Trefl Gdańsk

krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: krzysiu »

O rok z możliwością przedłużenia o kolejny rok ;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: leeon »

Czyli Lotos będzie silny. Pytanie jak silny.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: krzysiu »

Wezmą Nowakowskiego, Mike zostawią i jedziemy :D a tak serio to dobrze,że zostaje AA - byleby zrozumiał by nie zajeżdżać Miki
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Aranger »

krzysiu pisze:Wezmą Nowakowskiego, Mike zostawią i jedziemy :D a tak serio to dobrze,że zostaje AA - byleby zrozumiał by nie zajeżdżać Miki
Przecież on jako trener nie ma tutaj wyboru, bez sensownego zmiennika Mika musi grać w każdym meczu, bo jest najlepszym siatkarzem w tym klubie.
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: rocky »

krzysiu pisze:W Skrze jako 3eci tez odpocznie.. jak w reprze znowu zagra to bedzie to swinstwo PZPS
??? Raczej głupota samego Miki. Gra w reprezentacji jest dobrowolna i nikt go wołem ciągnąć nie będzie.
Oczywiście że Fefe czy PZPS będą naciskali ale polscy zawodnicy powinni patrzeć też na siebie i decydować o swojej przyszłości. Albo oczywiście można skończyć jak Świderski kończąc przedwcześnie karierę.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: maciek77 »

Masny ma jeszcze kontrakt?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: leeon »

AA zostaje = Mika zostaje wg mnie.
beatrix
Posty: 179
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: beatrix »

Masny ma roczny kontrakt.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: estril1992 »

Może AA chciał zostać tylko dlatego , że Mika zostaje i chce budować zespół pod Mateusza.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: iron »

Jeśli to prawda, że Gdańsk złożył ofertę i Perrinowi i Nowakowskiemu to chyba budżet gwarantuje im konkretny poziom na przyszły sezon. Bo jeśli im złożyli oferty ale się nie dogadają to rozumiem, że z innymi graczami na ich poziomie też będą negocjować.
No sympathy for fools...
Piotr00
Posty: 51
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 09:32

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Piotr00 »

Jaki skład byście widzieli w Gdańsku?Dużo sie może zmienić.Może AA pod warunkiem ze bedzie lepszy sklad zostal. Miał ofertę z Modeny i jej nie wybral to ciekawe.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Szampon093 »

Piotr00 pisze:Jaki skład byście widzieli w Gdańsku?Dużo sie może zmienić.Może AA pod warunkiem ze bedzie lepszy sklad zostal. Miał ofertę z Modeny i jej nie wybral to ciekawe.
Nie wierze, ze nie beda miec wiekszego budzetu skoro zostal.
Paveu19POL
Posty: 156
Rejestracja: 30 paź 2015, o 17:59
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Paveu19POL »

Szampon093 pisze:
Piotr00 pisze:Jaki skład byście widzieli w Gdańsku?Dużo sie może zmienić.Może AA pod warunkiem ze bedzie lepszy sklad zostal. Miał ofertę z Modeny i jej nie wybral to ciekawe.
Nie wierze, ze nie beda miec wiekszego budzetu skoro zostal.
to se nie wierz pesymisto
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Szampon093 »

Paveu19POL pisze:
Szampon093 pisze:
Piotr00 pisze:Jaki skład byście widzieli w Gdańsku?Dużo sie może zmienić.Może AA pod warunkiem ze bedzie lepszy sklad zostal. Miał ofertę z Modeny i jej nie wybral to ciekawe.
Nie wierze, ze nie beda miec wiekszego budzetu skoro zostal.
to se nie wierz pesymisto
Chyba mamy problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Moja wypowiedz byla nakierowana optymistycznie tylko i wylacznie.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: reeman »

AA miał jakieś poważne oferty?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Szampon093 »

reeman pisze:AA miał jakieś poważne oferty?
Modena to dosyc powazna oferta.
Piotr00
Posty: 51
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 09:32

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Piotr00 »

Myślicie że będą poważne wzmocnienia?
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: ciorny17 »

Piotr00 pisze:Myślicie że będą poważne wzmocnienia?
Myślimy, że tak.



@moderacjo może w okresie kwiecień - sierpień jakaś ograniczona ilość zakładania kont dziennie przez nowych użytkowników co?
Kłamca.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Bezowy »

Albo ograniczona liczba postów nowych użytkowników dziennie, czy nawet tygodniowo. Zwłaszcza ze znakiem zapytania.

Ciekawi mnie co będzie z Miką. I nie chodzi o to czy zostanie w Treflu, bo to wysoce prawdopodobne. Tylko czy dostanie czas na porządne leczenie / zabieg i ewentualną rehabilitację. Co przy Andrei może być problematyczne. A może będą konkretne ustalenia na ten temat, w trójkącie klub - Mika - trener?
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: niepoinformowany »

Powinien na dniach robić ten zabieg i tyle. Do startu ligi, jak nie będzie katastrofy, pewnie będzie w 100% gotowy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: StanLee »

Mika skończył sezon? Bo liga rusza w październiku, więc chyba pół roku to wystarczająco dużo czasu dla gracza który i tak większość sezonu rozegrał na dobrym poziomie. To raczej wobec De Giorgiego można formułować zapytanie, czy Mika dostanie czas na porządne leczenie, bo Anastasi ma tutaj dużo mniejsze pole manewru. ;)
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Bezowy »

StanLee pisze: Bo liga rusza w październiku, więc (...) To raczej wobec De Giorgiego można formułować zapytanie, czy Mika dostanie czas na porządne leczenie
A zatem:
niepoinformowany pisze:Powinien na dniach robić ten zabieg i tyle.
W ten sposób unika kadry, co dla przyszłości tejże, jak i samego zawodnika, będzie zbawienne.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Marcy$ »

A co, w samej lidze nie można zawodnika zajechać?
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Bezowy »

Marcy$ pisze:A co, w samej lidze nie można zawodnika zajechać?
Ale trudniej to zrobić, gdy ten będzie wypoczęty i zdrowy ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: StanLee »

Marcy$ pisze:A co, w samej lidze nie można zawodnika zajechać?
Pewnie można, tylko jakie pole manewru ma Anastasi, a jakie De Giorgi? Anastasi po prostu nie może pozwolić sobie na kilka miesięcy przerwy w trakcie sezonu ligowego dla Miki, De Giorgi - jak najbardziej.
mama66
Posty: 42
Rejestracja: 26 gru 2009, o 22:30
Płeć: K

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: mama66 »

Już nie pierwszy raz spotykam się z opinią ,że AA zajeżdża Mike.Nie wiem czy wszyscy tak myślą na podstawie statystyk czy po prostu powielają rzucone przez kogos zdanie.
Jako ,że jestem kibicem Trefla od 2008 ,byłam na wiekszości meczów domowych a takze kilkunastu wyjazdowych Trefla to jakoś faktu nadmiernego wykorzystywania Miki nie zauważam.Porównajcie sobie ilość setów rozegranych przez Oliwę lub choćby Żalinskiego i Mikę.Zarówno w poprzednim jak i tym sezonie Mika nie zagrał najwiekszej ilości meczów/setów.Jesli zaś chodzi o kontuzje Miki-kolano, to prawdziwe kłopoty zaczęły się po turnieju kwalifikacyjnym w Berlinie .To właśnie po tym turnieju Mika juz nie wrócił do swojej dyspozycji i ciagle ma kłopoty z kolanem.Poniewaz byłam w Berlinie i widziałam na własne oczy ten turniej,to mogę stwierdzić,że Mika nie powinien wogóle w nim uczestniczyć.Grał z dużym bólem -było to widać gołym okiem.
Także z mojego punktu widzenia Mika potrzebuje odpoczynku od repry i trzymam kciuki ,żeby się na to odważył.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: ciorny17 »

Raz Mika nie powinien gra w Berlinie (życiowa forma wówczas Żalińskiego), dwa nie powinien grać na turniej kwalifikacyjnym w Tokio. Taki okres przerwy od końca ubiegłego sezonu, do dajmy nawet FS LŚ w Krakowie to już ze zdrowiem Mateusza wszystko powinno być ok. A teraz jak związek i Polsat nie palnie czasem, że muszą grać cały sezon najlepsi to ja dla dobra narodu Mateusza nie chcę widzieć w tym sezonie w koszulce biało-czerwonej.
Kłamca.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Marcy$ »

Tu nie chodzi o ilosci meczow/setow a o tym czemu gral z kontuzja.

Byla tez mowa o pozytku odpoczynku Miki w tym sezonie reprezentacyjnym jako zbawiennym dla reprezentacji na przyszlosc. A tu sie okaze ze moze i Mika odpocznie ale AA w Treflu mu nie odpusci i znow za rok bedzie mowa o odpoczynku dla Miki w lato.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: Aranger »

ciorny17 pisze:Raz Mika nie powinien gra w Berlinie (życiowa forma wówczas Żalińskiego), dwa nie powinien grać na turniej kwalifikacyjnym w Tokio.
Mika w Berlinie zagrał bardzo dobry turniej, nie wiem czy bez niego udałoby się wywalczyć kwalifikację rozgrywek w Tokio. Zresztą pamiętamy kto skończył nasze dwa ostatnie ataki w meczu z Niemcami. ;) Według mnie pierwszy i być może podstawowy błąd z nadmierną eksploatacją Mateusza miał miejsce na LŚ 2015, kiedy, jak dobrze pamiętam, zaczęły się jego problemy zdrowotne.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Trefl Gdańsk

Post autor: VernonRoche »

Marcy$ pisze:A tu sie okaze ze moze i Mika odpocznie ale AA w Treflu mu nie odpusci i znow za rok bedzie mowa o odpoczynku dla Miki w lato.
A czemu miałby mu odpuszczać skoro to jego praca za które otrzymuje wynagrodzenie. To klub, nie reprezentacja mu głównie płaci.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”