Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: StanLee »

Na poważnie, Sander w formie to byłby jeden z najlepszych transferów w Pluslidze, ale on miał problemy ze zdrowiem do tego stopnia, że mówiono o tym, że chce odpocząć od siatkówki. Nie mam pojęcia jak grał w Chinach.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: krzysiu »

No to u Nas jak znalazł , my lubimy takich niby zdrowych :D
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Robert77 »

StanLee pisze:Na poważnie, Sander w formie to byłby jeden z najlepszych transferów w Pluslidze, ale on miał problemy ze zdrowiem do tego stopnia, że mówiono o tym, że chce odpocząć od siatkówki. Nie mam pojęcia jak grał w Chinach.
No super, dajmy go do pary z Kevinem i mamy najlepszą parę przyjmujących w PL, tylko na jak długo?
Trzeba by trzy szóstki jak u Andrzeja K.
Dla mnie Deroo to super opcja, dać więcej kasy i nie szukać gruszek na wierzbie.
bartek1998
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2017, o 18:33
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: bartek1998 »

Jakby Sander trafił do Zaksy, to Skra powinna spróbować sprowadzić Deroo, a druga rzecz, to słyszałem, że na rzeczy jest podpisanie kontrataku z Cretu ze Skra ;)
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: nerwus »

Cretu na drugiego sie nie zgodzi a pierwszy podpisany juz dawno- taki powrót do przeszłości
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: leeon »

Czyli kto?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: pewniak »

Cretu tyle razy ograł Resovie, że na pewno to on przejmie pałeczkę po Kowalu
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
gaabson21
Posty: 25
Rejestracja: 12 kwie 2017, o 15:36
Płeć: K

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: gaabson21 »

Chyba serniottiego oglosza jak zakończy sezon w Niemczech?
Camillo Marcotti

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Camillo Marcotti »

Trochę niepokoi Cuprum, tylko słychać o odejściach, a nic o planach. Miejmy nadzieje, że i Łomacz i Cretu zostaną godnie zastąpieni i wciąż w Lubinie będzie mocna ekipa.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: krzysiu »

Jak wierzysz w cuda to w Lubinie będzie mocna ekipa :)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: ksjw90 »

Ciekawe co tam w Jastrzębiu słychać odnośnie nowych zawodników. Mam nadzieję, że poważnie wzmocnią środek i wyrzucą natychmiastowo Strzeżka i inne podobne jemu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: leeon »

Wszystko zależy od budżetu. Kampa, Oliva i Muzaj na pewno dostali podwyżki.
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: ksjw90 »

leeon pisze:Wszystko zależy od budżetu. Kampa, Oliva i Muzaj na pewno dostali podwyżki.
Wiadomo, że dostali podwyżki. Kosok pewnie też dostał lepsze pieniądze. Nie podoba mi się to, że Sobala ma jeszcze ważny kontrakt. Schwarz też zapewne zostanie na nowy sezon, więc ławka znów będzie składać się z nieogranych juniorów.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Aranger »

ksjw90 pisze:Ciekawe co tam w Jastrzębiu słychać odnośnie nowych zawodników. Mam nadzieję, że poważnie wzmocnią środek i wyrzucą natychmiastowo Strzeżka i inne podobne jemu.
Na drugiego atakującego niech sprowadzą co najmniej Dawida Konarskiego. A na środek niech biorą Lucasa z Simonem. Chociaż nie, cholera, limity! W takim razie może być Nowakowski z Wroną.

Budżet jest z gumy. :]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: madlark »

Aranger pisze: Budżet jest z gumy. :]
to chyba w PW :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: iron »

ksjw90 pisze:
leeon pisze:Wszystko zależy od budżetu. Kampa, Oliva i Muzaj na pewno dostali podwyżki.
Wiadomo, że dostali podwyżki. Kosok pewnie też dostał lepsze pieniądze. Nie podoba mi się to, że Sobala ma jeszcze ważny kontrakt. Schwarz też zapewne zostanie na nowy sezon, więc ławka znów będzie składać się z nieogranych juniorów.
Ze Schwarzem nie są nawet prowadzone rozmowy na razie. W zasięgu finansowym jest Jason, nie Sebastian.
No sympathy for fools...
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Robert77 »

ksjw90 pisze:Ciekawe co tam w Jastrzębiu słychać odnośnie nowych zawodników. Mam nadzieję, że poważnie wzmocnią środek i wyrzucą natychmiastowo Strzeżka i inne podobne jemu.
Akurat przy takim budżecie to Patryk na drugiego młota jest wg mnie całkiem ok.
Może nie jakiś mega kiler, ale wartościową zmianę potrafi dać, jak np Maćkowi akurat farba na włosach schnie, czy coś :]

No taki żarcik, ale nie rozpędzajmy się ze zmiennikami, bo do klaskacza żadnej gwiazdy się za pół darmo nie upchnie, a takie solidne chłopy jak Patryk, czy Domino, też gdzieś chcą grać.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: aezakmi »

bartek1998 pisze:Dowiedziałem się, że do Bełchatowa trafi: Grzegorz Łomacz, Mateusz Mika (za Winiara), a większe szanse, że trenerem zostanie są przy nazwisku- Castellani niż Cretu. Chodzą także słuchy, że Castellani chciałby zmienić ponad pół składu :/ to okienko będzie gorrrracę !!
"Chodzą słuchy" :D, że w pobliżu elektrowni w Bełchatowie widziano Bąkiewicza.
A Castellani trenerem, to słabo... Gość, który łańcuchem przywiązuje się do nazwisk. To już lepszy pogodynek.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: barti522 »

Mika w poniedziałek przedłuża kontrakt w Gdańsku więc do Skry się raczej nie wybiera :)

W poniedziałek nową umowę z Lotosem Treflem podpisze Mateusz Mika. Przyjmujący, który zrezygnował z występów w reprezentacji Polski, przez kolejny sezon ma odbudowywać formę w Gdańsku. Dalej w drużynie nie powinniśmy oglądać Bartosza Gawryszewskiego oraz Michała Masnego. Rozgrywający łączony jest ponownie z Łuczniczką Bydgoszcz.

http://sport.trojmiasto.pl/Jakie-transf ... 12157.html
Camillo Marcotti

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Camillo Marcotti »

barti522 pisze:Mika w poniedziałek przedłuża kontrakt w Gdańsku więc do Skry się raczej nie wybiera :)

W poniedziałek nową umowę z Lotosem Treflem podpisze Mateusz Mika. Przyjmujący, który zrezygnował z występów w reprezentacji Polski, przez kolejny sezon ma odbudowywać formę w Gdańsku. Dalej w drużynie nie powinniśmy oglądać Bartosza Gawryszewskiego oraz Michała Masnego. Rozgrywający łączony jest ponownie z Łuczniczką Bydgoszcz.

http://sport.trojmiasto.pl/Jakie-transf ... 12157.html
Wszyscy to wiedzą, tylko nie troll, co myślał, że zabłyśnie :) zgłoszone do moderatorów.

Swoją drogą Gdańsk w przyszłym roku może powalczyć, dobrze, że Fefe nie będzie zażynał Miki, tylko dał mu spokój, to na przyszły sezon będzie gotowy. Może w końcu będziemy mieć 5 drużyn walczących o czwórkę, a nie od początku znaną czwórkę :)
kanimo

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: kanimo »

Chyba przesadziles z reakcja.
O ile wiadomosc o Masnym ( nie potwierdzona) krazy od dawna, o tyle plotki o Mice a to w Zaksie a to w Skrze (prawie na pewno) lub Resovii sa obecne w ogromnej ilosci.
Jak Mika podpisze w Gdansku, to raczej trzeba kolege przeprosic.
Ze polowa wiadomosci jest kolejnym powtorzeniem starej plotki to insza inszosc. Za to ostrzezen nigdy nie bylo.

Wiec to zaden troling ani podawanie falszywych informacji nie jest.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: ollo0 »

Mika zostaje w Gdańsku a Castelani ma być trenerem w Lube a nie w Skrze
Camillo Marcotti

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Camillo Marcotti »

Skoro prezes powiedział, że podpisza z Miką w poniedziałek, to jaki jest cel pisać z pewnością "Mika w Bełchatowie"?
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Komunista »

Camillo Marcotti pisze:Skoro prezes powiedział, że podpisza z Miką w poniedziałek, to jaki jest cel pisać z pewnością "Mika w Bełchatowie"?
Moze myszka miki zostanie nową maskotką Skry. Zresztą po co Skrze nowy Winiarski poddadny na kontuzje.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: pk+ »

Szampon093 pisze:
dzordz1993 pisze: Sander to wcale nie taka abstrakcja.
Zupełnie nie abstrakcja, szóstkowy zawodnik USA, wszechstronny, 3/4 czołowych klubów widziałoby go u siebie, ale nie jest abstrakcja.
Pomijając obecny sezon i uznając F4 LM za wyznacznik to jednak w ostatnich latach meldowały się nasze kluby w czwórce dość regularnie ;)
Pieniądze jakie sponsor ZAKSY wydaje na klub w ogólnym budżecie są kropelką, co oczywiście nic nie znaczy bo równie dobrze może finansowanie zwiększyć o połowę jak i o połowę zmniejszyć - ale twierdzenie że "nie stać" jest nie na miejscu, będą chcieli i uznają że to słuszna koncepcja - zapłacą.

Jeśli ktoś nie słyszał o stracie 5mld złotych naszych miedziowców, to niech sobie wpisze w google "kghm afera" i zastanowi, skoro za bezwartościowe pola wydali tyle kasy. Dalej są świetnie prosperującą firmą, nie stać ich na kupienie 3 światowej klasy zawodników + 3 reprezentantów Polski + porządnych rezerwowych... przecież to są duże pieniądze jak na siatkówkę, ale niewielkie jak na budżety dużych sponsorów.

Ja wiem że prawdopodobnie jeden, drugi, trzeci sponsor... nie zdecyduje się, ale jeśli jeden zrobiłby wyłom to być może inni poszliby jego śladem.
mariusz1000 pisze:W tym przypadku stoi ;) Dokładnie nie chcieli powiedzieć, ale nowy trener w jakimś stopniu brał udział w ruchach transferowych Resovii więc musiał być dogadany min. te 2 tygodnie wstecz jak nie więcej.
Gdyby do Resovii przychodził wybitny trener, głupotą byłoby nie pozwolić mu budować składu... ale na razie o wybitnym szkoleniowcu w Rzeszowie nie słyszałem, więc wychodzę z założenia że każdy trener (również wybitny) powinien wykrzesać maksymalnie dużo ze składu powierzonego mu przez klub, bo po co nam trener który powie - wygrałbym wszystko ale daliście nie takich zawodników jak chciałem, za słabych? Dla mnie każdy z przypadków: trener dostaje skład, trener konsultuje skład, trener wybiera skład - jest dopuszczalny i każdy może przynieść świetne rezultaty. Choć w przypadku Resovii wydaje się że "góra" ma skrzywioną wizję budowania składu, więc faktycznie lepiej byłoby konsultować z trenerem, z drugiej strony trener aplikujący o stanowisko będzie miał i tak tendencję do potakiwania zwierzchnikom.
Pinarello pisze:Może Drzyzge kupuje się na wagę skoro ostatnio taki poza zasięgiem finansowym się zrobił :]
Resovia płaci przyzwoicie i nie wymaga dużo (to niestety prawda ostatnich sezonów). Cóż więc dziwnego że Drzyzga chce utrzymać poziom finansowy, ale inne kluby patrzą na jego grę i zastanawiają się czy warto. Kibice mają tendencję (ja też) do postrzegania zawodników przez okres najlepszej gry - przyjdzie do nas i będzie w szczycie formy, kontraktujący mają chłodniejsze spojrzenie - przyjdzie do nas i nie daj boże będzie grał jak w Resovii :)

Jak pisałem wyżej dla kilku klubów "poza zasięgiem finansowym" to tylko kwestia decyzji, wydaje się że tych decyzji nie będzie bo okres prosperity siatkówki minął, ale może znajdzie się jakiś "szaleniec" który postanowi dać nowy impuls, a może jeszcze zagada z prezesem Polsatu (jak prezes z prezesem) żeby ten też dał nowy impuls... byłoby dobrze.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
rocky
Posty: 1164
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: rocky »

Camillo Marcotti pisze:
barti522 pisze:Mika w poniedziałek przedłuża kontrakt w Gdańsku więc do Skry się raczej nie wybiera :)

W poniedziałek nową umowę z Lotosem Treflem podpisze Mateusz Mika. Przyjmujący, który zrezygnował z występów w reprezentacji Polski, przez kolejny sezon ma odbudowywać formę w Gdańsku. Dalej w drużynie nie powinniśmy oglądać Bartosza Gawryszewskiego oraz Michała Masnego. Rozgrywający łączony jest ponownie z Łuczniczką Bydgoszcz.

http://sport.trojmiasto.pl/Jakie-transf ... 12157.html
Wszyscy to wiedzą, tylko nie troll, co myślał, że zabłyśnie :) zgłoszone do moderatorów.

Swoją drogą Gdańsk w przyszłym roku może powalczyć, dobrze, że Fefe nie będzie zażynał Miki, tylko dał mu spokój, to na przyszły sezon będzie gotowy. Może w końcu będziemy mieć 5 drużyn walczących o czwórkę, a nie od początku znaną czwórkę :)
No akurat w tym sezonie oprócz pewnych ZAKSY, Skry i Resovii to czwartego do brydża nie było jednoznacznego.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Camillo Marcotti

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Camillo Marcotti »

rocky pisze:
Camillo Marcotti pisze:
barti522 pisze:Mika w poniedziałek przedłuża kontrakt w Gdańsku więc do Skry się raczej nie wybiera :)

W poniedziałek nową umowę z Lotosem Treflem podpisze Mateusz Mika. Przyjmujący, który zrezygnował z występów w reprezentacji Polski, przez kolejny sezon ma odbudowywać formę w Gdańsku. Dalej w drużynie nie powinniśmy oglądać Bartosza Gawryszewskiego oraz Michała Masnego. Rozgrywający łączony jest ponownie z Łuczniczką Bydgoszcz.

http://sport.trojmiasto.pl/Jakie-transf ... 12157.html
Wszyscy to wiedzą, tylko nie troll, co myślał, że zabłyśnie :) zgłoszone do moderatorów.

Swoją drogą Gdańsk w przyszłym roku może powalczyć, dobrze, że Fefe nie będzie zażynał Miki, tylko dał mu spokój, to na przyszły sezon będzie gotowy. Może w końcu będziemy mieć 5 drużyn walczących o czwórkę, a nie od początku znaną czwórkę :)
No akurat w tym sezonie oprócz pewnych ZAKSY, Skry i Resovii to czwartego do brydża nie było jednoznacznego.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Przed sezonem nie, ale po kilku kolejkach, przynajmniej ja, zdziwiłbym się, gdyby końcowo Jastrzębia nie było w czwórce. Choć fakt, że Olsztyn dosyć mocno deptał po piętach.
wianek07
Posty: 81
Rejestracja: 7 gru 2009, o 00:10
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: wianek07 »

Widzę, że przez kilka dni wszystkie plany się zmieniają, teraz niby Fabian już jest za drogi, Mika zostaje itp itd...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: pewniak »

wianek07 pisze:Widzę, że przez kilka dni wszystkie plany się zmieniają, teraz niby Fabian już jest za drogi, Mika zostaje itp itd...
Tak to jest z transferami. Jeśli dla Ciebie zmiany planów transferowych co kilka dni są szybkie, to oglądnij sobie film "Draft Day" (bezsensownie przetłumaczony jako "Ostatni Gwizdek")
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Plusliga - transfery pomiędzy sezonem 2016/17 a 17/18

Post autor: Marcy$ »

wianek07 pisze:Widzę, że przez kilka dni wszystkie plany się zmieniają, teraz niby Fabian już jest za drogi, Mika zostaje itp itd...
A może to nie plany się zmieniają a plotki? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”