Resovia Rzeszów

Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

Simao pisze:W ostatnim czasie dużo się mówi i pisze o obniżeniu budżetu w kolejnym sezonie. Podobno, nie będzie już w takim wymiarze jak obecnie. Trzeba podkreślić, że to tylko domysły, naprawdę nikt tego nie wie jak ostatecznie będzie. Dwa sezony temu niektórzy wierni kibice zarzekali się juz, że to już koniec takiego budżetu. Pytanie, jakie mają być tego determinaty, czynniki, czym to miałoby być spowodowane ? W takim razie, niech ktoś mi w logiczny sposób wytłumaczy sens rozbudowy naszej hali?Szczerze, jeśli przyszedł by nowy uznany trener, najlepiej jakiś Włoch to może to wyjść tylko na dobre. Ponieważ, jeśli zostanie obniżony budżet, to nie znacznie i dalej będzie on na wysokim poziomie w porównaniu z resztą ligii. To wręcz może wywrzeć pozytywne skutki, ponieważ Resovia nie będzie sobie mogła pozwolić na 2 równe 6. Zmienilaby się koncepcja drużyny. Absurdalnie z mniejszym budżetem, jednak z doświadczonym trenerem, z dużymi umiejętnościami i autorytetem moglibyśmy być dużo silniejsi niż obecnie. Na pewno nastawialibysmy się na silną szóstkę i kilku solidnych zamienników na pozycji. Myślę, że byłoby to wystarczające. Widzimy co się dzieje jak Kowal ma do dyspozycji 5 przyjmujących. Nie odbiegają oni w znacznym stopniu od siebie poziomem. Zgadzam się z kilkoma osobami, którzy twierdzą, że należy zmienić rozgrywającego. Ja osobiście uważam, że obu jednocześnie. Chyba kończą się im również kontrakty po sezonie. Drzyzga zaczyna mnie irytować w równym stopniu co Kowal, Tichacek już od dłuższego czasu nie jest wartościowym zamiennikiem. Należałoby chyba pożegnać kolejna ikonę klubu. Ponieważ Pit również potrafi zirytowac . Za niższe pieniądze można mieć wcale nie gorszego środkowego. Np. Szacharewicz. Piszę jak najbardziej poważnie. Pit w bloku to jest jak dziecko we mgle, serwis w większości ma żenujący. Nie potrafi dobrze dograć piłki przy siatce. Atak, który był zawsze jego atutem, od ostatniego czasu już nim nie jest w takim stopniu jak kiedyś. Myślę, że to w pełni obiektywna ocena. Należy zmienić drużynę. Trzeba poszukać rozgrywającego klasy Toniuttiego i dwóch klasowych przyjmujących. Ponieważ to od nich w głównej mierze zależy poziom drużyny. Niestety Polaków obecnie, próżno szukac. Nie ma takich przyjmujących jak Winiar kiedyś. Jest też kwestia libero do przemyślenia. Przy dobrym trenerze i rozgrywającym to na ataku mógłby u nas być z powodzeniem zawodnik typu Muzaj. Młody Polak z bardzo dobrymi warunkami i perspektywami na przyszlosc.
Rozbudowa hali już jest przesunięta na bodaj 2019 a miała ruszyć po tym sezonie. Moim zdaniem nie nastąpi to nigdy, bo już po prostu nie trzeba...
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lobmar »

Za dużo tu pesymizmu co do następnego sezonu ze strony sympatykow Resovii.Myslę,ze zagra w przyszłym sezonie większość potencjalnych kadrowiczów na IO w Tokio.Pojdziecie drogą jak kiedyś Mostostal.Moze to Wam i kadrze wyjść na dobre.Musi być inny trener i klasowy rozgrywający.Zostawiłbym tez Rossarda bo z przyjmującymi to na razie bieda.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pele »

Mario pisze:Spokojnie. Andrew już na pewno pisze plan naprawczy v.2017. Trzeba przewietrzyć skład, pozbyć się tych którzy zawodzą i z powrotem sprowadzić tych którzy się sprawdzali jak Grozer i Achrem. Wstępny szkic planu zyskał już popracie "góry". W 2018 Resovia w potrójnej koronie.
Potrójna korona czyli taka z MCDonalda, Burger Kinga i KFC :] :o :o :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Czyli co Resovia zmniejsza budżet i gra samymi Polakami od nast.sezonu Jolly?
Co do cierpliwości , wystarczy żeby ludzie przestali przychodzić na Resovię i samo z siebie wyjdzie koniec cierpliwości ;)
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

Kontrakt z Asseco obowiązuje jeszcze na następny sezon
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: drukjul »

Jolly pisze: Rozbudowa hali już jest przesunięta na bodaj 2019 a miała ruszyć po tym sezonie. Moim zdaniem nie nastąpi to nigdy, bo już po prostu nie trzeba...
Znając życie to może tak właśnie być. Cegły zgromadzone już na rozbudowę hali szybko się rozejdą na mocniejsze przymurowanie trenera Kowala do podłoża, a beton do wylania mu jeszcze solidniejszych fundamentów. Wtedy to już na pewno nikt go już nie ruszy, a mając długoterminową gwarancję oglądania na Podpromiu podobnej jak teraz bylejakości, "wszystkojedności" i chaosu, kibice na mecze chodzić w końcu przestaną i potrzeba powiększenia hali przestanie być aktualna.

Bardzo chytry ten "plan naprawczy", ale raczej nie ma większego niebezpieczeństwa, że się nie powiedzie. A z pieniędzmi potrzebnymi do rozbudowy hali mogło być w końcu jeszcze bardzo różnie. ;)
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: qtp »

Simao pisze: Mam takie wrażenie,że tobie niespecjalnie przeszkadza taki stan rzeczy.
Nie kolego, przeszkadza mi taki stan, i to bardzo, jednak nie mam na to żadnego wpływu ponieważ:
Simao pisze: jesteśmy skazani na Kowala, że ma on wielkie zaufanie Górala i nic się nie zmieni.
I to nie jest argument tylko rzeczywistość. Możesz piszczeć, tupać nogami, i pisać 100 łzawych pościków, ale to nic zmieni,na tą chwile jest Kowal i będzie do końca sezonu. Można tylko liczyć że na koniec sezonu będzie lepiej...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

krzysiu pisze:wystarczy żeby ludzie przestali przychodzić na Resovię i samo z siebie wyjdzie koniec cierpliwości ;)
W tym sezonie widać, że coś się zmienia, bo bilety nie schodzą na pniu. Dużo zależy od wyglądu drużyny w przyszłym sezonie, ale ja wiem, że jeśli Kowal zostanie to ja 600 zł na karnet nie wydam. Bo nawet jeśli w poprzednich latach też były słabe mecze, to karnet gwarantował, że będę miał bilet na Skrę, Zaksę, JW i play-offy. Bez niego zdobyć bilet nie było prostą rzeczą. I te mecze rekompensowały wszystko.
Teraz nie rekompensują, a oferowane widowiska w skali sezonu nie są warte 600 zł. Mówię szczerze. Ja zakup karnetu uzależniam od tego czy Kowal zostanie czy nie. Ilu jest takich jak ja? Zobaczymy za pół roku.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: krzysiu »

Serio 600 zł kosztuje karnet? ja pierdziele .. mega dużo
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: sb.slav »

pewniak pisze:
krzysiu pisze:wystarczy żeby ludzie przestali przychodzić na Resovię i samo z siebie wyjdzie koniec cierpliwości ;)
W tym sezonie widać, że coś się zmienia, bo bilety nie schodzą na pniu. Dużo zależy od wyglądu drużyny w przyszłym sezonie, ale ja wiem, że jeśli Kowal zostanie to ja 600 zł na karnet nie wydam. Bo nawet jeśli w poprzednich latach też były słabe mecze, to karnet gwarantował, że będę miał bilet na Skrę, Zaksę, JW i play-offy. Bez niego zdobyć bilet nie było prostą rzeczą. I te mecze rekompensowały wszystko.
Teraz nie rekompensują, a oferowane widowiska w skali sezonu nie są warte 600 zł. Mówię szczerze. Ja zakup karnetu uzależniam od tego czy Kowal zostanie czy nie. Ilu jest takich jak ja? Zobaczymy za pół roku.
Pycha kroczy przed upadkiem, chciałoby się rzec. Bilety i karnety były niewspółmiernie drogie do jakości oferowanej, ludzie też nie są głupi i nie dadzą się dymać(z przeproszeniem) na kasę. Poza tym zdobycie biletu to same problemy i masa bezsensownych formalności.
Jolly pisze:Rozbudowa hali już jest przesunięta na bodaj 2019 a miała ruszyć po tym sezonie. Moim zdaniem nie nastąpi to nigdy, bo już po prostu nie trzeba...
Bardzo dobrze, to akurat był pomysł bez sensu. Ta hala nie nadaje się do rozbudowy i tyle, nawet po niej miałaby swoje ograniczenia, a pojemność nie pozwalałaby na goszczenie wielkich imprez.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

krzysiu pisze:Serio 600 zł kosztuje karnet? ja pierdziele .. mega dużo
Karnety były za 500, 550 i 600zł.
mariusz1000
Posty: 121
Rejestracja: 16 sty 2013, o 18:11
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: mariusz1000 »

Osobiście wątpię żeby Kowal został na następny sezon i to bez względu na wynik. Jak by nie patrzeć to przez dłuższy czas stały za nim wyniki więc nie ma co się dziwić, że go nie wyrzucali. Pozostanie na ten sezon było dyskusyjne, ale nie pozbawione realnych przesłanek, że może być lepiej. Natomiast teraz widać, że coś się już wypaliło i potrzeba zmian, przyjścia kogoś ze świeżą głową i innym pomysłem na drużynę. Swoją drogą mam nadzieję, że Kowal podejmie pracę w jakiejś drużynie ze średniej półki u nas albo lepszą we Francji/Niemczech i wtedy będzie można zobaczyć ile ma faktycznie umiejętności, a ile sportowego szczęścia.
rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

mariusz1000 pisze:Osobiście wątpię żeby Kowal został na następny sezon i to bez względu na wynik. Jak by nie patrzeć to przez dłuższy czas stały za nim wyniki więc nie ma co się dziwić, że go nie wyrzucali. Pozostanie na ten sezon było dyskusyjne, ale nie pozbawione realnych przesłanek, że może być lepiej. Natomiast teraz widać, że coś się już wypaliło i potrzeba zmian, przyjścia kogoś ze świeżą głową i innym pomysłem na drużynę. Swoją drogą mam nadzieję, że Kowal podejmie pracę w jakiejś drużynie ze średniej półki u nas albo lepszą we Francji/Niemczech i wtedy będzie można zobaczyć ile ma faktycznie umiejętności, a ile sportowego szczęścia.
Rok temu na tym samym etapie rozgrywek pisaliśmy dokładnie to samo o Kowalu. A potem było 2gie miejsce w lidze.
My możemy sobie psioczyc że poziom od kilku lat spada w dół, śmiać się z ligi mistrzów świata ale 2gie miejsce to dla sponsora i historii 2gie miejsce.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: ursula127 »

rocky pisze: Rok temu na tym samym etapie rozgrywek pisaliśmy dokładnie to samo o Kowalu. A potem było 2gie miejsce w lidze.
My możemy sobie psioczyc że poziom od kilku lat spada w dół, śmiać się z ligi mistrzów świata ale 2gie miejsce to dla sponsora i historii 2gie miejsce.
naprawdę uważasz za sukces czekanie z zagryzionymi palcami aż Skra przegra seta z zespołem z końca ligi,a potem łomot z ZAKSĄ ??? :o Ja pierd..olę
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Z perspektywy sponsora chyba także lepiej żeby jego marka była reklamowana 2,5h, a nie godzinę jak w czwartek z Lube. :D
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lobmar »

StanLee pisze:Z perspektywy sponsora chyba także lepiej żeby jego marka była reklamowana 2,5h, a nie godzinę jak w czwartek z Lube. :D
To zależy.Jakby wynik był w drugą stronę sponsor byłby raczej usatysfakcjonowany.Wynik sportowy jest najważniejszy,a nie czas transmisji.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: StanLee »

Z kronikarskiego obowiązku, podkreślę, że żartowałem.
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dzordz1993 »

Ciekaw jestem czy Resovii uda się utrzymać w składzie po sezonie Rossarda i Jaeschke. Współczuję w sumie trochę Amerykaninowi, podpisał 3 letni kontrakt, pierwszy jego profesjonalny klub a tu drugi sezon z rzędu mordęga. Coś czuję że będzie chciał uciekać po tym sezonie jeśli się będzie dało.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Michal5 »

dzordz1993 pisze:Ciekaw jestem czy Resovii uda się utrzymać w składzie po sezonie Rossarda i Jaeschke. Współczuję w sumie trochę Amerykaninowi, podpisał 3 letni kontrakt, pierwszy jego profesjonalny klub a tu drugi sezon z rzędu mordęga. Coś czuję że będzie chciał uciekać po tym sezonie jeśli się będzie dało.
A dlaczego Jaeschke chciałby uciekać jeśli się da? Podpisał 3-letni kontrakt akurat z Resovią bo żaden inny klub tak by mu nie poszedł na rękę, a chyba miał oferty z Włoch które odrzucał. Rossarda powinni za wszelką cenę utrzymać i oprzeć na nim przyjęcie z Thomasem.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: reeman »

lobmar pisze:
StanLee pisze:Z perspektywy sponsora chyba także lepiej żeby jego marka była reklamowana 2,5h, a nie godzinę jak w czwartek z Lube. :D
To zależy.Jakby wynik był w drugą stronę sponsor byłby raczej usatysfakcjonowany.Wynik sportowy jest najważniejszy,a nie czas transmisji.
\W korporacji liczy się "cytowalność", wynik sportowy, to rzecz drugorzędna, bo gdyby było inaczej, to nikt by nie mówił jakim to sukcesem był poprzedni sezon, kibice też są dodatkiem, treningi zamknięte, nikt się nie przejmuje spadającą frekwencją, przyjeżdża Lube a na hali puste miejsca.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: lobmar »

Tak ja teraz jest cytowane Asseco to chyba nigdy w historii.Wszystkie tweety i portale są pelne nazwy korporacji.Przegrywa chyba tylko z San Escobarem.
dzordz1993
Posty: 298
Rejestracja: 4 maja 2016, o 10:35
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dzordz1993 »

Michal5 pisze:
dzordz1993 pisze:Ciekaw jestem czy Resovii uda się utrzymać w składzie po sezonie Rossarda i Jaeschke. Współczuję w sumie trochę Amerykaninowi, podpisał 3 letni kontrakt, pierwszy jego profesjonalny klub a tu drugi sezon z rzędu mordęga. Coś czuję że będzie chciał uciekać po tym sezonie jeśli się będzie dało.
A dlaczego Jaeschke chciałby uciekać jeśli się da? Podpisał 3-letni kontrakt akurat z Resovią bo żaden inny klub tak by mu nie poszedł na rękę, a chyba miał oferty z Włoch które odrzucał. Rossarda powinni za wszelką cenę utrzymać i oprzeć na nim przyjęcie z Thomasem.

Odpowiem ci prosto. Tu się jak na razie cofa, nie rozwija. Wszystko zależne jest od tego czy Kowal zostanie, jeśli po sezonie przyjdzie jakiś trener z dobrym warsztatem to takich zawodników nie będzie trudno zatrzymać. Jeśli nie to pewnie znowu 2/3 drużyny odejdzie.
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Jolly »

lobmar pisze:Tak ja teraz jest cytowane Asseco to chyba nigdy w historii.Wszystkie tweety i portale są pelne nazwy korporacji.Przegrywa chyba tylko z San Escobarem.
Już nie przesadzajmy.. Nikt poważny o siatkówce nie pisze a poza garstką kibiców oglądających PlusLige i LM nikogo to nie obchodzi. Ile ogladalo to spotkanie? Obstawiam ze 150 tys w PS.
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nadal to jest niszowy sport i dzięki antypromocyjnym działaniom PLPS takim zostanie. Gdyby chodziło o kopaną to temat byłby wałkowany tydzień. Tu 2h po meczu wszystko ucichło.
Przeciętny Kowalski nie kojarzy żadnej drużyny PlusLigi.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

Ciekawe, ile punktów uda nam się zdobyć w najbliższych meczach. Za pewne trzeba wkalkulowac kilka porażek. Zresztą u nas w lidze, to ciężko spodziewać się silnej drużyny, po za ZAKSA. Skra to tylko solidna drużyna , a i tak może być dla nas za silna. Jak my nie potrafilismy pokonać przeciętny Gdańsk. Kowala od jakiegoś czasu ratuje to , że może sobie pozwolić na stworzenie drużyny złożonej z bardzo dobrych zawodników. Na tle innych drużyn w lidze. W dodatku bardzo dobrych zamienników. Trzeba się bardzo natrudzić, aby nie zdobyć medalu. Jest medal, jest sukces i utrzymanie stanowiska przez Kowala. Gdyby w naszej lidze, oprócz ZAKSY, byly drużyny pokroju Modena, Lube, Perugia, to Kowala już dawno nie byłoby na stanowisku trenera w Resovii :D Tak na marginesie, liga włoska, jak dla mnie jest obecnie najsilniejsza. Szkoda, że u nas nie ma więcej drużyn prezentujący taki poziom i grających jak ZAKSA. Brakuje też w naszej lidze graczy światowego formatu. Gdy słyszę komentatorów Polsatu i innych, jak mówią liga MŚ, to na mojej twarzy pojawia się ironiczny uśmiech. To silniejsi byliśmy kilka sezonów temu. Gdy Skra grała jeszcze na wysokim poziomie, Resovia była lepsza niż sezon temu i obecnie. ZAKSA była również silna, z chwilowa przerwa, gdy trenerem był Świder. Wtedy mieliśmy też bardzo dobry i silny JW, który potrafił awansować do FF LM. Pokonując w nim Zenit w meczu o 3 miejsce .
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

Simao pisze: Brakuje też w naszej lidze graczy światowego formatu.
No proszę CIĘ! Czy reprezentant swojego kraju nie jest graczem światowego formatu? Będę się trzymał tylko Resovii. Schmitt nie jest podstawowym atakującym Kanady? Jaki to format jeśli nie światowy? Czy Rossard nie jest reprezentantem Francji? Jaki to jest format jeśli nie światowy? Czy Ivovic nie jest reprezentantem "Jugosławii"? Nie format światowy? Czy ta trójka nie potrafi bombardować z zagrywki? Nie w Rzeszowie!
Jak czytam takie wpisy to mnie szlag trafia. Tak jakby od kilku lat w Rzeszowie nie było materiału na dobrą siatkówkę. A jednak albo trzeba liczyć na przegranie seta przez Skrę z Będzinem, albo czekać aż przeciwnik zabije się własna pięścią, bo sami nie potrafimy wygrać meczu.
I nikt nie wie dlaczego tak się dzieje. I ciągle sezon skończony z medalem jest sukcesem. JEST SUPER.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Simao »

pewniak pisze:
Simao pisze: Brakuje też w naszej lidze graczy światowego formatu.
No proszę CIĘ! Czy reprezentant swojego kraju nie jest graczem światowego formatu? Będę się trzymał tylko Resovii. Schmitt nie jest podstawowym atakującym Kanady? Jaki to format jeśli nie światowy? Czy Rossard nie jest reprezentantem Francji? Jaki to jest format jeśli nie światowy? Czy Ivovic nie jest reprezentantem "Jugosławii"? Nie format światowy? Czy ta trójka nie potrafi bombardować z zagrywki? Nie w Rzeszowie!
Jak czytam takie wpisy to mnie szlag trafia. Tak jakby od kilku lat w Rzeszowie nie było materiału na dobrą siatkówkę. A jednak albo trzeba liczyć na przegranie seta przez Skrę z Będzinem, albo czekać aż przeciwnik zabije się własna pięścią, bo sami nie potrafimy wygrać meczu.
I nikt nie wie dlaczego tak się dzieje. I ciągle sezon skończony z medalem jest sukcesem. JEST SUPER.
Brakuje, to nie oznacza, że ich w ogóle nie ma. Przecież tego nie napisałem, nie neguję. To że ich brakuje, to fakt. Ponieważ jest tylko kilku w drużynach z czołówki naszej ligii. To że my musimy liczyć na szczęście, to inna kwestia. To jest winna trenera, który nie potrafi wykorzystać potencjału drużyny, jakim nie wątpliwe dysponuje. Ma problem, ze stworzeniem i skompletowaniem takiej silnej, prawdziwej drużyny. To zależy od wielu czynników, nie tylko umiejętności poszczególnych zawodników. To potrafią zrobić najlepsi trenerzy. W ostatnich sezonach Kowal nawet nie potrafi doprowadzić zawodników do najwyższej formy na decydujące mecze sezonu. To wcześniej trzeba przyznać, że jeszcze mu wychodziło z powodzeniem. Teraz co roku Równia pochyla, po mimo tego, że dysponuje drużyna z większym potencjałem, niż wtedy gdy graliśmy w finale FF LM z Zenitem. To jest moja subiektywna opinia. Dlaczego tak się dzieje, chyba nikt tego nie potrafi dokładnie sprecyzować
rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: rocky »

ursula127 pisze:
rocky pisze: Rok temu na tym samym etapie rozgrywek pisaliśmy dokładnie to samo o Kowalu. A potem było 2gie miejsce w lidze.
My możemy sobie psioczyc że poziom od kilku lat spada w dół, śmiać się z ligi mistrzów świata ale 2gie miejsce to dla sponsora i historii 2gie miejsce.
naprawdę uważasz za sukces czekanie z zagryzionymi palcami aż Skra przegra seta z zespołem z końca ligi,a potem łomot z ZAKSĄ ??? :o Ja pierd..olę
Dla mnie? Jest to wynik poniżej oczekiwań. To czy czekaliśmy na wynik Skry czy nie nie ma znaczenia. Patrząc na styl gry i wyniki z tamtego sezonu jest to niewątpliwie JAKIŚ sukces.
pewniak pisze:
Simao pisze: Brakuje też w naszej lidze graczy światowego formatu.
No proszę CIĘ! Czy reprezentant swojego kraju nie jest graczem światowego formatu? Będę się trzymał tylko Resovii. Schmitt nie jest podstawowym atakującym Kanady? Jaki to format jeśli nie światowy? Czy Rossard nie jest reprezentantem Francji? Jaki to jest format jeśli nie światowy? Czy Ivovic nie jest reprezentantem "Jugosławii"? Nie format światowy? Czy ta trójka nie potrafi bombardować z zagrywki? Nie w Rzeszowie!
Jak czytam takie wpisy to mnie szlag trafia. Tak jakby od kilku lat w Rzeszowie nie było materiału na dobrą siatkówkę. A jednak albo trzeba liczyć na przegranie seta przez Skrę z Będzinem, albo czekać aż przeciwnik zabije się własna pięścią, bo sami nie potrafimy wygrać meczu.
I nikt nie wie dlaczego tak się dzieje. I ciągle sezon skończony z medalem jest sukcesem. JEST SUPER.
Ivovic czy Rossard nie są gwiazdami światowego topu. Schmitta można jeszcze tak nazwać ale nie wiadomo czy ta gwiazda już nie przygasa.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pewniak »

rocky pisze:Ivovic czy Rossard nie są gwiazdami światowego topu. Schmitta można jeszcze tak nazwać ale nie wiadomo czy ta gwiazda już nie przygasa.
Mowa była o "graczach światowego formatu". Jeśli takimi nie są podstawowi gracze czołowych reprezentacji to kto jest? Tylko Juantoreny?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Jest jakiś Polak graczem światowego formatu?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
azirck
Posty: 161
Rejestracja: 12 sty 2017, o 14:14
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: azirck »

Mecz z Gdańskiem, nie ważne czy koniec końców ten tie-break będzie przez nas wygrany, czy nie pokazuje to o czym wcześniej mówiłem - na tle tak żałosnej drużyny jak nasza, każdy zespół to kosmici.

Przez 4 sety mamy 2 bloki. To jest jak mecz drużyny z podstawówki z jakimś AZS-em.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”