Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: rocky »

Robert77 pisze:Gra Skry pokazuje, że ustawki i nieczyste zagrywki na szczęście są tylko w głowach kibiców- niektórych!
Co nieczystego w uniknięciu (zdaniem sztabu) trudniejsze go rywala w półfinale?
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: VernonRoche »

Robert77 pisze:Gra Skry pokazuje, że ustawki i nieczyste zagrywki na szczęście są tylko w głowach kibiców- niektórych!
Obrazek
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: leeon »

compact pisze:Skra nie zagra ani razu u siebie w playoffach, przypominam :)
Kolejny wykwit Piechockiego. Dziś Wlazly gonił zagrywkę. Zobaczymy czy w AA będzie miał choć jednego asa.
iti
Posty: 918
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: iti »

b^free pisze:Bo żaden z tych kretynów nie pomyślał, że 4 miejsce w tych PO jest najgorszą możliwą opcją. Każdy finał, drużyna musi grać drugi mecz u przeciwnika. Skra miała do wyboru... Kędzierzyn z którym przegrała PP, który nadal jest mistrzem, który wygrał rundę zasadniczą i nadal jest groźny, albo Rzeszów który potrafi wygrać fenomenalnie, a potrafi dać dupy po całości. Więc co za różnica? Tak czy siak muszą grać z czołówką, nie ważne czy to ZAKSA, Resovia czy JW. Chcą mistrza? Muszą pokonać każdego. Podkładając się Kielcom wyjdą na frajerów i będą wieszane na nich psy. Skra lądując na 4 miejscu, musi grać drugi mecz u przeciwnika. W przypadku gdyby Skra przejdzie Resovię i powiedzmy JW pokona ZAKSĘ, SKRA GRA DRUGI MECZ U SIEBIE (FINAŁOWY!). Zresztą w przypadku gry o 3 miejsce, gdyby okazało się, że również grają z JW, RÓWNIEŻ DRUGI MECZ MA U SIEBIE! JW nawet finał czy mecz o "3" będzie grało drugi mecz na wyjeździe.
Przy obecnym systemie jak dla mnie wazniejszy jest pierwszy mecz. Swoja hala nie ma az takiego znaczenia jak przy graniu do 2 czy 3 wygranych MECZOW. Cos o tym systemie PO moze powiedziec Zaksa po dwumeczu z Rosjanami.

Zdaje sie, ze ktos tutaj poruszal kwestie polfinalow i finalow w srodku tygodnia. Chodzi o to, ze Fefe apelowal o skrocenie ligi i danie mu wiecej czasu na kadre skoro wszyscy z LM odpadli.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: adamow »

leeon pisze:Kolejny wykwit Piechockiego. Dziś Wlazly gonił zagrywkę. Zobaczymy czy w AA będzie miał choć jednego asa.
W kontekście rywalizacji z Sovią Atlas Arena to będzie akurat największy atut Skry bo hali Energia Sovia jest dla Skry nieosiągalna od blisko 3 lat :]
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: pewniak »

b^free pisze:Bo żaden z tych kretynów nie pomyślał, że 4 miejsce w tych PO jest najgorszą możliwą opcją.
Serio? Własne boisko robi jakąś różnicę? Wygrywasz u siebie 3-1 i jedziesz na rewanż po 2 sety lub tylko po Złotego seta. Cała presja na gospodarzu rewanżu.
Szacun dla Skry, że nie skusiła się na kalkulowanie.

Ciekawe, że to nie kibice Skry są zbulwersowani, że tacy jak ja sugerowali oddanie meczu. Odzywają się urażeni kibice Zaksy, która nie jest oceniana jako faworyt w tym momencie, nawet przez jej własnych kibiców.

Życzę wszystkim by pierwsze mecze półfinałowe kończyły się po tibreaku - wtedy w rewanżu mecz na pewno nie skończy się w środku.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: Robert77 »

rocky pisze:
Robert77 pisze:Gra Skry pokazuje, że ustawki i nieczyste zagrywki na szczęście są tylko w głowach kibiców- niektórych!
Co nieczystego w uniknięciu (zdaniem sztabu) trudniejsze go rywala w półfinale?
Kombinatorstwo tak bardzo weszło nam w krew ,, że nikt już nie pamięta co oznacza fair play .. Oj młodzi ludzie, jaki będzie świat za 20-30 lat, aż boję się pomyśleć pomyśleć.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: biker74 »

Na stronie Plusliga.pl podano terminy półfinałów:
07.04.2017 g:18:00 JW - Zaksa
09.04.2017 g:17:30 Skra - Resovia
12.04.2017 g:18:00 Zaksa - JW
12.04.2017 g:20:30 Resovia - Skra
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: tedo »

Mam nadzieje że to zmienia i mecze będą w sobote i niedziele...nie mogę uwierzyć że mecze półfinałowe będą rozgrywane w tygodniu!!! SKANDAL!! Kibice też pracują!!!! Kto w tym ciągle miesza najważniejsze mecze w sezonie i człowiek nie będzie mógł obejrzeć bo będzie w pracy!!!!
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: jupi_1991 »

Miało tak pierwotnie być ale Liga będzie skrócona więc czeka Nas granie w środku tygodnia.
kuchcik77
Posty: 2339
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: kuchcik77 »

Terminarz zniknal,pewnie tv negocjuje....
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: pewniak »

tedo pisze:Mam nadzieje że to zmienia i mecze będą w sobote i niedziele...nie mogę uwierzyć że mecze półfinałowe będą rozgrywane w tygodniu!!! SKANDAL!! Kibice też pracują!!!! Kto w tym ciągle miesza najważniejsze mecze w sezonie i człowiek nie będzie mógł obejrzeć bo będzie w pracy!!!!
W sobotę też można mieć plany i może kolidować. Więc przestań "skandalować" bo akurat Tobie ten termin nie pasuje. Mi też nie leży, ale nie wrzeszczę o tym a forum - jakoś przeżyję
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: madlark »

kończmy tę szopkę :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: Didek »

Drugi mecz półfinału w Wielki Czwartek a pierwszy mecz finału we wtorek po świętach. Dobrze, iż decydujacy mecz na weekendzie będzie a nie gdzieś na tygodniu.

Finał nie ma faworyta. Każdy ma porównywalne szanse.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: tedo »

pewniak jakbyś nie zauważył to jest forum i mam pełne prawo wyrażać swoje niezadowolenie... ja chciałbym obejrzeć mecz więc wkur... mnie że mogą być w tygodniu(przez reprezentacje, PZPS czy polsat) kiedy pracuje... kicom należy się chyba szacunek również... natomiast sobota chcę to idę ale większość kibiców ma wolne a Twoje plany to już Twój problem
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: pewniak »

tedo pisze:a Twoje plany to już Twój problem
Moje plany to mój problem, a Twoje plany to Nasz problem...
Bez spiny. Kibice są jedną z ostatnich rzeczy jakie Związek i Polsat biorą pod uwagę. I to nie od dzisiaj.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: tedo »

Ok bez spiny ja nie twierdze że mój problem to wszystkich problem ale chyba 99% z Nas pracuje od poniedziałku do piątku a np mecz JW-Zaksa miał się odbyć w piątek o 18 a w tym czasie wg mnie będzie równie fajny mecz Cuprum-Olsztyn a dlaczego nie mógłby się odbyć mecz JW-ZAKSA w sobotę o 14.45 skoro Skra gra w niedziele... Śmieszy mnie ciągłe błagania problemy nowego ale każdego trenera reprezentacji aby skrócić ligę... TO po co jest 16 zespołów po co jest taki play off chyba żeby było krócej
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: Noworoczny »

Faktem jest, że 18 w tygodniu to wczesnawo.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: VernonRoche »

Upychanie playoffów, do tego jeszcze okrojonych, gdzieś w środek tygodnia jest mega słabe.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: tedo »

Dokładnie wczesnawo już wolałbym 20.30 ale chyba co roku jest szopka z play offem co roku żeby było więcej czasu dla kadry, ale chyba po to jest w tym roku okrojone play offy De Giorgi tym bardziej wiedział jak wygląda terminarz skoro jest trenerem ZAKSY...
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: Robert77 »

tedo pisze:Dokładnie wczesnawo już wolałbym 0.30 ale chyba co roku jest szopka z play offem co roku żeby było więcej czasu dla kadry, ale chyba po to jest w tym roku okrojone play offy De Giorgi tym bardziej wiedział jak wygląda terminarz skoro jest trenerem ZAKSY...

Ludzie ogarnijcie się. Demonizowanie tutaj wpływu Fefe na terminarz spotkań jest trochę niepoważne, aż takiej władzy to on nie ma.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: tedo »

Robert77 przeczytaj wszystkie posty powyżej albo chociaż kilka "Śmieszy mnie ciągłe błagania problemy nowego ale każdego trenera reprezentacji aby skrócić ligę... "
alimak
Posty: 437
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: alimak »

mitam pisze:gra Zaksy to jakieś nieporozumienie.... jeśli mieli odpuścić mecz to trzebabyło wystawić rezerwowych .... zawodnicy jakby łachę robili że wyszli na mecz.... panienki dostały lanie i pozostał niesmak. Zakpili sobie z kibiców którzy przejechali pół Polski żeby im kibicować a im się grać nie chciało. Sport polega na tym że nie wiadomo kto wygra jednak trzeba walczyć a nie stroić fochy. Obawiam się że w tym sezonie czeka nas jeszcze lanie od Skry w półfinale a w meczach o brąz Ptaki poprawią.
– Graliśmy o pietruszkę i to siedziało w naszych głowach. Przepraszamy naszych kibiców, którzy przyjechali do Rzeszowa, a zobaczyli naszą słabą grę, i fanów gospodarzy, którzy liczyli na bardziej zacięty mecz. Wierzę, że półfinały zaczniemy z tym ogniem i od początku będziemy szarpać i walczyć o finał – mówił atakujący ZAKS-y Dawid Konarski.

Konar się chyba przejął Twoimi słowami ;)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: maciek77 »

To jak mają rozegrac te PO, jak zostalo do konca 4 spotkania? Chore bylo by granie 4 spotkan w miesiąc.
Inna sprawa to gdziny, 20 w tygodniu była by optymalna.

W końcowej tabeli Espadon dzięki wygranej z Bedzinem wskoczyl miejsce wyżej. Po slabym poczatku koncza nienajgorzej jak na potencjał drużyny.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: Jiroux »

leeon pisze:
compact pisze:Skra nie zagra ani razu u siebie w playoffach, przypominam :)
Kolejny wykwit Piechockiego. Dziś Wlazly gonił zagrywkę. Zobaczymy czy w AA będzie miał choć jednego asa.
On tam nie umie zagrywac
Awatar użytkownika
b^free
Posty: 315
Rejestracja: 21 sty 2014, o 14:50
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: b^free »

alimak pisze:
mitam pisze:gra Zaksy to jakieś nieporozumienie.... jeśli mieli odpuścić mecz to trzebabyło wystawić rezerwowych .... zawodnicy jakby łachę robili że wyszli na mecz.... panienki dostały lanie i pozostał niesmak. Zakpili sobie z kibiców którzy przejechali pół Polski żeby im kibicować a im się grać nie chciało. Sport polega na tym że nie wiadomo kto wygra jednak trzeba walczyć a nie stroić fochy. Obawiam się że w tym sezonie czeka nas jeszcze lanie od Skry w półfinale a w meczach o brąz Ptaki poprawią.
– Graliśmy o pietruszkę i to siedziało w naszych głowach. Przepraszamy naszych kibiców, którzy przyjechali do Rzeszowa, a zobaczyli naszą słabą grę, i fanów gospodarzy, którzy liczyli na bardziej zacięty mecz. Wierzę, że półfinały zaczniemy z tym ogniem i od początku będziemy szarpać i walczyć o finał – mówił atakujący ZAKS-y Dawid Konarski.

Konar się chyba przejął Twoimi słowami ;)
Kto by się nie przejął słowami największego specjalisty w Polsce?! :]
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: Chal »

Jiroux pisze:
leeon pisze:
compact pisze:Skra nie zagra ani razu u siebie w playoffach, przypominam :)
Kolejny wykwit Piechockiego. Dziś Wlazly gonił zagrywkę. Zobaczymy czy w AA będzie miał choć jednego asa.
On tam nie umie zagrywac
http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=28943
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: StanLee »

Kiedyś sprawdzałem - bo zawsze sprawdzam takie opinie - na dystansie kilku sezonów, i faktycznie Wlazły miał tam dużo gorsze statystyki.
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: Ked »

b^free pisze:
alimak pisze:
mitam pisze:gra Zaksy to jakieś nieporozumienie.... jeśli mieli odpuścić mecz to trzebabyło wystawić rezerwowych .... zawodnicy jakby łachę robili że wyszli na mecz.... panienki dostały lanie i pozostał niesmak. Zakpili sobie z kibiców którzy przejechali pół Polski żeby im kibicować a im się grać nie chciało. Sport polega na tym że nie wiadomo kto wygra jednak trzeba walczyć a nie stroić fochy. Obawiam się że w tym sezonie czeka nas jeszcze lanie od Skry w półfinale a w meczach o brąz Ptaki poprawią.
– Graliśmy o pietruszkę i to siedziało w naszych głowach. Przepraszamy naszych kibiców, którzy przyjechali do Rzeszowa, a zobaczyli naszą słabą grę, i fanów gospodarzy, którzy liczyli na bardziej zacięty mecz. Wierzę, że półfinały zaczniemy z tym ogniem i od początku będziemy szarpać i walczyć o finał – mówił atakujący ZAKS-y Dawid Konarski.

Konar się chyba przejął Twoimi słowami ;)
Kto by się nie przejął słowami największego specjalisty w Polsce?! :]
No w sumie...
wszystkie wiadomości z Zaksy które podawał Mitam sprawdziły się, więc jakąś wiedzę ma, natomiast Ty wyrażasz tylko swoje opinie i dajesz emotki, więc może nie w Polsce ale na tym forum nt. Zaksy na pewno
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - kolejka 30.

Post autor: compact »

Czego się nie robi dla Najlepszych Kibiców na Świecie™ 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”