Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

wolf22 pisze:Poza tym jestem pewna, że gdyby dostali się do finału Kowal by nie zrezygnował, bo być w finale to już by był poprawny wynik na koniec sezonu. Brak tego finału był tym impulsem do odejścia dla Kowala, więc wnioskując, to po przegranym półfinale zapadła taka decyzja.
Decyzja zapadła po meczu w Jastrzębiu i słynnym filmiku kibiców z przyśpiewką "Dzięki Kowaaaaluuuu..."
A odnośnie Sordyla, to w radio mówił, że jeździ po Polsce na staże i teraz jest w Rzeszowie. Nie potrafię ocenić jego wartości względem Kowala jako pierwszy. Ale jestem przekonany, że już za Ogonowskiego byłby wartością dodaną.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Nagor »

Serio Jarosz ma pretensje, że nie dostał powołania xD ? rozumiem, że kadra w słabej formie i nawet neroj mógłby rozgrywać, ale bez przesady
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Ja bym go nie powołał do reprezentacji Z.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: gabres96 »

Ma ktoś info co ze Śliwką?
Zostaje czy Zaksa?
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: knightrider »

Na samą myśl o Jaroszu w kadrze robię to :] :] Gościu miał swoje dobre momenty za Anastasiego i za to szacun, ale zmarnował swoje najlepsze lata na Katar i jest cieniem tego kim był w latach 2011-2013 w pl kadrze.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiepski »

Jarosz tłumaczył się że było to przypadkowe ominięcie, bo chciał się cieszyć z drużyną i żeby nie doszukiwać się sensacji. Prawda czy fałsz? :<
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Kiepski pisze:Jarosz tłumaczył się że było to przypadkowe ominięcie, bo chciał się cieszyć z drużyną i żeby nie doszukiwać się sensacji. Prawda czy fałsz? :<
Kłamie. Wystarczy spojrzeć na wyraz jego twarzy. Wiedział, że jest tam De Giorgi.
Tyle lat Jarosza oglądam w kadrze i w lidze... Mnie nie oszuka, znam tę mimikę. 8-)
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Kuba często podwójnego. potrójnego bloku nie widzi, to jak mógł zobaczyć samego Fefe, który stał po drugiej stronie siatki :]
qtp
Posty: 2275
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: qtp »

aezakmi pisze:Kłamie. Wystarczy spojrzeć na wyraz jego twarzy.
Tu nie trzeba na twarz patrzeć, wystarczy na włosy... :P
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: repres1 »

Kuba to jeden z rozsądniejszych siatkarzy.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

repres1 pisze:Kuba to jeden z rozsądniejszych siatkarzy.
:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pawel9221 »

Ja rozumiem ze Jarosz mogl miec zal , ze nie znalazl sie w kadrze. rownie dobrze taki sam zal moglby miec Walinski , Ratajczak czy Pawlinski.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Szampon093 »

Pele pisze:
repres1 pisze:Kuba to jeden z rozsądniejszych siatkarzy.
:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
Ja bronic nikogo nie bede, ale rozmawiales kiedys z Kuba? Miales stycznosc? Kolega @up ma racje. Cala sytuacja szok, zwlaszcza, ze znam faceta.
erica
Posty: 40
Rejestracja: 8 lut 2016, o 13:29
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: erica »

Co z tymi ludźmi się wyrabia. Najpierw telenowela z Fabianem i Antigą, teraz Jarosz odwala taki sam numer. A wydawałoby się, że rozsądny człowiek...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

Szampon093 pisze:
Pele pisze:
repres1 pisze:Kuba to jeden z rozsądniejszych siatkarzy.
:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]
Ja bronic nikogo nie bede, ale rozmawiales kiedys z Kuba? Miales stycznosc? Kolega @up ma racje. Cala sytuacja szok, zwlaszcza, ze znam faceta.
Oj rozmawiałem z Nim i miałem styczność BARDZO bliską przez czas jego gry w ZAKSIE
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: repres1 »

Nie ma żadnej "sytuacji".
Rok temu, wśród gawiedzi stworzył się "wielki problem", bo podobno Masłowski coś powiedział. Czy ktoś to jeszcze pamięta? I czy kogoś to czegoś nauczyło? Pewnie nie, bo jak ktoś mądry, to niczego się uczyć nie potrebuje.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

repres1 pisze:Nie ma żadnej "sytuacji".
Rok temu, wśród gawiedzi stworzył się "wielki problem", bo podobno Masłowski coś powiedział. Czy ktoś to jeszcze pamięta? I czy kogoś to czegoś nauczyło? Pewnie nie, bo jak ktoś mądry, to niczego się uczyć nie potrebuje.
Serio tak uważasz? A ja myślę, że KOGOŚ tamta sytuacja CZEGOŚ nauczyła, właśnie dlatego że pojawił się rwetes podkreślający "problem"
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

Myslę że "nic się nie stało" bo chodzi o gracza RZeszowa (znów)
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

@repres1 zniknal z Kowalem i z nim powrocil. Szkoda, ze w strarym stylu.
Zeby nas tzn "gawiedz" pouczac o normach kultury. Bo na wiedze zdaje sie miec monopol.
Juz raz zwrocilam uwage na sformulowania ublizajace innym forumowiczom. Wtedy wyedytowal ale oczywiscie nie przeprosil.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Od 14:08 kol. kol. Aezakmi, Reeman, Qtp, Pele, a zwłaszcza Repres zrobili mi wieczór. Dzięki (-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Smutna ta sytuacja z Jaroszem, tym bardziej, ze od bliskich słyszałem dośc pozytywne oceny, fakt, trochę dawno, za juniora...
Tak to niestety bywa, sport rodzi emocje, a u schyłku kariery zdarza się, ze i frustracje jesli rzeczywisty poziom sportowy nie idzie w parze z aspiracjami i samooceną, czy nawet oceną najbliższego otoczenia.
I tu muszę niestety przyznac, iż wszystko wsxkazuje na to, ze się pomyliłem co do Jarosza w przedsezonowych opiniach. Jako jeden z nielicznych, a moze nawet była to tylko moja prognoza, sądziłem, że Jarosz wzniesie sie na poziom własnie "okołoreprezentacyjny". Niestety, musiało by byc to naprawdę duże koło... ;)
Cóż, pomyliłem się nie po raz pierwszy, i zapewne nie po raz ostatni. Szkoda...
A nawiązując do wypowiedzi o tym, że ktos tam nie musi się juz niczego uczyc, to przypomnę znane powiedzenie, iz człowiek uczy sie całe zycie i umiera głupi. Ale żeby zakończyc górnolotnie, to mozna napisac, ze w miarę powiekszania obszaru wiedzy, rosnie granica z obszarem niewiedzy. Łatwo stąd już wyciągnąc wmiosek, jacy ludzie co dostrzegają... ;)
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ursula127 »

Akurat o Masłowskim trudno powiedzieć, że się nie uczy.
( ocena zachowania Masłowskiego z pozycji oglądacza telewizyjnego, może na żywo wygląda to inaczej)
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Stenol_92
Posty: 183
Rejestracja: 29 sie 2014, o 18:40
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Stenol_92 »

Andrzej Kowal na kolejne 2 sezony w Resovii.

http://www.assecoresovia.pl/2018/02/and ... o-resovii/
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: rocky »

xD
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Proszę, proszę, to jednak Rossard nie przestraszył się Kowala. :]
Jednym słowem, niektórzy wypisują zwykłe bzdury...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: weary_skier »

Tak szukając pozytywów w życiu można wnioskować, że Góral rzuci pinionżek.

Ale tak po prawdzie, to wiadome, że z Kowala wieczna beka, ale Resovie pod batutą Endriu oglada się przjemniej niż wtedy, gdy dyrygentem był Włoch.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Stenol_92 pisze:Andrzej Kowal na kolejne 2 sezony w Resovii.

http://www.assecoresovia.pl/2018/02/and ... o-resovii/
Było do przewidzenia.
weary_skier pisze:Ale tak po prawdzie, to wiadome, że z Kowala wieczna beka, ale Resovie pod batutą Endriu oglada się przjemniej niż wtedy, gdy dyrygentem był Włoch.
To prawda. A zasługa leży przede wszystkim w atmosferze. Nie ma kto fikać (no może poza Tichym) do tego pojawił (oby na dłużej) się lider w osobie Rossarda.
Liczę na to, że ta przerwa coś zmieniła w Kowalu. Bo co innego pozostaje, skoro pewne rzeczy są pewne.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: repres1 »

Zdaje mi się, że to Koleżanka Kanimo grzmiała na Masowskiego i wyzywała go od... za sytuację, której nie było. A potem... cisza. Jakieś "Przepraszam"? A gdzieżby.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

pewniak pisze:Liczę na to, że ta przerwa coś zmieniła w Kowalu.
Dwie sprawy - po pierwswze, to nie odmawiajmy nikomu prawa do rozwoju. ;) A po drugie, może jednak upadły pewne konepcje, niekoniecznie kowalowe, których bronił z lojalnosci? Może ta ocena, która dostanie od kibiców np po tym sezonie, i po nastepnych, bedzie blizsza jego rzeczywistej wartości?
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

grzegorzg pisze:Dwie sprawy - po pierwswze, to nie odmawiajmy nikomu prawa do rozwoju. ;)
Jako niepoprawny optymista tak własnie zawsze zakładam :)
grzegorzg pisze:A po drugie, może jednak upadły pewne konepcje, niekoniecznie kowalowe, których bronił z lojalnosci? Może ta ocena, która dostanie od kibiców np po tym sezonie, i po nastepnych, bedzie blizsza jego rzeczywistej wartości?
Moja jego ocena zaprzeszła nie była skierowana na "koncepcję". Bo tak bym mógł zrobić, gdyby wyciągnął z "koncepcji" (prawie) maxa i to by się okazało za mało. Wtedy można byłoby krytykować koncepcję. A jak wyglądała gra - pamiętamy (czy już nie?).
Niby więc jestem optymistą, ale... hurra optymizm burzy fakt, że po odejściu nie odszedł.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”