Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Jolly »

Jedynym ratunkiem dla Resovii jest to, by Andrzej Kowal został trenerem kadry... Co z tego, że w przyszłym sezonie zostanie zbudowany całkiem nowy zespół (zostanie może Lemański, czy Masłowski), jak trener się nie zmieni. Na plus dla AK jest póki co tylko to, że dzięki niemu do Resovii dołączy pewien utalentowany gracz, którego zresztą można było spotkać na kilku meczach Podpromiu. Dzięki Andrzej, że to załatwiłeś, ale to by było na tyle.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kamil92 »

Czyżby Szerszeń?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4612
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Jolly pisze:Jedynym ratunkiem dla Resovii jest to, by Andrzej Kowal został trenerem kadry... Co z tego, że w przyszłym sezonie zostanie zbudowany całkiem nowy zespół (zostanie może Lemański, czy Masłowski), jak trener się nie zmieni. Na plus dla AK jest póki co tylko to, że dzięki niemu do Resovii dołączy pewien utalentowany gracz, którego zresztą można było spotkać na kilku meczach Podpromiu. Dzięki Andrzej, że to załatwiłeś, ale to by było na tyle.
No to mógłby dalej być tym dyrektorem sportowym, tylko na normalnych warunkach, i zajmować się tym, czym zajmuje się osoba piastująca tę funkcję. A tak zespół dalej tkwi w marazmie, wygrywa ze słabymi a z silnymi, plusligowymi drużynami wygląda to słabo lub bardzo słabo.

Gdzie ta poprawa, o której wspominano w wywiadach?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Co do tych wygranych ze slabymi tos sie rozpedzil. Chyba, ze Kielce takie silne.

Szerszen zdazyl bywac na Podpromiu? Pomiedzy juniorska kadra Francji, studiami w USA? Dodatkow on chyba identyfikowal sie z centralan czescia Polski poludniowej(konkretnie Hutnik chyba?) ?
Fajnie by bylo gdyby zagral w Resovii. Tylko mam obawy, ze w Resovii z Kowalem to rozwinie sie jak Joeschke i Rossard.
A jak zobaczy, ze sie nie rozwija to ucieknie.
Wiec niech Kowal zostanie tym dyrektorem sportowym, znajdzie dobrego trenera i moze poudziela sie w PZPSie w tej Radzie Trenerskiej czy jak nazywa sie to gremium. Moze bedzie mial normalniejsze pomysly a pewnie i do oceny jakies wieksze kompetencje.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4612
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

A Będzin, Katowice i Szczecin to jakie drużyny, silne?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: iti »

pk+ pisze:A na serio czy jest jeszcze otwarte okienko transferowe żeby kogoś na przyjęcie poszukać?
Do zmiany trenera nie musi byc otwarte okienko transferowe 8-)
Jolly pisze:Jedynym ratunkiem dla Resovii jest to, by Andrzej Kowal został trenerem kadry... Co z tego, że w przyszłym sezonie zostanie zbudowany całkiem nowy zespół (zostanie może Lemański, czy Masłowski), jak trener się nie zmieni. Na plus dla AK jest póki co tylko to, że dzięki niemu do Resovii dołączy pewien utalentowany gracz, którego zresztą można było spotkać na kilku meczach Podpromiu. Dzięki Andrzej, że to załatwiłeś, ale to by było na tyle.
Dla wlasnego dobra nie powinien przychodzic do Resovii.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Ktoś, coś na temat gry Śliwki w Nowym Sadzie?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

Statystycznie kolejny świetny mecz, zwłaszcza w przyjęciu jak na niego. Ogólnie mam wrażenie, że od przyjścia Kowala Olek gra coraz lepiej i jakoś odżył, ale nie wiem ile czyjej w tym zasługi. Prawdziwy test w niedzielę.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Godzina z prysznicem
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Bezowy »

reeman pisze:Godzina z prysznicem
Optymista ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4612
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Jak tam nastroje przed meczem? Niestety znów nic wielkiego nie przewiduję, pewnie skończy się na szybkim 0-3. Gdzie te czasy, gdzie na mecz czekało się z niecierpliwością i oczekiwaniami na dobre widowisko. Przed sezonem mówiono o zmniejszeniu oczekiwań, u mnie doszło również zmniejszenie zainteresowania i zaangażowania.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

niepoinformowany pisze:Gdzie te czasy, gdzie na mecz czekało się z niecierpliwością i oczekiwaniami na dobre widowisko. Przed sezonem mówiono o zmniejszeniu oczekiwań, u mnie doszło również zmniejszenie zainteresowania i zaangażowania.
Nie tylko u Ciebie.
Zaraz ktoś napisze: o to właśnie kibice sezonowi. A prawda jest taka, że niestety tej drużyny znowu nie da się oglądać z zaciekawieniem. Ta grupa nie ma ikry. Już wolę oglądać Onico z Kwolkiem.

Ostatnio rozmawiałem z kumplem o poprzednich latach. Zawsze był ktoś charakterny, ale lider. Był Gabrych, był Gerymski, był Łuka, Papke, Ignaczak, Redwitz, Bartman. Teraz nie ma nikogo. Może to przypadek, może niedopatrzenie. Ale mam nadzieję, że nie jest to zabieg celowy. Bo taką grupą się łatwiej zarządza, wszyscy są potulni, nikt nie fika. Ale jak przychodzi trudny moment w meczu, to nikt tej grupy nie pociągnie....
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

Mnie jako kibica przede wszystkim polskiej siatkówki boli trochę fakt, co się stało z Resovią. Już ta zeszłoroczna wersja była lekko mówiąc bezjajeczna, a to co się dzieje w tym sezonie to trochę dramat. W przypadku Skry, narzeka się na libero, starzejącego się Wlazłego, ale gdzieś widać światełko. A w Rzeszowie? Będąc obiektywnym to poza Lemańskim i Rossardem, który pewnie odejdzie dla własnego dobra to nie ma punktu zaczepnego.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

pewniak pisze:Ostatnio rozmawiałem z kumplem o poprzednich latach. Zawsze był ktoś charakterny, ale lider. Był Gabrych, był Gerymski, był Łuka, Papke, Ignaczak, Redwitz, Bartman. Teraz nie ma nikogo. Może to przypadek, może niedopatrzenie. Ale mam nadzieję, że nie jest to zabieg celowy. Bo taką grupą się łatwiej zarządza, wszyscy są potulni, nikt nie fika. Ale jak przychodzi trudny moment w meczu, to nikt tej grupy nie pociągnie....
No właśnie. Pamiętam ubiegłoroczne komentarze kibiców Reski, gdzie cieszyli się, że nie będzie zespołu gwiazdeczek. Ale pewnie teraz czują się jak ten gość z suchara. Złapał rekina. Ten obiecał mu, że po wypuszczeniu spełni jedno jego życzenie. Zeznał, że chciałby mieć małego do ziemi to ryba odgryzła mu obie nogi.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Noworoczny pisze:No właśnie. Pamiętam ubiegłoroczne komentarze kibiców Reski, gdzie cieszyli się, że nie będzie zespołu gwiazdeczek.
I słusznie, a potem dostali w r*j 2 letnim kontraktem Jarosza i Shopsa oraz przedłużeniem umowy z Tichackiem. Do tego Perrin uciekł. Tego nie przewidzieli, nikt nie mógł tego przewidzieć.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Bezowy »

Bo nie chodzi o gwiazdorzenie i trudne charaktery. Za Gabrychem, Papke ani Kurkiem nie tęsknię. Ale byli też walczaki, prawdziwe Soviackie Wilki z pazurami, jak Grozer, Ivović, Lotman, Bojić czy Hernandez...
ciorny17 pisze: Będąc obiektywnym to poza Lemańskim i Rossardem, który pewnie odejdzie dla własnego dobra to nie ma punktu zaczepnego.
Nie no, może Rossard nie odejdzie, a Lemański i Możdżonek uzupełnieni zadaniowym Perłowskim to fajny środek. Masłowski też jeszcze ujdzie. Śliwka również, choć konieczny jest poważniejszy dla niego konkurent niż Depowski czy Krastins. Potrzeba prawdziwego młota i sypacza, oraz braku Kowala i będzie dobrze. Jak Góral tak lubi stawiać na "swoich", to widziałbym Gogola.
aezakmi pisze:... a potem dostali w r*j 2 letnim kontraktem Jarosza i Shopsa oraz przedłużeniem umowy z Tichackiem.
...oraz dziwacznym zwolnieniem trenera, którego zastępuje wracający na białym koniu, wielki dyrektor sportowy... Ehhhh, od tego momentu przestało mi zależeć.
A dzisiaj liczę po prostu na dobry mecz i zaangażowanie.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, o 14:19 przez Bezowy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Nie wymieniono Achrema. Też niezgorszego wojownika.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Bezowy »

Oczywiście! Myślałem, że Go wymieniłem!
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:Pamiętam ubiegłoroczne komentarze kibiców Reski, gdzie cieszyli się, że nie będzie zespołu gwiazdeczek.
Nie mylmy pojęć. Zauważ, że nie wymieniłem ani Drzyzgi ani Kurka. A ten drugi na pewno był lepszy niż Bartman. Bo mi nie chodzi o gwiazdeczki właśnie. Tylko o charaktery.

Gdyby polityka klubu była inna, to być może..... w klubie dłużej zagrałby Hernandez, Redwitz, Grozer, Ivovic (za pierwszym razem). Redwitz mógłby grać do teraz jak Tichacek, Grozer spotkałby się z Ivovicem w kolejnym sezonie.... Co roku wymieniane byłyby pojedyncze ogniwa a nie budowano by co roku nowego składu.

Ale to tylko takie gdybanie...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Nie ważne jak się gra, byle nazwy w tytule nie przekręcili (słynna cytowalność) :o
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Avenged_7x »

Co tu tak cicho, po tak niespodziewanym sukcesie? :D
#kowalout
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: krzysiu »

pewnie wszyscy w pracy piją :)
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Marcy$ »

Wszyscy szukają przyczyn sukcesu żeby nie był przypadkowy :)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Zupełnie inaczej by ta wygrana była odebrana, gdyby nie porażka w Kielcach. Ona każe być wstrzemięźliwym w zachwytach :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Michal5 »

Michal5 pisze:Statystycznie kolejny świetny mecz, zwłaszcza w przyjęciu jak na niego. Ogólnie mam wrażenie, że od przyjścia Kowala Olek gra coraz lepiej i jakoś odżył, ale nie wiem ile czyjej w tym zasługi. Prawdziwy test w niedzielę.
No jak dla mnie test został zdany ;) Gdyby nie ta zagrywka to ze Śliwki mógłby być naprawdę grajek na wysokim poziomie. Najbardziej mnie cieszy kolejny dobry mecz w przyjęciu, bo w ataku nie raz pokazywał, że potrafi zagrać dobrze. Są jeszcze spore rezerwy w tej drużynie, choćby na środku czy przede wszystkim w zagrywce, ale patrzę raczej optymistycznie jeśli utrzymają poziom gry bez żadnych przestojów.
Świetnie się wczoraj oglądało relację blok-obrona, mało co wpadało na czysto w pomarańczowe. To już chyba jednak trzeba przyznać, że jest zasługą Kowala. W poprzednich sezonach forma może była nijaka, ale to zazwyczaj działało dobrze.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kamil92 »

Andrzej Kowal pisze:Do kwalifikacji na igrzyska olimpijskie zostały niecałe trzy lata.
A nie no, to Kowal jest dobrym kandydatem na trenera reprezentacji, za niecałe 3 lata przygotuje kadrę na kwalifikacje do igrzysk i wszystko będzie dobrze.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: cwirek »

Przecież chłop prawdę powiedział.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: krzysiu »

kwalifikacje są w 2019 r. i to przed Leonem raczej więc trochę się machnął ;) chyba,że już wie,że my w ostatnich kwalifikacjach też zagramy jakby co
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: lobmar »

krzysiu pisze:kwalifikacje są w 2019 r. i to przed Leonem raczej więc trochę się machnął ;) chyba,że już wie,że my w ostatnich kwalifikacjach też zagramy jakby co
Igrzyska za 2 lata Może chodzi o kwalifikacje do hokeja na następne zimowe Igrzyska
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”