Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: nikt wazny »

tak.
reszta składu musi być polska i tak można grać.
zawsze będzie 3 obcych na boisku
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Chal »

Budowanie składu po włosku, tam często mają o jednego obcego za dużo i kombinują na zasadzie "coś za coś".
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Chyba tylko Lube tak robi ale oni grają o triumfy na wszystkich frontach a to trochę inna sytuacja.

A co do Shojiego to jest niezły zawodnik tyle że to jest transfer który nic nie wnosi dla polskiej ligi. Ani młody gracz ani nie gra ładnej siatkówki ani nie ma dobrej passy ani nie jest wielkim wzmocnieniem. Ot co okej transfer dla okej zespołu który da okej jakość.
Franko
Posty: 251
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 11:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Franko »

Zartujecie że Patrich Czinyeze ma odejść? :O
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Franko pisze:Zartujecie że Patrich Czinyeze ma odejść? :O


A kto to?
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: knightrider »

Wincyj Jarosza i Tichacka :]
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Murilo0 »

Mecz o półfinał, a połowa trybun pusta. Dokąd ten klub zmierza? :(
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: madlark »

Murilo0 pisze:Mecz o półfinał, a połowa trybun pusta. Dokąd ten klub zmierza? :(
Do nowej hali na 20000 miejsc :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Dobrze że nie ma trenera Serniottiego i można było osiągnąć ten niesamowity sukces :)
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Lucarelli »

Ależ upadek Rzeszowa, no no coraz bardziej stacza się ta Reska, w tamtym roku 4 a w tym 5 albo 6 miejsce, chociaż ja bym bardziej stawiał na 6.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: estril1992 »

Właśnie chciałem to napisać poprzedni sezon 4 miejsce , teraz 5 lub 6.......Te dwa sezon to jest jakaś masakra.....
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: weary_skier »

Lucarelli pisze:Ależ upadek Rzeszowa, no no coraz bardziej stacza się ta Reska, w tamtym roku 4 a w tym 5 albo 6 miejsce, chociaż ja bym bardziej stawiał na 6.
Czasami trzeba stoczyć się z 4. Na 6. Miejsce w tabeli żeby się odrodzić.
Jako kibic Zaksy powinieneś mieć dość dobra wierze o takich upadkach ;)
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Lucarelli »

weary_skier pisze:
Lucarelli pisze:Ależ upadek Rzeszowa, no no coraz bardziej stacza się ta Reska, w tamtym roku 4 a w tym 5 albo 6 miejsce, chociaż ja bym bardziej stawiał na 6.
Czasami trzeba stoczyć się z 4. Na 6. Miejsce w tabeli żeby się odrodzić.
Jako kibic Zaksy powinieneś mieć dość dobra wierze o takich upadkach ;)
Oczywiście, doskonale pamiętam erę trenera Swiderskiego. :)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Nagor »

Czy sovia przedluzyla kontrakt sedziemu :)?
Brambor
Posty: 27
Rejestracja: 20 lut 2010, o 20:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Brambor »

Śliwka nie skończył setowej - jest już mentalnie w zaksie
Zarząd dramat jak można pozwolić na baner "Kawka czekamy na Ciebie" jak pozostali chłopcy mieli walczyć
Jak kibice potraktowali siatkarzy tak oni ich
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Robert77 »

weary_skier pisze:
Lucarelli pisze:Ależ upadek Rzeszowa, no no coraz bardziej stacza się ta Reska, w tamtym roku 4 a w tym 5 albo 6 miejsce, chociaż ja bym bardziej stawiał na 6.
Czasami trzeba stoczyć się z 4. Na 6. Miejsce w tabeli żeby się odrodzić.
Jako kibic Zaksy powinieneś mieć dość dobra wierze o takich upadkach ;)
Tyle tylko, że w Zaksie po ,, wyczynie,, jakim było 6te miejsce ktoś przyszedł po rozum do głowy i nastąpiło całkowite przemeblowanie, którego efekty widać już trzeci sezon. Natomiast w Rzeszowie zanosi się na to, że idylla nadal będzie trwała i odrodzenie zwiastują tylko pełni niezrozumiałej wiary kibice, którzy wierzą, że kilku nowych zawodników odmieni losy tytanica.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Najważniejszy kontrakt już został W Resovii podpisany, zarząd wyprzedził zdecydowanie wszystkich którzy mieli chrapkę na tego wybitnego szkoleniowca który wyciąga z drużyny wszystko co najlepsze :D
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: estril1992 »

Już można przygotowywać się na nowy sezon , oby z lepszym skutkiem.
Teraz jakaś część będzie trzymać kciuki za JW.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

tomikon pisze:Najważniejszy kontrakt już został W Resovii podpisany, zarząd wyprzedził zdecydowanie wszystkich którzy mieli chrapkę na tego wybitnego szkoleniowca który wyciąga z drużyny wszystko co najlepsze :D
Zakontraktują słabiutkiemu trenerowi zawodników od groma. Będzie miał kadrę o jakiej reszta może pomarzyć, a potem będą się cieszyć jak 30% czasu drużyna będzie grać dobrze. Komedia. Organizacyjnie w Resovii jest nawet śmieszniej niż w Skrze.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: skrowiec »

leeon pisze:
tomikon pisze:Najważniejszy kontrakt już został W Resovii podpisany, zarząd wyprzedził zdecydowanie wszystkich którzy mieli chrapkę na tego wybitnego szkoleniowca który wyciąga z drużyny wszystko co najlepsze :D
Zakontraktują słabiutkiemu trenerowi zawodników od groma. Będzie miał kadrę o jakiej reszta może pomarzyć, a potem będą się cieszyć jak 30% czasu drużyna będzie grać dobrze. Komedia. Organizacyjnie w Resovii jest nawet śmieszniej niż w Skrze.
Tylko że SKRA broni się wynikami i pozycja w tabeli, a to spora różnica żeby tak odważnie pisać na jej temat.
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Chwila, chwila zaraz niejaki repres i majer napiszą na forum Resovii, że trener nie grał tylko zawodnicy. To wszystko to wina zawodników i kibiców niezrzeszonych.
Teraz papa Góral nakupił swojemu pupilkowi zestaw zabawek i będziemy mieć powtórkę z rozrywki.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Skoro nie chcą zwolnić trenera, bo mial za słaby sklad to niech zwolnią odpowiedzialnego za slaby sklad. Dyrektor sportowy czy cuś...

Niepojęte jest to jakie pośmiewisko robią z Resovii. Za rok będą liczyć że może Andjiu trafi na swoje 30%.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

wszystko marność .... :(
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ursula127 »

leeon pisze:Skoro nie chcą zwolnić trenera, bo mial za słaby sklad to niech zwolnią odpowiedzialnego za slaby sklad. Dyrektor sportowy czy cuś...

Niepojęte jest to jakie pośmiewisko robią z Resovii. Za rok będą liczyć że może Andjiu trafi na swoje 30%.
o co chodzi przecież odnieśli sukces?
a jak jeszcze wygrają z Jastrzębiem to ho ho
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Kiko »

Teraz jeszcze zwolnią jedynego gościa z jajami, czyli Oro i znowu będzie, biernie, miernie, ale wiernie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Ja nie chcę jakoś bardzo Kowala bronic, ale zeby zacvhowac chcociaz resztki obiektywizu, to wypada jednak chyba wspomniec o tym, że miał najgorszą sytuację z całej czwórki poprzez wypadnięcie środka. Jaką rolę w zespole odgrywa doświadczony zawodnik, to widac na przykładzie Plinskiego, którego nie tak dawno mocno komplementował w wywiadzie trener Olsztyna, składając mu równiż podziekowania za wkład w sukcesy nie tylko na gruncie stricte sportowym. A rolę Marcina Możdżonak dobrze opisał kiedys w swojej wypowiedzi Drukjul.
A zatem przed wygłoszeniem kategorycznej oceny, warto jednak sobie wyobrazic, i pisze to po raz wtóry, co by sie stało, gdyby z dowlnego zespołu wyjąc dwóch podstawowych srdokowych, chociaz zdaję sobie sprawę z tego, ze dla niektórych moze to byc bardzo trudne...

A co do porównań z innymi zespołami, czy nawet historia, to w naszych rrealiach, sukces jest jednak w bardzo wielu przypadkach po prostu koniunkcją warunków, tak jak chocby obecny skład Zaksy,przynajmniej w części jesj "kręgosłupa", bo na pewno nie jest to prosta wypadkowa umijetności i zaangazowania działaczy czy trenerów.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

grzegorzg pisze:Ja nie chcę jakoś bardzo Kowala bronic, ale zeby zacvhowac chcociaz resztki obiektywizu, to wypada jednak chyba wspomniec o tym, że miał najgorszą sytuację z całej czwórki poprzez wypadnięcie środka.
Oczywiście, że kontuzje Możdżonka i Lemańskiego zachwiały drużyną, ale o dziwo (!) drużyna się z tego otrząsnęła. Francuz i Dryja stanęli na wysokości zadania.
Mecze z Olsztynem położyły: brak atakującego i brak przyjęcia. Dodając do tego słabsze lewe skrzydło (Śliwka i Rossard mieli w sezonie o wiele lepsze okresy) to na prawdę nie było jak wygrać z BARDZO równo grającym Olsztynem. Jak Resovii coś zaczęło się zazębiać, to przejmowali inicjatywę. Ale zazębiało się rzadko, więc to solidność wzięła górę.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

pewniak pisze:Oczywiście, że kontuzje Możdżonka i Lemańskiego zachwiały drużyną, ale o dziwo (!) drużyna się z tego otrząsnęła. Francuz i Dryja stanęli na wysokości zadania.
Mecze z Olsztynem położyły: brak atakującego i brak przyjęcia. Dodając do tego słabsze lewe skrzydło (Śliwka i Rossard mieli w sezonie o wiele lepsze okresy) to na prawdę nie było jak wygrać z BARDZO równo grającym Olsztynem. Jak Resovii coś zaczęło się zazębiać, to przejmowali inicjatywę. Ale zazębiało się rzadko, więc to solidność wzięła górę.
Powtórzę - ja nie zamierzam Kowala zbytnio bronic. Sam wiele o jego wadach pisałem. Ale moim zdanie pisanie, ze Lemański i Możdzonek zostali w pełni zastapieni jest jednak nieporozumieniem. Resovia jest jaka jest, kazdy widzi, ale czasmi jeden atak, jeden blok w meczach tak wyrównanych moze decydowac o serii. Poza tym, pisanie o Dryji, który zrobił ratio 1 (słownie plus jeden), to jakies nieporozumienie. Franzuc w tym aspekcie tez nie zachwycił, delikatnie pisząc.

Kolejną sprawą jak mnie osobiscie smieszy, to ocena Śliwki. Z jednej strony jego transfer do Zaksy oceniany jest jako osłabienie altualnego Mistrza Polski, a z drugiej mamy wielkioe pretensje o brak awansu do strefy medalowej. Ja widze w tym rozdzwiek, a przynajmniej niekosekwencję. Sliwka zagrał proporcjonalnie do swoich mozliwosci. I tak zrobił spory postęp.



No i ostatni delikwent - Rossard. W obu meczach w Rzeszowie zdobył 6 (słownie sześ) punktów dla Reski więcej niż oddał przeciwnikowi ( w Olsztynie 11). To jest kompromitacja Francuza.

Reasumując - Resovia przegrała przez błedy, a nie przez brak przyjecia czy ataku. popatrzcie sobie na ratio. nawet Jarosz w ostatnim meczu zagrał na +11. Po prostu zbyt wielu zawodników nie udzwigneło cieżaru. A byc może, patrzac na wypowiedz Santilliego, zabrakó tego najwazniejszego elementu.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, o 08:43 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

Przez cześć sezonu narzekałem na Gardiniego, ale dobrze że nie mamy Kowala. Z nim ciężko byłoby o medal walczyć naszym składem
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

Chętnie zawsze czytam Twe analizy, ale jak się odnosisz do konkretnych wpisów, to ich nie przeinaczaj.
grzegorzg pisze:Powtórzę - ja nie zamierzam Kowala zbytnio bronic. Sam wiele o jego wadach pisałem. Ale moim zdanie pisanie, ze Lemański i Możdzonek zostali w pełni zastapieni jest jednak nieporozumieniem. (...)
pewniak pisze:Oczywiście, że kontuzje Możdżonka i Lemańskiego zachwiały drużyną, ale o dziwo (!) drużyna się z tego otrząsnęła. Francuz i Dryja stanęli na wysokości zadania.
W moim słowniku to nie oznacza to samo.
Podobnie jak...
grzegorzg pisze:Kolejną sprawą jak mnie osobiscie smieszy, to ocena Śliwki. Z jednej strony jego transfer do Zaksy oceniany jest jako osłabienie altualnego Mistrza Polski, a z drugiej mamy wielkioe pretensje o brak awansu do strefy medalowej. Ja widze w tym rozdzwiek, a przynajmniej niekosekwencję. Sliwka zagrał proporcjonalnie do swoich mozliwosci. I tak zrobił spory postęp.
pewniak pisze:Dodając do tego słabsze lewe skrzydło (Śliwka i Rossard mieli w sezonie o wiele lepsze okresy)...
Ty patrzysz na mecz przez pryzmat cyferek, ja przez pryzmat psychologii. Pisząc o braku atakującego, nie mam na myśli faktu, że on nie punktował. "Nie mamy atakującego" w moim słowniku oznacza braku zawodnika, który skończy TĄ ważną, wystawioną (a nie rozegraną) piłkę w secie, a nie tego który nabije punkcików na początku seta plasikami, farfoclami, czy innymi atakami, które są obowiązkiem do skończenia dla każdego pierwszoligowego atakującego.

Podobnie sytuacja ma się z drugim skrzydłem. Cyferki mówią, że Śliwka i Rossard wypadli słabo. Dla mnie powodem tego (przy takich a nie innych rozgrywających) było przyjęcie. Bo że Śliwka warunkami nie nadrobi, to chyba oczywista oczywistość.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”