Jastrzębski Węgiel 2017/2018

martamik
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 12:10
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: martamik »

Adik_wwy pisze:Spokojnie w pakiecie do Niemca będzie bardzo dobry przyjmujacy:)
I to chciałam usłyszeć:)
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Adik_wwy »

martamik pisze:
Adik_wwy pisze:Spokojnie w pakiecie do Niemca będzie bardzo dobry przyjmujacy:)
I to chciałam usłyszeć:)
A tym przyjmującym bedzie Julien Lyneel:) Info pewne w 100 %:)
martamik
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 12:10
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: martamik »

Adik_wwy pisze:
martamik pisze:
Adik_wwy pisze:Spokojnie w pakiecie do Niemca będzie bardzo dobry przyjmujacy:)
I to chciałam usłyszeć:)
A tym przyjmującym bedzie Julien Lyneel:) Info pewne w 100 %:)
Też tak myślałam:) bo jeszcze rozważany był Berger? Tak czy siak wow! Szacun:D
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Adik_wwy »

A tym przyjmującym bedzie Julien Lyneel:) Info pewne w 100 %:)[/quote]
Też tak myślałam:) bo jeszcze rozważany był Berger? Tak czy siak wow! Szacun:D[/quote]

Jest Lyneel i to kolejny świetny transfer JW:)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Murilo0 »

Jestem tym razem sceptyczny co do Lyneela. Berger byłby dużo lepszy jednak. Francuz częściej nie gra niż gra. Nawet kiedy gra nie zawsze zachwyca, vide sezon w Resovii.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

martamik pisze:a coś słyszałam, że Fefe zwolennikiem Olivy nie jest:D ten znów strzeli focha i po sezonie bo taka jest prawda. To co odwalił na ostatnim meczu w Rzeszowie aż szkoda gadać

O co chodzi?
Camillo Marcotti

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Camillo Marcotti »

Tytuły typu "Lyneel ponownie zagra w Polsce" są trochę nie na miejscu. Bardziej pasowałoby "Lyneel ponownie przyjedzie do Polski".

Niemniej życzę powodzenia, zakładając że się nie połamie, to będzie świetny ruch. Tyle że to samo mówiłem, jak przychodził do Rzeszowa...
Awatar użytkownika
belushi70
Posty: 25
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 06:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: belushi70 »

ksjw90 pisze:
Tego nie napisałem. Komuś bardzo się nie podoba to co dzieje się w klubie i chce zrobić z tym porządek. A jakie będą rozstrzygnięcia to się okaże.
Jedyne zastrzeżenie do prezesa można mieć takie, że kompletnie nie wzmocnił drużyny przed trwającym sezonem, licząc naiwnie na to, że tymi grajkami powtórzy sukces sprzed roku. Niestety, plan nie wypalił, bo Oliva nie wypalił.
Nie wiadomo jak z płacami wobec zawodników, ale chyba jest wszystko regularnie płacone. No i jak z zaległościami wobec byłych już graczy JW, którzy podobno nie mieli otrzymać całkowitej kwoty wpisanej w kontrakcie. Wiadomo, że klub miał długi, a czy je uregulował to już się chyba tego nie dowiemy.
I kolejna uwaga jaką można mieć do prezesa, to zatrudnienie bardzo słabego trenera fizycznego. Kompletna klapa z tym Bambułą. De Giorgi powinien właśnie to ogniwo w swoim sztabie wymienić w trybie natychmiastowym.
Co do braku wzmocnień zauważ że Tillie nas z leksza wyc...ł. Nie da się ukryć że to bardzo duża wyrwa w schemacie drużyny. Mnie osobiście się nie podobało że pozwolono Olivie na turystykę zarobkową - jak jego gra wyglądała od początku sezonu każdy widział. Co do wymiany trenera fizycznego zgadzam się w 100%...
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

Wiadomo coś o drugim rozgrywającym? Typowany Falaski wybrał serie A
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Potwierdziły się informacje o Pawle. Myślę, że stworzy dobrą parę z Popiwczakiem.
No sympathy for fools...
bartmix123
Posty: 49
Rejestracja: 13 kwie 2018, o 11:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: bartmix123 »

A wiadomo coś kto zostanie drugim atakujacym i rozgrywajacym??. I czy Oliva zostaje??
martamik
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 12:10
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: martamik »

bartmix123 pisze:A wiadomo coś kto zostanie drugim atakujacym i rozgrywajacym??. I czy Oliva zostaje??
Oliva zostaje, nie wierzcie w plotki wyssane z palca. Jeśli chodzi o atakujacego i rozgrywajacego to nic niewiadomo
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

Na drugiego atakującego powinni zatrudnić Romacia. Wystarczający zawodnik na ławkę, a w razie czego zmieni Konarskiego i za bardzo nie osłabi poziomu drużyny. Przy takim rozwiązaniu, czwarty przyjmujący i drugi rozgrywający mogą być zagraniczni. Największą głupotę JW popełni, gdy zatrudni jakiegoś polskiego rozgrywającego i zagranicznego atakującego, co wymusi zawsze podwójną zmianę ze względu na limity obcokrajowców na boisku.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: leeon »

To Oliva albo Fromm na ławkę. Dużo kasy musi miec JW
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: qtp »

Fromm po kiepskim sezonie jakiś super kosztowny nie powinien być.

Konarski lubi miewać problemy zdrowotne, jak by mu się tak odezwały plecy jak w ostatnim sezonie w Rzeszowie to zostając z Romaciem robi się nieciekawie.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Michal5 »

qtp pisze:Konarski lubi miewać problemy zdrowotne, jak by mu się tak odezwały plecy jak w ostatnim sezonie w Rzeszowie to zostając z Romaciem robi się nieciekawie.
A to nie była łydka przez którą stracił ponad pół sezonu czy coś mi się pomyliło?
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

iron pisze:Potwierdziły się informacje o Pawle. Myślę, że stworzy dobrą parę z Popiwczakiem.
W jakim znaczeniu? Sportowo? Oby!
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

NIEMAMLANCII pisze:
iron pisze:Potwierdziły się informacje o Pawle. Myślę, że stworzy dobrą parę z Popiwczakiem.
W jakim znaczeniu? Sportowo? Oby!
No przecież nie towarzysko ;) Uważam, że to dobre uzupełnienie. Forma nie ta co przed laty ale doświadczeniem może pomóc.
No sympathy for fools...
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: qtp »

Michal5 pisze:A to nie była łydka przez którą stracił ponad pół sezonu czy coś mi się pomyliło?
Tak, masz racje, coś mi się z plecami ubzdurało.
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: stemar1972 »

Przerzyłem szok kiedy zobaczyłem to ogłoszenie:
Szukam klubun
adesłał :  27-05-2018
Witam. Szukam klubu na sezon 2018/2019. Jestem absolwentem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, jestem wolnym zawodnikiem, posiadam swoją kartę.
Wiek: 19 lat
Wzrost: 197 cm
Waga:89 kg
Zasięg w ataku: 335 cm
Pozycja: rozgrywający
W siatkówce młodzieżowej wygrałem wszystkie możliwe kategorie wiekowe włącznie z Młodą Ligą. Trenowałem też z pierwszym zespołem Jastrzębskiego Węgla, brałem udział w meczach Plusligi i Ligi Mistrzów (sezon 2017/18).
Zainteresowane kluby proszę o kontakt.

Zadaję pytanie po co jest Akademia Talentów, skoro jej wychowankowie muszą sie ogłaszać w portalach internetowych. Dlaczego nie zapewnia się im dróg rozwoju kariery. Dla mnie szok. Po co wygrywać medale młodzieżowe,wydawać pieniądze na szkolenie kiedy traci sięTalenty.
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Pidgey »

stemar1972 pisze:Przerzyłem szok kiedy zobaczyłem to ogłoszenie:
Szukam klubun
adesłał :  27-05-2018
Witam. Szukam klubu na sezon 2018/2019. Jestem absolwentem Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, jestem wolnym zawodnikiem, posiadam swoją kartę.
Wiek: 19 lat
Wzrost: 197 cm
Waga:89 kg
Zasięg w ataku: 335 cm
Pozycja: rozgrywający
W siatkówce młodzieżowej wygrałem wszystkie możliwe kategorie wiekowe włącznie z Młodą Ligą. Trenowałem też z pierwszym zespołem Jastrzębskiego Węgla, brałem udział w meczach Plusligi i Ligi Mistrzów (sezon 2017/18).
Zainteresowane kluby proszę o kontakt.

Zadaję pytanie po co jest Akademia Talentów, skoro jej wychowankowie muszą sie ogłaszać w portalach internetowych. Dlaczego nie zapewnia się im dróg rozwoju kariery. Dla mnie szok. Po co wygrywać medale młodzieżowe,wydawać pieniądze na szkolenie kiedy traci sięTalenty.
Bo tylko najlepsi trafiają do składu pierwszego zespołu (z reguły są to Ci którzy dostali powołanie do reprezentacji kadeta a później juniora). Reszta albo kończy przygodę z siatkówką albo tuła się po I czy II ligach. Taka jest niestety rzeczywistość.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

To i tak dobrze, że posiada własną kartę. Rycerz Zdzich złamał przynajmniej jedną karierę młodego nie chcąc mu wydać karty. Tzn. chciał wydać... za 20 tys.
No sympathy for fools...
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

Ciekawe, o którego zawodnika chodzi?
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: biker74 »

ksjw90 pisze:Ciekawe, o którego zawodnika chodzi?
Ogłoszenie z 27.05.2018 https://siatka.org/ogloszenia-kategoria ... lubu-liga/
M.K.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Pidgey pisze:(...)Taka jest niestety rzeczywistość.
Dlaczego "niestety"? To jest przecież normalne ;) . A jesli chłopak jest niezły, to gdzies się zahaczy, a potem juz tylko ambicja i trening. Na Ślasku jest sporo siatkówki. Poza tym, rozgrywajacy maja relatywnie najłatwiej, poniewaz do cwiczenia odbicia wystarczy ...kosz do koszykówki. ;)
A jeszcze z innej strony, to ilu było sypaczy, którzy chociaz nawet prowadzili grę w najwyższej klasie, to tak naprawdę byli tylko "dziecmi jednego klubu", co także sporo wyjasnia. Zresztą, to dotyczy nie tylko rozgrywajacych...
Fueeego
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2018, o 21:40
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Fueeego »

Nie wiem czemu każdy odsyła Olive na ławkę. Może i drugi sezon miał minimalnie gorszy od pierwszego ale mimo to grał wybornie. Cała gra opierała się na nim, bo mając u boku chaotycznego Muzaja, Derocco i beznadziejne środki wystarczyło dobrze ustawić taktykę pod Olivę i jeśli udało się go wykluczyć to reszta już nie ciągneła tego wózka(z małymi wyjątkami). Jak dla mnie Fromm u boku z Olivą a Lyneel na ławkę. Francuz jest zdecydowanie przereklamowany i wcale nie przyjmuję lepiej od Olivy, a potencjał ofensywny oczywiście bez porównania.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

Fueeego pisze:Nie wiem czemu każdy odsyła Olive na ławkę. Może i drugi sezon miał minimalnie gorszy od pierwszego ale mimo to grał wybornie. Cała gra opierała się na nim, bo mając u boku chaotycznego Muzaja, Derocco i beznadziejne środki wystarczyło dobrze ustawić taktykę pod Olivę i jeśli udało się go wykluczyć to reszta już nie ciągneła tego wózka(z małymi wyjątkami). Jak dla mnie Fromm u boku z Olivą a Lyneel na ławkę. Francuz jest zdecydowanie przereklamowany i wcale nie przyjmuję lepiej od Olivy, a potencjał ofensywny oczywiście bez porównania.
Jeżeli i o ile bedzie gral tak jak w pierwszym sezonie Oliva. W poprzednim zabrakło ławki wartosciowej zmiany...
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: barti522 »

Oj nie De Giorgi raczej na to zdecydowanie nie pójdzie żeby odstawić najlepiej przyjmującego Lyneela i zagrać ultra ofensywną parą Fromm - Oliva.
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Mayron »

Oglądając francuzów w rozgrywkach LN, to Lyneel strasznie krwawił w ostatnim turnieju. Mam nadzieję, że Oliva zostanie, trochę zejdzie z wagi i zagra na porównywalnym poziomie co w zeszłym sezonie.
Nie wiem jak ułoży to De Giorgi, bo para Oliva - Fromm może być faktycznie bardzo ryzykowna, ale Lyneel chyba będzie tak przereklamowany, jak w tym sezonie Quiroga.
martamik
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwie 2018, o 12:10
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: martamik »

Mayron pisze:Oglądając francuzów w rozgrywkach LN, to Lyneel strasznie krwawił w ostatnim turnieju. Mam nadzieję, że Oliva zostanie, trochę zejdzie z wagi i zagra na porównywalnym poziomie co w zeszłym sezonie.
Nie wiem jak ułoży to De Giorgi, bo para Oliva - Fromm może być faktycznie bardzo ryzykowna, ale Lyneel chyba będzie tak przereklamowany, jak w tym sezonie Quiroga.
Quiroga to było koło ratunkowe z powodu sprawy z Tillie. Nie wiem czy ktoś mówił czy stawiał, że będzie to porównywalny poziom czy też lekkie osłabienie. Lyneel krwawił w czym? Dla mnie spoko forma, ważne też że nie ma jakiejś kontuzji i mam nadzieję, że nic nie złapie. Według mnie skład Oliva-Fromm nie wchodzi w grę. Lyneel będzie miał pewne miejsce obok Fromma. Chyba, że Lyneel będzie wchodził tylko na poprawę przyjęcia choć w to bardzo wątpię. Oliva nie odchodzi, nie wiem kto taki zamęt siał. Tak czy siak Oliva będzie się musiał mega spiąć jeśli chce walczyć o miejsce w podstawowej 6. Lyneel-Fromm to duża różnorodność, co według mnie jest dużym plusem. Jeśli Niemiec będzie tak wyglądał jak w meczu z Polakami i jeszcze Kampa pomoże to ten atak może robić wrażenie. Ja bym się bardziej przejmowała Konarem, bo dobrego zmiennika nie mamy;) Ogólnie na ten moment JW zrobiło najlepsze transfery według mnie, bo reszta z tej „górnej tabeli” jak dla mnie duże rozczarowanie. No może prócz Rzeszowa;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”