Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: skrowiec »

Szampon093 pisze:
Simao pisze:Ten mecz pokazał, że jeżeli drużyna JW będzie dobrze dysponowana, nie będzie kontuzji, zawodnicy będą w optymalnej formę, to mecz o 3 miejsce będzie ciekawszy niż w zeszłym sezonie. Finał również, ponieważ ZAKSA obecnie gra w LM. Będzie w tych rozgrywkach za pewnie dłużej niż Resovia i Skra. Mimo wszystko, beznadziejnego trenera Resovii to obstawiam finał ZAKSA vs Resovia. Skra z JW o 3 miejsce. W tym roku będzie im ciężej niż w ubiegłym roku. Muszą liczyć na Wlazłego i Kurka w dobrej dyspozycji. Inną kwestią jest czy JW będzie prezentował wysoki poziom i obejdzie się bez jakiś urazów podstawowych zawodników.
Stawianie czegoś takiego to jak strzały ze slepakow. Oprócz KK nie wiadomo, kto zagra w finale, może nawet JW, który zaskoczy. Resovia ma takie same szansę jak Skra i JW, a uważam, że grają najmniej zespolowo i nierówno, dla mnie są a 4 miejscu wśród 4 drużyn.

'simao' jakis nadwyraz wrazliwy jest na to co dzieje sie z udzialem skry.... moze troche wstrzemiezliwosci bo oczy az bola od tego twojego zlozyczenia Skrze, i wychwalania Resovii i w Twojej opini smiem twierdzic stawiania jej w roli faworyta do MP kiedy tak naprawde wszystko co piszesz mija sie z celem i prawda.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: mmb »

Butryn: 29/48 (60%), 4 bloki, 4 asy, razem 37 punktów :P
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2614
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Simao »

@skrowiec, wypada mi się nie zgodzić z Twoją analizą. Trochę jednak błedna interpretacja. W moim przypadku, bynajmniej nie jestem zadowolony z postawy i gry naszej drużyny. Poziom jest daleki od tego, czego myślę nie tylko ja oczekiwał bym od drużyny z takim potencjałem. Nie życzę źle Skrze. Szczerze, nie jestem kibicem, co nie oznacza,że mam z tego faktu złożyczyć wam. Może odnosi się takie wrażenie, ponieważ lubię klub z Jastrzębia i kibicuje im w innych pojedynkach. Nie ukrywam, chciałem aby dzisiaj zwyciężyl. Zabrakło trochę tej dobrej dyspozycji Oliwy. Dzisiaj, nie był jego dzień. Gratuluję wam zwycięstwa. Sprawiedliwie trzeba stwierdzić, że Skra teraz lepiej się prezentuje niż wcześniej, wyłącznie dzięki Kurkowi na przyjęciu. On moim zdaniem pozytywnie wpływa i dodaje jakości całej drużynie. Finał, który obstawiam nie wziął się z nikąd. Dlaczego, ponieważ Resovia, mimo rozczarowujacego jak dla mnie poziomu 2 razy pokonała Skrę. Nie zdobyliscie z nami żadnych punktów. Może teraz gdy Kurek jest na przyjęciu, wyglądało by to inaczej. Finał dla nas, nie wiem czy byłby dobry w perspektywie przyszłości i jakiś znacznych zmian w poziomie i jakości, oraz stabilności naszej drużyny. Dlaczego, poniewaz nie będzie żadnych szans na zmianę szkoleniowca. Dalej będziemy skazani na tego wybitnego taktyka i stratega jakim jest Kowal. O jego wybitnym warsztacie trenerskim nie wspominając. Może nawet Skra przyczyni się w jakiś sposób, że tak to okresle do dobrej zmiany w Rzeszowie w perspektywie przyszłości :D
Ostatnio zmieniony 26 lut 2017, o 22:26 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: estril1992 »

Reska ma jeszcze dwa ciężkie mecze z Olsztynem i na koniec z Zaksą , i tu można się spodziewać wszystkiego.Mecz z Bydgoszczą nic nam nie powiedział , poziom gry Bydgoszczy był bardzo kiepski.Skra ma teoretycznej łatwiejszy terminarz więc walka będzie na całego.A jak tabela się tak ułoży to Reska-Skra o finał będzie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Noworoczny »

Przewaga miejsca nie daje chyba prawie nic (goldena na własnym parkiecie?)
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: estril1992 »

Noworoczny pisze:Przewaga miejsca nie daje chyba prawie nic (goldena na własnym parkiecie?)
Golden set chyba nie ma różnicy gdzie jest grany , ale mogę się mylić
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: ldz »

Noworoczny pisze:
ldz pisze:Spiseg! Wszyscy som za Skrą i knujom jak mogom!
dajcie sobie na wstrzymanie, naprawdę.
Można sobie obracać wszystko w żart, ale statystyki nie kłamią. Tabela wklejona z czelendżami z ub. sezonu na fso mówiła więcej, niż 1000 słów. Okrutny, niesprawiedliwy regulamin sprawił, że sędziowie musieli uwijać się, jak w ukropie. Najwięcej złych decyzji przeciwko bezpośrednim rywalom drużyny z miasta z Wielkim Dołem - Zaxie, Resovii, Lotosowi. Za to przeciw Skrze malutko, malutko. Przypadeg?
wiesz co, jest takie znane dosyć powiedzonko, że "nie myli się ten kto nic nie robi". Polecam ruszyć 4 litery z kanapy i zacząć działać w jakimkolwiek zakresie, co by się przekonać, jak trafne jest to spostrzeżenie.
hunter pisze: A gdyby nie było challengu? Dziękować, że jest.
gdyby babcia miała wąsy, to by została wojewodą. Nie ma co dywagować "co by było gdyby challenge'u nie było", bo jest, już od dawna i działa naprawdę dobrze (po pierwszych latach nauki jego obsługi). Pomyślcie sami, gdyby sędziowie chcieli przepychać Skrę to by gwizdali takie rzeczy, których się w challengu sprawdzić nie da, typu podwójne odbicie czy piłka rzucona, bo to jest dosyć subiektywne w ocenie. A takich rzeczy nie było. Fakt, kiepsko sędziowie się dzisiaj sprawowali, tak liniowi jak i główni. Ale czy to zaraz powód, że próbowali Skrze wygrać mecz? Akurat sety "na styk" wygrało JW, a te w których zwyciężała Skra były wygrywane z dużą przewagą. Więc chyba próbujecie się tu doszukać czegoś na siłę. Tak samo oczek puszczanych przez Luksa. I co z tego, że sobie puszczał? Może sympatyzuje ze Skrą, każdy może sympatyzować z dowolnym zespołem. Dopóki ocena jest przeprowadzana sprawiedliwie chyba nie ma problemu?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: plecotus »

SerCos pisze:
mitam pisze:
biker74 pisze:Ale Mielewski i Mazur nie muszą się podniecać przy każdym punkcie dla Skry.
Gość przy video weryfikacjach który przychodzi z drugim sędzią też pokazuje mimiką twarzy kto mu bliższy sercu.
Przecież to Luks, prosto ze Śląska ....
Ale w Skrze grał :D
Dzięki. Bałem się, że tylko ja to pamiętam.
8
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: skrowiec »

Simao pisze:@skrowiec, wypada mi się nie zgodzić z Twoją analizą. Trochę jednak błedna interpretacja. W moim przypadku, bynajmniej nie jestem zadowolony z postawy i gry naszej drużyny. Poziom jest daleki od tego, czego myślę nie tylko ja oczekiwał bym od drużyny z takim potencjałem. Nie życzę źle Skrze. Szczerze, nie jestem kibicem, co nie oznacza,że mam z tego faktu złożyczyć wam. Może odnosi się takie wrażenie, ponieważ lubię klub z Jastrzębia i kibicuje im w innych pojedynkach. Nie ukrywam, chciałem aby dzisiaj zwyciężyl. Zabrakło trochę tej dobrej dyspozycji Oliwy. Dzisiaj, nie był jego dzień. Gratuluję wam zwycięstwa. Sprawiedliwie trzeba stwierdzić, że Skra teraz lepiej się prezentuje niż wcześniej, wyłącznie dzięki Kurkowi na przyjęciu. On moim zdaniem pozytywnie wpływa i dodaje jakości całej drużynie. Finał, który obstawiam nie wziął się z nikąd. Dlaczego, ponieważ Resovia, mimo rozczarowujacego jak dla mnie poziomu 2 razy pokonała Skrę. Nie zdobyliscie z nami żadnych punktów. Może teraz gdy Kurek jest na przyjęciu, wyglądało by to inaczej. Finał dla nas, nie wiem czy byłby dobry w perspektywie przyszłości i jakiś znacznych zmian w poziomie i jakości, oraz stabilności naszej drużyny. Dlaczego, poniewaz nie będzie żadnych szans na zmianę szkoleniowca. Dalej będziemy skazani na tego wybitnego taktyka i stratega jakim jest Kowal. O jego wybitnym warsztacie trenerskim nie wspominając. Może nawet Skra przyczyni się w jakiś sposób, że tak to okresle do dobrej zmiany w Rzeszowie w perspektywie przyszłości :D


a co to ma dziaiaj do rzeczy ze resovia dwa razy wygrala ze skra w lidze?? w takim razie co robi ZAKSA na pierwszym miejscu ktora przegrala ze Skea tez 2 mecze w lidze. Na tym etapie ligi nie mozna tego tak oceniac i brac pod uwage kto z kim wczesniej i ile razy wygral. PO rzadza sie swoimi prawami i zadna druzyna nie ma nad nikim zadnej przewagi, a wszystkie osiagniecia fazy zasadniczej nie maja tam znaczenia. Ja jestem z kolei zdania ze juz predzej JW ma wieksze szanse niz resovia ktora to nie ma ani trenera ani kolektywu i zgrania a zawodnicy sa strasznie chimeryczni, i moim zdaniem na obecna chwile to Resovia jest 4 druzyna PLS w tym sezonie.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: mmb »

Trzecią.
Gdyby nie głupi walkower, to Skra by teraz miała 1pkt więcej niż Resovia ;)
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: estril1992 »

Zaczyna się gra psychologiczna kibice Skry kontra Reski :D
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2614
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Simao »

@skrowiec, ostatni sezon pod względem poziomu był podobny w wykonaniu Resovii. Z tym wyjątkiem, że dysponowalismy, przynajmniej w moim mniemaniu mniejszym potencjałem. Teraz jest on większy, jednak jakiejś poprawy nie ma. Zgadzam się, że u nas nie ma kolektywu, statysta na ławce, który chyba sam sobie nie ufa :D Jednak też trochę samokrytyki, ponieważ Skra nie prezentuje wybitnego poziomu. W LM ma prostą grupę, męczy się niemiłosiernie. Taka iskrę dał Kurek do dobrej gry, który ciągnie grę z Wlazlym. Ten drugi już w pojedynkę raczej Skry nie pociągnął by do medalu. Co jednak nie zmienia faktu, że jeśli wypad by z gry Kurek, bądź Wlazły to będzie problem o jaki kolwiek medal. U nas wypadnięcie Gavina, nie jest tak dużym problemem. Ci chimeryczni zawodnicy już 2 razy w tym sezonie pokonali Skrę za 3. Masz rację, to o niczym nie świadczy i play offy rządzą się swoimi prawami. Jednak przypominam, że na przestrzeni kilku ostatnich sezonów Resovia regularnie grała w finale. Skra jednak, nie może się tym pochwalić. Możesz mi zarzucić, że to już historia i nie ma znaczenia.To będzie prawda, jednak warto przytoczyć, bo jest dosyć realne prawdopodobieństwo, że będzie analogicznie. Może Skra zagra wspólnie z Resovia o brąz. Wszystko zweryfikuje boisko w niedługim czasie, tak więc, jak ktoś wcześniej napisał. Takie dywagacje nie mają mniejszego sensu i mogą w ogóle nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości. Mam nadzieję, że wszystko rozstrzygnie się w sportowej walce, bez żadnych kontrowersji.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: StanLee »

AZS nie ma większych szans na awans do czwórki, ale przez takie a nie inne ułożenie terminarzu nawet fajnie jest to śledzić i się pasjonować, bo zawsze jest jakaś tam szansa, że np. zaskoczy i wygra ze Skrą i Resovią. :) W każdym razie, Olsztyn spada na 5. miejsce i dalej ma zdecydowanie najtrudniejszy terminarz, z drugiej strony właściwie Skra przyklepała miejsce w czwórce, bo jedyny zespół z ósemki z jakim się spotyka w sześciu następnych spotkaniach to właśnie AZS. Resovia ma jeszcze mecz z Zaksą, więc możliwe, ze pomimo utraty trzech punktów ze Szczecinem jednak będzie miała w półfinale przewagę parkietu.

Butryn, odkąd na stałe zyskał miejsce w wyjściowym składzie, gra (statystycznie) lepszy sezon od Bołądzia i Filipa.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Noworoczny »

estril1992 pisze:
Noworoczny pisze:Przewaga miejsca nie daje chyba prawie nic (goldena na własnym parkiecie?)
Golden set chyba nie ma różnicy gdzie jest grany , ale mogę się mylić
Faza play-off: W fazie play off o tytuł Mistrza Polski grają zespoły, które po zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek zajęły w tabeli miejsca od 1 do 4. Rywalizacja o tytuł Mistrza Polski obejmuje dwie rundy. W I oraz w II rundzie zespoły rozegrają dwumecze według następujących zasad: gospodarzami pierwszych spotkań będą zespoły, które po fazie zasadniczej rozgrywek zajęły niższe miejsce w tabeli
ldz pisze:wiesz co, jest takie znane dosyć powiedzonko, że "nie myli się ten kto nic nie robi". Polecam ruszyć 4 litery z kanapy i zacząć działać w jakimkolwiek zakresie, co by się przekonać, jak trafne jest to spostrzeżenie.
Czasem ruszam i działam. Zdarza mi się mylić. Ale co to ma wspólnego z niniejszą dyskusją? Tutaj nie było problemem, że sędziowie się mylili, czy za często mylili, lecz, że mylili się w jedną stronę, a zatem nie mylili a "mylili".
ldz pisze:Akurat sety "na styk" wygrało JW
Bo był challenge. 9 lat temu by było 3-0.
ldz pisze:Może sympatyzuje ze Skrą, każdy może sympatyzować z dowolnym zespołem. Dopóki ocena jest przeprowadzana sprawiedliwie chyba nie ma problemu?
O-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: ldz »

Noworoczny pisze:
ldz pisze:Akurat sety "na styk" wygrało JW
Bo był challenge. 9 lat temu by było 3-0.
Mhm, a 30 lat temu nie kupiłabym nic w sklepie, bo nic nie było. A w ogóle 300 lat temu jeździłabym tylko konno, bo nie było samochodów. Co ma do rzeczy to co było?
Rozumiem, że dążysz do udowodnienia, że MP zdobyte przez Skrę przed challengem są oszustwem i bezprawiem. Powodzenia. Ale do tego potrzeba trochę więcej niż parę rzuconych z d....tez.
Noworoczny pisze:
ldz pisze:Może sympatyzuje ze Skrą, każdy może sympatyzować z dowolnym zespołem. Dopóki ocena jest przeprowadzana sprawiedliwie chyba nie ma problemu?
O-:
Co O-:?
Mówimy o gościu, który jest komisarzem i ma czuwać nad poprawnością przebiegu meczu. Przecież to sędzia podejmuje tu decyzję. Więc?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Noworoczny »

Załóżmy, że taki komisarz ma dwie ulubione drużyny. Co szkodzi wysyłać go na mecze dwunastu pozostałych? To trochę tak, jakby przekonywać, że sędzia niemiec w meczu Polska - Niemcy jest ok, i dopóki nie okaże się, że sędziuje stronniczo, nie powinno się mieć nic przeciwko temu.
Jest takie stare powiedzenie. Po jednej stronie ulicy jest klasztor męski. Po drugiej stronie ulicy jest klasztor żeński. Nie ma w tym nic złego. Ale może być, dlatego tak się klasztorów nie sytuuje.
ldz pisze:Rozumiem, że dążysz do udowodnienia, że MP zdobyte przez Skrę przed challengem są oszustwem i bezprawiem. Powodzenia. Ale do tego potrzeba trochę więcej niż parę rzuconych z d....tez.
Nie no, większość pewnie i tak by zdobyli. Ale nie wszystkie. Ze 2 lub 3 mniej zapewne.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Michal5 »

"Przepraszam ale jadąc na mecz miałam awarię samochodu i przez to sędziuje mi się nerwowo" #KatarzynaSokół #profesjonalizm #bestrefereeever

Tak jeszcze w ramach kolejki i wypowiedź pani Sokół do Wojtka Żalińskiego ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: lipton »

Czarni po meczu wpisali do protokołu oficjalny protest, sprawa była opisywana na portalu, którego nazwy nie wolno wymawiać.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: pewniak »

lipton pisze:Czarni po meczu wpisali do protokołu oficjalny protest, sprawa była opisywana na portalu, którego nazwy nie wolno wymawiać.
voldemort.pl? :]
StanLee pisze:AZS nie ma większych szans na awans do czwórki, ale przez takie a nie inne ułożenie terminarzu nawet fajnie jest to śledzić i się pasjonować, bo zawsze jest jakaś tam szansa, że np. zaskoczy i wygra ze Skrą i Resovią. :)
Fajność polega na tym, że AZS może wejść do czwórki pod warunkiem, że pokaże na parkiecie, że na to zasługuje w pojedynkach ze Skrą i Resovią. Zupełnie przeciwnie niż ubiegłoroczny awans Resovii do finału, bo Skra straciła seta.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: weary_skier »

Michal5 pisze:"Przepraszam ale jadąc na mecz miałam awarię samochodu i przez to sędziuje mi się nerwowo" #KatarzynaSokół #profesjonalizm #bestrefereeever

Tak jeszcze w ramach kolejki i wypowiedź pani Sokół do Wojtka Żalińskiego ;)
Z jednej strony nie powinna tak powiedzieć a z drugiej pewnie jakby to powiedział jakiś koleś na słupku to Wojtek by zrozumiał.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: krzysiu »

Ale kogo to interesuje,że ona miala awarię samochodu ;)? To jej zawód i tyle
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: grzegorzg »

weary_skier pisze:Z jednej strony nie powinna tak powiedzieć a z drugiej pewnie jakby to powiedział jakiś koleś na słupku to Wojtek by zrozumiał.
Z jednej strony nie powinna tak powiedziec, ale w koncu jest kobietą i mogła ja to rozstroic. A Żaliński mógł je to powiedziec w oczy, a nie na forum sie wypłakac, ze mu sie kobita zwierzyła... Ehh, facet...

PS Zawodnicy nie raz i nie dwa się tłumaczyli, ze autokar się zepsuł, ze korek, mgła etc etc . Sedzia tez człowiek..
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: SerCos »

krzysiu pisze:Ale kogo to interesuje,że ona miala awarię samochodu ;)? To jej zawód i tyle
Za naprawę samochodu zapłaci więcej niż zarobi za ten mecz :]
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: weary_skier »

Ale kogo to interesuje,że ona miala awarię samochodu ;)? To jej zawód i tyle
zgadzam się i dlatego napisałem, że nie powinna tego mówić.
Za naprawę samochodu zapłaci więcej niż zarobi za ten mecz :]
A to już od samochodu zależy. Połowa delegacji spokojnie na rozrząd w Passacie B5 starczy ;)
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: grzegorzg »

weary_skier pisze:zgadzam się i dlatego napisałem, że nie powinna tego mówić.
Z czystej ciekawości - a uwazasz, ze Zalinski powinien to upubliczniać?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: weary_skier »

Mógłby też każdą konwersację jak modli się przy słupku nie mając racji ;). Żaliński już głupsze rzeczy publikował więc jakoś nie rozwodziłbym się nad tą "aferą". Upupblicznił to upublicznił, boję się tylko reakcji gawiedzi w stylu: "baba na słupku, łomatkobosko".
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: grzegorzg »

weary_skier pisze:Żaliński już głupsze rzeczy publikował więc jakoś nie rozwodziłbym się nad tą "aferą".
Nie znałem od tej strony, ale ja nie jestem z epoki piszczałek i pejsbooków (więc teoretycznie nie żyję). No to poznałem... ;)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Guilder »

Serio, nie słyszałeś np. o tym? ;)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: grzegorzg »

Słowo honoru. Bez zadnego ;)
Ale masakra..
Człowiek na zapadłej wsi mieszka,mecz obejrzy, forum poczyta, i -dla równowagi- czasem "zdania powymienia"... ;)
Ostatnio zmieniony 28 lut 2017, o 12:19 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: qtp »

grzegorzg pisze: pejsbooków
Wydaje mi się że jest to mocno niegrzeczna, prymitywna forma, niosąca spory negatywny ładunek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”