Jastrzębski Węgiel 2017/2018

ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

Ogólnie prezes to człowiek JSW. Najważniejsze są dla niego interesy Spółki, nie klubu. Tyle mogę.
Przecież to wiadomo od dawna, że Prezes jest osobą zależną od JSW. W końcu są ich głównym sponsorem, więc to normalne, że chcą mieć swojego u władzy, tym bardziej, że klub jest niejako marką JSW, ich reklamą na arenie międzynarodowej i to od lat. Zresztą tak postąpiłaby każda spółka posiadająca największe udziały w sponsorowaniu klubu.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Co nie oznacza, że jest to dobre dla klubu. W tym przypadku wręcz przeciwnie. Szczególnie porównując to z działaniami innych prezesów.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: madlark »

iron pisze:Co nie oznacza, że jest to dobre dla klubu. W tym przypadku wręcz przeciwnie. Szczególnie porównując to z działaniami innych prezesów.
Na czym miałoby polegać dobro klubu wg. KK?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

madlark pisze:
iron pisze:Co nie oznacza, że jest to dobre dla klubu. W tym przypadku wręcz przeciwnie. Szczególnie porównując to z działaniami innych prezesów.
Na czym miałoby polegać dobro klubu wg. KK?
Pytaj raczej kogoś z kk. Mnie tam nie ma.
No sympathy for fools...
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Didek »

Wszelkie brudy powinni prać w zaciszu gabinetów. To co pisze się nie służy nikomu. Nie rozstrzygnie się kto ma rację.

Prezes klubu może sobie powoływać nowy KK ale to nie tak działa. W Zaksie im się udało zrobić podmiankę ale w innych klubach to nie wyszło. Radom najlepszym przykładem.

Zresztą do dopingu nikogo nie da się przymusić. Jest taki film "Skrzydlate świnie". Polecam obejrzeć. Jest tam dość rzetelnie przedstawione o co w życiu kibicowskim chodzi. Ci co szydzą z Klubów Kibica nie wiedzą o czym mówią. Widzą tylko fragment większej całości.
Ci kibice z Klubów Kibica poświęcili bardzo dużo czasu i środków na swoją pasję. A Jastrzębie ma jeden z bardziej aktywnych klubów, który lata jeździł za swoją drużyną.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

iron pisze:Co nie oznacza, że jest to dobre dla klubu. W tym przypadku wręcz przeciwnie. Szczególnie porównując to z działaniami innych prezesów.
Plus jest taki, że nie ma syfu jak wczesniej i klub jest stabilny. Wymien mi jakiegokolwiek poprzedniego prezesa, który przedkładał dobro klubu ponad dobro głównego sponsora. Przecież to oczywiste, że klub jest po to żeby sponsor poprzez sport oraz odpowiedzialność społeczną mógł promować swoje usługi
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Biciut pisze:
iron pisze:Co nie oznacza, że jest to dobre dla klubu. W tym przypadku wręcz przeciwnie. Szczególnie porównując to z działaniami innych prezesów.
Plus jest taki, że nie ma syfu jak wczesniej i klub jest stabilny. Wymien mi jakiegokolwiek poprzedniego prezesa, który przedkładał dobro klubu ponad dobro głównego sponsora. Przecież to oczywiste, że klub jest po to żeby sponsor poprzez sport oraz odpowiedzialność społeczną mógł promować swoje usługi
Ale sponsor może (i powinien) być nie tylko jeden. W przypadku siatkówki powinno się zabiegać o każdego sponsora czego prezes Gorol nie robi. A JSW nie ma wyłączności na sponsoring.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

iron pisze:
Biciut pisze:
iron pisze:Co nie oznacza, że jest to dobre dla klubu. W tym przypadku wręcz przeciwnie. Szczególnie porównując to z działaniami innych prezesów.
Plus jest taki, że nie ma syfu jak wczesniej i klub jest stabilny. Wymien mi jakiegokolwiek poprzedniego prezesa, który przedkładał dobro klubu ponad dobro głównego sponsora. Przecież to oczywiste, że klub jest po to żeby sponsor poprzez sport oraz odpowiedzialność społeczną mógł promować swoje usługi
Ale sponsor może (i powinien) być nie tylko jeden. W przypadku siatkówki powinno się zabiegać o każdego sponsora czego prezes Gorol nie robi. A JSW nie ma wyłączności na sponsoring.

Z tym sie nie zgodze. JW zabiega o dodatkowych sponsorów tylko czym siatkowka moze sie odplacic z biznesowego pkt widzenia? Jezeli nie stworzy sie odpowiedniego sytemu dzieki, ktoremu nastapi realny zwrot z inwestycji to próżno szukac firm wspierajacych. Wystarcza pieniadze za prawa do transmisji telewizyjnych jak to ma miejsce w pilce noznej. Od czegos trzeba zaczac...
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Ja tylko napiszę, że potencjalni sponsorzy odbijają się od "zamkniętych drzwi" prezesa + brak strategii marketingowej.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

iron pisze:Ja tylko napiszę, że potencjalni sponsorzy odbijają się od "zamkniętych drzwi" prezesa + brak strategii marketingowej.
To mogę potwierdzić. Jednak jeszcze rok temu aktywnie szukano sponsorów...
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

Koszulki zawodników mają wyglądać jak np kolarzy? nadziabane reklam i reklamówek ? Każdy grosz się liczy, pewnie, jednak jak chcesz byc sponsorem za 500 pln np miesięcznie dla klubu i żadasz loga na koszulce to chyba nie o to chodzi. Owszem można przed meczem plakat walnąc na hali z wszystkimi sponsorami, i inne takie. Ale to nie sprawa Klubu Kibica.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Płynnie przeszliśmy z konfliktu kk z prezesem do samych zaniedbań i niedociągnięć prezesa. A swoją drogą to ten konflikt po części również dotyczy kwestii sponsorów.

Oraz: sugerowanie, że piszę o sponsorami chcących istnieć na koszulkach za 500 zł jest infantylne.
No sympathy for fools...
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

no proszę, jest już Koło Sympatyków JW . Extra
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: tedo »

I na czele stanie Ireneusz Kobyliński czyli wiceprezes byłego KK
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

tedo pisze:I na czele stanie Ireneusz Kobyliński czyli wiceprezes byłego KK
I to jest właśnie najgorsze, czyli te same gęby w zarządzie nowego KK. Prezes JW powinien zastrzec, że nie chce widzieć w zarządzie nowego KK, który za jego propozycją powstaje, żadnych nazwisk z zarządu starego KK. Jak tak dalej pójdzie, to nowy KK będzie starym Klubem Seniora, tylko pod nową nazwą...
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

Ale jak kasy nie dostaną to zobaczymy czy faktycznie o te kasę im chodziło, skoro nie, to dopingować będą.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Biciut »

Szansa na 2 miejsce w grupie LM bardzo realna. Najlepsze losowanie jeżeli chodzi o Polskie zespoły dla JW
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

Biciut pisze:Szansa na 2 miejsce w grupie LM bardzo realna. Najlepsze losowanie jeżeli chodzi o Polskie zespoły dla JW
Też tak uważam. A do tego w ramach truskawki na torcie Zenit z byłym graczem Jastrzębia :)
No sympathy for fools...
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Didek »

Jak nowy klub kibica na wczorajszym meczu?
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: ksjw90 »

Didek pisze:Jak nowy klub kibica na wczorajszym meczu?
Z tego co widziałem na oficjalnych zdjęciach z meczu, to Klub Kibica jest...jakoś odmłodzony :) W końcu to ma być Klub Kibica a nie Klub Seniora JW.
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

ksjw90 pisze:
Didek pisze:Jak nowy klub kibica na wczorajszym meczu?
Z tego co widziałem na oficjalnych zdjęciach z meczu, to Klub Kibica jest...jakoś odmłodzony :) W końcu to ma być Klub Kibica a nie Klub Seniora JW.
A ten znowu swoje... Źle patrzyłeś, ponad 90% to ci sami ludzie.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

astronauta pisze:
ksjw90 pisze:
Didek pisze:Jak nowy klub kibica na wczorajszym meczu?
Z tego co widziałem na oficjalnych zdjęciach z meczu, to Klub Kibica jest...jakoś odmłodzony :) W końcu to ma być Klub Kibica a nie Klub Seniora JW.
A ten znowu swoje... Źle patrzyłeś, ponad 90% to ci sami ludzie.
W rzeczy samej. (znowu prawie złapałem się na trollowanie: zacząłem pisać o tym jakie znaczenie ma wiek członków kk ale nie będę karmil trolla.)
No sympathy for fools...
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: TheLinkin »

Klub sympatyków miał się dobrze. Ogólnie większość to była członkowie starego KK z prezesem włącznie. Z tego co udało mi się dowiedzieć prezes KK ma podać się do dymisji na zgromadzeniu. Z tamtym sponsorem mają być całkowite zerwane kontakty choć on podobno wygraża sądami w stronę KK. Ogólnie doping był pozytywny podczas wczorajszego meczu.
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: tedo »

Na pewno nie było tam prezesa że starego KK tylko był wice prezes starego KK Irek a teraz nowy prezes nowego KK... Jasne że może straszyć sądami skoro miał super tania reklamę ma cała Europe za grosze a teraz nie będzie miał... Stąd na uważam że prezes JW miał racje
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: TheLinkin »

Wydaje mi się że przemknął mi ale może masz rację. Mam tylko nadzieję że sytuacja rozejdzie się po kościach i nadal będziemy mieli super doping na hali.
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: astronauta »

tedo pisze:Na pewno nie było tam prezesa że starego KK tylko był wice prezes starego KK Irek a teraz nowy prezes nowego KK...
Żadnych wyborów nowego prezesa starego/nowego KK/Koła Sympatyków czy jak to zwał nie było, więc takie tytułowanie jest przedwczesne.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: tedo »

Tymczasowym Prezesem nowego KK jest Irek skoro jest podpisany pod dokumentem na stronie JW
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: Didek »

tedo pisze:Na pewno nie było tam prezesa że starego KK tylko był wice prezes starego KK Irek a teraz nowy prezes nowego KK... Jasne że może straszyć sądami skoro miał super tania reklamę ma cała Europe za grosze a teraz nie będzie miał... Stąd na uważam że prezes JW miał racje
Spoko, JW dostało kolejną pozycję w budżecie więcej. Póki są pieniądze to jest super. Skończą się pieniądze to Klub Kibica pierwszy to odczuje. Pamiętacie jeszcze kibiców Jadaru?
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: iron »

tedo pisze:Jasne że może straszyć sądami skoro miał super tania reklamę ma cała Europe za grosze a teraz nie będzie miał...
Widzę że nie masz pojęcia o tym ile sponsor dał na kk a ile chciał dać na sam klub.
No sympathy for fools...
TheLinkin
Posty: 128
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 13:15
Płeć: K

Re: Jastrzębski Węgiel 2017/2018

Post autor: TheLinkin »

iron pisze:
tedo pisze:Jasne że może straszyć sądami skoro miał super tania reklamę ma cała Europe za grosze a teraz nie będzie miał...
Widzę że nie masz pojęcia o tym ile sponsor dał na kk a ile chciał dać na sam klub.
Możesz rozwinąć?
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”