Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: grzegorzg »

qtp pisze:
grzegorzg pisze: pejsbooków
Wydaje mi się że jest to mocno niegrzeczna, prymitywna forma, niosąca spory negatywny ładunek.
Skoro tak uważasz...
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: maciek77 »

Tu lepszy wpis "redaktora", szkoda że usunął jak go pojechali na twiterze...

https://pbs.twimg.com/media/C5rW6n2WcAExs2T.jpg
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: grzegorzg »

Przepraszam, ze wypowiadam się dwukrotnie, ale sprowokował mnie powyższy wpis.
qtp pisze:
grzegorzg pisze: pejsbooków
Wydaje mi się że jest to mocno niegrzeczna, prymitywna forma, niosąca spory negatywny ładunek.
Trafniue zgadłeś, ze moje okreslenie było emocjonalne, z innymi cehcami Ci sie raczej nie powiodło, bo skojarzenie z nacją jest raczej żartobliwe. Ja się nie obrażam jak ktoś nazwie nasz piekny kraj kartoflisdkiem, tylko zastanawiam się skąd taka konotacja...
A dlaczego emocje? Tak, podziwiam ten "Twór biznesowy" jako doskonałe narzędzie dla matołów, którzy nie mając nic do powiedzenia, oblekają to w słowa, co skądinąd powoduje znowu emocje odwrotne...
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: lipton »

Ten wpis redaktora Bińczyka to trochę wygląda jak dość powszechna twitterowa przypadłość znana jako "włam na konto" tudzież "alkotwitter"... 8-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Noworoczny »

weary_skier pisze:"baba na słupku, łomatkobosko"
Ale z drugi strony: małoto rozgryweg babskich?
Guilder pisze:Serio, nie słyszałeś np. o tym? ;)
Może trochę niezręcznie, lecz przecież sama prawda (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: weary_skier »

Noworoczny pisze:
weary_skier pisze:"baba na słupku, łomatkobosko"
Ale z drugi strony: małoto rozgryweg babskich?
Tam również sędziuje więcej mężczyzn.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Chal »

Pani Sokół to raczej swoją postawą jako sędzia, a nie płcią zapracowała na takie uwagi.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: weary_skier »

A jakieś konkrety? Bo z tego co mi wiadomo uprawnienia Katarzyny Sokół zostały zweryfikowane zgodnie z pprocedurami przez osoby wykfalifikowane a nie przez anonimowych użytkowników forum.siatka.org.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: niepoinformowany »

weary_skier pisze:A jakieś konkrety? Bo z tego co mi wiadomo uprawnienia Katarzyny Sokół zostały zweryfikowane zgodnie z pprocedurami przez osoby wykfalifikowane a nie przez anonimowych użytkowników forum.siatka.org.
Jak ktoś zdał prawko (egzamin państwowy przeprowadzany zgodnie z procedurami przez wykwalifikowanych egzaminatorów) to nie można twierdzić, że nie umie jeździć?

Nie twierdzę, że w.w słabo sędziuje, bo nie mam zdania na ten temat, a jedynie, że posiadanie uprawnień jeszcze niczego wcale nie przesądza.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: weary_skier »

niepoinformowany pisze: Jak ktoś zdał prawko (egzamin państwowy przeprowadzany zgodnie z procedurami przez wykwalifikowanych egzaminatorów) to nie można twierdzić, że nie umie jeździć?
Kierując się Twoim przykładem, to cały kazdorazowo, gdy wchodzisz do auta jesteś oceniany przez egzaminatora. Kierownicy egzmainatorów tworza również listę najlepszych kierowców, bierze się pod uwagę równiez to jak oceniają Cie piesi i inni uczestnicy ruchu. Wszytsko podstawia pod średnią ważoną i albo mieścisz wśród najlepszych kierowców albo nie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: aezakmi »

Sędziowie np. z Dominikany to super sędziowie, bo mają uprawnienia, papiery, certyfikaty hollywood. Nie każdy się nadaje, nawet jak ma na to papiery, bo papiery to nie wszystko.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: weary_skier »

Zaznaczam, że ja prowadzę dyskusję dotyczącą krajowego podwórka.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: ursula127 »

chyba mówimy o jednym slabym meczu,a niektórzy już chcą kamienowac Panią Sędzinę za caloksztalt
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: maciek77 »

ursula127 pisze:chyba mówimy o jednym slabym meczu,a niektórzy już chcą kamienowac Panią Sędzinę za caloksztalt
Jak słabszy mecz? Tylko Żaliński miał jakiś problem. Gdzieś widziałem w necie oceny sędziów za poszczególne spotkania, ale nie mogę teraz tego znaleźć.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Michal5 »

maciek77 pisze:
ursula127 pisze:chyba mówimy o jednym slabym meczu,a niektórzy już chcą kamienowac Panią Sędzinę za caloksztalt
Jak słabszy mecz? Tylko Żaliński miał jakiś problem. Gdzieś widziałem w necie oceny sędziów za poszczególne spotkania, ale nie mogę teraz tego znaleźć.
http://www.vispolska.pl/wp-content/uplo ... GA-all.pdf
Strona 23 w pdfie, oceny za poprzedni sezon.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Noworoczny »

Pani Katarzyna na wysokim piątym miejscu! Brawo!
Bardzo mi się u niej podoba, że jak jest drugą i sprawdza czelendż, to już odchodząc od monitorów pokazuje, dla kogo punkt.
Do tego jest ładna i pięknie się uśmiecha.
A góglając dowiedziałem się, że jest multimedalistką mistrzostw Polski w dżudo, więc niech Kobra tak nie fika.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 24.

Post autor: Noworoczny »

I właśnie przy piłce meczowej w dzisiejszym meczu 25. kolejki mogliśmy zauważyć urocze zachowanie pani Kasi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”