Espadon Szczecin

koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: Espadon Szczecin

Post autor: koofel »

Fajnie to skomponowali i troszkę punktów powinni nazbierać. Cieszy mnie to, że poza wiadomymi przypadkami jednak większość drużyn (przynajmniej na papierze) wygląda conajmniej przyzwoicie
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Espadon Szczecin

Post autor: weary_skier »

Trzeba też uczciwie przyznać, że zarówno wartość medialną jak i sportową tegorocznych transferów Espadonu można śmiało przedstawić linią z nagłym skokiem i powolnym spadkiem w dół wykresu. Hit w postaci Tervaportiego, Duff wyciagnięty z okresu przedemerytalnego, Gawryszewski to wiadomo, Menzel, który ngdy niczym nie imponował i na dopełnienie, któryś z emerytów jako podstawowy przyjmujący. Mam poważne wątpliwości czy skład Szczecina dorównałby zeszłosezonowym Katowicom.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: mmb »

weary_skier pisze:Duff wyciagnięty z okresu przedemerytalnego
Data i miejsce urodzenia: 10 maja 1988 (29 lat), Winnipeg, Kanada :D
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Espadon Szczecin

Post autor: weary_skier »

Dlatego napisałem "przedemerytalnego" xD
Ale ok, średnie porównanie. Niech będzie, że "na zakręcie kariery".
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: StanLee »

Słabo wyglądają te skrzydla. 12-13. miejsce?
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Guilder »

Przyjęcie to jeden wielki znak zapytania. Reszta, jak na zespół z dołu tabeli, nie wygląda źle. Inna sprawa, że te słabsze zespoły nas w tym roku całkiem pozytywnie zaskakują, a ktoś ostatni i przedostatni musi być. Może się więc okazać, że tym kimś zostanie Espadon.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: aezakmi »

Prawdopodobnie podstawowymi zawodnikami będą (tak obstawiam): Tervaportti, Kluth, Ruciak, Menzel, Duff, Gawryszewski, Mihułka.
To jest na papierze mocniejsza ekipa niż w poprzednim sezonie więc minimum status quo powinni utrzymać.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: mmb »

Guilder pisze:Może się więc okazać, że tym kimś zostanie Espadon.
Ja stawiam na Bielsko, Bydgoszcz albo Kielce. Szczecin, Zawierce, Będzin wydają się nieco lepsze. A jak będzie to zobaczymy, na pewno będzie wyrównana walka zarówno na górze, dole i w środku tabeli ;)
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: barti522 »

aezakmi pisze:Prawdopodobnie podstawowymi zawodnikami będą (tak obstawiam): Tervaportti, Kluth, Ruciak, Menzel, Duff, Gawryszewski, Mihułka.
To jest na papierze mocniejsza ekipa niż w poprzednim sezonie więc minimum status quo powinni utrzymać.
Dokładnie nie wiem skąd pojawiają się tutaj głosy o spadku. Drużyna została wzmocniona, wygląda solidnie zwłaszcza środek i rozegranie. Na przyjęciu znak zapytania, ale przecież w zeszłym roku grał Depowski czy Wika to raczej amerykanin słabszy być nie musi ;)

Sladecek -----> Tervaportii
Kozłowski-----> Kowalski
Miluszew-------> Malinowski
Depowski------> Menzel
Wołosz---------> Kacperkiewicz
Perłowski------> Duff
Cedzyński------> Gawryszewski

To gdzie tutaj jest osłabienie ? Bo przecież Borovnjaka czy Bratojewa nie liczymy. Miluszew też co chwile łapał kontuzję.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: NIEMAMLANCII »

aezakmi pisze:Prawdopodobnie podstawowymi zawodnikami będą (tak obstawiam): Tervaportti, Kluth, Ruciak, Menzel, Duff, Gawryszewski, Mihułka.
To jest na papierze mocniejsza ekipa niż w poprzednim sezonie więc minimum status quo powinni utrzymać.
Ilu libero ma Espadon?
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: barti522 »

NIEMAMLANCII pisze:
aezakmi pisze:Prawdopodobnie podstawowymi zawodnikami będą (tak obstawiam): Tervaportti, Kluth, Ruciak, Menzel, Duff, Gawryszewski, Mihułka.
To jest na papierze mocniejsza ekipa niż w poprzednim sezonie więc minimum status quo powinni utrzymać.
Ilu libero ma Espadon?
Trzech: Mihułka, Murek, Jaskuła.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: NIEMAMLANCII »

Trzech: Mihułka, Murek, Jaskuła.[/quote]
Aha, OK
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: hunter »

barti522 pisze: Sladecek -----> Tervaportii
Kozłowski-----> Kowalski
Miluszew-------> Malinowski
Depowski------> Menzel
Wołosz---------> Kacperkiewicz
Perłowski------> Duff
Cedzyński------> Gawryszewski

To gdzie tutaj jest osłabienie ? Bo przecież Borovnjaka czy Bratojewa nie liczymy. Miluszew też co chwile łapał kontuzję.
Uwielbiam takie porównania.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: barti522 »

Cieszę się niezmiernie z tego powodu :D
Camillo Marcotti

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Camillo Marcotti »

hunter pisze:
barti522 pisze: Sladecek -----> Tervaportii
Kozłowski-----> Kowalski
Miluszew-------> Malinowski
Depowski------> Menzel
Wołosz---------> Kacperkiewicz
Perłowski------> Duff
Cedzyński------> Gawryszewski

To gdzie tutaj jest osłabienie ? Bo przecież Borovnjaka czy Bratojewa nie liczymy. Miluszew też co chwile łapał kontuzję.
Uwielbiam takie porównania.
Cieszymy się, ale gdzie to osłabienie?
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: hunter »

Zwyczajnie skład na papierze sprzed poprzedniego sezonu wcale nie wyglądał gorzej od tego skompletowanego obecnie. Zwyczajnie nie wyszło.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: barti522 »

Skład obecny jest mocniejszy niż ten ubiegłoroczny. Zwyczajnie wyszło.
Camillo Marcotti

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Camillo Marcotti »

hunter pisze:Zwyczajnie skład na papierze sprzed poprzedniego sezonu wcale nie wyglądał gorzej od tego skompletowanego obecnie. Zwyczajnie nie wyszło.
A możesz to w jakiś sposób wykazać? Szczególnie ciekaw jestem wyższości Bratoeva nad Tervaporttim, Cedzyńskiego nad Duffem lub Gawryszewskim, albo Borovnjaka nad Menzelem.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Chal »

Camillo Marcotti pisze:albo Borovnjaka nad Menzelem.
Sam sezon Borovnjaka w Cuprum to więcej, niż Menzel pokazał przez całą dotychczasową karierę.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kanimo

Re: Espadon Szczecin

Post autor: kanimo »

No i Depowski jest ciut bardziej ograny niz przymujacy z MOSu. Choc mi sie akurat ten chlopak spodobal, na MPJ kolejny raz cignal gre w chilach slabosci Szymanskiego i to zarowno w przyjeciu jak i w ataku. Tylko troche brakuje mu warunkow fizycznych.
Zobaczymy.
Ja widze wzmocnienie glownie na lawce. Jest pomysl na druzyne, trener, choc niedoswiadczony, ma motywacje i niezle pokazal sie w poprzednim sezonie, a teraz bedzie mial zespol w reku od poczatku. Powinno byc lepiej, bedzie kontynuacja tej lepszej czesci poprzedniego sezonu. Chociazby Kluth juz sie troche przetarl. Nie zapominajcie, ze to ciagle swiezak w profesjonalnej siatkowce.
Camillo Marcotti

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Camillo Marcotti »

Chal pisze:
Camillo Marcotti pisze:albo Borovnjaka nad Menzelem.
Sam sezon Borovnjaka w Cuprum to więcej, niż Menzel pokazał przez całą dotychczasową karierę.
Za to to, co Borovnjak pokazał w Espadonie, to Menzel może pokazać w kwadrans.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: hunter »

barti522 pisze:Skład obecny jest mocniejszy niż ten ubiegłoroczny. Zwyczajnie wyszło.
Wstrzymałbym się z tymi ocenami przez jakiś czas tym bardziej, że:
27 lip 2016, o 12:12
barti522 pisze:szykuje się naprawdę bardzo dobry skład jak na beniaminka ;)
1 sie 2016, o 16:16
barti522 pisze:Jeśli jeszcze MIhułka to naprawdę dobrze to wygląda. Powinien grać w 1 składzie lub ewentualnie obrona, a Murek przyjęcie
3 sie 2016, o 01:20
barti522 pisze: Borovnjak in plus dobry zawodnik w ofensywie więc przyjęcie na pewno nie jest najgorsze, Miluszew rok temu grał jeszcze w LŚ w kadrze Bułgarii, więc chyba będzie jednak komu pograć ;)
https://www.youtube.com/watch?v=pUzVe3ByjRQ

Filmik trochę stary lecz można zwrócić uwagę na jego zasięg i siłę w ataku, na pewno coś z tego jeszcze zostało.

Camillo Marcotti pisze: A możesz to w jakiś sposób wykazać? Szczególnie ciekaw jestem wyższości Bratoeva nad Tervaporttim, Cedzyńskiego nad Duffem lub Gawryszewskim, albo Borovnjaka nad Menzelem.
A w którym miejscu napisałem, że skład z zeszłego sezonu był lepszy?
Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Camillo Marcotti

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Camillo Marcotti »

Mogę się co najwyżej zgodzić, że Borovnjak przez poprzednim sezonem wyglądał bardziej obiecująco niż Menzel przed tym. Z tym że Borovnjak się nie sprawdził, a jak się sprawdzi Menzel - dowiemy się niedługo.

Wiadomo, że przedsezonowe teorie to wróżenie z fusów, ale ktoś tam wyżej stwierdził, że rok temu ten skład był lepszy niż obecny, czego w sposób papierowy nie mogę się dopatrzeć (wiadomo, boisko zweryfikuje, Kluth może zapomnieć jak się atakuje, Duff złamać nogę, Gawryszewski usunięty spod parasola Anastasiego może sobie przypomnieć swoje pokraczne czasy, a Menzel może śladami libero ze swojego kraju zamiast na treningi chodzić na imprezy i mogą zająć ostatnie miejsce, ale tego nie przewidzimy). Na siłę można stwierdzić, że Borovnjak wygladał lepiej niż Menzel i Milushev od Klutha, ale cała reszta w tym sezonie wygląda lepiej.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: barti522 »

Kolego Hunter ty na siłę próbujesz coś napisać czy nie wiem ? Tak jak Ci Camillo napisał powyżej zawsze ktoś sobie może złamać nogę , ktoś dostać sraczki a komuś spaść lampa podczas snu xD Tego nie przewidzimy, gdyby nie można byłoby nam prognozować to po co wgl instnieje to forum? Admin powinien zamknąć a wyniki sprawdzisz sobie na głównej stronie i wtedy się dowiesz :D Skład z Borovnjakiem , Bratojewem, Miluszewem jak na beniaminka wydawał się ok , nie widzę w tym nic dziwnego w porównaniu do Morozów i Grebeniuków Częstchowski na papierze bardzo dobrze :D to raz , dwa to co to ma wspólnego z tym , że ten obecny wygląda lepiej ? Przed rokiem nie mógł wyglądać nieźle jak na beniaminka , a teraz lepiej niż ten ubiegłoroczny w 2 roku startów ? ;) Porównując te składy też kwestie rozegrania np biorę pod uwagę Kozłowskiego/Sladecka a nie Bratojewa który odpadł po 1 meczu. Czy odrazu mamy założyć , że Menzel , Duff i Tervaportii rozwiążą kontrakt ? a Gawryszewski z Malinowskim stracą cały sezon przez kontuzję ? Bo w Twoim rozumowaniu ani składu , ani ładu , ani niczegokolwiek nie można się doszukać.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: hunter »

barti522 pisze:co to ma wspólnego z tym , że ten obecny wygląda lepiej ?.
Właśnie chodzi mi o to, że na papierze to sprzed sezonu 16/17 wcale nie wygląda lepiej niż sprzed 17/18.
Z tego powodu przytoczyłem Twoje posty sprzed roku, w których chwaliłeś ten skład i takich zdań również innych użytkowników było więcej.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: barti522 »

a nie można było pochwalić ? chyba nie dało się wtedy przewidzieć , że Bratojew zagra 1 mecz , Borovnjak z 3 a MIluszew przez pół roku leczył kontuzje? Po drugie wyprzedzili Kielce, Bielsko, Bydgoszcz i Częstochowe więc co Twoim zdaniem skompromitowali się jakoś jak na beniaminka ? ;)
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1028
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: hunter »

Jednak nie rozumiesz o co mi chodzi :)
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: barti522 »

Za to ty chyba sam siebie nie rozumiesz :)
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Crosby »

Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Espadon Szczecin

Post autor: Murilo0 »

Potencjał czysto fizyczny niesamowity :o
All work and no play makes Jack a dull boy...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”