Sezon 2016/2017 - półfinały

Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Komunista »

Rysio z Klanu pisze:
Komunista pisze:Pozdrawiam Noworocznego i Rysia z klanu. Skra nie ma pewnego 3 miejsca panie Noworoczny, a Rysiu ma problem bo Skra w finale.
Dziękuję za pozdrowienia. Tak sobie myślę, że jedyną osobą, która w tym gronie ma problem jest Komunista. Ze sobą.

Od niedzieli trąbię, że w Rzeszowie będzie strasznie ciężko, że szanse niemal 50:50 i że nokaut w Łodzi znaczy dokładnie tyle, ile znaczyłaby gdyby wygrali 3:1 (29, 31, -9, 24), bo to będzie nowa historia z jakimś handicapem. Dziś pomimo, że wszyscy byliśmy obsrani przez dobre dwie godziny, Kurek mówi, że nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć końcowki czwartego seta, mimo że w pewnym momencie wydawało się, że wszystko przechyla się na korzyść Rzeszowa, powiedzą ci, że masz problem. Dobre :D
Jak zaczynaliśmy czwartego seta, mogliśmy sobie wyobrazić, że Skra prowadzi 2:1. Ostateczny triumf Rzeszowa, to było naprawdę science-fiction.

Jeśli to ułatwi, to wiedz, że jednak jestem z obozu Skry, ale z tej grupy nienapinaczy, którzy nie puchną jak balon po jednym udanym secie, tyle że mocno krytycznym do tego co się ostatnio wokół tego klubu działo.
Oszczędzaj wenę na finały. Twoich monologów na temat Skry nie da się zapomnieć.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Adik_wwy »

gadacie na Drzyzge ze wystawiał niedokładnie do Francuza a ja się pytam w ilu ostatnich meczach grał z Rossardem na ataku?bo chyba został wystawiony na tą pozycję pierwszy raz od kilku miesięcy to już Amerykanin grał więcej na niej w ostatnim czasie. Ale to jest właśnie cały trener Resovi. Bez ładu i składu to wszystko. A wystarczyło zrobić drużynę zgrana i rozumiejącą się na boisku natomiast w tej drużynie jest niewyobrażalny chaos tam żaden zawodnik nie wie czy będzie grał czy klaskał
Just#
Posty: 165
Rejestracja: 15 sty 2017, o 17:31
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Just# »

Adik_wwy pisze:gadacie na Drzyzge ze wystawiał niedokładnie do Francuza a ja się pytam w ilu ostatnich meczach grał z Rossardem na ataku?bo chyba został wystawiony na tą pozycję pierwszy raz od kilku miesięcy to już Amerykanin grał więcej na niej w ostatnim czasie. Ale to jest właśnie cały trener Resovi. Bez ładu i składu to wszystko. A wystarczyło zrobić drużynę zgrana i rozumiejącą się na boisku natomiast w tej drużynie jest niewyobrażalny chaos tam żaden zawodnik nie wie czy będzie grał czy klaskał
Fabian był też ewidentnie zaskoczony tym, że ma na lewym Ivovica i Perrina. Przecież na lewe też momentami rzucał takie farfocle, że zawodnich musieli się po prostu ratować.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Robert77 »

Just# pisze:
Adik_wwy pisze:gadacie na Drzyzge ze wystawiał niedokładnie do Francuza a ja się pytam w ilu ostatnich meczach grał z Rossardem na ataku?bo chyba został wystawiony na tą pozycję pierwszy raz od kilku miesięcy to już Amerykanin grał więcej na niej w ostatnim czasie. Ale to jest właśnie cały trener Resovi. Bez ładu i składu to wszystko. A wystarczyło zrobić drużynę zgrana i rozumiejącą się na boisku natomiast w tej drużynie jest niewyobrażalny chaos tam żaden zawodnik nie wie czy będzie grał czy klaskał
Fabian był też ewidentnie zaskoczony tym, że ma na lewym Ivovica i Perrina. Przecież na lewe też momentami rzucał takie farfocle, że zawodnich musieli się po prostu ratować.
Czemu się czepiasz Fabianka? Przecież wszyscy wiedzą, że to wina Kowala :D :D :]
erica
Posty: 40
Rejestracja: 8 lut 2016, o 13:29
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: erica »

Gratulacje dla Skry i powodzenia w finale. Dużo lepszy mecz Resovii, po tej tragedii w AA ten mecz oglądało się zdecydowanie lepiej. Możecie mi napisać o co chodziło w tej akcji z Gladyrem? Niestety ipla odmówiła współpracy i musiałam przenieść się na relację tekstową (kurcze to już kolejny raz, w niedzielę też wyłączyła mi się na cały trzeci set czyli w zasadzie do końca meczu :x Czy ktoś kiedyś reklamował coś w ipli? ;) ) Wiem że chodziło o protesty przy sprawdzaniu ale coś więcej?
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: hardy »

Kowal przez 1-2 minuty dyskutował z 2-gim sędzią o challengu i Gladyrowi na ławce puściły nerwy że grają na czas. Kurek musiał bo uspokajać (opieperzyć).
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: VernonRoche »

Bo sędziowie niekoniecznie sprawdzali to o co był challenge. Sprawdzali czy było dotknięcie w bloku, a jeśli było dotknięcie to w ataku.
erica
Posty: 40
Rejestracja: 8 lut 2016, o 13:29
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: erica »

Dzięki :) Kiedyś zapytałabym na pluslidze ale teraz strach się tam zapuszczać ;)
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: biker74 »

iron pisze:No cóż, problemy "wychowawcze" z Oliva jednak odbily się na jego formie... No ale co z Muzajem to ja nawet nie...

Jak te ataki górą Kurka zaczną wchodzić to będzie na co patrzeć ;)
Co ten HSO nawywijał.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: ciorny17 »

Ja, jako naczelny piewca niesłuszności decyzji o przestawieniu Kurka na przyjęcie, jestem zaskoczony tym jak sobie Bartek radzi w chwili obecnej.

Głównym moim argumentem w walce przeciwko słowom dającym oznakę niezadowolenie z sytuacji Bartka, była pamięć jaka przyświecała mi w momencie gdy przypominałem sobie jak Kurek radził sobie pod ostrzałem zagrywką. Wielu pisało o możliwościach w ataku, ja dalej pozostawałem po stronie argumentacji jako Kurek - broń obusieczna, co nadrobi w ataku, odda w przyjęciu. Mecze z Modeną czy Radomiem, gdzie Kędzierski, Kohut i Smith ściągali co set Bartka do kwadratu, utwierdzały mnie w przekonaniu, że Kurek - przyjmujący, parafrazując Bartmana, nie istnieje. Jednakże kolejne spotkanie zdawały się rodzić poprawę i nadzieję. Później zaczął się pojawiać problem z atakiem i zgraniem co do tempa i wysokości wystaw. Bartek nie raz męczył się niemiłosiernie. Mimo to, czułem że obecność na boisku jako przyjmujący inaczej oddziałuje na Kurasia. Był bardziej pobudzony, uśmiechnięty. Ciągle liczyłem, że to on poprzez sukcesję, zastąpi w Skrze Wlazłego na ataku.

Spotkania półfinałowe pokazały, że moje obawy na szczęście się nie spełniły. Fakt, że Resovia wielkiej krzywdy Skrze zagrywką nie robiła, ale i tak Bartek w tym elemencie spisał się fantastycznie. Czy starczy na Zaksę nie wiem. Mam nadzieję, że Bartek pozostanie w Skrze i pozwoli na walkę o coś więcej w Europie.
Kłamca.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: hardy »

Podsumowanie przewidywań ekspertów przed półfinałami:
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/plus ... zow/cwzyw3

Prawidłowo typowali:

Dariusz Daszkiewicz, były trener Effectora Kielce
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. PGE Skra Bełchatów
3. PGE Skra Bełchatów

Stephane Antiga, były selekcjoner Biało-Czerwonych
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. PGE Skra Bełchatów
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Kamil Drąg, dziennikarz "Przeglądu Sportowego"
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. PGE Skra Bełchatów
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Ryszard Opiatowski, dziennikarz "Faktu" i "Przeglądu Sportowego"
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. PGE Skra Bełchatów
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Łukasz Kadziewicz, komentator Polsatu Sport, wicemistrz świata
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. PGE Skra Bełchatów
3. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Camillo Marcotti

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Camillo Marcotti »

Czemu wszyscy obstawiali któryś klub dwa razy?
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: SerCos »

Zwycięzca 1 półfinału, 2 półfinału i finału
Camillo Marcotti

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Camillo Marcotti »

Aa, okej. Bo myślałem, że o pierwszą trójkę chodzi i że sięcoś posypało :)
WROMEK
Posty: 106
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: WROMEK »

qtp pisze:Gratulacje dla Skry, i powodzenia w finale(myśle że będzie dużo łatwiej niż dziś, może nie jak w AA, ale dość łatwo...)
Szkoda że Drzyzga kompletnie posypał się w połowie 4 seta, bo było blisko tego złotego. No i środek, niby Ljubek mówił że się nim nie wygrywa, ale coś chyba nie miał racji ;) Jeszcze raz gratulacje.
No faktycznie, bylo duzo latwiej Skrze z Zaksa niz Resovia :o . Mecz trwal krocej niz ten w Rzeszowie, I zawodnicy sie az tak nie zmeczyli...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: niepoinformowany »

Uwielbiam wymądrzających się po fakcie. Czemu nie napisałeś przed meczem, że ZAKSA powinna to gładko wygrać? Jak ktoś ma odwagę napisać publicznie swój typ (w dodatku odważny) to nic dziwnego, że się można pomylić. Ale najlepiej siedzieć cicho a potem wyciągać czyjeś przewidywania i grać eksperta. Co kto lubi.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: Lucarelli »

niepoinformowany pisze:Uwielbiam wymądrzających się po fakcie. Czemu nie napisałeś przed meczem, że ZAKSA powinna to gładko wygrać? Jak ktoś ma odwagę napisać publicznie swój typ (w dodatku odważny) to nic dziwnego, że się można pomylić. Ale najlepiej siedzieć cicho a potem wyciągać czyjeś przewidywania i grać eksperta. Co kto lubi.
No nie, pisanie wierutnych bzdur i wyciąganie kategorycznych sądów bez wystarczających przesłanek to odwaga, jeśli tak to kolega niepoinformowany jest najodważniejszym użytkownikiem forum.
Jedyną powodem do takich opinii jest gigantyczna pycha rzeszowska, bo jak ktoś ograł czy też rozbił "wielką" Resovię Nazwy klubów piszemy wielką literą to musi być hiper [ingerencja moderatora] z "taką" ZAKSą (rzekomo slabą bo przegrała mecz o pietruszkę) nie może mieć problemu.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017, o 10:04 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13. Regulaminu forum
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: pewniak »

Lucarelli pisze:Jedyną powodem do takich opinii jest gigantyczna pycha rzeszowska, bo jak ktoś ograł czy też rozbił "wielką" resovię to musi być hiper zajebi*ty i z "taką" ZAKSą (rzekomo slabą bo przegrała mecz o pietruszkę) nie może mieć problemu.
Zluzuj. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, jak Skra następnym razem dotrze na mecz. Bo chyba zgodzimy się, że z taką Skrą jak wczoraj to by pół ligi wygrało (żeby nie było - z taką Resovią jak ta z Atlas Areny, to cała liga). Więc nie obrastaj w piórka, bo zarzucasz pychę, a sam aż od niej puchniesz.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: niepoinformowany »

Dobra, odpuszczę sobie dalsze pisanie. Bajo.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: PabloFX »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017, o 10:34 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
WROMEK
Posty: 106
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: WROMEK »

niepoinformowany pisze:Uwielbiam wymądrzających się po fakcie. Czemu nie napisałeś przed meczem, że ZAKSA powinna to gładko wygrać? Jak ktoś ma odwagę napisać publicznie swój typ (w dodatku odważny) to nic dziwnego, że się można pomylić. Ale najlepiej siedzieć cicho a potem wyciągać czyjeś przewidywania i grać eksperta. Co kto lubi.
Dwa slowa do Ciebie - nie uwazam sie za eksperta, chociaz gralem dobrze ponad 10 lat profesjonalnie w siatkowke. Nie napisalem tez przed meczem o gladkim zwyciestwie Zaksy, bo nie bylem tego pewny - oczekiwalem lepszej postawy Skry. Napisalem ten komentarz, bo wielu na tym forum po polfinalach (I przed nimi) obwieszczalo gladkie zwyciestwo druzyny z pary Skra/Resovia, kierujac sie najbardziej bzdurnymi powodami.
Ten mecz pokazal jak wazny jest dobry trener, potrafiacy umiejetnie pokierowac druzyna, ktora jest kadrowo slabsza (bez Tillie) od Skry I Resovii
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: niepoinformowany »

To jeszcze mi odpowiedz, co jest dziwnego w tym, że na forum ktoś przedstawia swoje typy?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
WROMEK
Posty: 106
Rejestracja: 10 lis 2012, o 12:17
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - półfinały

Post autor: WROMEK »

niepoinformowany pisze:To jeszcze mi odpowiedz, co jest dziwnego w tym, że na forum ktoś przedstawia swoje typy?
A gdzie napisalem ze jest w tym cos dziwnego? Po prostu odpowiedzialem na komentarz kogos innego. Jestes moze adwokatem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”