Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

kanimo pisze:No przeciez to sie rozlozy na 2 rowne szostki. :D

Ktos juz to rozkminial. Trener zanotuje mozliwe zestawienia w zeszyciku. A jakby przytrafil sie jakis walkower za 4 cudzoziemcow to zawsze mozna na to zwalic ewentualne niepowodzenie.
Wystarczy znać regulamin, by wiedzieć, że to sędziowie pilnują limitów.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Jak Skra dostała karę to chyba też pilnowali, czy też system miał pilnować
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

A czy przypadkiem tamta sytuacja nie była przyczyną zmiany przepisów? Pytam, bo kojarzy mi się, że tak właśnie było.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: repres1 »

kanimo pisze:Trener zanotuje mozliwe zestawienia w zeszyciku. A jakby przytrafil sie jakis walkower za 4 cudzoziemcow to zawsze mozna na to zwalic ewentualne niepowodzenie.
Ciekawe na co będzie można zwalić ewentualne powodzenie? Pewnie na "wysoki budżet".
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Murilo0 »

Skoro stać Resovię na trójkę Mika, Buszek, Rossard to budżet nie jest niski. W Zaksie zmiennikiem będzie Szymura, Skra nie utrzymała rezerwowego Penczewa, bo był za drogi. Resovii za to kilka lat temu nie przeszkadzało mieć na kontrakcie jednocześnie Penczewa, Ivovicia, Buszka, Lotmana i Achrema na przyjęciu ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Oskar
Posty: 94
Rejestracja: 8 gru 2013, o 15:12
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Oskar »

kanimo pisze:valium czy jak tam nazwac ten okup dla FIVB
Wadium, valium to potrzebowali kibice Resovii w tym sezonie :D
Przemyslaw
Posty: 737
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Przemyslaw »

Karuzeli transferowej na serwisie nie będzie?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: leeon »

Murilo0 pisze:Skoro stać Resovię na trójkę Mika, Buszek, Rossard to budżet nie jest niski. W Zaksie zmiennikiem będzie Szymura, Skra nie utrzymała rezerwowego Penczewa, bo był za drogi. Resovii za to kilka lat temu nie przeszkadzało mieć na kontrakcie jednocześnie Penczewa, Ivovicia, Buszka, Lotmana i Achrema na przyjęciu ;)
Byłbym w stanie zrozumieć że Nico po prostu nie chce być rezerwowym
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mbor3k »

Przemyslaw pisze:Karuzeli transferowej na serwisie nie będzie?
Adblock wyłącz sobie
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

reeman pisze:Wystarczy znać regulamin, by wiedzieć, że to sędziowie pilnują limitów.
sędziowie pilnują, ale karze się kluby :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

niepoinformowany pisze:A czy przypadkiem tamta sytuacja nie była przyczyną zmiany przepisów? Pytam, bo kojarzy mi się, że tak właśnie było.
Dokładnie
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Przepisow, czy dodatkowych zabezpieczen w systemie?

Dzieki @Oskar :D
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

kanimo pisze:Przepisow, czy dodatkowych zabezpieczen w systemie?

Dzieki @Oskar :D
Przepisów w tym zakresie, raczej w tak poważnych sprawach wszystko ma być na papierze.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: estril1992 »

Fajnie , że Damian jest u nas.Cieszy podpisanie na 2 lata.Teraz tylko czekać , aż się potwierdzi Mateusz MIka i Rafał Buszek.
Co do innych transferów to mam nadzieje , że David Smith będzie udanym transferem.Ciekawe jaki będzie środek-Smith/Możdzonek , Możdzonek/Lemański.A jeszcze zostaje Dawid Dryja.Co do przyjęcia mam nadzieje , że Mika/Rossard to będzie przyjęcie bardzo pewne.Nie oglądałem za bardzo ligi włoskiej i nie wiem jak grał tam Shoji , więc dla mnie to będzie zagadka.Masłowski będzie wypożyczony , czy gra na dwóch libero ?
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Avenged_7x »

niepoinformowany pisze: Ktoś może powiedzieć, że to cyrk Asseco więc i ich małpy. Jest w tym racja, ale niech się nie dziwią, że coraz mniej kibiców jest tym zainteresowanych.
Kolega sięgnął sedna sprawy ;)
#kowalout
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Grembi »

estril1992 pisze:Masłowski będzie wypożyczony , czy gra na dwóch libero ?
Masłowski na pewno zostanie, na wypadek problemów z limitami konieczny jest polski libero.
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: NIEMAMLANCII »

estril1992 pisze:.Masłowski będzie wypożyczony , czy gra na dwóch libero ?
No nie, raczej kwadrat, Shoji na drugiego by nie przyszedł, ale jak to rozegrają trenerzy, żeby było OK limitowo, to może i beda na dwóch latać,
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: barti522 »

Ale E.Shoji to nie przyszedł :] Nie wiem dlaczego kolejny raz ktoś się myli :D tylko Perry.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Gerrard »

Może sama Reska też nie do końca wie którego z braci zatrudniła :] :] :]
Matakujce
Posty: 32
Rejestracja: 23 cze 2014, o 15:30
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Matakujce »

Nazwiska niby podobne więc o pomyłkę nietrundo. :]
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Jolly »

barti522 pisze:Ale E.Shoji to nie przyszedł :] Nie wiem dlaczego kolejny raz ktoś się myli :D tylko Perry.
Kolejny? A jaka jeszcze była pomyłka? Ja zaznaczyłam, że to jest Resovia i wszystko możliwe, nawet jeśli ktoś już dogadamy, nie mówiąc już o tych, którzy mieli kontrakty a w Resovii nigdy nie zagrali.

Ciekawa sytuacja z Achremem. Kibicom się nie dziwię, bo ich reakcja choć w pewnych momentach przesadzona, jest zrozumiała. Są dwie wersje wydarzeń. Oczywiście klub ma swoją a Achrem swoją. Prawda jak zwykle pewnie po środku.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: weary_skier »

Jakie to wersje?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Jolly »

weary_skier pisze:Jakie to wersje?
Achrem twierdzi, że trener nie przewidywał go w swojej koncepcji a głosy z klubu są takie, że chodziło o kwestie finansowe.
soviak95a
Posty: 8
Rejestracja: 24 maja 2018, o 14:34
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: soviak95a »

Wszędzie ,zawsze chodzi o pieniądze . Najprawdopodobniej Perłowski pójdzie na wypożyczenie . Kwestia jest tylko tego czy możdzonek będzie w stanie trenować od początku czy nie . Była opcja wypożyczenia do Lubina jednak kluby nie dogadały się finansowo . W gre ponoć wchodzi Zawiercie / Bydgoszcz / Będzin .
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ldz »

chcecie mi powiedzieć, że Zawiercie zaproponowało Achremowi większą kasę niż Resovia? Resovia swojemu wieloletniemu kapitanowi, ikonie klubu, ulubieńcowi kibiców? Ta Resovia, która wyraźnie mocniej się zbroi niż rok temu? No weźcie.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Jolly
Posty: 747
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 07:57

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Jolly »

ldz pisze:chcecie mi powiedzieć, że Zawiercie zaproponowało Achremowi większą kasę niż Resovia? Resovia swojemu wieloletniemu kapitanowi, ikonie klubu, ulubieńcowi kibiców? Ta Resovia, która wyraźnie mocniej się zbroi niż rok temu? No weźcie.
Nie sądzę.. Achrem nie zgodził się na warunki zaproponowane przez Resovie licząc zapewne na dalsze negocjacje. Resovia zbudowała skład bez niego dlatego poszedł do Zawiercia. Ale to tylko takie moje domysły...
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

Z innej beczki.

Ciekawa informacja na forum francuskim. Uzytkownik podajacy zwykle scisle i sprawdzajace sie informacje, napisal ze Szerszen wybral gre na polskiej licencji i sprawa jest przesadzona.
Co oznacza, ze warunek wstepny, czyli wola zawodnika jest spelniony. Mozliwe tez, ze zainicjowana jest procedura. Resovie stac by bylo na jej finansowe wsparcie.
Ciekawa i dobra informacja. Moze nie od razu, ale pomimo tylko 194 cm ten chlopak ma spory potencjal. Do kadry moze sie nie lapac, choc diabli wiedza, ale liczba niezlych polskich przyjmujacych i konkurencja wzrosnie.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

A mi ten skład się nie podoba, może i na papierze fajnie to wygląda, ale mam wrażenie że to nadal skład który z Andrzejem Kowalem zupełnie nie zadziała.
Nie wiem czy Andrzej Kowal ma jakieś traumatyczne przeżycia związane z silniejszymi takimi "liderskimi" czy ambitniejszymi charakterami(które jednak potwierdzają to liderowanie formą sportową lub osiągnięciami w drużynie), ale zazwyczaj je omija, a to one mam wrażenie przynoszą mu najwięcej pożytku.
I o ile sportowo ten skład się w jakiś sposób broni, o tyle dla mnie to taka mentalna marmolada...

Ostatni raz AK zdobywał złoto z Igłą w składzie.
Ostatni raz AK zdobywał srebro z Alkiem w składzie.
Kolejne 2 lata to już w 100% autorskie składy i zawodnicy wyselekcjonowani tylko przez trenera.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”