Zagraniczni zawodnicy w Plus-Lidze - czy to ma sens?

lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Zagraniczni zawodnicy w Plus-Lidze - czy to ma sens?

Post autor: lobmar »

Pele pisze:Brak mi w ZAKSIE Elvisa :] :]
To był przecież autorski kontrakt załatwiony przez prezeskę :D
No był już na Zaksobusie czyli prawie grał za niego był największy wynalazek w historii Zaksy Mineiro
Camillo Marcotti

Re: Zagraniczni zawodnicy w Plus-Lidze - czy to ma sens?

Post autor: Camillo Marcotti »

hardy pisze:skoro Winters na minus to chyba Gladyr też
Dlaczego? Gladyr pojawiał się na boisku, miał jakiś cel. Winters po powrocie Jaeschke był bezużyteczny. Powinien zostać pogoniony wtedy w styczniu czy tam grudniu, jak Thomas wrócił, a nie przedłużyli Go do końca sezonu nie wiadomo po co.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Zagraniczni zawodnicy w Plus-Lidze - czy to ma sens?

Post autor: Noworoczny »

Nimir oczywiście na minus. Słabo mu szło strasznie to rozgrywanie. Nie mam pojęcia wiele kosztował Gładyr, ale pewnie do najtańszych nie należał, bo kilka drużyn z dołu tabeli bez problemu limitowego by go przytuliło do pierwszego składu. A na boisku się pojawiał niezwykle rzadko. W meczach o coś wyłącznie w przegranych sytuacjach. Też bym dał na minus.

Elvis ten sam rocznik, co Rogeiro Guereiro Mineiro. Też sprzed tytułowej analizy. I tak samo jak Loh, Mineiro był w jakiejś tam szerokiej kadrze Brazylii. A jak nas oświecali swego czasu dziennikarze siatkarscy, Kanarki mogły wystawiać cztery równorzędne drużyny. A Rogeiro łapał się do jakiejś trzeciej. To powinien być hit transferowy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Zagraniczni zawodnicy w Plus-Lidze - czy to ma sens

Post autor: hardy »

No to minus dla działaczy Resovii a nie dla zawodnika
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Zagraniczni zawodnicy w Plus-Lidze - czy to ma sens?

Post autor: Noworoczny »

hardy pisze:No to minus dla działaczy Resovii
Skry?

Oczywiście, ale nie oceniamy zawodników tylko transfery. Jak mniemam jako s*tosunek wkładu w grę drużyny do wyłożonej kasi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Camillo Marcotti

Re: Zagraniczni zawodnicy w Plus-Lidze - czy to ma sens?

Post autor: Camillo Marcotti »

Noworoczny pisze:
hardy pisze:No to minus dla działaczy Resovii
Skry?

Oczywiście, ale nie oceniamy zawodników tylko transfery. Jak mniemam jako s*tosunek wkładu w grę drużyny do wyłożonej kasi.
Wszystko to tak naprawdę nasze gdybania, bo nie znamy realnych kwot, jakie kluby płacą za zawodników. Wtedy ocena transferów byłaby łatwiejsza. Popatrzmy np. na Palaciosa z tego sezonu - jak bardzo może się różnić ocena Jego transferu w przypadku niskich a wysokich zarobków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”