Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: mewa »

Link do poprzedniego wątku o klubie:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=511


Jastrzębski Węgiel w sezonie 2016/2017:
http://siatka.org/pokaz/jastrzebski-weg ... ie-wysoko/
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

Mewa wpadł, jakiś armagedon uskutecznił, a kolega pytał kiedy JW gra z BB. Odpowiadam: 25 października.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Fisha
Posty: 3
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:01
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Fisha »

Dziękuję ;)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: pewniak »

Nie pamiętam... Ta muzyka wspomagająca doping to zawsze była, czy to coś nowego? Bo muszę przyznać, że jest dobrze prowadzona, fajnie dobrane kawałki i skutecznie podkręca atmosferę.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: aezakmi »

pewniak pisze:Nie pamiętam... Ta muzyka wspomagająca doping to zawsze była, czy to coś nowego? Bo muszę przyznać, że jest dobrze prowadzona, fajnie dobrane kawałki i skutecznie podkręca atmosferę.
Na pewno od kilku lat już jest, a czy od samego początku gry na nowej hali, to nie pamiętam.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

Jest drugi rok, kolega klawiszowiec pojechał na jeden wyjazd i mu się spodobało:-)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
szymon91
Posty: 28
Rejestracja: 14 mar 2016, o 10:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: szymon91 »

Ktoś wie o co chodzi naszemu klubowi kibica ? Skąd ten brak dopingu na dzisiejszym meczu ? Siedzieli naburmuszeni.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Oświadczenie KK:
OŚWIADCZENIE
W związku z brakiem woli Zarządu Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel do podjęcia merytorycznej rozmowy na temat współpracy Zarządu Klubu Kibica z Zarządem JW, uwzględniającej interesy obu stron, stąd nasza postawa na dzisiejszym meczu
.
No sympathy for fools...
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: biker74 »

szymon91 pisze:Ktoś wie o co chodzi naszemu klubowi kibica ? Skąd ten brak dopingu na dzisiejszym meczu ? Siedzieli naburmuszeni.
Z tego co dzisiaj wyczytałem w gazecie to Klub JW nie akceptuje sponsora strategicznego Klubu Kibica "MI-WO". Wczoraj w czasie meczu z KK rozmawiał z Prezesem Gorolem, próbował coś zdziałać Hidalgo Oliva, ale bez skutku.

Może więcej napisze o co naprawdę chodzi w tym konflikcie "Astronauta"
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: biker74 »

biker74 pisze:
szymon91 pisze:Ktoś wie o co chodzi naszemu klubowi kibica ? Skąd ten brak dopingu na dzisiejszym meczu ? Siedzieli naburmuszeni.
Z tego co dzisiaj wyczytałem w gazecie to Klub JW nie akceptuje sponsora strategicznego Klubu Kibica "MI-WO". Wczoraj w czasie meczu z KK rozmawiał z Prezesem Gorolem, próbował coś zdziałać Hidalgo Oliva, ale bez skutku.

http://katowickisport.pl/siatkowka/plus ... 12495.html
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Michal5 »

http://jastrzebskiwegiel.pl/komunikat-k ... egiel-s-a/

Oświadczenie JW.
Zarząd Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel S.A. z przykrością informuje, iż z dniem dzisiejszym, tj. 13 listopada br. klub zakończył współpracę ze Stowarzyszeniem Społecznym Klub Kibica KS Jastrzębie-Borynia.
Jednocześnie podajemy, że KS Jastrzębski Węgiel S.A. wraz ze swym akcjonariuszem Klubem Sportowym Jastrzębie-Borynia organizuje wsparcie w postaci założenia nowego Klubu Kibica. Serdecznie zapraszamy wszystkich prawdziwych kibiców, w tym członków obecnego Klubu Kibica
Grubo.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, o 15:39 przez Michal5, łącznie zmieniany 1 raz.
szymon91
Posty: 28
Rejestracja: 14 mar 2016, o 10:00
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: szymon91 »

się porobiło............
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

To się doigrały emeryty! Brawo Panie Prezesie. Może w końcu po kilkunastu latach zmieni się coś w tym przestarzałym klubie kibica. Afera z Grodeckim odnośnie kolorków, afera z Gorolem odnośnie kasy. Miarka się przebrała, obrazek z wczorajszego meczu poszedł w świat i prezes postanowił rozkurzyć kółeczko wzajemnej adoracji ;)
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: biker74 »

Zarząd Klubu Kibica musi zrozumieć, że nie jest zarządem Jastrzębskiego Węgla. Mój wniosek o zestawienie kosztów wydatków na ten sezon nie został zrealizowany. Kiedy zapytałem o nie prezesa Cuprysia, uzyskałem odpowiedź, że przydałoby się wsparcie na imprezy integracyjne, jak to stwierdził, "na dobrą wódeczkę i piwko". Ja wszystko rozumiem, ale nie za pieniądze naszego klubu. Na to nie wyraziłem zgody
Klub Kibica miał dotychczas darmowy wstęp na mecze…
Całość wywiadu z Prezesem Gorolem: http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=45056
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

ksjw90 pisze:To się doigrały emeryty! Brawo Panie Prezesie. Może w końcu po kilkunastu latach zmieni się coś w tym przestarzałym klubie kibica. Afera z Grodeckim odnośnie kolorków, afera z Gorolem odnośnie kasy. Miarka się przebrała, obrazek z wczorajszego meczu poszedł w świat i prezes postanowił rozkurzyć kółeczko wzajemnej adoracji ;)
Prezes Gorol czeka na takich młodych, prężnych, pomysłowych i szanujących zawodników kibiców jak Ty, z pewnością przyjmie Cię z otwartymi rękami. Zalinkowany wywiad proponuję potraktować z dużą dozą sceptycyzmu; prawda, jak wiadomo, jest jak d..a, każdy ma swoją.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

Zalinkowany wywiad proponuję potraktować z dużą dozą sceptycyzmu; prawda, jak wiadomo, jest jak d..a, każdy ma swoją.
To kiedy świat pozna oficjalny komunikat zgodny z prawdą ze strony Klubu Kibica? Bo obecne gadanie "jak nie wiesz o co chodzi, to się nie wtrącaj" jest głupią gadką. Zagrajcie w otwarte karty jak Prezes. On ma swoją wersję, więc wy przedstawcie swoją. Chyba, że się boicie lub to co wszędzie piszą jest prawdą, a wtedy na oficjalny komunikat z KK próżno czekać.
P.S. Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę w żadnym Klubie Kibica. Wystarczy mi to, co widzę oczami zwyczajnego obserwatora z hali lub TV. A Klub Kibica pieniądze "na dobrą wódeczkę i piwko" musi poprosić już tylko ZUS.
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

ksjw90 pisze:
Zalinkowany wywiad proponuję potraktować z dużą dozą sceptycyzmu; prawda, jak wiadomo, jest jak d..a, każdy ma swoją.
To kiedy świat pozna oficjalny komunikat zgodny z prawdą ze strony Klubu Kibica? Bo obecne gadanie "jak nie wiesz o co chodzi, to się nie wtrącaj" jest głupią gadką. Zagrajcie w otwarte karty jak Prezes. On ma swoją wersję, więc wy przedstawcie swoją. Chyba, że się boicie lub to co wszędzie piszą jest prawdą, a wtedy na oficjalny komunikat z KK próżno czekać.
P.S. Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę w żadnym Klubie Kibica. Wystarczy mi to, co widzę oczami zwyczajnego obserwatora z hali lub TV. A Klub Kibica pieniądze "na dobrą wódeczkę i piwko" musi poprosić już tylko ZUS.
Cytujesz takie ładne słowa o wódeczce. To też ma prezes Gorol na piśmie? Mam nadzieję, że tak, bo jeśli nie, to uznam, że sobie to ubzdurał, żeby odpowiednio nastawić opinię publiczną wyprowadzając natychmiast medialny cios poniżej pasa. Ja akurat miałem wątpliwą przyjemność usłyszeć co mówił wczoraj i nie było to to, co przytacza w wywiadzie i to ekonomiczne gospodarowanie prawdą automatycznie deprecjonuje dla mnie wartość całej jego wypowiedzi.
Umocowania nie mam, żeby się wypowiadać w imieniu KK, przedstawiam tylko swoją opinię. Poza tym takie publiczne pranie brudów nie przynosi klubowi nic dobrego. I o tym pan prezes również powinien wiedzieć. Z mojej strony to wszystko, nie będę taplał się w łajnie. A na mecz i tak sobie pójdę.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: tedo »

Oświadczenie KK http://www.ksjastrzebie.pl/2017/11/13/oswiadczenie/
Oświadczenie JW http://jastrzebskiwegiel.pl/komunikat-k ... egiel-s-a/
Prezes JW http://jastrzebskiwegiel.pl/zachowanie- ... lu-jasnet/

Jak dla mnie jest to całkowita dzicinada... na pewno po każdej stronie jest odrobina winy ale pranie brudów w czasie meczu gdy oglądają NAS w Polsce i Europie jest dla mnie nie do zaakceptowania... Ucierpiał wizerunek klubu i to na arenie międzynarodowej.... Konflikty się rozwiązuje rozmową i spotkaniami!!! niestety pozostał tylko smród i bajzel ciężko będzie to posprzątać
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: cwirek »

Słabe to wszystko. Ale tak to jest jak się kibicuje dla pieniędzy:)

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

cwirek pisze:Słabe to wszystko. Ale tak to jest jak się kibicuje dla pieniędzy:)
Sorki, @cwirek, ale co Ty pitolisz?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

Czy ten KK to jacyś wodzireje weselni że trzeba im płacić?. Czy może ich sponsor chciał na bandy reklamowe wejść , a to nie spodobało się /i racja/ Prezesowi JW? A i jeszcze jedno, autokar jaki JW mają to nie sól w oku prezesa firmy i sponsora KK?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: leeon »

Proste. Prezesowi się nie podoba sponsor KK. Chce zapłacić za ich wydatki, ale pewnie mniej niż KK ma od obecnego sponsora.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

Osoba, ktora jest odpowiedzialna za wywiazanie sie z umow sponsorskich wobec darczyńców jest szef JW. Sponsorzy placa nie tylko dla idei ale rowniez za ekspozycje w mediach i cala otoczke zwiazana z meczem.
Jednym z najbardziej transparentnych elementów pokazywanych w TV jest klub kibica i to co za nimi idzie. Wyobrazcie sobie siebie jako firme wspierajaca klub za załóżmy X zł, macie co do tego oczekiwania i umowe gwarantujaca realizacje zalozen. Nagle Twoja firma jest mniej eksponowana za X zł od firmy, która np. płaci 50% X. To jest oczywiste, ze bedzie problem. Nie wiem jaki jest prawdziwy problem, sa to moje spostrzeżenia jako postronnego obserwatora.

Kiedyś też był problem z barwami KK... Czy to jest normalne, że osoby tworzące atmosfere na meczu chca miec realny wplyw na dzialania społki akcyjnej? Być może za mało informacji dociera do kibiców?
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

Cytujesz takie ładne słowa o wódeczce. To też ma prezes Gorol na piśmie? Mam nadzieję, że tak, bo jeśli nie, to uznam, że sobie to ubzdurał, żeby odpowiednio nastawić opinię publiczną wyprowadzając natychmiast medialny cios poniżej pasa. Ja akurat miałem wątpliwą przyjemność usłyszeć co mówił wczoraj i nie było to to, co przytacza w wywiadzie i to ekonomiczne gospodarowanie prawdą automatycznie deprecjonuje dla mnie wartość całej jego wypowiedzi.
Umocowania nie mam, żeby się wypowiadać w imieniu KK, przedstawiam tylko swoją opinię. Poza tym takie publiczne pranie brudów nie przynosi klubowi nic dobrego. I o tym pan prezes również powinien wiedzieć. Z mojej strony to wszystko, nie będę taplał się w łajnie. A na mecz i tak sobie pójdę.
A Ty masz na piśmie to co podobno usłyszałeś i co mówił do was podczas meczu? Zapewne nie. Więc gadanie, kto i co ma na piśmie jest zwyczajnym przerzucaniem gó*na między Prezesem a KK. Zgadzam się, że takie akcje szkodzą klubowi i jego wizerunkowi na arenie międzynarodowej. I faktycznie powinien to wiedzieć prezes, ale również wy, skoro podjęliście idiotyczną akcję na meczu, który dodatkowo był transmitowany w telewizji. Utaplany w łajnie już jesteś, więc dalsze taplanie bądź też nie jest bez różnicy, skoro i tak smród jest i nadal będzie. Na mecz oczywiście idź, prawo i dobra wola każdego kibica.

Odniosę się jeszcze do wydanego w końcu oświadczenia KK. A w nim zawarte jest na samym początku zdanie, które jest kompletną bzdurą:
Stwierdzenie, że Zarząd Klubu JW zakończył współpracę ze Stowarzyszeniem Społecznym „Klub Kibica” KS Jastrzębie – Borynia, jest nieadekwatne, ponieważ takowej współpracy w poprzednich dwóch sezonach ligowych nie było.
W takim razie, z jakiej racji KK ma swój sektor na wyłączność i darmowe karnety na mecze, skoro twierdzicie oficjalnie, że od dwóch sezonów nie ma współpracy pomiędzy Klubem Kibica a Zarządem JW? Chyba, że wchodzicie na halę jako Klub Seniora czy coś w tym stylu, macie wynajęty sektor, płacicie za karnety oraz machacie flagami i szalikami w barwach kompletnie różnych od barw klubu.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: kibic_siatki »

Uważam, że z obydwu stron jest przegięcie.
Z jednej strony rozumiem klub: jeśli ma się sponsorów, dzięki którym klub kontraktuje zawodników i może funkcjonować, to na hali ma wyłączność jeśli chodzi o ich wizualne eksponowanie (sponsorów). A chyba o to chodzi (sponsor KK). Jeśli jednak prezes udziela publicznie wywiadu, że zachowanie klubu kibica było skandaliczne, to czegoś nie rozumiem. KK JW przez jeden set nie dopingował swojej drużyny, aby pokazać, ze jest jakiś problem na styku władze klubu- kibice. Skandalem byłoby, co w ubiegłych latach się zdarzało, że kibice wygwizdywali swoich zawodników w trakcie meczu, często bez ich winy, bo np. winowajcą był trener, albo władze klubu.
Klub Kibica jeśli znalazł sobie sponsora na dojazdy na mecze wyjazdowe, to może sobie pomalować autokar w barwy jakie sobie chce i klub nie powinien się wtrącać, natomiast na hali (obojętnie u siebie czy wyjeździe) nie powinien tego sponsora pokazywać. Tym bardziej jeśli do tej pory dostawał bilety za darmo (na mecze u siebie, jeśli dobrze zrozumiałem prezesa).
astronauta
Posty: 2869
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

ksjw90 pisze:A Ty masz na piśmie to co podobno usłyszałeś i co mówił do was podczas meczu?
Oczywiście, że nie i nie "podobno".
ksjw90 pisze:Więc gadanie, kto i co ma na piśmie jest zwyczajnym przerzucaniem gó*na między Prezesem a KK.
Zgoda. Kwestia kto i po co zaczął używać tych fekaliów jako oręża.
ksjw90 pisze:...I faktycznie powinien to wiedzieć prezes, ale również wy, skoro podjęliście idiotyczną akcję na meczu...
Zgoda, ja byłem zdecydowanie przeciw.
ksjw90 pisze:Utaplany w łajnie już jesteś, więc dalsze taplanie bądź też nie jest bez różnicy, skoro i tak smród jest i nadal będzie...
Niestety.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Ogólnie to zasięgnąłem języka i sytuacja jest na niekorzyść prezesa JW. Niestety jego postawa w stosunku do KK jak i zarządzania samym klubem jest co najmniej wątpliwa.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

iron pisze:Ogólnie to zasięgnąłem języka i sytuacja jest na niekorzyść prezesa JW. Niestety jego postawa w stosunku do KK jak i zarządzania samym klubem jest co najmniej wątpliwa.
rozwin prosze
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

iron pisze:Ogólnie to zasięgnąłem języka i sytuacja jest na niekorzyść prezesa JW. Niestety jego postawa w stosunku do KK jak i zarządzania samym klubem jest co najmniej wątpliwa.
Sytuacja prezesa jest zależna od tego, kto to powiedział. Jeśli to jedna z osób z KK to nie dziwi wypowiedź. Jeśli to ktoś z klubu, to jest to co najmniej dziwne, po tym jak prezes wyciągnął klub z finansowych tarapatów i postawił na nogi, na ile było to możliwe.

@astronauta
Miło, że jesteśmy zgodni w powyższych kwestiach, które napisałeś. Jednak nadal proszę o wyjaśnienie ostatniej części mojego wpisu a mianowicie:
W takim razie, z jakiej racji KK ma swój sektor na wyłączność i darmowe karnety na mecze, skoro twierdzicie oficjalnie, że od dwóch sezonów nie ma współpracy pomiędzy Klubem Kibica a Zarządem JW?
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

To nie są informacje z KK aczkolwiek stamtąd też mam wiadomości.

Ogólnie prezes to człowiek JSW. Najważniejsze są dla niego interesy Spółki, nie klubu. Tyle mogę.
No sympathy for fools...
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”