Sezon 2016/2017 - finały

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2016/2017?

Czas głosowania minął 23 kwie 2017, o 19:12

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
52
65%
PGE SKRA Bełchatów
28
35%
 
Liczba głosów: 80

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: leeon »

Slabe to. Pytanie po co?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: niepoinformowany »

lady_TNT pisze:
mitam pisze:Zachowanie kibiców obu drużyn po meczu wzorowe! Śpiew GDZIE JEST SOVIA był spontaniczny i porwał całą halę. Jedno co mnie lekko zniesmaczyło to fakt że w trakcie wręczania ZAKSIE pucharu zawodnicy i sztab Skry podrzucali w górę Winiara. Słabo to wyszło..
Trzeba przyznać, kibice obu drużyn wczoraj pokazali klasę, pełen szacun, a akcja z przyśpiewką przebiła wszystko :D
Granice "śmieszności" chyba przebiła. Pełen szacun rzeczywiście
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
PabloFX
Posty: 820
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: PabloFX »

Przestańcie sie użalać nad sobą i przy okazji nie karmcie trolla. Przez zachowanie osób związanych z Resovia jak "szanowny pan moderator" później macie taką opinię jaką macie. Tak samo się wszyscy cieszyli jak Skra przestała wszystko wygrywać i tak samo będzie jak ZAKSIE przydarzy się gorszy sezon.

Niektórzy probują zgrywać wielkich kozaków, a nie potrafią wziąć na klatę głupiej przyśpiewki...
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Robert77 »

PabloFX pisze:Przestańcie sie użalać nad sobą i przy okazji nie karmcie trolla. Przez zachowanie osób związanych z Resovia jak "szanowny pan moderator" później macie taką opinię jaką macie. Tak samo się wszyscy cieszyli jak Skra przestała wszystko wygrywać i tak samo będzie jak ZAKSIE przydarzy się gorszy sezon.

Niektórzy probują zgrywać wielkich kozaków, a nie potrafią wziąć na klatę głupiej przyśpiewki...
Czemu głupiej?
Wg mnie po kilku sezonach nadymania się licznej grupy rzeszowskich kibiców wszędzie gdzie to tylko możliwe, to przyśpiewkę można uznać nawet za zabawną.
Podchwyciła ją cała hala, łącznie z sektorem gości, więc chyba padła na bardzo podatny grunt. 8-)
astronauta
Posty: 2904
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: astronauta »

Robert77 pisze:Podchwyciła ją cała hala, łącznie z sektorem gości, więc chyba padła na bardzo podatny grunt. 8-)
No, faktycznie jest to powód do zadowolenia :]
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: pewniak »

andrzej13 pisze:a tak dla przypomnienia !!!
Na poczatku sezonu - pewniak napisał " pewniak napisał(a):3. Zaksa - nie będzie powtórki z rozrywki. Raz się udało stworzyć perpetum mobile, ale w drugim roku to nie przejdzie i maszyna zacznie się sypać. Dojdzie Liga Mistrzów, która nie jest trudna bo dochodzi 6 pojedynków, tylko dlatego że skraca się czas na trenowanie. Chociaż w tym roku wszyscy trenerzy mają wyjątkowo dużo czasu przed sezonem! Zaksa zajmie drugie lub trzecie miejsce po rundzie zasadniczej i w 1/2 spotka się z Resovią, w której różnicę zrobi Gavin Shmitt. Kanadyjczyk nie wróci do gry wcześniej niż będzie 100% pewności, że nic mu się nie odnowi (obstawiam, że w 2016 roku boiska w meczu nie powącha). On też będzie biczem bożym (niebezpieczny zwrot na tym forum) na Skrę w finale.""

to tyle w temacie.Zapisałem sobie bo rozbawił mnie wówczas ten post. Nie nalezy wyrokować przed terminem. Troche pokory!
Statystyki meczów w których zagrał Gavin pokazują że mogło się sprawdzić. Nie trafiłem z formą Zaksy, ale dobrze że mi te przedsezonowe prognozy przypomniałeś. Mam nadzieję, że to samo zrobisz w kolejnych sezonach z trafionymi prognozami na niekorzyść swojego klubu
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: maciek77 »

Mam nadzieję, że 77 w nicku kolegi Roberta to nie rocznik urodzenia bo w tym wieku to trochę dziwne są takie napinki. :D
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Robert77 »

maciek77 pisze:Mam nadzieję, że 77 w nicku kolegi Roberta to nie rocznik urodzenia bo w tym wieku to trochę dziwne są takie napinki. :D
No i mam nadzieję, że 77 w twoim nicku to nie wiek, bo w tym wieku bardziej w mojej wypowiedzi dostrzegł byś impuls do zastanowienia się nad swoim postępowaniem,
A ty dostrzegłeś "napinkę"- pudło.
Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego.
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: andrzej13 »

qtp pisze:Przeczytaj jeszcze "mądralo" z jakiego tematu skopiowałeś ten wpis.
Nie pamietam z jakiego ,wiem że z tego forum i tyle. Mnie chodzi o treść wypowiedzi" znawcy". Nie wymysliłem tego, na poczatku sezonu zapisałem ku pamieci aby na koniec sprawdzić przepowiednie, dlatego nie rozumiem zdenerwowania.
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: andrzej13 »

pewniak pisze:
andrzej13 pisze:a tak dla przypomnienia !!!
Na poczatku sezonu - pewniak napisał " pewniak napisał(a):3. Zaksa - nie będzie powtórki z rozrywki. Raz się udało stworzyć perpetum mobile, ale w drugim roku to nie przejdzie i maszyna zacznie się sypać. Dojdzie Liga Mistrzów, która nie jest trudna bo dochodzi 6 pojedynków, tylko dlatego że skraca się czas na trenowanie. Chociaż w tym roku wszyscy trenerzy mają wyjątkowo dużo czasu przed sezonem! Zaksa zajmie drugie lub trzecie miejsce po rundzie zasadniczej i w 1/2 spotka się z Resovią, w której różnicę zrobi Gavin Shmitt. Kanadyjczyk nie wróci do gry wcześniej niż będzie 100% pewności, że nic mu się nie odnowi (obstawiam, że w 2016 roku boiska w meczu nie powącha). On też będzie biczem bożym (niebezpieczny zwrot na tym forum) na Skrę w finale.""

to tyle w temacie.Zapisałem sobie bo rozbawił mnie wówczas ten post. Nie nalezy wyrokować przed terminem. Troche pokory!
Statystyki meczów w których zagrał Gavin pokazują że mogło się sprawdzić. Nie trafiłem z formą Zaksy, ale dobrze że mi te przedsezonowe prognozy przypomniałeś. Mam nadzieję, że to samo zrobisz w kolejnych sezonach z trafionymi prognozami na niekorzyść swojego klubu
Oczywiście że tak zrobię, ale powiem szczerze ja nie wypisuję takich wywodów przed końcem ligi, tak samo jak nie oceniam zawodnikow po nazwisku przed rozpoczeciem ligi.Ale jesli mnie podkusi to napewno przyznam sie na koniec do błędu lub do trafności swojego zdania
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: ldz »

hehe, jakoś "Game over" nikomu nie przeszkadzało ;) trochę dystansu do siebie :)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: pewniak »

andrzej13 pisze:
qtp pisze:Przeczytaj jeszcze "mądralo" z jakiego tematu skopiowałeś ten wpis.
Nie pamietam z jakiego ,wiem że z tego forum i tyle. Mnie chodzi o treść wypowiedzi" znawcy". Nie wymysliłem tego, na poczatku sezonu zapisałem ku pamieci aby na koniec sprawdzić przepowiednie, dlatego nie rozumiem zdenerwowania.
No to Ci przypomnę - z tematu dotyczącego prognoz na nadchodzący sezon, w którym kto chciał mógł sobie powróżyć. Szkoda że Gavin uszkodził ten bark, bo byłaby spora szansa, na to, żebyś nie był w tak dobrym nastroju w tym momencie :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
PabloFX
Posty: 820
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: PabloFX »

Przypominam, że po drodze w półfinale należało pokonać Skrę 8-)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Kicu »

pewniak pisze:
andrzej13 pisze:
qtp pisze:Przeczytaj jeszcze "mądralo" z jakiego tematu skopiowałeś ten wpis.
Nie pamietam z jakiego ,wiem że z tego forum i tyle. Mnie chodzi o treść wypowiedzi" znawcy". Nie wymysliłem tego, na poczatku sezonu zapisałem ku pamieci aby na koniec sprawdzić przepowiednie, dlatego nie rozumiem zdenerwowania.
No to Ci przypomnę - z tematu dotyczącego prognoz na nadchodzący sezon, w którym kto chciał mógł sobie powróżyć. Szkoda że Gavin uszkodził ten bark, bo byłaby spora szansa, na to, żebyś nie był w tak dobrym nastroju w tym momencie :)
Szkoda, że Gavin...
Szkoda, że Winiarski...
Szkoda, że Tillie...

bla bla bla... ;)
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: mmb »

Jeszcze szkoda, że Touzinsky..

Choć Winiary tu nie pasuje ;)
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Kicu »

mmb pisze:Jeszcze szkoda, że Touzinsky..

Choć Winiary tu nie pasuje ;)
Pasuje tak samo jak Kanadyjczyk, którego zakontraktowano jako nie do końca sprawnego zawodnika :)

Mały offtop - tyle marudzenia było jaka to PlusLiga słaba i jak fajnie ogląda się Ligę Włoską. A tymczasem w pierwszym meczu finałowym szybkie 3:0 dla Lube.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: mmb »

Choć tyle, że Resovia nie płaciła gdy Schmitt nie grał, ciekawe jak Skra :D
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: maciek77 »

Kicu pisze: Mały offtop - tyle marudzenia było jaka to PlusLiga słaba i jak fajnie ogląda się Ligę Włoską. A tymczasem w pierwszym meczu finałowym szybkie 3:0 dla Lube.
Trochę inny poziom, Lube dzisiaj zagrało pewnie na ok. 60% w ataku. A u nas? Jak dobrze pamiętam to nikt nie przekroczył 50% w finałach/meczach o brąz. Doliczając półfinały to tylko Zaksie się udało złamać tą magiczną granicę.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Aranger »

Kicu pisze:Mały offtop - tyle marudzenia było jaka to PlusLiga słaba i jak fajnie ogląda się Ligę Włoską. A tymczasem w pierwszym meczu finałowym szybkie 3:0 dla Lube.
Lube to aktualnie prawdopodobnie najlepsza klubowa drużyna w Europie (choć to okaże się za tydzień), krocząca w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa. Mistrz Polski, Zaksa, w LM odpadł w pierwszej fazie play-off ze słabym Biełgorodem, więc poziomu sportowego rywalizacji nie ma zbytnio co porównywać. A jeśli weźmiemy pod uwagę półfinały, to poziomu emocji tym bardziej, bo rzeczone półfinały we Włoszech rozgrywały się w 4 i 5 (często zaciętych) meczach, podczas gdy u nas wszystkie osiem spotkań play-off kończyły się setami o nic.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2017, o 18:51 przez Aranger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1797
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: hardy »

maciek77 pisze: Trochę inny poziom, Lube dzisiaj zagrało pewnie na ok. 60% w ataku.
Najwidoczniej Trento słabo broniło i blokowało
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Noworoczny »

O to chodzi. Wysoki procent w ataku = słaba zagrywka, słaby blok i słaba obrona.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Aranger »

Noworoczny pisze:O to chodzi. Wysoki procent w ataku = słaba zagrywka, słaby blok i słaba obrona.
Widocznie słabą zagrywkę, blok i obronę ma prawie każda drużyna w Europie z którą mierzyła się drużyna Blenginiego, bo Lube na ~60% w ataku klepie w tym sezonie bardzo regularnie.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: VernonRoche »

Kicu pisze:
mmb pisze: Pasuje tak samo jak Kanadyjczyk, którego zakontraktowano jako nie do końca sprawnego zawodnika :)
.
Jako sprawnego, niesprawny zrobił się dopiero w trakcie sezonu.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: maciek77 »

No nie bardzo, przyjechał niedoleczony przecież.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: tedo »

Prośba!!!
Kibice siatkówki proszę Was wysłać wiadomości na twitter czy facebook do Mielewskiego Magiery czy Polsatu z pytaniem kiedy pokażą dekoracje brązowych medalistów JW co obiecywali na antenie Proszę wysyłajcie w kibicach siła
astronauta
Posty: 2904
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: astronauta »

tedo pisze:Prośba!!!
Kibice siatkówki proszę Was wysłać wiadomości na twitter czy facebook do Mielewskiego Magiery czy Polsatu z pytaniem kiedy pokażą dekoracje brązowych medalistów JW co obiecywali na antenie Proszę wysyłajcie w kibicach siła
Ci pokażą na pewno. Siedemnastą powtórkę finału. JW pokazywali na okrągło, napędzali im oglądalność, bo na JW w tym roku się naprawdę miło patrzyło. I na koniec takie gó..o?
A tak, by the way, między 2 a trzecim setem miałem okazję pogawędzić z MŚ TW: nawet on nie wierzył, że JW wyszarpie ten medal ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: Bezowy »

Dekoracji brązowych medalistów, Ci nie pokażą. Ale pokażą Czewę z Zawierciem... Coś za coś ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Sezon 2016/2017 - finały

Post autor: lipton »

A na stronie nie ma dekoracji? Podczas transmisji mówili, że będzie można obejrzeć na polsatsport.pl.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”