Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Noworoczny »

Chyba możemy już powiedzieć, że wielka czwórka skompletowała pierwsze szóstki, a zatem można już zacząć przewidywać wydarzenia kolejnego sezonu i ustalać najbardziej prawdopodobną kolejność.
Faktem jest, że liga, jako całość, mocno się osłabiła, ale wielu komentatorów ma rację, co do tego, że czołówka mocno się wyrównała. I choć jest to równanie w dół, to dla emocji (odwrotnie, niż dla poziomu sportowego), nie będzie to zapewne gorsze.
Zaxa osłabiona jest brakiem dwóch szóstkowych zawodników z mistrzowskiego składu, ale dwa najważniejsze filary zdołała utrzymać. Wg mnie największe osłabienie jest na ławce trenerskiej, ale zobaczymy.
Skra niespodziewanym transferem zaskoczyła swoich pozbawionych nadzieji kibiców, którzy w bulu czytali oświadczenie kol. BadTrue o zamknięciu składu. Do tego wzmocniła się na pozycji rozgrywającego i potrafiła pozyskać Patryka. Kto wniesie więcej do gry, Ebadipur czy Kurek - to jest dla mnie niewiadoma.
JW zachwycił wszystkich podpisaniem Tilliego i zatrzymaniem w drużynie supertria: Kampa, Oliva, Muzaj.
Resovia pozbyła się obu swoich przekątnych. Nieobecnego przez większość sezonu na boisku ciałem Schmitta i duchem Drzyzgę. Nie zapewniła jednak odpowiedniej klasy zmienników.
Olsztyn mocno skiepścił skład, czego można było się w gruncie rzeczy spodziewać (pamiętamy Bydgoszcz).
Niezwykle wzmocniła się Warszawa, Gdańsk też może być groźny. Radom też raczej status quo. Katowice powalczą w środku tabeli.
Poza tymi drużynami chyba już nikt do szóstki nie aspiruje.
Moje typy na playoffy:
ZKK, JWE, RRZ, SBE, LGD, CRA.
Mistrz Zaxa albo Ptoki.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Aranger »

Jeszcze co do Onico Warszawy (tak to się teraz nazywa?) można mieć wątpliwości, czy skompletowała pierwszą szóstkę, bo na przyjęciu zostaje im co najmniej jedno miejsce, a pojawiały się plotki o ściągnięciu zagranicznego przyjmującego. Ale rynek się uszczupla o kolejnych wartościowych graczy, więc może faktycznie zostaną z Kwolkiem w szóstce i jakimiś uzupełnieniami na rezerwę.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Uważam że liga się mocno osłabia.
Zaksa słabszy skład ale i tak chyba najmocniejszy.
Skra na minus
Resovia wyrównany skład ale mocno słabszy.
Jastrzębie jednym transferem na plus będzie nowy mocne

Olsztyn utrzymał niezły skład i będzie groźny.
Lubin na minus, Lotos na plus i Warszawa na duży plus.

Liga będzie bardzo wyrównana i ciekawa.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Jeszcze co do Onico Warszawy (tak to się teraz nazywa?) można mieć wątpliwości, czy skompletowała pierwszą szóstkę, bo na przyjęciu zostaje im co najmniej jedno miejsce, a pojawiały się plotki o ściągnięciu zagranicznego przyjmującego. Ale rynek się uszczupla o kolejnych wartościowych graczy, więc może faktycznie zostaną z Kwolkiem w szóstce i jakimiś uzupełnieniami na rezerwę.
Przecież z Samicą Onico też się do tej pory wcale nie pożegnało i moim zdaniem Guma, czy Antiga nie wyrzucą z pracy własnego przyjaciela, chyba że to sam Guillaume zdecyduje, że bierze urlop tacierzyński, albo że kończy karierę.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: barti522 »

Ale Samica nie byłby wcale złym rozwiązaniem na tego 2/3 bo przy Włodarczyku i Wojtaszku pasuje żeby ktoś to przyjęcie utrzymał więć jeśli nie zakończy kariery całkiem prawdopodobne w sumie , że zostanie.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Marcy$ »

Noworoczny pisze: Skra niespodziewanym transferem zaskoczyła swoich pozbawionych nadzieji kibiców, którzy w bulu czytali oświadczenie kol. BadTrue o zamknięciu składu..
Co zresztą okazało się prawda (z tym zamkniętym składem). Bo wiadomo, że podpisali nie dziś. Tylko, że reszta zamiast policzyć ilu przyjmujących jest zaczęli narzekać ;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: leeon »

Marcy$ pisze:
Noworoczny pisze: Skra niespodziewanym transferem zaskoczyła swoich pozbawionych nadzieji kibiców, którzy w bulu czytali oświadczenie kol. BadTrue o zamknięciu składu..
Co zresztą okazało się prawda (z tym zamkniętym składem). Bo wiadomo, że podpisali nie dziś. Tylko, że reszta zamiast policzyć ilu przyjmujących jest zaczęli narzekać ;)

Eee chyba nie czytaliście wątku ze zrozumieniem.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: reeman »

Resovia bardzo się wzmocniła na ławce trenerskiej :D
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 949
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Indyk AZS Ol »

Zaksa utrata 2 podstawowych zawodników zapewne zrobi swoje.
Skra wygląda bardzo słabo.
JW chyba najlepiej wypadł w tym okienku transferowym głównie za sprawą pozyskania 'francuza na pozycję przyjęcia. Jak obędzie się bez kontuzji to Ptaki są faworytem do mistrzostwa.
Resovia osłabiony skład ale mocny.
Olsztyn moim zdaniem nie wypada tak źle jak uważa Noworoczny utrzymanie składu + pozyskanie pozyskanie Roberta Andringi i Tomasa Rousseaux - Fakt odeszło 2 podstawowych zawodników ale AZS może być groźny w nadchodzącym sezonie.
Gdańsk,Warszawa, Zawiercie transfery na plus.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Szampon093 »

Indyk AZS Ol pisze:Zaksa utrata 2 podstawowych zawodników zapewne zrobi swoje.
Skra wygląda bardzo słabo.
JW chyba najlepiej wypadł w tym okienku transferowym głównie za sprawą pozyskania 'francuza na pozycję przyjęcia. Jak obędzie się bez kontuzji to Ptaki są faworytem do mistrzostwa.
Resovia osłabiony skład ale mocny.
Olsztyn moim zdaniem nie wypada tak źle jak uważa Noworoczny utrzymanie składu + pozyskanie pozyskanie Roberta Andringi i Tomasa Rousseaux - Fakt odeszło 2 podstawowych zawodników ale AZS może być groźny w nadchodzącym sezonie.
Gdańsk,Warszawa, Zawiercie transfery na plus.
A moim zdaniem ,, bardzo slabo" patrzac na Lisinaca, trzymajacego rowny poziom Pencheva, Ebadipoura nie wyglada wcale tak slabo. ,, Resovia oslabiona, ale sklad mocny"? W ktorym miesjcu widzisz ,, mocny"? Bo ja nie uwazam, zeby Perrin i Rossard wypadali lepiej niz Penchev/Ebadipour. Lisinac jest najlepszym srodkowym w lidze, a Maslowski lepszy niz Piechocki nie jest. W ktorym miejscu Resovia jest lepsza? Moze na rozegraniu? ;)
Najpewniejsza druzna na ten moment jest Jastrzębie, utrzymali trzon, a znacznie sie wzmocnili, co nie znaczy, ze ktora druzyna nie odpali, zwlaszcza mocna Warszawa bo chyba nikt nie docenia tego zespolu.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: drukjul »

Indyk AZS Ol pisze:.
Olsztyn moim zdaniem nie wypada tak źle jak uważa Noworoczny utrzymanie składu + pozyskanie pozyskanie Roberta Andringi i Tomasa Rousseaux - Fakt odeszło 2 podstawowych zawodników ale AZS może być groźny w nadchodzącym sezonie.
.
Do tej pory mieliście dwóch przyjmujących ofensywnych, a i tak zwłaszcza w niektórych ustawieniach były duże problemy z kończeniem nawet akcji siede-out przy całkiem niezłym przyjęciu. Teraz będziecie mieli dwóch wybitnie defensywnych przyjmujących i ten wyraźnie mniejszy potencjał Olsztyna w ataku na skrzydłach może być dla AZS-u jeszcze większym problemem.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: lobmar »

Co do Zaksy największa niewiadoma to Torres.Jak odpali to Zaksa będzie poza zasięgiem.Jesli nie faworytem Jastrzębie i Skra.Resovia za słaby atak i rozegranie by bic się o złoto.Podobna niewiadomą jak Portorykanczyk jest Iranczyk.Mogą być gwiazdami jak Oliva lub niewypałem jak Veres.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Szampon093 »

lobmar pisze:Co do Zaksy największa niewiadoma to Torres.Jak odpali to Zaksa będzie poza zasięgiem.Jesli nie faworytem Jastrzębie i Skra.Resovia za słaby atak i rozegranie by bic się o złoto.Podobna niewiadomą jak Portorykanczyk jest Iranczyk.Mogą być gwiazdami jak Oliva lub niewypałem jak Veres.
Torres słabszy niż Konarski nie będzie, ale KK już nie stawiałbym ,, poza zasięgiem" po zmianie trenera co najważniejsze.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: leeon »

Wróżenie z fusów czas zacząć. A może nie, bo teoretycznie Zaksa ma jeszcze wolne miejsce. Zakładając że będzie tak jak jest mówione to mistrz juz nie zaszaleje na rynku więc:
1. JW przejmuje od Zaksy tytuł najlepiej zbudowanej drużyny. Będą najprawdopodobniej mieli najlepszy atak i linię przyjęcia w lidze. Do tego bardzo dobry i zgrany Kampa, coraz lepszy libero i solidny środek. Jak ich kontuzje nie położą to w lidze nie będą mieli równych.
2 Resovia. Zmiana trenera da teamowi kopa. Liczę że Śliwka wykopie z wyjsciowego skladu słabego Perrina. Jarosz z Schopsem powinni się solidnie uzupełniać.
3/4. Zaksa/Skra. Oba zespoły mocno osłabione. Zaksa z Buszkiem już nie zaszaleje w PO. Odejscie Konara również nie zostało zrekompensowane. Skra może mogłaby walczyć o finał gdyby atakujący potrafił robić to po co jest w drużynie.
Czarne konie? Lotos i Onico choć wyjazdy do Lubina również będą ciężkie.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2017, o 19:52 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Lucarelli »

leeon pisze: 3/4. Zaksa/Skra. Oba zespoły mocno osłabione. Zaksa z Buszkiem już nie zaszaleje w PO. Odejscie Konara również nie zostało zrekompensowane.
Ta bo w ostatnim sezonie z tym Buszkiem w składzie straciła w play-offach oszałamiająca liczbę jednego seta. Przerażająca perspektywa.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: leeon »

Tak jakby w Skrze atakującego stać było na coś więcej niz 30% w ataku i masa zablokowanych ataków to byłoby mocno inaczej. To nie był finał jak z Resovią...
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Szampon093 »

leeon pisze:Wróżenie z fusów czas zacząć. A może nie, bo teoretycznie Zaksa ma jeszcze wolne miejsce. Zakładając że będzie tak jak jest mówione to mistrz juz nie zaszaleje na rynku więc:
1. JW przejmuje od Zaksy tytuł najlepiej zbudowanej drużyny. Będą najprawdopodobniej mieli najlepszy atak i linię przyjęcia w lidze. Do tego bardzo dobry i zgrany Kampa, coraz lepszy libero i solidny środek. Jak ich kontuzje nie położą to w lidze nie będą mieli równych.
2 Resovia. Zmiana trenera da teamowi kopa. Liczę że Śliwka wykopie z wyjsciowego skladu słabego Perrina. Jarosz z Schopsem powinni się solidnie uzupełniać.
3/4. Zaksa/Skra. Oba zespoły mocno osłabione. Zaksa z Buszkiem już nie zaszaleje w PO. Odejscie Konara również nie zostało zrekompensowane. Skra może mogłaby walczyć o finał gdyby atakujący potrafił robić to po co jest w drużynie.
Czarne konie? Lotos i Onico choć wyjazdy do Lubina również będą ciężkie.
Nie wiem co gorsze albo przeceniacie Konarskiego albo niedocenianie Torresa.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 949
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Indyk AZS Ol »

del
Ostatnio zmieniony 24 cze 2017, o 22:02 przez Indyk AZS Ol, łącznie zmieniany 1 raz.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 949
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Indyk AZS Ol »

drukjul pisze:
Indyk AZS Ol pisze:.
Olsztyn moim zdaniem nie wypada tak źle jak uważa Noworoczny utrzymanie składu + pozyskanie pozyskanie Roberta Andringi i Tomasa Rousseaux - Fakt odeszło 2 podstawowych zawodników ale AZS może być groźny w nadchodzącym sezonie.
.
Do tej pory mieliście dwóch przyjmujących ofensywnych, a i tak zwłaszcza w niektórych ustawieniach były duże problemy z kończeniem nawet akcji siede-out przy całkiem niezłym przyjęciu. Teraz będziecie mieli dwóch wybitnie defensywnych przyjmujących i ten wyraźnie mniejszy potencjał Olsztyna w ataku na skrzydłach może być dla AZS-u jeszcze większym problemem.
Przed rozpoczęciem sezonu możemy tylko spekulować poczekajmy na rozpoczęcie sezonu :)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Szary Wilk »

1.ZAKSA 2.Jastrzębie 3.Resovia. Na 4 Trefl albo Skra, jeśli Politechnika jeszcze wzmocni się na przyjęciu, to może też oni.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: VernonRoche »

1. KK, 2.3. JW/SKRA, 4. RR, 5.6. Trefl/WWA

Myślę że Skra ma jednak większy potencjał od Resovii, bo w sumie ciężko wskazać na której pozycji Resovia byłaby mocniejsza.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Kicu »

leeon pisze:3/4. Zaksa/Skra. Oba zespoły mocno osłabione. Zaksa z Buszkiem już nie zaszaleje w PO. Odejscie Konara również nie zostało zrekompensowane. Skra może mogłaby walczyć o finał gdyby atakujący potrafił robić to po co jest w drużynie.
Czarne konie? Lotos i Onico choć wyjazdy do Lubina również będą ciężkie.
Wiem,że to póki co wróżenie z fusów, ale już rok temu ZAKSA miała nie zaszaleć bo im Liga Mistrzów doszła, a suma sumarum grając prawie cały sezon z Buszkiem, dość gładko zdobyli MP ;) Tak jak o sam skład się nie martwię i wiem, że Rafał swoje na boisku zrobi, tak martwi mnie pozycja trenera. Uważam Gardiniego za największy znak zapytania.

Moje prognozy:
1-2. ZAKSA / JW - taki obstawiam finał. Na papierze dwa najlepsze składy. ZAKSA ma jednak Toniuttiego, który potrafi zrobić różnicę i dlatego też nieco większe szanse daję trójkolorowym na trzeci tytuł z rzędu.

3-4. SKRA / Resovia - Bełchatowianie wydają się mieć na papierze mocniejszy skład, ale mam przeczucie, że to nie wypali. Szczególnie kwestia Irańczyka. Brakiem atmosfery w teamie przegrają walkę o brąz. Odwrotną sytuację obstawiam w Resovii, która pomimo wielu osłabień, paradoksalnie będzie silniejszym teamem niż rok temu.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: qtp »

leeon pisze: Liczę że Śliwka wykopie z wyjsciowego skladu słabego Perrina.
Szanse na to są porównywalne do tych że Marcyniak wykopie Lisinaca.
Poza tym Perrin słaby? Serio? Irańczyk sprowadzony do Skry jest wielkim hitem, a to jak dla mnie niemal identyczni zawodnicy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: leeon »

qtp pisze:
leeon pisze: Liczę że Śliwka wykopie z wyjsciowego skladu słabego Perrina.
Szanse na to są porównywalne do tych że Marcyniak wykopie Lisinaca.
Poza tym Perrin słaby? Serio? Irańczyk sprowadzony do Skry jest wielkim hitem, a to jak dla mnie niemal identyczni zawodnicy.
Daleki jestem od porównania Perrina do Ebidapoura z prostej przyczyny - nie wiem jak będzie wyglądać gra tego drugiego w lidze.
Myślę że chybione jest także używanie analogii do zestawienia Lisiniac - Marcyniak. Ani Śliwka taki słaby a bardzo przeciętnemu Perrinowi daleko do statusu gwiazdy.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: qtp »

Śliwka jest na tyle slaby że stawiam iż w nowym sezonie pogra mniej niż Depowski.
Bardzo przeciętnymi to można nazwać właśnie dwóch wyżej wymienionych zawodników, Perrin to ligowa czołówka(szersza).
Co do Ebidapoura to jednak coś o jego grze wiemy, i właśnie w oparciu o tą wiedzę można go porównywać właśnie do Kanadyjczyka.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Aranger »

qtp pisze:Śliwka jest na tyle slaby że stawiam iż w nowym sezonie pogra mniej niż Depowski.
No tak, pewnie jakiś przyjmujący z młodej Resovii znajdzie się jeszcze w hierarchii przed Śliwką.

No bez żartów i skrajnego przesadzania w drugą stronę.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Aershis »

Aranger pisze:No tak, pewnie jakiś przyjmujący z młodej Resovii znajdzie się jeszcze w hierarchii przed Śliwką.

No bez żartów i skrajnego przesadzania w drugą stronę.
Ale tak czy siak, przy Rossardzie i Perrinie to sobie Olek za wiele nie pogra ;) Jego szansą jest słaba gra Jarosza/Schoepsa i gra Francuza na ataku.

Czyli w sumie wyszło mi, że jednak szanse na granie ma spore :D
kondzio
Posty: 100
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 12:58
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: kondzio »

Aershis pisze:
Aranger pisze:No tak, pewnie jakiś przyjmujący z młodej Resovii znajdzie się jeszcze w hierarchii przed Śliwką.

No bez żartów i skrajnego przesadzania w drugą stronę.
Ale tak czy siak, przy Rossardzie i Perrinie to sobie Olek za wiele nie pogra ;) Jego szansą jest słaba gra Jarosza/Schoepsa i gra Francuza na ataku.

Czyli w sumie wyszło mi, że jednak szanse na granie ma spore :D
też tak myślę :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: Aranger »

Aershis pisze:Ale tak czy siak, przy Rossardzie i Perrinie to sobie Olek za wiele nie pogra ;) Jego szansą jest słaba gra Jarosza/Schoepsa i gra Francuza na ataku.
No ja nie mówię, że jest jakimś faworytem do miejsca w szóstce, bo Rossard i Perrin są od niego wyraźnie lepsi, ale stawianie umiejętności Depowskiego ponad umiejętności Śliwki zakrawa o kpinę.
koofel
Posty: 160
Rejestracja: 14 maja 2017, o 09:54

Re: Przewidywania i prognozy przed sezonem 2017/18

Post autor: koofel »

Ja natomiast obstawię podium i moim zdaniem znajdą się na nim ekipy z Jastrzębia, Kędzierzyna i Bełchatowa. O kolejności ciężko przesądzać. Co do Torresa, to myślę że jest jednak niedoceniany. Konar jak dla mnie rozegrał sezon życia i sporą zagadką jest czy będzie w stanie to powtórzyć. Torres nie miał jeszcze okazji się nam zaprezentować, ale nie sądzę żeby był słabszy od Muzaja, którego ktoś wcześniej nazwał częścią jastrzębskiego super tria. Ja wymieniłem wyżej takie a nie inne drużyny, ale nie skreślam pozostałych i niespodzianki mogą się zdarzyć
"Skoczył jak dzik w żołędzie"
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”