Resovia Rzeszów

VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

To raczej pozytyw dla samej siatkówki w Rzeszowie.

Paradoksalnie całe to osłabienie może poprawić atmosferę. Spadną oczekiwania, a drużyna wciąż jest mocna, ponadto przeciwnicy też nie szaleją w transferach. W zależności ile uda się wykrzesać z tej drużyny nowemu sztabowi atmosfera może być naprawdę dobra. Byle doczekać do tej rozbudowy.
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Ked »

Na konkurencyjnym Portalu ciekawa ankieta :D
Załączniki
ankieta.JPG
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Ked pisze:Na konkurencyjnym Portalu ciekawa ankieta :D
Co za wypaczenie! Przecież skład jest lepszy.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Szampon093 »

Ked pisze:Na konkurencyjnym Portalu ciekawa ankieta :D
Użyłbym słowa genialna :D
Przemyslaw
Posty: 790
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Przemyslaw »

Lecą straszne gromy na Jarosza i Schopsa ale ile zespołów w lidze ma silniejszy atak? Abstrahując czy owa para jest silna czy słaba.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Nie wiemy jak się zaprezentują, więc to wielka niewiadoma. Może jeszcze z tej dwójki da się coś ulepić. ;-)
Ostatnio zmieniony 23 maja 2017, o 16:16 przez VernonRoche, łącznie zmieniany 2 razy.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Na papierze Skra, Zaksa, Lotos, Jastrzębski, Politechnika...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

StanLee pisze:Na papierze Skra, Zaksa, Lotos, Jastrzębski, Politechnika...
Co bierzesz pod uwagę pisząc o lepszości na papierze Wlazłego, Schulza czy Muzaja nad Schopsem?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

To, że mieli lepsze ostatnie dwa sezony.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: estril1992 »

W Bełchatowie jak Kurek nie zostanie to skład mają potencjalnie takie jak my.JW najbardziej się wybija składem , a ZAKSA też się osłabiła więc takim pewniakiem do złota nie będzie jak w poprzednich dwóch sezonach.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

estril1992 pisze:W Bełchatowie jak Kurek nie zostanie to skład mają potencjalnie takie jak my.JW najbardziej się wybija składem , a ZAKSA też się osłabiła więc takim pewniakiem do złota nie będzie jak w poprzednich dwóch sezonach.
Nobel, normalnie Nobel
StanLee pisze:To, że mieli lepsze ostatnie dwa sezony.
Ok.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Swoją drogą dlaczego nie pożegnano Ivovica na stronie klubowej? Chociaż tyle to mu się chyba należy.
averss
Posty: 62
Rejestracja: 25 maja 2010, o 10:40

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: averss »

Czyli decyzja o zakontraktowaniu Jakuba Jarosza jako atakującego, to był już pana pomysł?
Roberto Serniotti: Nie, to jest akurat sprawa, która została zainicjowana i dopięta jeszcze zanim podjąłem ścisłą współpracę z Asseco Resovią. W ogóle kwestia atakujących i jeszcze kilku siatkarzy, którzy podpisali umowy już wcześniej, zostały domknięte zanim związałem się z klubem z Rzeszowa. To nie jest jednak ważne. Istotne jest żebyśmy razem dobrze pracowali i zobaczymy, jak to będzie wyglądało.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,899.html


Swoją drogą ciekawy wywiad
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: weary_skier »

Historia siatkówki nie zna większego kukułczego jaja pozostawionego przez odchodzącego trenera.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: TommyLeeJones »

Z jednej strony wywiad fajny, z drugiej Serniotti chyba nie do końca świadomie przedstawił klub i trenera w niezbyt ciekawym świetle, przynajmniej dla mnie to było nieprofesjonalne (zachowanie klubu).
To jednak pokazuje, że decyzja Kowala o odejściu nie była zaplanowana albo ukrywał to przed własnym klubem (to już wątpliwe) a klub w niego wierzył skoro pozwalał na ruchy w kontraktach. Oceniając Serniottiego po sezonie, warto pamiętać, że nie wybierał klocków do swojej układanki.
averss
Posty: 62
Rejestracja: 25 maja 2010, o 10:40

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: averss »

Zresztą wczoraj w Radio Centrum gościem był Jan Such gdzie wypowiadał się o transferach RR i padły dwa nazwiska które jeszcze "za czasów transferowych poprzedniego trenera" Rzeszów chciał pozyskać byli to Taylor Sander oraz Łukasz Żygadło. Jak wiadomo plan się nie powiódł bo za mało dawali $$. Jednak koncepcja Rzeszowa odnośnie sypaczy była i jest taka że starszy 1 sypacz doświadczony a drugi młodszy młokos zbierający doświadczenie tylko ze w ostatecznym rozrachunku zamiast nazwisko Zygadło padło Tichaczek.
Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: radosoviak »

Ładna amatorka w tym klubie...
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

Skra do tej pory nie ma trenera i jakoś nikt nie płacze, że wszystkie decyzje podejmowane są bez niego... Swoją drogą gdyby Serniottiemu przeszkadzał ten skład to nie podejmował by się jego prowadzenia. Zluzujcie. Jarosz może zagrać sezon życia... :D
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jupi_1991 »

Jolly pisze:Skra do tej pory nie ma trenera i jakoś nikt nie płacze, że wszystkie decyzje podejmowane są bez niego... Swoją drogą gdyby Serniottiemu przeszkadzał ten skład to nie podejmował by się jego prowadzenia. Zluzujcie. Jarosz może zagrać sezon życia... :D
Nie o to się rozchodzi, tylko o robienie idiotów z kibiców, którym opowiada się bajki.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

Jolly pisze: Jarosz może zagrać sezon życia... :D
Albo wygrać w totka. :)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

weary_skier pisze:Historia siatkówki nie zna większego kukułczego jaja pozostawionego przez odchodzącego trenera.
Chyba to nie ta sytuacja, bo Kowal w tamtym momencie organizował sobie swoje własne gniazdko na kolejny sezon :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
iti
Posty: 918
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: iti »

Jolly pisze:Skra do tej pory nie ma trenera i jakoś nikt nie płacze, że wszystkie decyzje podejmowane są bez niego... Swoją drogą gdyby Serniottiemu przeszkadzał ten skład to nie podejmował by się jego prowadzenia. Zluzujcie. Jarosz może zagrać sezon życia... :D
Czy to nie Gorski (lub ktos inny z Resovii) mowil, ze nowy trener bedzie mial wplyw na budowanie druzyny? Troche kwiatek, wiec ocena jego warsztatu za ten sezon nie bedzie do konca obiektywna.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: VernonRoche »

To akurat dobrze świadczy o nowym trenerze, że nie brał udziału w obsadzie niektórych pozycji.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: drukjul »

VernonRoche pisze:To akurat dobrze świadczy o nowym trenerze, że nie brał udziału w obsadzie niektórych pozycji.
Przynajmniej w jednej decyzji chyba jednak miał udział. Fragment dłuższego wywiadu z Fabianem na sport.pl
"-Po trudniejszym ostatnim sezonie zostałby pan w klubie, gdyby władze tego chciały?

- Nie wiem, ciężko mi powiedzieć. Rozmawiałem z nowym szkoleniowcem Resovii kilka dni po Final Four i wydaje mi się, że w jakimś stopniu ta decyzja mogła być jego wizją – w klubie z Podkarpacia to zawsze trener budował skład. Po tej rozmowie powiedział mi, że wkrótce da mi odpowiedź, lecz jej nie dostałem. Na stronie internetowej Resovii przeczytałem informację, a później mój manager przekazał mi wiadomości o przedłużeniu kontraktu z Lukasem Tichackiem. Nie mam pretensji, choć trener Serniotii mógł napisać do mnie smsa. Mimo tego tę sytuację odebrałem raczej z uśmiechem na twarzy."

http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2 ... bylem.html
Włoch obiecał chłopakowi, że się odezwie, a nawet sms-a nie wysyłał sknerus. Co za czasy, co za obyczaje!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Po trudniejszym ostatnim sezonie zostałby pan w klubie, gdyby władze tego chciały?

- Nie wiem, ciężko mi powiedzieć.
Słowa, słowa. Jeśli tak odpowiedział trenerowi, to raczej nie było to perspektywiczne.
Może Fabian nie dostrzegł sygnałów dymnych :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Bo to jest tak: najpierw pokazujesz jak olewasz swojego trenera, a potem chcesz żeby Cię szanowali i zapomnieli o tym? Są sportowcy, którzy "mogą" mieć fochy bo prezentują taki poziom i tyle wnoszą do drużyny, w której grają, że się to akceptuje.
Jak widać wartość dodana Fabiana w Resovii minus jego styl bycia okazały się mniejsze niż to wszystko "tichaczkowe".
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ursula127 »

StanLee pisze:To, że mieli lepsze ostatnie dwa sezony.
Wlazly - samo nazwisko
Muzaj - kiepściutka końcówka sezonu
Schultz - dlugo wchodził w rolę pierwszego

Johen - poprzedni sezon poza boiskiem, w ostatnim nie zdolal się odnalesc

To prawda że Wlazly ,Muzaj ,Schulz mieli lepsze sezony od Niemca , ale to o niczym nie świadczy, nie jest argumentem w dyskusji jak zagrają w nowym sezonie.
Moim zdaniem Wlazly tylko gorzej,Muzaj musi zacząć robić postępy ,bo na razie się cofa w rozwoju,Schultz ma szanse wejścia na wyższy poziom, ale możliwości Johena są duże i przy dobrym zdrowiu jest w stanie ( bez totolotka) być lepszy od kazdego z tych zawodników
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Kiepski »

Muzaj to cofał się w rozwoju jak był w Skrze. Natomiast przy Lebiedievie zaczyna właśnie grać na miarę potencjału. Ma problemy tylko z ustabilizowaniem formy (zresztą miał przerwę w trakcie sezonu przez kontuzję co też mogło wybić go z rytmu meczowego. Więc co do Muzaja się nie zgodzę
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jaet »

averss pisze:
Czyli decyzja o zakontraktowaniu Jakuba Jarosza jako atakującego, to był już pana pomysł?
Roberto Serniotti: Nie, to jest akurat sprawa, która została zainicjowana i dopięta jeszcze zanim podjąłem ścisłą współpracę z Asseco Resovią. W ogóle kwestia atakujących i jeszcze kilku siatkarzy, którzy podpisali umowy już wcześniej, zostały domknięte zanim związałem się z klubem z Rzeszowa. To nie jest jednak ważne. Istotne jest żebyśmy razem dobrze pracowali i zobaczymy, jak to będzie wyglądało.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,899.html


Swoją drogą ciekawy wywiad
Totalny brak profesjonalizmu w Rzeszowie zaczyna mnie zwyczajnie przytłaczać. Wbrew słowom Górskiego, okazuje się że trener, który już od później jesieni 2016 powinien siedzieć na gorącym krześle i który finalnie przegrał w sezonie wszystko co było do przegrania, zbudował 80% składu swojemu następcy, bo... w Rzeszowie do końca nie wiedzieli czy Szanowny Pan ze swojego stanowiska odejdzie. Poziom absurdu sięgnął zenitu.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

@jaet - zrozum, że do środy po pierwszym meczu o brąz Andrzej nigdzie się nie wybierał! Po prostu budował sobie skład na kolejny sezon. Sobie, a nie Serniottiemu. Włoch miał przyjść do pomocy na drugiego i może wiedział o ruchach, ale moim zdaniem nie miał nic do gadania do pamiętnego piątku.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”