Jastrzębski Węgiel 2017/2018

iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Sponsor przeznaczył na kk sporo większe pieniądze niż dał klub. O wiele większe. Nie wspomnę już o tym jak duże chciał dać na klub ale odbił się od ściany.
No sympathy for fools...
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

iron pisze:Sponsor przeznaczył na kk sporo większe pieniądze niż dał klub. O wiele większe. Nie wspomnę już o tym jak duże chciał dać na klub ale odbił się od ściany.
To dlaczego "odbił się od ściany", skoro chciał dać pieniądze na funkcjonowanie klubu?
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

ksjw90 pisze:
iron pisze:Sponsor przeznaczył na kk sporo większe pieniądze niż dał klub. O wiele większe. Nie wspomnę już o tym jak duże chciał dać na klub ale odbił się od ściany.
To dlaczego "odbił się od ściany", skoro chciał dać pieniądze na funkcjonowanie klubu?
To już pytanie nie do mnie.
No sympathy for fools...
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

iron pisze:Sponsor przeznaczył na kk sporo większe pieniądze niż dał klub. O wiele większe. Nie wspomnę już o tym jak duże chciał dać na klub ale odbił się od ściany.
Coś wiem, ale nie powiem? A może tylko coś słyszałem?. Coś ,gdzieś ktoś komuś. Ot, normalne to takie, polskie. Jak wiem to piszę konkretnie dając możliwość weryfikacji. Ciekawe co na to nowy Klub Sympatyków, bo poszło mailem zapytanie. Lubię jasność i przejrzystość.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

NIEMAMLANCII pisze:
iron pisze:Sponsor przeznaczył na kk sporo większe pieniądze niż dał klub. O wiele większe. Nie wspomnę już o tym jak duże chciał dać na klub ale odbił się od ściany.
Coś wiem, ale nie powiem? A może tylko coś słyszałem?. Coś ,gdzieś ktoś komuś. Ot, normalne to takie, polskie. Jak wiem to piszę konkretnie dając możliwość weryfikacji. Ciekawe co na to nowy Klub Sympatyków, bo poszło mailem zapytanie. Lubię jasność i przejrzystość.
Nie będę nic udowadniał. Wystarczy sprawdzić kto sponsorowal wyjazdy. Co do odbijania się sponsorów nie tylko ja o tym piszę.
BTW. Chyba nie wymagasz żeby podawał konkrety i źródła. Bo się wyczerpia.
No sympathy for fools...
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: cwirek »

Co to była za firma, że chciała tak poważne pieniądze władować w klub? Trochę lewe mi się to wszystko wydaje. Poważna firma zdawałaby sobie sprawę, że kwestie związane z reklamą na koszulkach kibiców, eksponowanych w tak szczególnych miejscach, powinny być regulowwne w uzgodnieniu z organizatorom danej imprezy, czyli w tym przypadku klubem.

Zresztą dziwi mnie, że przez tyle lat kwestie współpracy KK i klubu nie zostały dostatecznie uporządkowane.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: TheLinkin »

Czy ktoś wie jak poważny jest uraz Rodrigo?
bartek_em
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, o 10:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: bartek_em »

TheLinkin pisze:Czy ktoś wie jak poważny jest uraz Rodrigo?
Ktoś się orientuje o co się spinali dzisiaj siatkarze obydwoch drużyn?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Kontynuacja z tematu 16 kolejki.
To co pisałem o złej atmosferze w szatni widać w dzisiejszym meczu. Pretensje zawodników do siebie no i wieczne gwiazdorzenie (to negatywne) zeszłorocznego lidera. O jego nadwadze nie wspomnę. Najgorzej że szuka problemów w grze drużyny wszędzie tylko nie u siebie.
Jeden z zawodników również próbuje rozwiązać kontrakt gdyż nie jest zadowolony ze swojej roli w drużynie. Już w zeszłym sezonie próbował cwaniakowac do spółki z oliwą ale go ustawili.
O bałaganie w samym funkcjonowaniu klubu szkoda pisać.

Edit: może po przegranej coś drgnie. Albo i nie... :<
No sympathy for fools...
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: biker74 »

iron pisze: Jeden z zawodników również próbuje rozwiązać kontrakt gdyż nie jest zadowolony ze swojej roli w drużynie. Już w zeszłym sezonie próbował cwaniakowac do spółki z oliwą ale go ustawili.
O bałaganie w samym funkcjonowaniu klubu szkoda pisać.

Edit: może po przegranej coś drgnie. Albo i nie... :<
Oby coś drgnęło, bo z taką postawą to ciężko będzie o medal.

Czy chodzi o P.S., może dlatego stracił funkcję kapitana. Bo kto jeszcze może Boruch, albo Jason.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Szampon093 »

iron pisze:Kontynuacja z tematu 16 kolejki.
To co pisałem o złej atmosferze w szatni widać w dzisiejszym meczu. Pretensje zawodników do siebie no i wieczne gwiazdorzenie (to negatywne) zeszłorocznego lidera. O jego nadwadze nie wspomnę. Najgorzej że szuka problemów w grze drużyny wszędzie tylko nie u siebie.
Jeden z zawodników również próbuje rozwiązać kontrakt gdyż nie jest zadowolony ze swojej roli w drużynie. Już w zeszłym sezonie próbował cwaniakowac do spółki z oliwą ale go ustawili.
O bałaganie w samym funkcjonowaniu klubu szkoda pisać.

Edit: może po przegranej coś drgnie. Albo i nie... :<
Kto probuje rozwiazac?
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: cwirek »

Nic w gwiazdorzeniu Olivy by nie przeszkadzało (ten typ tak ma), gdyby jego forma była wyższa. Fajny chłopak, tylko troszeczkę pochopnie dano mu luz między rozgrywkami (wyjazdy na wschód etc) a to niestety odbiło się na jego formie. Chłopak fizycznie jest bardzo zapuszczony w porównaniu do zeszłego sezonu, ale wydaje mi się, że widać to nie tylko po nim i są to skutki zmiany trenera przygotowania fizycznego. Taki Boruch też dużo lepiej wyglądał w zeszłym sezonie.

Co do kwestii rozwiązania kontraktu przez jednego zawodników. Zakładam (choć mogę się mylić), że jest to powiązane z byłym już kapitanem zespołu, który akurat na swoją pozycję w Jastrzębiu raczej nie mógł narzekać, wszak nie każdy klub pozwoliłby swojemu zawodnikowi na podróże autostopem przez pół świata (doceniam jednak cel tego przedsięwzięcia).

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

Moim zdaniem opinie na temat zawodników JW w necie i nie tylko, są z lekka przesadzone. Nie nam jest ich szkalować czy z nich drwić . Dezaprobatę można wyrazić poprzez nieprzychodzenie na mecze np, lub adresowanie skarg i zażaleń do trenera i sztabu. To oni ich pracę maja oceniać patrząc na wyniki i inne składowe. Frustratów w necie nie brakuje i tego się nie zmieni, niemniej to sport drużynowy a nie pingpong czy tenis gdzie wynik w dużej mierze zalezy od dyspozycji dnia JEDENGO gracza. Jak są zwycięstwa to jakaś cisza panuje ogólnie. Poza euforystycznymi wpisami mam nadzieję prawdziwych kibiców. Jak się chodzi do ulubionej knajpki na ulubione piwo to w przypadku złego smaku krzywimy się i nadal tam chodzimy i pijemy? Zmieniamy lokal raczej!. I nie obrabiamy tyłka.
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: TheLinkin »

Fefe będzie trenować jastrzębie. Lebedew zwolniony.
http://jastrzebskiwegiel.pl/komunikat-k ... iel-s-a-2/
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

O co tu chodzi?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Stenol_92
Posty: 183
Rejestracja: 29 sie 2014, o 18:40
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Stenol_92 »

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego ruchu ze strony władz JW. Dziwna sprawa.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2018, o 17:07 przez Stenol_92, łącznie zmieniany 1 raz.
Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Gierek »

Dla mnie ta wiadomość jest dużym zaskoczeniem. Nie spodziewałem się tego. Zobaczymy co ciekawego osiągnie pan Ferdynand z drużyną Jastrzębskiego Węgla, czy nastąpi poprawa gry.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Pele »

Ale w meczu z ZAKSĄ drużyne ma prowadzić Leszek Dejewski.
Ciekawe, czy Fefe zdoła coś zmienić w zespole, skoro zaprzęgają go do wozu w środku "drogi""
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: TheLinkin »

Tu głównie chodzi chyba o to że Mark przestał panować nad drużyną. I to jest efekt.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Jest upragniony wstrząs. Teraz tylko czekać aż nowy trener wstrzasnie drużyną a zwłaszcza jej liderem.

Podejrzenia co do nazwiska zawodnika chcącego rozwiązać kontrakt są słuszne. P.S.

P.s. Jeśli o szkalowaniu to do mnie to proszę jeszcze raz przeczytać moje wpisy. Ja tylko pisze co słychać w szatni i w klubie.
No sympathy for fools...
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

iron pisze: Podejrzenia co do nazwiska zawodnika chcącego rozwiązać kontrakt są słuszne. P.S.
Nie powinni go w ogóle z nim podpisywać.
Fajny poprzedni sezon, a w tym rozpierducha: najpierw kibice, teraz drużyna. Dzieje się.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

astronauta pisze:
iron pisze: Podejrzenia co do nazwiska zawodnika chcącego rozwiązać kontrakt są słuszne. P.S.
Nie powinni go w ogóle z nim podpisywać.
Fajny poprzedni sezon, a w tym rozpierducha: najpierw kibice, teraz drużyna. Dzieje się.
W poprzednim też już miał symptomy gwiazdorzenia. Tylko nie wiadomo na jakiej podstawie.
No sympathy for fools...
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: aezakmi »

W tym sezonie w JW wszystko szybko się zmienia, od kibiców, przez trenerów, aż po fryzury zawodników. :)
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Kontrakt na kolejne dwa sezony. Brzmi dobrze.
No sympathy for fools...
kanimo

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: kanimo »

Zobaczymy.
Oliwe to jednaksciagnal Lebedew po starej znajomosci. Czy dogadaja sie z Fefe? To chyba inne charaktery.
Choc oczywiscie swiadczy to o checi utrzymania zespolu na jakims dobrym poziomie.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: weary_skier »

iron pisze:

Podejrzenia co do nazwiska zawodnika chcącego rozwiązać kontrakt są słuszne. P.S.
Przecież gość po zerwaniu kontraktu skończy w jakiejś trzeciej lidze. Nie wiem jakiej roli w drużynie oczekiwał.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

weary_skier pisze:
iron pisze:

Podejrzenia co do nazwiska zawodnika chcącego rozwiązać kontrakt są słuszne. P.S.
Przecież gość po zerwaniu kontraktu skończy w jakiejś trzeciej lidze. Nie wiem jakiej roli w drużynie oczekiwał.
Chciał częściej wchodzić
No sympathy for fools...
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

Chciał częściej wchodzić
Przecież on jest beznadziejny, to dlaczego trener miałby go często wpuszczać na boisko? Równie beznadziejny jest ten, który ściągnął lub chciał go w JW. Spakować go razem z całą, nic nie wartą, ławką rezerwowych czy jakkolwiek to nazwać.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ursula127 »

TheLinkin pisze:Tu głównie chodzi chyba o to że Mark przestał panować nad drużyną. I to jest efekt.
Ngapeth -Stojczew w polskiej skali?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: biker74 »

Na portalu Jasnet jest wywiad z prezesem Gorolem:

http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=45492
Adam Gorol - Na moją decyzję wpłynął szereg okoliczności i uważam, że nie można jej określić jako nagłej. Wynika ona z sytuacji, jaka ma miejsce od kilku tygodni, czyli z zachowań zespołu i atmosfery, jaka w nim panuje. A w zasadzie... z braku tej atmosfery. Ta sytuacja przełożyła się na słabszy poziom sportowy i niesatysfakcjonujące wyniki.
Iron jest jednak bardzo dobrze poinformowany.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”