Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Indyk AZS Ol »

Ale Częstochowa dostaje solidne lanie w 3 secie. Cały mecz bardzo słaby AZSu
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
kuchcik77
Posty: 2340
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: kuchcik77 »

A kiedyś Bosek mówił że prędzej AZS spadnie do drugiej ligi niż Kędzierzyn zdobędzie kolejne złoto. ;)

Gratulacje dla Zawiercian.Niech się cieszą wygraną.Może cześć z nich zagra w PLS.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Indyk AZS Ol »

kuchcik77 pisze:A kiedyś Bosek mówił że prędzej AZS spadnie do drugiej ligi niż Kędzierzyn zdobędzie kolejne złoto. ;)

Gratulacje dla Zawiercian.Niech się cieszą wygraną.Może cześć z nich zagra w PLS.
Żuk, Maciończyk, Popik, Kaczorowski jak najbardziej :)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
marcia1013
Posty: 173
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 16:21
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: marcia1013 »

Witam Warte w PlusLidze! Skończona epoka Pakosza i Boska. W końcu....oby.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2017, o 18:03 przez marcia1013, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: mikser »

Wielkie gratulacje dla Zawiercia! :)
I zagadka dla super duetu: co można spier..ić w I lidze?
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Elgarten »

Wielkie gratulacje dla Warty. Warto jeszcze podkreślić, że drużyna ma zdolnego i mądrego trenera - Dominika Kwapisiewicza. Facet przyszedł do klubu 2,5 roku temu i dzisiejszy wynik to także w dużej mierze jego zasługa :)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: estril1992 »

Brawo dla Zawiercia
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Artek »

Może Norwid zostanie w I lidze i będą derby Częstochowy :)
zibibobi
Posty: 795
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: zibibobi »

Historia (siatkówki) kołem się toczy. AZS Częstochowa w I lidze. Pamiętam święte wojny toczone między Częstochową a Kędzierzynem. I tak po prostu, żal mi Częstochowy. Nie żal mi pyszałkowatych Boska czy Pakosza, ale klubu jako takiego. A dla Zawiercia gratulacje.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Michal5 »

Jak zobaczę ten spadek to dopiero w niego uwierzę. Coś mi się wydaje, że to jeszcze nie koniec tych baraży.
Pan Wacek
Posty: 346
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Pan Wacek »

Z taką grą to Częstochowa będzie miała problemy w I lidze. Zawiercie bez wielkich nazwisk, ale fajnie się ich ogląda.
No one likes us, we don't care!
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: estril1992 »

mikser pisze:Wielkie gratulacje dla Zawiercia! :)
I zagadka dla super duetu: co można spier..ić w I lidze?
Spaść do II ligi ?:D
Awatar użytkownika
mAiZkSe
Posty: 576
Rejestracja: 17 cze 2009, o 20:59
Płeć: M
Lokalizacja: Czę100chowa...

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: mAiZkSe »

Boli serce...Bardzo, bardzo...Wspominałem z ojcem, oglądając dzisiejszy blamaż i podsumowanie efektu "wytężonego wysiłku" parszywego dueciku P&B (Pb to symbol olowiu - pierwsze litery nazwisk decydentów AZSu też P B - można tak w przenośni powiedzieć że obaj byli ołowianą kulą u nogi AZSu) mecze w sezonie 2008/09 LM na których kibicowaliśmy, gdzie jako rzekome ogórki zginaliśmy kolana wielkiej Piacenzy, pokonując ją u nich i gromiąc ją w Hali Polonia a potem walczyliśmy z gwiazdozbiorem Trentino jak rowny z równym, ten doping...potem wygraną w Challenge Cup, który poniewierał się swego czasu po kątach w kartonach w nowej hali...Spotkałem dziś trenera Gościniaka, i też widać było frasunek na jego twarzy...Ale doszliśmy do wspólnego wniosku - jeśli dzięki temu AZS ma powstać jak feniks z popiołów, to przyjmiemy fakt AZSu w 1 lidze jako pozytyw - o ile pijawki 3 się odessają od klubu...Wynik ostatniego seta dziś mówi sam za siebie, wystawiając świadectwo nieudacznikom trzem...

Propozycja dla P&B&B : napiszcie książkę p.t. : "w pięć lat na dnie - czyli jak zeszmacić utytułowany klub z 30-letnimi tradycjami, w ekstraklasie siatkarskiejwychowawcę multum reprezentantów"

Niestety jak Wy mam wrażenie że Gołaszewski zrobi AZSowi krzywdę, nie krzywdząc go spadkiem do 1 ligi...
Kiedyś wrócimy tam, gdzie nasze miejsce...
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: aezakmi »

Michal5 pisze:Jak zobaczę ten spadek to dopiero w niego uwierzę. Coś mi się wydaje, że to jeszcze nie koniec tych baraży.
Ja podobnie, poczekam na oficjalne potwierdzenie itp.
Maximus2
Posty: 279
Rejestracja: 4 paź 2016, o 14:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Maximus2 »

Jak można tak założony klub w taki krótkim czasie rozpierdol*ć? W głowie się nie mieści, że klub który wychował tylu reprezentantów Polski jest w tak fatalnym stanie.
Pan Wacek
Posty: 346
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Pan Wacek »

aezakmi pisze:
Michal5 pisze:Jak zobaczę ten spadek to dopiero w niego uwierzę. Coś mi się wydaje, że to jeszcze nie koniec tych baraży.
Ja podobnie, poczekam na oficjalne potwierdzenie itp.
No to byłaby już prawdziwa przesada. Ta rywalizacja pokazała nam że Częstochowa sportowo jest na poziomie dołu tabeli I ligi. Naprawdę dla tak mizernej drużyny nie ma miejsca w +lidze.
No one likes us, we don't care!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: madlark »

Elgarten pisze:Wielkie gratulacje dla Warty. Warto jeszcze podkreślić, że drużyna ma zdolnego i mądrego trenera - Dominika Kwapisiewicza. Facet przyszedł do klubu 2,5 roku temu i dzisiejszy wynik to także w dużej mierze jego zasługa :)
Coś tam Such dołożył ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: lobmar »

Myslę ze Bakiewicz będzie wolny.Kto go wezmie Resovia czy Skra.
Camillo Marcotti

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Camillo Marcotti »

Miejmy nadzieje, że nikt tej karykatury trenera nie zatrudni. Może z mopem po Podpromiu biegać co najwyżej :D
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: StanLee »

Nie mam pojęcia jakim trenerem jest Bąkiewicz, ale widzę forumową tendencją jest pisanie naprawdę głupich komentarzy pod adresem bardzo zasłużonych dla naszej siatkówki postaci.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: ursula127 »

StanLee pisze:Nie mam pojęcia jakim trenerem jest Bąkiewicz, ale widzę forumową tendencją jest pisanie naprawdę głupich komentarzy pod adresem bardzo zasłużonych dla naszej siatkówki postaci.
pelna zgoda.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Camillo Marcotti

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Camillo Marcotti »

StanLee pisze:Nie mam pojęcia jakim trenerem jest Bąkiewicz, ale widzę forumową tendencją jest pisanie naprawdę głupich komentarzy pod adresem bardzo zasłużonych dla naszej siatkówki postaci.
No tak, to przecież wspaniały trener, wygrał z 10 meczów na 50, spadł z ligi jako pierwszy od lat przegrywając baraż (jak oglądam siatkówkę od 2006 roku to nie pamiętam, by komuś się to udało), to wszystko z pewnością przez złośliwość zawodników, którzy uwzięli się na wspaniałego trenera Bąkiewicza. Niestety, ale Bąkiewicz zawodnik a Bąkiewicz trener z punktu widzenia sportowego to dwie różne osoby. Boska też trzeba chwalić, że zrujnował zasłużony klub, bo kiedyś był wspaniałym zawodnikiem?
Awatar użytkownika
stachu90
Posty: 154
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:51
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: stachu90 »

Camillo Marcotti pisze:przegrywając baraż (jak oglądam siatkówkę od 2006 roku to nie pamiętam, by komuś się to udało)
Joker Piła spadł z ligi po porażce w barażach z Chemikiem Bydgoszcz w 2006 roku. Ale nie pamietam kto był ich trenerem
(Ch)
Historia klubu, historią miasta.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: olog55 »

A ja myślę że nic nie stoi na przeszkodzie zrobić 17 drużyn w lidze :].
rocky
Posty: 1184
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: rocky »

Raz mówią że winna tzw. góra, raz że trener, a raz że zawodnicy. Cały klub dał plamę i zwalanie winy na początkującego trenera jest co najmniej niepoważne.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: ciorny17 »

StanLee pisze:Nie mam pojęcia jakim trenerem jest Bąkiewicz, ale widzę forumową tendencją jest pisanie naprawdę głupich komentarzy pod adresem bardzo zasłużonych dla naszej siatkówki postaci.
A mamy pisać peany na temat tego jakie wyniki osiąga z AZS-em? Jak wygląda ich gra? I najważniejsze, co ma kariera zawodnicza do trenerki? Dla mnie nawet Giba dajmy na to trenujący jakiś brazylijsku klub i spuszczający go na dno będzie słabym trenerem. Podobnie Bąkiewicz. Chwała mu za ME 2009, chwała za walkę z problemami z krążeniem w dłoniach, ale ostatnie lata kariery to pucowanie ławki w Bełchatowie i tyle. A że dał się omotać Boskowi w jego nomen omen boskim planie co do klubu spod Jasnej Góry pokazuje jedynie naiwność Michała. Wszyscy już widzieli powolny upadek tego zasłużonego klubu i nie zawaham się użyć sformułowania, że Bąkiewicz dołożyć coś od siebie, abyśmy częstochowian w przyszłym roku w lidze z plusem nie widzieli.
Kłamca.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: lobmar »

Która druzyna nie spełni nowych warunkow licencyjnych,ktore wkrótce zostaną przedstawione. Kiece,Bedzin ,czy Bielsko.
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: zupa93 »

Camillo Marcotti pisze:
StanLee pisze:Nie mam pojęcia jakim trenerem jest Bąkiewicz, ale widzę forumową tendencją jest pisanie naprawdę głupich komentarzy pod adresem bardzo zasłużonych dla naszej siatkówki postaci.
No tak, to przecież wspaniały trener, wygrał z 10 meczów na 50, spadł z ligi jako pierwszy od lat przegrywając baraż (jak oglądam siatkówkę od 2006 roku to nie pamiętam, by komuś się to udało), to wszystko z pewnością przez złośliwość zawodników, którzy uwzięli się na wspaniałego trenera Bąkiewicza. Niestety, ale Bąkiewicz zawodnik a Bąkiewicz trener z punktu widzenia sportowego to dwie różne osoby. Boska też trzeba chwalić, że zrujnował zasłużony klub, bo kiedyś był wspaniałym zawodnikiem?
Nikt tego nie podważa, chodziło o Twój tekst o chodzeniu z mopem.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: pewniak »

Czy ktoś może zacytować regulamin w kwestii spadku w tym roku? Czy on stanowi zero-jedynkowo, czy "furtkowo"?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - pozostałe mecze o nic

Post autor: Aranger »

Ale w sumie jak ocenić warsztat Bąkiewicza, skoro odkąd jest trenerem dostaje albo beznadziejny albo bardzo słaby skład ? Co miał zrobić w tym sezonie nie mając w zespole (poza Szymurą) chyba ani jednego gracza prezentującego poziom choćby dołu tabeli Plusligi ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”