html

Piotr Należyty nie jest juz prezesem Lotosu Trefla.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: sb.slav »

To chyba dobra decyzja. Klub popadł w stagnację. Co roku huczne zapowiedzi jakich to wzmocnień nie dokonają, a wychodziła klapa. Może inny szef będzie bardziej obrotny i poszuka innych sponsorów poza ograniczającymi finansowanie zabawkarzami i nafciarzami.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: grzegorzg »

Ja bym raczej zwrócił uwagę, że zarząd będzie jednoosobowy...
Camillo Marcotti

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Camillo Marcotti »

Fabian Majcherski będzie w przyszłym sezonie drugim libero Gdańska.
Stenol_92
Posty: 183
Rejestracja: 29 sie 2014, o 18:40
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Stenol_92 »

Bartosz Pietruczuk zagra w Lotosie Treflu Gdańsk.

http://sport.trefl.com/siatkowka/aktual ... ra-param=1
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: VernonRoche »

sb.slav pisze:To chyba dobra decyzja. Klub popadł w stagnację. Co roku huczne zapowiedzi jakich to wzmocnień nie dokonają, a wychodziła klapa. Może inny szef będzie bardziej obrotny i poszuka innych sponsorów poza ograniczającymi finansowanie zabawkarzami i nafciarzami.
Czy ja wiem czy klapa. Jeden z najlepszych klubów w lidze, z uznanym trenerem, z dobrymi z zawodnikami. Na więcej nie było i nie ma kasy, to było wiadomo cały czas.
O lepszych sponsorów może być ciężko. Nawet bardzo. Nikt cudotwórcą nie jest.
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kinagyo »

Dmytro Pashytskyy na rok w Gdańsku. Środkowy związał się z klubem na zasadzie rocznego wypożyczenia.
- Bardzo się cieszę, że mogę dalej grać w Polsce, w PlusLidze, która według mnie jest jedną z najsilniejszych lig. Zmiana klubu daje mi motywację, by pracować jeszcze ciężej, stawiać przed sobą nowe wymagania, a także w pełni pokazać swoje umiejętności. Gdańsk to świetne miejsce do gry w siatkówkę, zespół walczy o najwyższe cele, więc bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie będę jego częścią. Wielkim zaszczytem będzie dla mnie też praca z tak wybitnym szkoleniowcem, jakim jest Andrea Anastasi. Jestem bardzo zadowolony z tej zmiany – mówi środkowy.

- Jestem bardzo zadowolony, że Dmytro w przyszłym sezonie będzie grać w Gdańsku. Po decyzji Asseco Resovii o zakontraktowaniu maksymalnej liczby zagranicznych graczy, od razu skupiliśmy się na tym, by Pashytskyy trafił do nas. W mojej opinii jest to jeden z najlepszych środkowych w Polsce. Przez dwa sezony gry w PlusLidze pokazał, że świetnie sobie radzi zarówno w bloku, jak i na zagrywce i w ataku. Często zdarza się, że środkowi są dobrzy w jednym z tych elementów, a Dmytro to naprawdę kompletny gracz. Jestem bardzo zadowolony z jego pozyskania i uważam, że w Gdańsku, gdzie koncentrujemy się na spokojnym treningu i mamy czas na pracę, Dmytro może się bardzo rozwinąć i pokazać z jak najlepszej strony. Jestem pewien, że może on bardzo pomóc drużynie – mówi Andrea Anastasi, szkoleniowiec zespołu.
http://lotostrefl.pl/siatkowka/aktualno ... ra-param=1

Super. Brakowało Lotosowi drugiego środkowego na dobrym poziomie. Paszycki odbuduje się przy Anastasim. Mam nadzieję, że po roku podpisze nowy kontrakt
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: VernonRoche »

Ciekawe ile wyciśnie z niego Anastasi.
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kinagyo »

VernonRoche pisze:Ciekawe ile wyciśnie z niego Anastasi.
oby dużo, ale Paszycki nawet w słabszej dyspozycji z tamtego sezonu jest lepszy od Gawryszewskiego. Optymalne byłoby, gdyby AA sprawił, że Paszycki grałby jak z sezonu w Cuprum, bo to chyba jego maks i więcej się wycisnąć nie da.

Są plotki o Lotmanie w Lotosie
http://ligasiatkarska.pl/index.php/nieo ... la-gdansk/#
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: krzysiu »

Bardzo ciekawy transfer byłby gdyby Lotman zjawił się w Gdańsku
barti522
Posty: 1805
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: barti522 »

Schulz - Masny - Mika- Lotman- Paszycki - Grzyb - Gacek

Całkiem nieźle to wygląda, nie powinni wypaść z czwórki ;)
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: mmb »

kinagyo pisze:Są plotki o Lotmanie w Lotosie
Plotki to były ze trzy tygodnie temu :D
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Bartek O »

barti522 pisze:Schulz - Masny - Mika- Lotman- Paszycki - Grzyb - Gacek

Całkiem nieźle to wygląda, nie powinni wypaść z czwórki ;)
Według mnie wygląda to świetnie. Bez europejskich pucharów, że zdrowym Mateuszem i "odrodzonym" przy Masnym Paszyckim będą bardzo mocni.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: mmb »

Fajny skład, przyjęcie powinno być wybitne.

No i w końcu Masny będzie miał z kim pograć na środku. Chyba już się za tym stęsknił :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Szampon093 »

mmb pisze:Fajny skład, przyjęcie powinno być wybitne.

No i w końcu Masny będzie miał z kim pograć na środku. Chyba już się za tym stęsknił :D
Nawet nie wspomnę o Wojtku Grzybie ale już Gawryszewski przy Sobali to klasa światowa.
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kinagyo »

Mistrz świata i Europy kadetów z 2015 roku oraz reprezentant kraju w kadrze juniorów, Patryk Niemiec, zasili szeregi LOTOSU Trefla Gdańsk. Środkowy związał się z klubem trzyletnim kontraktem.

Trener Andrea Anastasi miał okazję przyjrzeć się Patrykowi podczas treningów testowych dla młodych zawodników zorganizowanych przez gdański klub pod koniec maja. Drugi szkoleniowiec LOTOSU Trefla, a także selekcjoner kadry U-23, Wojciech Serafin, zaprosił wówczas do Gdańska 17 graczy, by zweryfikować rynek i obejrzeć umiejętności młodych siatkarzy na żywo. Trener już wtedy podkreślał, że Patryk zwrócił uwagę sztabu.
- Patryk to młody, perspektywiczny gracz. Podczas treningów w maju pokazał swoje umiejętności, a także predyspozycje do bycia – moim zdaniem – jednym z ważniejszych polskich środkowych w przyszłości. Jestem pewien, że po szkoleniu w Spale ma on bardzo solidne podstawy do dalszego treningu. Pamiętajmy, że w tej szkole wychowało się wielu topowych polskich siatkarzy, m.in. Mateusz Mika. W Gdańsku Patryk może się rozwinąć i polepszać swoją grę, trenując u boku m.in. Wojtka Grzyba, a także pomóc naszym drużynom w Młodej Lidze i drugiej lidze. Bardzo się cieszę, że ten zawodnik do nas dołącza – mówi szkoleniowiec Andrea Anastasi.
http://lotostrefl.pl/siatkowka/aktualno ... ra-param=1

Ciekawy ruch.
Na razie kadra wygląda następująco
Atakujący: Schulz, Romać
Rozgrywający: Masny, Stępień
Środkowi: Grzyb, Paszycki, Gawryszewski, Niemiec, Behrendt
Przyjmujący: Mika, ?, Hebda, Dębski, Pietruczuk
Libero: Gacek, Majcherski
barti522
Posty: 1805
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: barti522 »

Do tego pewnie jeszcze Lotman. Behrendt, Dębski zostają?
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: serBalonSwann »

Szału nie ma delikatnie mówiąc
barti522
Posty: 1805
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: barti522 »

Dlaczego nie ma szału niby, jedyne osłabienie to na ataku Romać za Troya jednak Schulz może w końcu to będzie jego rok jak dostanie szansę jako pierwszy. Do tego wzmocnienie rozegrania Masny za Falaschiego oraz zdecydowany plus na środku siatki Paszycki za Ratajczaka. Prawdopodobnie Lotman za Schwarza więc można powiedzieć, że jakość utrzymana a dochodzi przecież jeszcze brak pucharów więc wydaje się, że Gdańsk może zdecydowanie namieszać w przyszłym sezonie ;)
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: dzordz1993 »

barti522 pisze:Dlaczego nie ma szału niby, jedyne osłabienie to na ataku Romać za Troya jednak Schulz może w końcu to będzie jego rok jak dostanie szansę jako pierwszy. Do tego wzmocnienie rozegrania Masny za Falaschiego oraz zdecydowany plus na środku siatki Paszycki za Ratajczaka. Prawdopodobnie Lotman za Schwarza więc można powiedzieć, że jakość utrzymana a dochodzi przecież jeszcze brak pucharów więc wydaje się, że Gdańsk może zdecydowanie namieszać w przyszłym sezonie ;)
Nie najgorzej to wygląda. Co do Romacia, było wiele przypadków nagłego odrodzenia czy jak to zwał po zmianie otoczenia :) . Mi się gra tego chłopaka kiedyś podobała, pod okiem Anastasiego może się ogarnie, życzę mu jak najlepiej. PS. Macie dobrych psychologów w sztabie? Chodzi mi o Dimę :) ;)
barti522
Posty: 1805
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: barti522 »

Kamil Dębski wypożyczony do Zawiercia.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: madlark »

Lotos Trefl Gdańsk prowadzi zaawansowane rozmowy z Andreą Anastasim w sprawie przedłużenia kontraktu na kolejne lata. Obie strony są bardzo zadowolone ze współpracy i chcą ją kontynuować.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Szaman1234
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2016, o 18:47
Kontakt:

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Szaman1234 »

Wiadomo coś więcej o kontrakcie z Anastasim ? Podpisał już kontrakt ?
dawid86
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2014, o 09:17
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: dawid86 »

Ma ktoś jakieś informacje odnośnie nowego przyjmującego ? Będzie ten Lotman ? Czy Lotos stawia na Mika-Hebda ?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: madlark »

Prezes mówił, że czekają na okazję. Mają jeszcze czas
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kanimo

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: kanimo »

Jaka okazje?
Lotman z ceny pewnie duzo nie spusci i jacys chetni sie znajda.
Jak chca wziac po taniosci grajka typu Vitiuk...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: madlark »

kanimo pisze:Jaka okazje?
Lotman z ceny pewnie duzo nie spusci i jacys chetni sie znajda.
Jak chca wziac po taniosci grajka typu Vitiuk...
Budżet mają jaki mają i widocznie chcą się w nim zmieścić.
W tamtym roku ze Schwarcem też zwlekali długo.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Camillo Marcotti »

Przyznam, ze nie chce mi się szukać, ale wydaje mi się, że Schwarz rok temu o tej porze to już był potwierdzony. Oby był ten Lotman, bo bez tego, to będziemy mieć trójkę i o czwarte już się zaczną słabsze ekipy bić.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”