Sezon 2016/2017 - kolejka 29

biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: biker74 »

ksjw90 pisze:I w tym momencie szkoda mi Olsztyna, że przegrają prawdopodobnie awans do półfinału o możliwe, że 1 punkt :<
Jeszcze trzeba Bydgoszcz pokonać za 3 punkty.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: cwirek »

Jastrzębski chce na własne życzenie przegrać ten mecz.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: iron »

Czyżby Lebedew zaczął za wcześnie przygotowania do walki o medale.
No sympathy for fools...
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: aezakmi »

ksjw90 pisze:I w tym momencie szkoda mi Olsztyna, że przegrają prawdopodobnie awans do półfinału o możliwe, że 1 punkt :<
Mi nie szkoda. Nie wygrali ani razu z Zaksą, Skrą, Resovią i tylko raz pokonali osłabiony JW. Najmocniejsza czwórka to ta obecna.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2017, o 19:12 przez aezakmi, łącznie zmieniany 1 raz.
kuchcik77
Posty: 2326
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: kuchcik77 »

Jastrzębie kontroluje swoja lokate w lidze- nie chca się dac wyprzedzić Olsztynowi ani nie chca dac możliwości Skrze na prześlizgnięcie sie na 4ty plac...
Ok Zaksa pierwsza
Resovia przegrywając za 3 spadnie za Bełk
Zaksa na pewno nie zagra z Resovia
Bełchatów nie zagra z Ptakami;)
Ciekaa kolejnosc spotkan w TV:
Olsztyn, potem Jastrzębie,dalej Resovia i na końcu Skra...


z ciekawości. jeśli Olsztyn zgarnie 3pkt to Ptaki musza wygrac minimum tiebreaka z Bydzią.Ryzykowane, wiec pewnie Ptaki zagraja na maksa i....dadzą możliwośc Skrze spaśc na pozycje numer 4ry...
Ostatnio zmieniony 28 mar 2017, o 19:34 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 2 razy.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: iron »

Uffff... Jeszcze tylko Bydzia.
No sympathy for fools...
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: mmb »

Najniższy Fijałek najwięcej bloków, aż trzy :D

Super mecz Butryna i w ataku Sobańskiego. Stelmach też dobre wejścia, Mariański dobra zmiana.

A z Borucha zrobił się kawał środkowego! Dziś 3 bloki, 8/10 w ataku i na 15 zagrywek żadnej nie zepsuł.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: StanLee »

Mogę tylko powtórzyć z większą stanowczością opinię, że tak dysponowany Butryn powinien być w hierarchii atakujących kadry za Muzajem.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: adi_tiger »

Właśnie wróciłem ze Spodka. Jastrzębie widzę, że do końca chce walczyć o czwórkę.
Ogólnie odniosłem wrażenie, że bardzo dużo "zagrywek wygrywających" czyżby kubatura hali nie leżała?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Chal »

Brawa dla Jastrzębie, absolutnie zasłużona czwórka.

Zupełnie inna sprawa, że gdzie dziś są ci tak ochoczo podnoszący jakiś czas temu argumenty, że oby to JW było w półfinale, a nie AZS, bo powalczyli z topem. Bo jestem bardzo ciekaw, czy prawdopodobnie na półtora i dwa tygodnie przed półfinałami dalej podtrzymują to zdanie, gdy z jednej strony mówimy o zespole, który w ciągu ostatniego półtora tygodnia zdobył 3 punkty na Warszawie i Katowicach, a z drugiej komplet na Gdańsku i Lubinie ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: niepoinformowany »

Ja jestem, tutaj :) Dalej uważam, że mecze JW z ZAKSĄ (prawdopodobnie) będą znacznie bardziej ciekawe i stojące na wyższym poziomie niż ewentualne z Olsztynem. Nie bardzo wiem, co miałyby zmienić w tym kontekście straty punktów z Warszawą i GKS, przecież to zespoły potrafiące w pojedynczym meczu ograć praktycznie każdego (a GKS to gra dobrze od 2 miesięcy).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: astronauta »

Chal pisze:Brawa dla Jastrzębie, absolutnie zasłużona czwórka.

Zupełnie inna sprawa, że gdzie dziś są ci tak ochoczo podnoszący jakiś czas temu argumenty, że oby to JW było w półfinale, a nie AZS, bo powalczyli z topem. Bo jestem bardzo ciekaw, czy prawdopodobnie na półtora i dwa tygodnie przed półfinałami dalej podtrzymują to zdanie, gdy z jednej strony mówimy o zespole, który w ciągu ostatniego półtora tygodnia zdobył 3 punkty na Warszawie i Katowicach, a z drugiej komplet na Gdańsku i Lubinie ;)
Olsztyn to Gdańsk po znajomości (gdzie był Masny?), fuksem Lubin bez Tahta i gra jak to kiedyś mówiono "górne stany poziomu średniego". Ani to fajne ani ciekawe. Olsztyn nie zasłużył i tyle, bo nie liczą się ostatnie dwa tygodnie bicia gości, którzy mają wszystko w czterech literach.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: mily66 »

astronauta pisze:
Chal pisze:Brawa dla Jastrzębie, absolutnie zasłużona czwórka.

Zupełnie inna sprawa, że gdzie dziś są ci tak ochoczo podnoszący jakiś czas temu argumenty, że oby to JW było w półfinale, a nie AZS, bo powalczyli z topem. Bo jestem bardzo ciekaw, czy prawdopodobnie na półtora i dwa tygodnie przed półfinałami dalej podtrzymują to zdanie, gdy z jednej strony mówimy o zespole, który w ciągu ostatniego półtora tygodnia zdobył 3 punkty na Warszawie i Katowicach, a z drugiej komplet na Gdańsku i Lubinie ;)
Olsztyn to Gdańsk po znajomości (gdzie był Masny?), fuksem Lubin bez Tahta i gra jak to kiedyś mówiono "górne stany poziomu średniego". Ani to fajne ani ciekawe. Olsztyn nie zasłużył i tyle, bo nie liczą się ostatnie dwa tygodnie bicia gości, którzy mają wszystko w czterech literach.
Cały sezon po znajomości. Za takie sugestie powinien być ban. :|
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: astronauta »

mily66 pisze:Cały sezon po znajomości. Za takie sugestie powinien być ban. :|
A gdzież to szanowny stróż prawa wyczytał "cały sezon po znajomości"? Za takie sugestie powinien być ban.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: iti »

JW prezentuje jakosc, ktorej w moim mniemaniu brakuje Olsztynowi, wiec tak - ciesze sie, ze JW najprawdopodobniej (ach ta matematyka) zagra w PO kosztem Olsztyna.
To (wedlug mnie) gwarantuje emocje.
rocky
Posty: 1163
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: rocky »

ksjw90 pisze:I w tym momencie szkoda mi Olsztyna, że przegrają prawdopodobnie awans do półfinału o możliwe, że 1 punkt :<
Jeden set to źle, jeden punkt też źle :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Chal »

astronauta pisze:
Chal pisze:Brawa dla Jastrzębie, absolutnie zasłużona czwórka.

Zupełnie inna sprawa, że gdzie dziś są ci tak ochoczo podnoszący jakiś czas temu argumenty, że oby to JW było w półfinale, a nie AZS, bo powalczyli z topem. Bo jestem bardzo ciekaw, czy prawdopodobnie na półtora i dwa tygodnie przed półfinałami dalej podtrzymują to zdanie, gdy z jednej strony mówimy o zespole, który w ciągu ostatniego półtora tygodnia zdobył 3 punkty na Warszawie i Katowicach, a z drugiej komplet na Gdańsku i Lubinie ;)
Olsztyn to Gdańsk po znajomości (gdzie był Masny?), fuksem Lubin bez Tahta i gra jak to kiedyś mówiono "górne stany poziomu średniego". Ani to fajne ani ciekawe. Olsztyn nie zasłużył i tyle, bo nie liczą się ostatnie dwa tygodnie bicia gości, którzy mają wszystko w czterech literach.
Jak ktoś z "górnymi stanami poziomu średniego" zdobywa 2 punkty na 6, to jak rozumiem sam należy do najwyżej "średnich stanów poziomu średniego"? ;)
Olsztyn nie zasłużył, bo ma 2 punkty mniej od Jastrzębia, a nie dlatego, że "coś tam". Chyba że Chemik sprawi cud, wtedy to Jastrzębie nie zasłuży. (a Masny pół meczu był na boisku, tak przypomnę, z nim Trefl przegrał I seta na przewagi, a bez niego II... na przewagi).
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: StanLee »

Ja jestem, tutaj Dalej uważam, że mecze JW z ZAKSĄ (prawdopodobnie) będą znacznie bardziej ciekawe i stojące na wyższym poziomie niż ewentualne z Olsztynem. Nie bardzo wiem, co miałyby zmienić w tym kontekście straty punktów z Warszawą i GKS, przecież to zespoły potrafiące w pojedynczym meczu ograć praktycznie każdego (a GKS to gra dobrze od 2 miesięcy).
Ekzakli. Sportowo najlepsza czołowa czwórka jest dosyć ewidentna, a było emocjonująco, bo Skra oddała trzy punkty walkowerem, a JW na 6-7 meczów wypadł Muzaj, w czasie którym Jastrzębski pogubił naprawdę dużo punktów (z tego co kojarzę -3 z Olsztynem, -2 z Cuprum, tiebreaki z PW i Gddańskiem), m.in. na rzecz Olsztyna właśnie. Z Muzajem w składzie to po prostu lepszy zespół, więc dla poziomu zdecydowanie lepiej jak zagrają w półfinale. Aczkolwiek to ostatnie mecze powinny sugerować, że do tych półfinał JW przystąpi w roli widocznego underdoga, i te rozmowy o finale są trochę optymistyczne.

Już nie wspomnę, że w ostatnich tygodniach Olsztyn stracił punkty z Będzinem i Szczecinem...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Szampon093 »

StanLee pisze:
Ja jestem, tutaj Dalej uważam, że mecze JW z ZAKSĄ (prawdopodobnie) będą znacznie bardziej ciekawe i stojące na wyższym poziomie niż ewentualne z Olsztynem. Nie bardzo wiem, co miałyby zmienić w tym kontekście straty punktów z Warszawą i GKS, przecież to zespoły potrafiące w pojedynczym meczu ograć praktycznie każdego (a GKS to gra dobrze od 2 miesięcy).
Ekzakli. Sportowo najlepsza czołowa czwórka jest dosyć ewidentna, a było emocjonująco, bo Skra oddała trzy punkty walkowerem, a JW na 6-7 meczów wypadł Muzaj, w czasie którym Jastrzębski pogubił naprawdę dużo punktów (z tego co kojarzę -3 z Olsztynem, -2 z Cuprum, tiebreaki z PW i Gddańskiem), m.in. na rzecz Olsztyna właśnie. Z Muzajem w składzie to po prostu lepszy zespół, więc dla poziomu zdecydowanie lepiej jak zagrają w półfinale. Aczkolwiek to ostatnie mecze powinny sugerować, że do tych półfinał JW przystąpi w roli widocznego underdoga, i te rozmowy o finale są trochę optymistyczne.

Już nie wspomnę, że w ostatnich tygodniach Olsztyn stracił punkty z Będzinem i Szczecinem...
Dla mnie faworyt do MP - Jastrzębski. Resovia tez dobrze rokuje, ale czarnego konia trzymac sie bede.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Chal »

JW bez Muzaja zdobył o całe 2 punkty mniej, niż z tymi samymi rywalami z nim w składzie. Tak tylko mówię.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Wess »

Moim zdaniem zróbmy w przyszłym sezonie taki system, że w półfinałach z góry grają Rzeszów, Kędzierzyn, Bełchatów i Jastrzębie, bo przecież oni mają najlepsze składy i na to zasługują.

Nie kibicujmy teoretycznie słabszym, bo są biedni i nie zasługują na zrobienie jakichkolwiek niespodzianek.
Garp
Posty: 590
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Garp »

Wess pisze:Moim zdaniem zróbmy w przyszłym sezonie taki system, że w półfinałach z góry grają Rzeszów, Kędzierzyn, Bełchatów i Jastrzębie, bo przecież oni mają najlepsze składy i na to zasługują.

Nie kibicujmy teoretycznie słabszym, bo są biedni i nie zasługują na zrobienie jakichkolwiek niespodzianek.
NIe o to chodzi. Mowa jest o poziomie gry np Olsztyna, którego gra za bardzo faluje, żeby mógł się załapać do czołowej czwórki,a w skrócie myślowym nie zasługuje na to by tam grać...
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: aezakmi »

Jeszcze dorzucę, że ja jako kibic neutralny byłem zawiedziony, gdy w tamtym roku Resovia awansowała do finału. Byłem bardzo rozczarowany, bo wiedziałem, że mecz o mistrzostwo i mecz o brązowy medal będą spotkaniami bez żadnych emocji, jednostronnymi widowiskami - mało, totalnym nokautem przeciwnika, zbiciem ich, wybiciem im z głowy jakiejkolwiek siatkówki. Ja osobiście tego nie chcę, takiej powtórki... Nie chcę widzieć, jak Wiśniewski wejdzie na zagrywkę i rozwali Śliwkę i Olsztyn, i skończy się szybko 3:0 w dwumeczu. Sport to widowisko i ja chcę widowiska. Jastrzębie gwarantuje emocje z najlepszymi i jeszcze może ich pokonać, a Olsztyn co mecz z nimi - po prostu mocno rozczarowuje. To nie ten poziom.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: StanLee »

JW bez Muzaja zdobył o całe 2 punkty mniej, niż z tymi samymi rywalami z nim w składzie. Tak tylko mówię.
3 punkty, a realnie więcej, bo przegrali pod nieobecność Muzaja z Olsztynem i Cuprum, a więc zespołami walczącymi (w tamtym momencie) o czwórkę. Czyli np. gdyby z Muzajem, JW doprowadziło do taja w Olsztynie (było blisko ze Strzeżkiem), to z dwóch punktów różnicy zrobiłyby się cztery, gdyby wygrali tego taja, różnica wynosiłaby 6 punktów, a gdyby wygrali za trzy, to różnica wynosiłaby 8 punktów. A jeszcze zostają stracone punkty u siebie z Gdańskiem i Cuprum. Tak tylko mówię.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Chal »

Ale to albo liczymy mecz z PW, gdzie Muzaj raczej nie był w pełni sił, albo nie. A nie tak, że zależy, co nam pasuje do tezy. A realnie, to z Muzajem JW też mogło przegrać z Olsztynem i Cuprum. Tak jak ze Strzeżkiem dość gładko pokonało Katowice, a z Muzajem dopiero po tie-breaku.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: StanLee »

Chal pisze:Ale to albo liczymy mecz z PW, gdzie Muzaj raczej nie był w pełni sił, albo nie. A nie tak, że zależy, co nam pasuje do tezy. A realnie, to z Muzajem JW też mogło przegrać z Olsztynem i Cuprum. Tak jak ze Strzeżkiem dość gładko pokonało Katowice, a z Muzajem dopiero po tie-breaku.
Napisałeś, że bez Muzaja w składzie JW zdobyło dwa punkty mniej w tych samych meczach niż z nim w składzie, a następnie piszesz, że w sumie z Politechniką grał, ale się nie liczy, więc jednak 2, i jeszcze zarzucasz, że ktoś wybiera coś pod tezę? Say whaaat? :D A załóżmy zresztą, że nawet 2, skoro w tamtym okresie JW grało z 5, 6, 7, 8, 9, 10 drużyną ligi, a więc sąsiadami w tabeli, to realnie to było więcej niż ''2'' punkty. Zresztą to jest słabe kryterium tak generalnie, co sam umyślnie/nieumyślnie przyznałeś, bo nie można wyciągnąć z faktu, że z Muzajem JW przegrało w rundzie rewanżowej 2-3 z PW wniosku, że kontuzjowany Muzaj nie był w pierwszym meczu osłabieniem, skoro ze słabo grającym Muzajem, czego usilnie bronisz, JW wygrało tylko 3-2 - więc raczej logiczne jest, że ze zdrowym Muzajem byłoby lepiej, ergo - JW być może nie straciłoby punktu.

A, jeszcze zapomniałem - mecz z Olsztynem to był pierwszy czy tam drugi chyba bez Touzinsky'ego, i o ile w long runie na zmianie Amerykanina na DeRocco nie wyszli tak źle, tak w samym meczu z Olsztynem, JW grało na tamten moment w mocno eksperymentalnym składzie, gdzie Kanadyjczyk został mocno rozstrzelany w przyjęciu bo z marszu musiał przejąć rolę Touzinsky'ego.

Uwaga o Katowicach to oczywiście manipulacja, bo dobrze wiesz, że GKS w końcówce sezonu zaczął grać nieporównywalnie lepiej. Więc tak, możemy się zastanawiać i gdybać, że WCALE NIE JEST POWIEDZIANE, że z czołowym atakującym ligi Muzajem gra JW NIEKONIECZNIE musiałaby wyglądać lepiej niż z przeciętnym Strzeżkiem, ale chyba jednak mało kto w tego typu spekulacjach przyzna Ci rację.

Z mojej perspektywy, o czym chyba już pisałem, wygląda to tak, że sportowo Olsztyn mocno odstawał od tej czołowej czwórki, a mecze z czołówką nie kłamią, a to, co powodowało, że cały czas był w grze, to właśnie fakt, że tutaj Skra z Olsztynem grała bez najlepszego zawodnika, w innym meczu oddała 3 punkty walkowerem, a JW przez 20% sezonu musiał sobie radzić bez pierwszej (przynajmniej pod względem liczby ataków) opcji w ofensywie, a w połowie sezonu wypadł im jeszcze podstawowy przyjmujący. No a Olsztyn miał idealny sezon pod tym względem, wszyscy czołowi zawodnicy zdrowi, żadnego głupiego walkowera, więc w tabeli wygląda to bliżej niż wyglądało na parkiecie, gdzie AZS z czołową czwórką wygrał jeden mecz na 8, i to gdy u rywala nie było dwóch podstawowych zawodników. Czy to jakiś zarzut? No raczej nie, na tym polega system ligowy, jak JW przegra za 3 z Bydgoszczą i Olsztyn awansuje, to oczwiście, że bardziej zasłużył na miejsce w 4. Ale skoro dziwisz się, że ktoś jednak woli oglądać JW i uważa Jastrzębski za po prostu lepszą drużynę w pełnym składzie która może potencjalnie zagwarantować większe emocje, bo zanotowali jakąś tam wpadkę z Politechniką, to jednak musiałem wyjaśnić.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Chal »

StanLee pisze:Napisałeś, że bez Muzaja w składzie JW zdobyło dwa punkty mniej w tych samych meczach niż z nim w składzie, a następnie piszesz, że w sumie z Politechniką grał, ale się nie liczy, więc jednak 2, i jeszcze zarzucasz, że ktoś wybiera coś pod tezę? Say whaaat?
StanLee pisze:a JW na 6-7 meczów wypadł Muzaj, w czasie którym Jastrzębski pogubił naprawdę dużo punktów (z tego co kojarzę -3 z Olsztynem, -2 z Cuprum, tiebreaki z PW i Gddańskiem)
O to mi się rozchodzi.

Ale generalnie to dziękuję, jestem ukontentowany wyczerpującą odpowiedzią na moje pytanie, nawet jeśli nie ze wszystkimi argumentami się zgadzam :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Wess
Posty: 201
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:01
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: Wess »

Cóż za szczęście, że Resovia, Skra i ZAKSA odpadły z LM. Przynajmniej teraz przyjemnie będzie się oglądać europejskie puchary, bo będą na wyższym poziomie, a jeżeli któraś z naszych drużyn przeszłaby dalej to po co? żeby przegrać szybko 2x po 3:0 bez emocji? no i poziom będzie wyższy, bo będą grały lepsze zespoły, z lepszymi zawodnikami w składzie.

I nie piszcie mi skąd wiem, że polskie drużyny, przegrałyby 2x po 3:0. Już odpowiadam. Z tego samego źródła co Wy, że Olsztyn, nie postawiłby się w półfinale tak jak Jastrzębie.
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: iti »

A gdyby Resovia i Skra zgodnie awansowali dalej? Ciezko byloby zeby i jedni i drudzy przegrali 3-0 jednoczesnie ;)
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 29

Post autor: astronauta »

Ja nie wiem jak to Gruszka robi, że rozpisał Olivę chociaż myślał o niejakim Silvie :D http://www.siatkarskaligatv.pl/video/id/6422.html
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”