Sezon 2016/2017 - kolejka 26

mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: mmb »

Przy AA to musiała by się zmienić koncepcja budowy składu na mocną 6-tkę, a nie wyrównaną 14-tkę. No wai! :]
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: iron »

Hejtowany przez wszystkich Strzeżek MVP :D Wydaje się być kolejną dobrą opcją dla JW przy ograniczonym budżecie i silnej pierwszej szóstce.

Jeśli JW w PO zagra z Resovią to stawiam (może nie wszystkie) pieniądze na JW. Ciężko się gra Resovii przeciw Ptakom.
No sympathy for fools...
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: astronauta »

iron pisze:Hejtowany przez wszystkich Strzeżek MVP :D Wydaje się być kolejną dobrą opcją dla JW przy ograniczonym budżecie i silnej pierwszej szóstce.

Jeśli JW w PO zagra z Resovią to stawiam (może nie wszystkie) pieniądze na JW. Ciężko się gra Resovii przeciw Ptakom.
Strzeżek dziś odrobił część tego co zawalił wcześniej. Dla mnie MVP to Kampa, który potrafił przeorganizować całą grę JW po dwóch setach.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: madlark »

A dla mnie Popiwczak
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2898
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: hubert »

iti pisze:Olsztyn poza PO jak dla mnie przy dzisiejszej stracie punktu/punktow.
Wcześniej czy później można tego było się spodziewać. Mimo całej sympatii jaką mam do Olsztyna to jednak odstają od czwórki. Najbardziej to budżetowo.

Jak z Olsztyna odchodzi Gardini to kto za niego ? Jakieś plotki ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: maciek77 »

Bednaruk?
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: qtp »

iron pisze:Ciężko się gra Resovii przeciw Ptakom.
Ciężko bo 2 razy grała bez atakującego. Gdyby się w końcu udało z takowym zagrać pewnie było by troche łatwiej.
Awatar użytkownika
morswin
Posty: 299
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 17:53
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: morswin »

hubert pisze:
iti pisze:Olsztyn poza PO jak dla mnie przy dzisiejszej stracie punktu/punktow.
Wcześniej czy później można tego było się spodziewać. Mimo całej sympatii jaką mam do Olsztyna to jednak odstają od czwórki. Najbardziej to budżetowo.

Jak z Olsztyna odchodzi Gardini to kto za niego ? Jakieś plotki ?
Siwy ???
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur) ;-)
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: astronauta »

hubert pisze: Mimo całej sympatii jaką mam do Olsztyna to jednak odstają od czwórki. Najbardziej to budżetowo.
Od tegorocznego JW? Nie sądzę.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: iti »

astronauta pisze:
hubert pisze: Mimo całej sympatii jaką mam do Olsztyna to jednak odstają od czwórki. Najbardziej to budżetowo.
Od tegorocznego JW? Nie sądzę.
Sportowo juz tak. Mimo tego, ze ich ograli w pierwszej rundzie.
Olsztyn jest wysoko dzieki "goleniu frajerow" (bez urazy dla nikogo), a JW goli czolowke i sporo punktow na nich zdobyl.
madlark pisze:A dla mnie Popiwczak
To jak wyciagal na stojaco ataki z lewego to poezja. A za miesiac skonczy dopiero 21 lat... Swietnie sie zapowiada, oby JW awansowal do LM. Kuba duzo na tym zyska.
kanimo

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: kanimo »

qtp pisze:
iron pisze:Ciężko się gra Resovii przeciw Ptakom.
Ciężko bo 2 razy grała bez atakującego. Gdyby się w końcu udało z takowym zagrać pewnie było by troche łatwiej.
Bez sciemy. Resovia ma 3 reprezentacyjnych atakujacych. Nawet jesli sa drugimi, to w niezlych ekipach.
Jak sie nie potrafi wybrac 2 z 4/5 przyjmujacych, zatrudnia 2 atakujacych po kontuzjach...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: pewniak »

kanimo pisze:
qtp pisze:
iron pisze:Ciężko się gra Resovii przeciw Ptakom.
Ciężko bo 2 razy grała bez atakującego. Gdyby się w końcu udało z takowym zagrać pewnie było by troche łatwiej.
Bez sciemy. Resovia ma 3 reprezentacyjnych atakujacych. Nawet jesli sa drugimi, to w niezlych ekipach.
Jak sie nie potrafi wybrac 2 z 4/5 przyjmujacych, zatrudnia 2 atakujacych po kontuzjach...
@kanimo
Nawet nie aż tak. Nawet jeśli tam na ataku nie grałby żaden reprezentant. To przy takiej teoretycznej sile ognia z drugiego skrzydła i ze środka....
Co to w ogóle za tłumaczenie "2 razy grała bez atakującego"? Grali w 5-ciu na boisku? Czy może chodzi o to, że Resovia będzie wygrywać jak na jednym skrzydle będzie Michajłow, a na drugim Leon? :x
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: ursula127 »

iti pisze:
astronauta pisze:
madlark pisze:A dla mnie Popiwczak
To jak wyciagal na stojaco ataki z lewego to poezja. A za miesiac skonczy dopiero 21 lat... Swietnie sie zapowiada, oby JW awansowal do LM. Kuba duzo na tym zyska.
Popiwczak slabo zacząl mecz i do końca nie błyszczal w przyjęciu.
Dużo pracy przed nim w tym elemencie,ale ma dobrego trenera ,a tempo w jakim robi postępy jest imponujące.
Musi też popracowac nad wystawą,bo próbuje trudnych rozwiązań, a nie zawsze wychodzi dokladnie.
Moim zdaniem najlepiej grający obecnie polski libero( za Zatorskim w elemencie przyjęcie ,sporo przed w obronie)
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
kanimo

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: kanimo »

Zgadzam sie z Toba. Wiaze z Jakubem spore nadzieje ale pracy przed nim duzo.
Co do postepow, to wydaje mi sie, ze w przyjeciu sa bardzo nieznaczne. W obronie-kosmos.
Jego pechem dotychczas bylo, ze w reprezentacjach mlodziezowych rywalizowal z faworyzowanym Kacprem Piechockim.
Bednaruk byl pierwszym, ktory dopuscil do normalnej rywalizacji na zgrupowaniu (za co zebral hejt). A srednio udany wyjazd do Meksyku pierwszym wystepem w mlodziezowej reprezentacji.
A ostatnio wyparl go Czunkiewicz.
Zobaczymy co Serafin wykombinuje w tym roku. Postawa na boisku Kuba zasluzyl na powolanie. Tylko ze Czunkiewicz gra dosyc solidnie, choc do blyskotliwosci Kuby mu brakuje.
Ostatnio zmieniony 9 mar 2017, o 08:19 przez kanimo, łącznie zmieniany 2 razy.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: iron »

qtp pisze:
iron pisze:Ciężko się gra Resovii przeciw Ptakom.
Ciężko bo 2 razy grała bez atakującego. Gdyby się w końcu udało z takowym zagrać pewnie było by troche łatwiej.
Jak dla mnie to żadne wytłumaczenie. Mają 14 zawodników na "równym", wysokim poziomie. JW pokonało Reskę z De Rocco, który skończył 2 (słownie: DWA!) ataki w meczu.

A jeszcze co do Popiwczaka: liczę, że Fefe da mu szansę bo swoją postawą na pewno na to zasługuje.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: Chal »

astronauta pisze:
hubert pisze: Mimo całej sympatii jaką mam do Olsztyna to jednak odstają od czwórki. Najbardziej to budżetowo.
Od tegorocznego JW? Nie sądzę.
Skoro JW było stać na Olivę, to na bank ma sporo więcej kasy od AZS-u. A można jeszcze popatrzeć po innych pozycjach.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: iron »

Chal pisze:
astronauta pisze:
hubert pisze: Mimo całej sympatii jaką mam do Olsztyna to jednak odstają od czwórki. Najbardziej to budżetowo.
Od tegorocznego JW? Nie sądzę.
Skoro JW było stać na Olivę, to na bank ma sporo więcej kasy od AZS-u. A można jeszcze popatrzeć po innych pozycjach.

Już wspominałem, że 3 największe (w dodatku takie same) kontrakty to Kampa, Oliva i Scott. JSW dało na ten sezon coś ok. 2 mln zł. (nie pamiętam, nie mam czasu szukać dokładnie). Suma tych 3 kontraktów nie przewyższa tej kwoty. Co więcej, sporo jeszcze zostaje jej do wykorzystania. Z pozostałej kwoty można sfinansować wszystkich środkowych i "młodziaków". Zostaje Muzaj, Strzeżek, De Rocco i Popiwczak.
No sympathy for fools...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: pewniak »

iron pisze:Już wspominałem, że 3 największe (w dodatku takie same) kontrakty to Kampa, Oliva i Scott. JSW dało na ten sezon coś ok. 2 mln zł. (nie pamiętam, nie mam czasu szukać dokładnie). Suma tych 3 kontraktów nie przewyższa tej kwoty. Co więcej, sporo jeszcze zostaje jej do wykorzystania. Z pozostałej kwoty można sfinansować wszystkich środkowych i "młodziaków". Zostaje Muzaj, Strzeżek, De Rocco i Popiwczak.
Lebiediev wolontariuszem?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: qtp »

iron pisze:Jak dla mnie to żadne wytłumaczenie. Mają 14 zawodników na "równym", wysokim poziomie. JW pokonało Reskę z De Rocco, który skończył 2 (słownie: DWA!) ataki w meczu.
To nie chodzi o żadne tłumaczenie , dostali 2 razy w czajnik i dziękuje, ale chyba oczywistym jest że gdyby w tych meczach grał Schmitt(albo Schops w 2meczu) to grało by się Sovi łatwiej. Może ugrali by 5 małych pkt więcej, a może seta, nie wiem. Wiem natomiast że było by troche łatwiej.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: iron »

pewniak pisze:
iron pisze:Już wspominałem, że 3 największe (w dodatku takie same) kontrakty to Kampa, Oliva i Scott. JSW dało na ten sezon coś ok. 2 mln zł. (nie pamiętam, nie mam czasu szukać dokładnie). Suma tych 3 kontraktów nie przewyższa tej kwoty. Co więcej, sporo jeszcze zostaje jej do wykorzystania. Z pozostałej kwoty można sfinansować wszystkich środkowych i "młodziaków". Zostaje Muzaj, Strzeżek, De Rocco i Popiwczak.
Lebiediev wolontariuszem?
Tak jak i reszta pracowników klubu. Oraz brak innych kosztów :x


Zapomniałem wymienić resztę pracowników oraz napisać o kosztach. Tak wiem, to też kosztuje.
qtp pisze:To nie chodzi o żadne tłumaczenie (...)ale chyba oczywistym jest że (...)
Piszesz, że nie chodzi o tłumaczenie po czym zaraz sugerujesz, że jakby "ktoś" był to byłoby inaczej (w domyśle lepiej), czyli innymi słowy: grali gorzej bo "kogoś"nie było.
No sympathy for fools...
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: ciorny17 »

qtp pisze:
iron pisze:Jak dla mnie to żadne wytłumaczenie. Mają 14 zawodników na "równym", wysokim poziomie. JW pokonało Reskę z De Rocco, który skończył 2 (słownie: DWA!) ataki w meczu.
To nie chodzi o żadne tłumaczenie , dostali 2 razy w czajnik i dziękuje, ale chyba oczywistym jest że gdyby w tych meczach grał Schmitt(albo Schops w 2meczu) to grało by się Sovi łatwiej. Może ugrali by 5 małych pkt więcej, a może seta, nie wiem. Wiem natomiast że było by troche łatwiej.
Widzisz nie masz racji. Igła wspominał kiedyś, że koncepcja takiej a nie innej budowy jest z tego powodu, że jak zerwał Achrem ACL w finałach ze Skrą lata temu, Góral zadecydował, że już nie może dopuścić do sytuacji, gdy kontuzja jednego zawodnika powoduje spadek poziomu drużyny. Przecież zawsze Rossard mógł wrócić na atak.
Kłamca.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: pewniak »

ciorny17 pisze:Widzisz nie masz racji. Igła wspominał kiedyś, że koncepcja takiej a nie innej budowy jest z tego powodu, że jak zerwał Achrem ACL w finałach ze Skrą lata temu, Góral zadecydował, że już nie może dopuścić do sytuacji, gdy kontuzja jednego zawodnika powoduje spadek poziomu drużyny. Przecież zawsze Rossard mógł wrócić na atak.
Otóż to! Szeroki skład powoduje, że każdy inny klub poza Resovią może się "tłumaczyć" brakiem z powodu kontuzji.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: StanLee »

Hehe, no, Resovia z Kowalem na czele wcale się nie tłumaczyła kontuzją Achrema trzy lata temu.
ciorny17
Posty: 8450
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: ciorny17 »

pewniak pisze: Otóż to! Szeroki skład powoduje, że każdy inny klub poza Resovią może się "tłumaczyć" brakiem z powodu kontuzji.
Ale czy ja napisałem, że inni mogą, a rzeszowianie nie, się tłumaczyć? To po cholerę jest to gadanie, że kontuzja jednego nie obniża poziomu zespołu i tak oto budowana jest wielka duma Podkarpackiego? W zeszłym roku jak wypadł w Skrze Wlazły na chwilę, Gromadowskiemu się nie chciało to i Lisinac grał po przekątnej.
Kłamca.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: Rysio z Klanu »

Co nie przeszkadza Kondziowi tłumaczyć, że słabe sezony to w dużej mierze wynik zaskakujących kontuzji knajpowego :)
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: qtp »

ciorny17 pisze:Widzisz nie masz racji. Igła wspominał kiedyś, że koncepcja takiej a nie innej budowy jest z tego powodu, że jak zerwał Achrem ACL w finałach ze Skrą lata temu, Góral zadecydował, że już nie może dopuścić do sytuacji, gdy kontuzja jednego zawodnika powoduje spadek poziomu drużyny. Przecież zawsze Rossard mógł wrócić na atak.
No tak, taki jest zamysł budowy równej 14, jeśli jednak wypada 2 atakujących/rozgrywających czy 3 przyjmujących to nie ma na to mocnego.
iron pisze:Piszesz, że nie chodzi o tłumaczenie po czym zaraz sugerujesz, że jakby "ktoś" był to byłoby inaczej (w domyśle lepiej), czyli innymi słowy: grali gorzej bo "kogoś"nie było.
Czyli twoim zdaniem gdyby z JW wypadł Kampa, a Gil dochodził do siebie po urazie i na rozegraniu musiał zagrać Grześ Kosok, to nie miało by to wpływu na zespół bo liczba gości na parkiecie by się zgadzała? Na prawde nie dajmy się zwariować, kontuzja/niedyspozycja podstawowego zawodnika odbija nie negatywnie na grze zespołu i tyle.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: pewniak »

@ciorny17 przecież przyznałem Ci rację z wykrzyknikiem nawet :) Mimo że to mój klub irytują mnie słowa, że kogoś tam nie było, więc zagrali słabiej. Nie mają prawa tak mówić przy takiej koncepcji.
Tak może powiedzieć JW jak im TFU TFU! Oliwa wypadnie
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: TommyLeeJones »

astronauta pisze: Rozum sobie jak chcesz, może być Kleszczów albo Rząśnia.
Ech, to przecież było z dystansem, bo to właśnie na terenie tych gmin są te wielkie dziury w ziemi. Oczywiście plotka mówi o Skrze ale tam już wyczekuje Stelmach. Dopiero początek marca a jest już ciekawie, bardziej niż rok temu.


Reska ma ławkę po horyzont ale i tak Kowal ten sezon tłumaczy kontuzjami. Nieważne, że trzymanego w zamrażarce Wintersa reszta ligi wzięłaby z pocałowaniem ręki.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 26

Post autor: VernonRoche »

Sezon temu Endrju też tłumaczył kontuzjami... środkowego i rezerwowego atakującego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”