Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

pewniak pisze: Bo tak bym mógł zrobić, gdyby wyciągnął z "koncepcji" (prawie) maxa i to by się okazało za mało. Wtedy można byłoby krytykować koncepcję. A jak wyglądała gra - pamiętamy (czy już nie?).
Tyle, ze to tak chyba jednak nie działa. Fakt, rzeczywiście troche wracam do tej "zaprzeszłej" koncepcji, ale jestem po prostu niezmiernie ciekawy, w którą to sie stronę potoczy. Fakt jest jednak faktem, że nawet powiedzenie "kłopot bogactwa" nie skłania do forsowania pewnych rozwiazań ;) , z których własnie tego "maxa" zwyczajnie wyciagnąc się nie da.
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: knightrider »

Pytanko do kibiców Reski czy Śliwka zrobił postępy chodzi mi głównie o przyjęcie i atak ?
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Zrobił
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Kowalowi to niech od razu dadzą dożywotkę. :o
Szkoda słów. Niech ten sezon nie mydli oczu ludziom.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Tak koniec końców to nie można było podpisać już po PO? Ja rozumiem że Endrju to jest kąsek transferowy i niejedna drużyna by go wyjęła no ale...

Ciekawe kto zostanie dyrektorem sportowym, a nie czekaj, już nie trzeba.

Fajnie to wygląda jakby faktycznie ludzi nie chcieli tak bardzo denerwować to zrobili pół sezonu odświeżenia z Włochem i bach! AK na 2 lata :) (jak już sobie na spokojnie rynek transferowy ustawił :) )

Coś czuje że Góral dołoży i AK zrobi w ciągu 2 lat mistrza i będziemy mieć selekcjonera Polaka.
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: repres1 »

Będzie dyrektor sportowy i będzie to postać wybitna.
jupi_1991
Posty: 357
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: jupi_1991 »

Zobaczymy jak Jochen odnajdzie się w tej roli :)
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

repres1 pisze:Będzie dyrektor sportowy i będzie to postać wybitna.
Możesz powiedzieć kto tym dyrektorem zostanie? Bo przecież Górski stwierdził że przecież Andrzej wykonał taką pracę że dyrektora nie potrzeba.

Ciekawi mnie wybitność tej postaci...
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

repres1 pisze:Będzie dyrektor sportowy i będzie to postać wybitna.
I trener będzie przed nim składał raporty? Już to widzę :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: repres1 »

Jakie raporty? Dyrektor sportowy nie jest od raportowania trenera.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

repres1 pisze:Jakie raporty? Dyrektor sportowy nie jest od raportowania trenera.
A Serniotti takowe składał podobno
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

repres1 pisze:Jakie raporty? Dyrektor sportowy nie jest od raportowania trenera.
Najmądrzejszy siatkarski forumowicz znowu zaklina rzeczywistość !!!

P.s. co Ty chłopie oprócz darmowego karnetu (jak cały KK) dostajesz od klubu za swoją działalność na forach siatkarskich ?
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: lobmar »

No to mamy hit sezonu
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ldz »

przepraszam, ja rozumiem, że w zasadzie po zmianie z powrotem na Kowala zespół prezentuje się lepiej, ale jedyne jak da się skwitować tą sytuację to --> :] :] :] :] :] :]
pięknie widać, jaką pozycję ma Andrzej w Resovii... czy tam Asseco.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kolcz_ps »

Kiko pisze:P.s. co Ty chłopie oprócz darmowego karnetu (jak cały KK) dostajesz od klubu za swoją działalność na forach siatkarskich ?
W gwoli wyjaśnienia, członkowie KK płacą składkę w wysokości kwoty karnetu na sekto który zajmują, a to że ta kasa idzie na wydatki statutowe a nie budżetu klubu to inna sprawa. Sam członek stowarzyszenia płaci tak samo jak każdy inny posiadacz karnetu.

Fakt, że gra za Kowala wygląda lepiej niż za Włocha, ale i tak uważam że warto było postawić na kogoś nowego. Jeśli już klub chciał Polaka to według mnie fajnym połączeniem byłoby przywrócenie Kowala na dyrektora sportowego i mógłby wspierać nowego trenera, a tą posadę dać Michałowi Gogolowi, który robi bardzo fajną robotę w Szczecinie i ciekawe jakby to wyglądało w lepszym klubie.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Czyli nie płacą za karnety na ligę oraz za bilety na mecze europejskich pucharów.

A to tłumaczenie jest o kant tyłka rozbić. To niech każdy kibic wpłaci klubowi no 500, a później niech je spożytkuje np. na wyjazd, na mecz w Bełchatowie.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pawel9221 »

Sytuacja z Kowalem przypomina mi sytuacje na boisku , kiedy masz do wyboru goscia raczej lepszego ale ktorego nie znasz i nie jest Twoim kolega a druga osoba do wyboru jest zafuany Tobie czlowiek , ktory wiesz ze nie jest rewelacyjny, ale tyle przezyles z NIm, ze jednak wolisz wziac jego niz tego 1 szego :D To tak troche pol zartem , jednak poczekajmy do konca sezonu ,narazie jest niezle ale niewiadomo jak to bedize . Kowal zawsze budowal forme na playofy.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: lobmar »

Pawel9221 pisze:Sytuacja z Kowalem przypomina mi sytuacje na boisku , kiedy masz do wyboru goscia raczej lepszego ale ktorego nie znasz i nie jest Twoim kolega a druga osoba do wyboru jest zafuany Tobie czlowiek , ktory wiesz ze nie jest rewelacyjny, ale tyle przezyles z NIm, ze jednak wolisz wziac jego niz tego 1 szego :D To tak troche pol zartem , jednak poczekajmy do konca sezonu ,narazie jest niezle ale niewiadomo jak to bedize . Kowal zawsze budowal forme na playofy.
Zwlaszcza rok temu forma na play-off była wybitna,podobnie jak i w poprzednim sezonie ,3xrazy do zera z Zaksą.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pawel9221 »

lobmar pisze:
Pawel9221 pisze:Sytuacja z Kowalem przypomina mi sytuacje na boisku , kiedy masz do wyboru goscia raczej lepszego ale ktorego nie znasz i nie jest Twoim kolega a druga osoba do wyboru jest zafuany Tobie czlowiek , ktory wiesz ze nie jest rewelacyjny, ale tyle przezyles z NIm, ze jednak wolisz wziac jego niz tego 1 szego :D To tak troche pol zartem , jednak poczekajmy do konca sezonu ,narazie jest niezle ale niewiadomo jak to bedize . Kowal zawsze budowal forme na playofy.
Zwlaszcza rok temu forma na play-off była wybitna,podobnie jak i w poprzednim sezonie ,3xrazy do zera z Zaksą.
Widocznie taki byl potencjal. W sezonie zasadniczej grali gorzej , w playofach nieznacznie lepiej wiec forma przyszla na playofy :D
A.Kowal-amator
Posty: 12
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 12:44
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: A.Kowal-amator »

Teraz tylko porażka w Gdańsku i Warszawie i wszystko wróci na właściwe tory. Spadnie krytyka na Kowala jak grom z jasnego nieba!
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Pawel9221 pisze:Sytuacja z Kowalem przypomina mi sytuacje na boisku , kiedy masz do wyboru goscia raczej lepszego ale ktorego nie znasz i nie jest Twoim kolega a druga osoba do wyboru jest zafuany Tobie czlowiek , ktory wiesz ze nie jest rewelacyjny, ale tyle przezyles z NIm, ze jednak wolisz wziac jego niz tego 1 szego :D To tak troche pol zartem , jednak poczekajmy do konca sezonu ,narazie jest niezle ale niewiadomo jak to bedize . Kowal zawsze budowal forme na playofy.
Tak powstają mity. :] myślę że na poprzedni okres trenerki Kowala można uznać że w przypadku dwóch sezonów to stwierdzenie jest prawdziwe.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Jak mawiają starzy górale: "Shit happens". Pora przejść nad tym do porządku dziennego...

Tu na forum umknął wywiad z Rossardem po przedłużeniu kontraktu. A w nim ten fragment:
Rossard pisze:(...) Początkowo zakładałem, że nie będę się spieszył z nowym kontraktem, ale klub chciał jak najszybciej domknąć tą sprawę. Zdecydowałem się więc na zaakceptowanie nowej umowy, ponieważ dobrze czuję się w Rzeszowie i wiem, że klub stara się zbudować na przyszły sezon bardzo ciekawą drużynę.
Pojawią się "nazwiska", ceny karnetów nie spadną, a "potencjał będzie zbliżany do gry". Kurtyna.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kolcz_ps »

Kiko pisze:Czyli nie płacą za karnety na ligę oraz za bilety na mecze europejskich pucharów.

A to tłumaczenie jest o kant tyłka rozbić. To niech każdy kibic wpłaci klubowi no 500, a później niech je spożytkuje np. na wyjazd, na mecz w Bełchatowie.
Mało wiesz o działaniu stowarzyszenia, jak uważasz że jest tak kolorowo to się zapisz i zobaczysz ile to poświęcenia i kasy wymaga. Ci ludzie poświęcają dużo więcej kasy na Resovii niż kupujący karnety (często ponad dwukrotnie) a nie wspominając o wielu godzinach spędzonych w podróży.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

repres1 pisze:Zdaje mi się, że to Koleżanka Kanimo grzmiała na Masowskiego i wyzywała go od... za sytuację, której nie było. A potem... cisza. Jakieś "Przepraszam"? A gdzieżby.
Odpowiedz na PW bo zanieczyszczamy temat.

Co do Kowala -niezly powrot, niezla gra. Moze i Kowal cos tam przemyslal.
Ja mialam wrazenie, ze najgorzej mu poszlu jak mial rzeczywiscie 2 rowne szostk (raczej 4 rownych przyjmujacych)i i problem kim i jak grac na przyjeciu. Chyba sie wtedy zaplatal i to mocno.
Jest to jeden z powodow, dla ktorych na trenera reprezentacji sir A Kowala nie widze. Bo trzeba bedzie wybrac z niezlych ale niedoskonalych oraz zmotywowac. Ani wybory ani motywacja zawodnikow w wiekszosci sezonow nie byly silnymi stronami.

Co do ukladu-Kowal dyrektor sportowy plus inny trener-nie zycze nikomu; A juz szczegolnie nie mlodemu jak Gogol. Jesli praca Serniottiego byla monitorowana na biezaco ( z wywiadu z Kowalem) przez dyr sportowego, to co dopiero przy mlodym, polskim trenerze. Dodatkowo znowu Kowal porobil trensfery.
Niech sobie bedzie Kowal, na dobre i na zle. Decydent daje kase i decyduje. Kowal rekrutuje zawodnikow to niech trenuje.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

Kolcz_ps pisze:
Kiko pisze:Czyli nie płacą za karnety na ligę oraz za bilety na mecze europejskich pucharów.

A to tłumaczenie jest o kant tyłka rozbić. To niech każdy kibic wpłaci klubowi no 500, a później niech je spożytkuje np. na wyjazd, na mecz w Bełchatowie.
Mało wiesz o działaniu stowarzyszenia, jak uważasz że jest tak kolorowo to się zapisz i zobaczysz ile to poświęcenia i kasy wymaga. Ci ludzie poświęcają dużo więcej kasy na Resovii niż kupujący karnety (często ponad dwukrotnie) a nie wspominając o wielu godzinach spędzonych w podróży.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Ale Ty się chwalisz czy też żalisz??
Naprawdę wydaje Ci się, że jako jedyny jesteś członkiem jakiegoś stowarzyszenia?? Tylko Ty jeździsz na mecze wyjazdowe swojego zespołu??
Została napisana prawda, że nie płacicie za bilety i tyle, a Ty dorabiasz do tego ideologię
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Jak wspomniałem w moim wcześniejszym poście, niech gra z tego sezonu nie zasłania całej sytuacji. Kowal może poukładał grę zespołu, ale nie przygotowywał do sezonu. Z szóstką także nie musiał kombinować jak we wcześniejszych sezonach, bo między podstawowymi graczami (przynajmniej na przyjęciu) a rezerwowymi jest spora różnica. Jak ktoś wspomniał wyżej podpisanie Kowala będzie miało tylko taki plus że znowu będzie być może więcej kasy.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

A czy jest jakiś trener z dorobkiem i cenowo dostępny dla Resovii?, może koncepcja 2 równych 6 odeszła do lamusa i będziemy budować skład jak cały świat
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Avenged_7x »

Pele pisze:Myslę że "nic się nie stało" bo chodzi o gracza RZeszowa (znów)
No śmieszne, śmieszne, naprawdę :D Mógłbyś rozwinąć?
#kowalout
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Pele pisze:Myslę że "nic się nie stało" bo chodzi o gracza RZeszowa (znów)
No właśnie, o co chodzi z tym "(znów)"? Ostatni exces z udziałem gracza Resovii jaki pamiętam to Masłowski. I larum było ogromne, głównie ze strony nas - kibiców z Rzeszowa.
Więc co masz na myśli?

P.S. Chyba że brakuje Ci napinek i tym wpisem próbujesz zaognić forum :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Trzeba jednak uczciwie przyznać, że kol. Repres ma jakiś contest z prezesem Piechockim. Wilfredo w Rzeszowie to lepiej, niż Dante i Murilo razem wzięci.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”