PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

O proszę juz całe składy są znane.
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: kamien »

Krystian2973 pisze:Conte do Skry nie wroci. Ani on nie jest chetny tam isc ani Skra nie bedzie o niego zabiegac. W przyszlym roku sklad moze wygladac mniej wiecej tak: rozegranie: Lomacz, Janusz. atak: Wlazly, Boyer/Patch/Rychlicki. Srodek: Kochanowski, Klos, Czarnowski, Adamczyk. Przyjecie: Bednorz, Ebadipour, Buszek, R. Penczew/Orczyk. Libero: Piechocki/Milczarek, Shoji/Koga. Tylko co prezez zrobi z mlodym prezesem, bo nie bedzie sie mogl zaslonic limitami.
Penczew Rozalin?
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Rosita. xD
kanimo

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Krystian2973 pisze:Conte do Skry nie wroci. Ani on nie jest chetny tam isc ani Skra nie bedzie o niego zabiegac. W przyszlym roku sklad moze wygladac mniej wiecej tak: rozegranie: Lomacz, Janusz. atak: Wlazly, Boyer/Patch/Rychlicki. Srodek: Kochanowski, Klos, Czarnowski, Adamczyk. Przyjecie: Bednorz, Ebadipour, Buszek, R. Penczew/Orczyk. Libero: Piechocki/Milczarek, Shoji/Koga. Tylko co prezez zrobi z mlodym prezesem, bo nie bedzie sie mogl zaslonic limitami.

A te nazwiska to podales z jakich konkretnych przyczyn, czy takie Twoje widzi mi sie?

Bo osobiscie watpie w przyjscie 1 atakiera reprezentacji Francji na lawke Skry. Albo zwerbowanie Patcha (zreszta po slabym sezonie). Rychlicki tez na 2giego nie przyjdzie no i wymagal by troche czasu na ponowne przestawienie.
Podobnie z libero-raczej nie zechca oni podziwiac z lawki wyczynow Kacpra i wchodzic jak zlapie angine albo naciagnie miesien.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Mi pozostaje się łudzić co do następnego sezonu. Co do nazwisk to poza Kochanowskim (mocne ploty) reszta to sci-fi.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Verdungo »

Piechockiego i Wlazłego nie zmienisz. Można zmienić pozostałych zawodników, ale to i tak nic nie zmieni.
Skoro Mariusz ma kontrakt 1+1 to pewnie przedłużą na przyszły sezon, wszystko zależy od Wlazłego. Coś tak czuję, że po następnym sezonie odejdzie, albo zakończy karierę. Piechockiego pewnie podpiszą na kolejny sezon, czy nawet dłużej. Do tego ważne kontrakty mają Łomacz i Kłos. Dojdzie Kochanowski. A reszta? Ciekaw jestem przede wszystkim kto będzie trenerem w przyszłym sezonie, bo powinni pierw trenera zakontraktować, żeby przedstawił kogo by widział w drużynie i pomysł na grę. Bo przed tym sezonem to była jakaś żenada. Pierw zebrali skład a potem trenera i niech gra tymi zawodnikami co Piechocki podpisał.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Pawel9221 »

ciorny17 pisze:
Krystian2973 pisze:Conte do Skry nie wroci. Ani on nie jest chetny tam isc ani Skra nie bedzie o niego zabiegac. W przyszlym roku sklad moze wygladac mniej wiecej tak: rozegranie: Lomacz, Janusz. atak: Wlazly, Boyer/Patch/Rychlicki. Srodek: Kochanowski, Klos, Czarnowski, Adamczyk. Przyjecie: Bednorz, Ebadipour, Buszek, R. Penczew/Orczyk. Libero: Piechocki/Milczarek, Shoji/Koga. Tylko co prezez zrobi z mlodym prezesem, bo nie bedzie sie mogl zaslonic limitami.
Co to za nazwiska padają to ja nawet nie.
Przeciez kolega zaznaczyl wyraznie "mniej wiecej" :DD Wiec 3-4 nazwiska na pewno sie sprawdzą, ale zapewne raczej stawiam opcję na mniej.
To jest takie gdybanie i wrozenie jak u wrozki. Nie zdziwie sie jak Skra znowu nas zaskoczy nas transferem , o ktory nikt tutaj by nawet nie myslal jak Ebadipur. Wiec spokojnie poczekajmy. Ja bym zwrocil uwage na rynek brazylijski. Marzeniem byloby wyciagniecie z niego Douglasa lub Rodriguinho.

Patch raczej sie nie ruszy z Włoch , bedzie raczej tam budowal sobie pozycje , zeby za rok ,dwa powalczyc o ktorys klub z TOP 5. Boyer moze i bylby realny do sciagniecia , ale nie przy Wlazlym. Rychlickego predzej widzialbym na przyjeciu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Verdungo pisze:Piechockiego i Wlazłego nie zmienisz. Można zmienić pozostałych zawodników, ale to i tak nic nie zmieni.
Skoro Mariusz ma kontrakt 1+1 to pewnie przedłużą na przyszły sezon, wszystko zależy od Wlazłego. Coś tak czuję, że po następnym sezonie odejdzie, albo zakończy karierę. Piechockiego pewnie podpiszą na kolejny sezon, czy nawet dłużej. Do tego ważne kontrakty mają Łomacz i Kłos. Dojdzie Kochanowski. A reszta? Ciekaw jestem przede wszystkim kto będzie trenerem w przyszłym sezonie, bo powinni pierw trenera zakontraktować, żeby przedstawił kogo by widział w drużynie i pomysł na grę. Bo przed tym sezonem to była jakaś żenada. Pierw zebrali skład a potem trenera i niech gra tymi zawodnikami co Piechocki podpisał.

Chodziły pogłoski o atakującym zagranicznym na jedynkę. Wg mnie plotki. Jak inni piszą Mariusz na rezerwę sam się nie wyśle, a sezon pewnie jeszcze na jako takim poziomie zagra. Więc pewnie Skra jeszcze z rok będzie bez atakującego z prawdziwego zdarzenia.

No i jeszcze mój faworyt pewnie też będzie kibiców u(nie)szczęśliwiał swoją grą na libero. Nic sobie po transferach nie obiecuję.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: ldz »

z Piechockim juniorem to jest taka ciekawa sprawa, że on już jest w Skrze 4 (?) lata, a ja nigdy nie widziałam jakiegoś zdania "podpisał na X lat", "kontrakt obowiązuje do sezonu X/Y". Więc może być tak, że jego nie trzeba przedłużać, bo ma kontrakt dożywotni ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: drukjul »

Pawel9221 pisze: Patch raczej sie nie ruszy z Włoch , bedzie raczej tam budowal sobie pozycje , zeby za rok ,dwa powalczyc o ktorys klub z TOP
Patch żeby myśleć o zespole z "top 5" jakiejkolwiek liczącej się ligi europejskiej, to wpierw musi odbudować swoją pozycję i formę w aktualnie trzeciej, tylko że licząc od końca drużynie Serie A1, bo w dwóch ostatnich kolejkach, nie będąc kontuzjowany przegrywał w Vibo Valenti miejsce w wyjściowej "6" tej drużyny z naszym 19-letnim Damianem Domagałą. ;)
Krystian2973
Posty: 192
Rejestracja: 4 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Krystian2973 »

Ja te nazwiska podalem troche ze slyszenia, np. slyszalem o mlodym zagranicznym atakujacym i o Buszku. Skoro przyjdzie Rafal to naturalne wydaje mi sie ze odejdzie Niko Penczew, ktory raczej nie jest zadowolony ze swojej pozycji w klubie, a na czwartego przyjdzie ofensywny przyjmujacy stad Rozalin Penczew lub Orczyk, ktorym Skra bylaby juz wczesniej zainteresowana. Ebadipoura i Bednorza raczej beda chcieli zatrzymac. A co do Boyera to nie wydaje to mi sie wcale nieprawdopodobne przy zalozeniu, ze podpisze na 3 sezony i bylby naturalnym nastepca Wlazlego (Wlazly raczej pogra jeszcze przez rok). A Rychlicki sam jest zainteresowany przyjsciem do plusligi a zwlaszcza Skry. Libero to akurat moja sfera marzen, ale oby sie sprawdzila.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Milten »

Na ile lat ma kontrakt w ONICO Antiga i dlaczego tak długo? Nie widze lepszego kandydata na trenera Skry po Piazzy.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

Milten pisze:Na ile lat ma kontrakt w ONICO Antiga i dlaczego tak długo? Nie widze lepszego kandydata na trenera Skry po Piazzy.
Już dawno o takim rozwiązaniu wspominałem. A że Piechocki lubi się ze Stefanem to kto wie. Tym bardziej, że w Skrze nie ma tych co zwalniali Francuza, a wręcz ci, na których w pełni postawił (Kłos, Wlazły) oraz funfel Wlazły i Winiarski. Mnie to się Antiga po nocach marzy jako trener Skry.
Kłamca.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: BadTrue »

Raczej zmiany na fotelu trenera bym się nie spodziewał.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Moim zdaniem w tym temacie każde rozwiazanie jest mozliwe, wszystko zależy od oceny sezonu, a przecież jest to sprawa otwarta.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Wystarczy słaba końcówka sezonu i Piazza leci....
I tak cud że po "żenada streak" się ostał.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: adamow »

Wie ktoś co z Januszem? Dziwna ta wczorajsza absencja w meczu z Radomiem. A już w środę mecz o być albo nie być z Chaumont, jeśli Janusz faktycznie nabawił się kontuzji a Łomacz nie zdąży dojść do siebie to Kondzio ma 2 dni na ściągnięcie jakiegoś klasowego sypacza :(
Brdović, Brizard? Ktoś słyszał o kimś jeszcze kto byłby na szybko do wzięcia?
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Skrzypek »

Brizard do wzięcia... :]
Janusz czuje się już lepiej, poleciał do Francj, być może zagra. Łomacz zaczął normalny trening. Koniec tematu transferu.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: compact »

Janusz miał jakieś spięcie w plecach, jakby musiał to by zagrał na blokadzie.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Brizard xD

Chyba kolega nie wie, że to drugi po Kwolku zawodnik, który przedłużył ostatnio kontrakt.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: reeman »

Kondziowi się nie odmawia :D
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: lobmar »

:D :D :D
adamow pisze:Wie ktoś co z Januszem? Dziwna ta wczorajsza absencja w meczu z Radomiem. A już w środę mecz o być albo nie być z Chaumont, jeśli Janusz faktycznie nabawił się kontuzji a Łomacz nie zdąży dojść do siebie to Kondzio ma 2 dni na ściągnięcie jakiegoś klasowego sypacza
Brdović, Brizard? Ktoś słyszał o kimś jeszcze kto byłby na szybko do wzięcia?
Adamow to największy troll na forum.On tylko prowokuje. :D :D :D
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: adamow »

No to w Bełchatowie mogą odetchnąć z ulgą. Brdowić i Brizard to po prostu pierwsi przykładowi kandydaci jacy mi przyszli do głowy na szybki transfer medyczny.
lobmar pisze::D :D :D
adamow pisze:Wie ktoś co z Januszem? Dziwna ta wczorajsza absencja w meczu z Radomiem. A już w środę mecz o być albo nie być z Chaumont, jeśli Janusz faktycznie nabawił się kontuzji a Łomacz nie zdąży dojść do siebie to Kondzio ma 2 dni na ściągnięcie jakiegoś klasowego sypacza
Brdović, Brizard? Ktoś słyszał o kimś jeszcze kto byłby na szybko do wzięcia?
Adamow to największy troll na forum.On tylko prowokuje. :D :D :D
A Ty jesteś największym spamerem na forum. Poza dużą ilością emotek masz niewiele do napisania.
xavi
Posty: 24
Rejestracja: 28 maja 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: xavi »

Czepiania się przyjmujących ciąg dalszy. Wczoraj Penczew na 10 ataków skończył... 1. To już kolejny mecz w którym Bułgar daje popis w tym elemencie. Może ktoś się orientuje, czy on ma jakiś problem zdrowotny, który sprawia że nie może 'normalnie' atakować i stąd te problemy? Bo jak tak dalej będzie, to może lepiej przekwalifikować się na libero.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Re_soviaczka »

adamow pisze:No to w Bełchatowie mogą odetchnąć z ulgą. Brdowić i Brizard to po prostu pierwsi przykładowi kandydaci jacy mi przyszli do głowy na szybki transfer medyczny.
No to fajnie, że Ci Brizard przyszedł do głowy, jak to pierwszy rozgrywający bezpośredniego rywala do walki o miejsce 2 w fazie zasadniczej sezonu. Rywala, którego skład już wystarczająco ostatnio został przetrzebiony kontuzjami.
Pomijając już to, że przedłużył ostatnio kontrakt na dwa lata, to na pewno chciałby teraz opuścić drużynę.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

"Rzuć wszystko i dołącz do Skry" :D
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: Verdungo »

xavi pisze:Czepiania się przyjmujących ciąg dalszy. Wczoraj Penczew na 10 ataków skończył... 1. To już kolejny mecz w którym Bułgar daje popis w tym elemencie. Może ktoś się orientuje, czy on ma jakiś problem zdrowotny, który sprawia że nie może 'normalnie' atakować i stąd te problemy? Bo jak tak dalej będzie, to może lepiej przekwalifikować się na libero.
Może po prostu wynika to z tego, że brakuje mu regularnej gry. W zeszłym sezonie jak i wcześniej w Resovii pokazał, że potrafi grać w ataku.
xavi
Posty: 24
Rejestracja: 28 maja 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: xavi »

Pamiętam czasy gdy Penczew grał całkiem przyzwoicie w ataku i stąd właśnie moje zdziwienie i jednocześnie niepokój, gdy patrzę jak już od dłuższego czasu męczy się okrutnie w tym elemencie. Tym bardziej że przeciwnicy wiedzą, iż nie jest on pierwszą opcją dla rozgrywającego i rzadko kiedy musi atakować na potrójnym bloku, a mimo to skuteczność ma tragiczną.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: leeon »

Słabo w ataku wygląda od dawna. Ława w tym sezonie też raczej budowaniu formy nie służy. Myślę, że po sezonie odejdzie. Chyba że zostanie libero...
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: PGE Skra Bełchatów 2017/2018

Post autor: mmb »

Tylko szkoda byłoby jego bardzo dobrej zagrywki ;)
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”