Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Awatar użytkownika
radosoviak
Posty: 731
Rejestracja: 31 paź 2011, o 20:08
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: radosoviak »

Ja jako wieloletni kibic odciąłem się całkowicie od tej korporacyjnej machiny zwanej Asseco Resovia czara goryczy przelała się w momencie zwolnienia Serniottiego. Ponowne zatrudnienie Kowala to była 'truskawka" na torcie działań tego klubu.
"Zagrywką meczu się nie wygrywa. " Ljubomir Travica
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Pele »

Noworoczny pisze:Nie ma znaczenia z jakiego miejsca na jakie, dopóki nie było pełnego kółka - czy władze Resovii serio używają takiej retoryki mając kibiców za idiotów? Przecież po serii słabych przeciwników GKS był wysoko, wcześniej Radom, jeszcze wcześniej bodaj Wawa?
TAk. Władzie (i to nie tylko Resovi) uważają większość kibiców za osobniki, takie jak ich nazwałeś
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

To przypadkiem nie rzecznik PZPS powiedzial kiedys publicznie, ze opinia kibicow jest nieistotna, bo kibice to ludzie, ktorzy pytaja sie dlaczego ten jeden facet na boisku ma inna koszulke?

Zreszta to nie dotyczy tylko PZPSu a raczej wiekszosci wszelkiej wladzy.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: tomikon »

Problem Resovii jest taki że drogi kibiców jak i zarządu się rozchodzą i to w dość sporym tempie.

Zarząd wraz z Kowalem uwielbiają brnąć i to często wbrew logice, niczym niektórzy politycy.

Zresztą każdy wie że Kowal spotykający się i oglądający mecze wraz zarządem i potem przejmujący drużynę to średnio etyczna wizja i myślę że w jakiś sposób takie postępowanie wkurza ludzi. Zupełnie inaczej by to wyglądało gdyby dyrektor sportowy zaproponował innego trenera...
Serniotti osiągający ze słabszą drużyną takie same rezultaty co Kowal z lepszą to ciężki orzech do zgryzienia, jak by go tu wy... stąd tłumaczenia Górskiego są mgliste (inna sprawa że 95% dziennikarzy chętniej zapyta o ulubiony kolor niż o coś co może ich gościa zdenerwować)
Tłumaczenie że dyrektor sportowy w te trzy/cztery miesiące wykonał tyle pracy(na dwa lata...) że już nie potrzeba dyrektora sportowego...
Jakieś dziwaczne tłumaczenia dotyczące Resovia TV (awaria sprzętu :D), czy nieaktualizowanej strony internetowej (można tam było przeczytać że Resovia to aktualny wicemistrz), czy nawet problem rejestracji rzecznika na forum.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Simao »

Jak uważacie, utrzymamy się w 6? Bynajmniej ja w to powątpiewam, jednak nie od dziś wiem że Kowal ma więcej szczęścia.... z całym szacunkiem. To jest moja subiektywna opinia. W najbliższych kolejkach czeka zarówno jego jak i drużynę weryfikacja. Po naszym ostatnim meczu, jak również meczu JW z Bielskiem, ten mecz wydający się najłatwiejszym w najbliższym czasie, może zupełnie taki nie być. Smutne co się dzieje w ostatnich sezonach z naszym klubem. Jest zauważalna tak degrengolada i snobizm, cynizm i kompletny brak szacunku do kibiców. Są osoby które mają bardzo wąski margines błędu i tacy o niewyobrażalnie dużym marginesie. Polegając na jakimś sentymencie stwierdzam, jednak nie żyje się przeszłością, tylko teraźniejszością i myśli o przyszłości. Ta nie zapowiada się raczej kolorowo, patrząc na to jakie są podejmowane, wręcz groteskowe decyzje. Tylko jako kibicowi, nie jest mi do śmiechu niestety. Chyba że jasno określimy i sprecyzujemy swoje cele, jako drużynę środka tabeli,która nie celuje w jakieś medale, to i wymagania będą całkiem inne. Jednak, jeśli się nie mylę, to założenia przedsezonowe były takie, aby włączyć się w walkę o medale i być przynajmniej w tej czołówce. Pomijam już fakt w lidze, która po za ZAKSA obniżyła swój poziom. Z tego faktu też jest bardziej wyrównana i większy tłok w tabeli. To w pewnym sensie też dodaje emocji. Rozmawiałem tez wspólnie ze znajomymi, kibicami , może u nas należało by przeprowadzić gruntowne zmiany w klubie. Może nawet jeszcze większe niż w Kędzierzynie. Mam tu na myśli zmianę całej koncepcji, zarządu, trenera, może nawet głównego sponsora. Przy tym ostatnim jednak pojawia się problem, ciężko będzie znaleźć równie silnego sponsora. Pomijam fakt, że Resovia jest już trochę zrośnięta z Asseco jak PZPS z Polsatem :) Chyba ciężko sobie wyobrazić innego sponsora. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrealizowania ;) Teraz nasz klub to ewidentnie przypomina taki prywatny folwark na szczęście nie za publiczne pieniądze jak w innym polskim klubie...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Mnie tam wynik sportowy ani grzeje, ani ziębi ;) Ciąg śmiesznych decyzji, od zatrudnienia Jakuba J., Elvisa K. i innych przeciętniaków, po zwolnienie Serniottiego i powrót maga w roli cudotwórcy i ratownika był ponad moje siły. Nawet się nie denerwuje po porażkach, taka obojętność. Wszystko mi jedno.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Robert77 »

Żal patrzeć jak klub potęga powoli systematycznie stacza się w dół. Uważam, że taka sytuacja to strata dla całej polskiej siatkówki i dla nas kibiców. Pomimo, że jestem sercem związany z Zaksą powiem szcerze, że kochałem te zacięte naszpikowane emocjami pojedynki z Resovią, z których niestety najczęściej wychodziliśmy ze zlanym tyłkiem. Nigdy mecze z jakąkolwiek inną drużyną nie budziły we mnie tyle emocji co z Resovią. Teraz jakieś serie, śrubowanie rekordów, powoli zaczyna trącać nudą.
Mam nadzieję, że może po małym wstrząsie Resovia wróci na włąściwe tory tak jak to się stało 3 lata temu w KK i znowu w lidze i na forum będzie się działo.
Resovio wróć! Trzymam kciuki.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: knightrider »

No z Jaroszem bez killerów na przyjęciu w PL nawet nic nie zwojują aż do końca jego kontraktu. Pytanko jak gra Kędzierski w tym sezonie, zrobił jakieś postępy żeby brać go na serio do repki PL ?
Ostatnio zmieniony 9 sty 2018, o 20:32 przez knightrider, łącznie zmieniany 1 raz.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

knightrider pisze:No z Jaroszem bez killerów na przyjęciu w PL nawet nic nie zwojują aż do końca jego kontraktu. Pytanko jak gra Kędzierski w tym sezonie, zrobił jakieś postępy bo mnie ciekawi to pod kątem repki ?
W chwili obecnej używanie nazwiska Kędzierski i reprezentacja w jednym zdaniu powinno być karane. Od 3 lat jak dla mnie bez postępu. To co widzieliśmy w Kielcach czy Radomi, widzimy obecnie: ze środkiem ok, do tyłu też ok, ale wolno, do lewego dramat.
Kłamca.
kanimo

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: kanimo »

I co dalej?
Droszynski do lewego strasznie niepewnie a teraz bedzie raczej gral mniej.
W GKSie ostatnio wyszli z Fijalkiem.
Bieda az piszczy.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

kanimo pisze:I co dalej?
Droszynski do lewego strasznie niepewnie a teraz bedzie raczej gral mniej.
W GKSie ostatnio wyszli z Fijalkiem.
Bieda az piszczy.
Najwięcej obiecywałem sobie po Kozubie i Komendzie. I tak jak ten drugi fajnie zaczął tak w tej serii porażek grał faktycznie słabo. Kozub jakoś specjalnie mnie nie porwał i trenera De Rocco też nie bo, teraz już to Seif jest podstawowym sypaczem drużyny z Zagłębia. Nie oznacza to, że należy w takim przypadku pchać Kędzierskiego do kadry bo szczerze to wolę już wspomnianego przez Ciebie Droszyńskiego, bo Kamil ma chwile gdzie faktycznie rozgrywa a nie wystawia.

W kontekście kadry to mamy Łomacza i pewnie znowu Drzyzgę bo nas najzwyczajniej nie stać na rezygnację z Fabiana mimo tułaczki po Grecji.
Kłamca.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Rozgrywający są jak wino. Łomacz + Kozłowski i gramy. Gdzie tam Dryzga... Widzieliście kilka wejść Kozłowskiego w Gdańsku w tym sezonie? Super gra, szybka i dokładna. Gdyby nie trener Włoch, to Polak grałby w szóstce, a nie gra, bo szóstka ustalona przed sezonem - klasyka tego gatunku. Kozłowski - mogą żałować, że go ponownie nie wzięli do Resovii, bo on zjada na śniadanie Kędzierskiego i Tichacka. Zawsze są rozwiązania i stać nas na nie, ale jeśli boimy się metryki... To weźmy "śliwkę" rozegrania, może do 2024 zdąży.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: ursula127 »

ciorny17 pisze:

W kontekście kadry to mamy Łomacza i pewnie znowu Drzyzgę bo nas najzwyczajniej nie stać na rezygnację z Fabiana mimo tułaczki po Grecji.
Musi nas być stać na rezygnację z każdego kto rozbija zespół ( patrz Antiga ,Kurek,mś2014)
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Avenged_7x
Posty: 93
Rejestracja: 22 paź 2016, o 01:04
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Avenged_7x »

Te dywagacje na temat rozgrywających w tym momencie nie mają znaczenia, aktualnie Resovia nawet z Bruno Rezende nic nie ugra.
#kowalout
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Resofan »

niepoinformowany pisze:Mnie tam wynik sportowy ani grzeje, ani ziębi ;) Ciąg śmiesznych decyzji, od zatrudnienia Jakuba J., Elvisa K. i innych przeciętniaków, po zwolnienie Serniottiego i powrót maga w roli cudotwórcy i ratownika był ponad moje siły. Nawet się nie denerwuje po porażkach, taka obojętność. Wszystko mi jedno.
Mam jota w jotę to samo. W sobotę nie chce mi się jechać na mecz. I pomyśleć, że w latach 2008-2016 na Podpromiu opuściłem 1 (słownie jeden).....
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: skrowiec »

Resofan pisze:
niepoinformowany pisze:Mnie tam wynik sportowy ani grzeje, ani ziębi ;) Ciąg śmiesznych decyzji, od zatrudnienia Jakuba J., Elvisa K. i innych przeciętniaków, po zwolnienie Serniottiego i powrót maga w roli cudotwórcy i ratownika był ponad moje siły. Nawet się nie denerwuje po porażkach, taka obojętność. Wszystko mi jedno.
Mam jota w jotę to samo. W sobotę nie chce mi się jechać na mecz. I pomyśleć, że w latach 2008-2016 na Podpromiu opuściłem 1 (słownie jeden).....
To ja ci powiem tak... Jeśli nazywasz się kibicem i fanem Resovii to guzik nie kibic z ciebie.
Tzw kibic chorągiewka jak wiatr zawieje... Są wyniki i sukcesy jesteś na hali pierwszy... Sukcesow nie ma a gra zespołu się posypała...kibic chorągiewka nie idzie na mecz wspierać swojej drużyny...

Sorry chłopaki... Wybaczcie ale dla takich kibiców mam mniejszy szacunek.

Pozdrowienia kibic Skry na dobre i złe.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: batmanowski »

Ale tu chyba nie chodzi o grę Resovii tylko kolesiostwo i o władzę klubu.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Rysio z Klanu »

skrowiec pisze:
To ja ci powiem tak... Jeśli nazywasz się kibicem i fanem Resovii to guzik nie kibic z ciebie.
Tzw kibic chorągiewka jak wiatr zawieje... Są wyniki i sukcesy jesteś na hali pierwszy... Sukcesow nie ma a gra zespołu się posypała...kibic chorągiewka nie idzie na mecz wspierać swojej drużyny...

Sorry chłopaki... Wybaczcie ale dla takich kibiców mam mniejszy szacunek.

Pozdrowienia kibic Skry na dobre i złe.
Krótka piłka: na jakim procencie meczów domowych Skry byłeś przez ostatnie 3 lata, że stawiasz się jako wzór świetnego kibica i od jak dawna tak wiernie kibicujesz?
Facet napisał, że widząc to co się dzieje (podejście, filozofię itd., beton), po prostu mu się nie chce i jedzie bardziej z obowiązku/przyzwyczajenia, a nie z pełną podjarą. Ja to świetnie rozumiem - miewam podobnie. Nazywanie go chorągiewką zakrawa na kpinę.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: mmb »

Resofan to kibic Resovii, nie drużyny Asseco ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: Simao »

Rozumiem ludzi wyżej, jak się obserwuje co się dzieje z klubem traci się cały zapał i entuzjazm. W dodatku kibiców traktuje się..... wedle uznania. Jednak nie ma się czym denerwować, na co nie ma się wpływu. Mnie tylko zastanawia podejście naszego filantropa, co nim kieruje, jego cierpliwość czy wyrozumiałość. Ciężko to określić. Jednak, nie mój cyrk, nie moje małpy, nie wnikam.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4616
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

I poucza w zakresie kibiców sukcesu kibic Skry, który zaczął kibicować od momentu hegemonii w lidze, zgadłem?

Tu nie chodzi o wyniki, ale koncepcję i pomysł na drużynę, fatalne decyzje zarządcze i kadrowe, styl gry, którego nie ma i przeciętność bijącą ze wszystkich stron.

Akurat zacząłem kibicować Resovii jak walczyła o dobicie się do "4". I oglądało się to znacznie lepiej, niż w tym sezonie.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: skrowiec »

Rysio z Klanu pisze:
skrowiec pisze:
To ja ci powiem tak... Jeśli nazywasz się kibicem i fanem Resovii to guzik nie kibic z ciebie.
Tzw kibic chorągiewka jak wiatr zawieje... Są wyniki i sukcesy jesteś na hali pierwszy... Sukcesow nie ma a gra zespołu się posypała...kibic chorągiewka nie idzie na mecz wspierać swojej drużyny...

Sorry chłopaki... Wybaczcie ale dla takich kibiców mam mniejszy szacunek.

Pozdrowienia kibic Skry na dobre i złe.
Krótka piłka: na jakim procencie meczów domowych Skry byłeś przez ostatnie 3 lata, że stawiasz się jako wzór świetnego kibica i od jak dawna tak wiernie kibicujesz?
Facet napisał, że widząc to co się dzieje (podejście, filozofię itd., beton), po prostu mu się nie chce i jedzie bardziej z obowiązku/przyzwyczajenia, a nie z pełną podjarą. Ja to świetnie rozumiem - miewam podobnie. Nazywanie go chorągiewką zakrawa na kpinę.
I tu się zdziwisz... Przez ostatnie 3 lata opuscilemn 4 mecze domowe
W tym sezonie 2... W poprzednim jeden i jeszcze wcześniej również jeden. Wszystko że względu na sprawy zawodowe. Żeby było śmiesznie to ci powiem ze jeżdżę przynajmniej na połowę meczy wyjazdowych... Z paczką "stasia".
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: skrowiec »

niepoinformowany pisze:I poucza w zakresie kibiców sukcesu kibic Skry, który zaczął kibicować od momentu hegemonii w lidze, zgadłem?

Tu nie chodzi o wyniki, ale koncepcję i pomysł na drużynę, fatalne decyzje zarządcze i kadrowe, styl gry, którego nie ma i przeciętność bijącą ze wszystkich stron.

Akurat zacząłem kibicować Resovii jak walczyła o dobicie się do "4". I oglądało się to znacznie lepiej, niż w tym sezonie.
Kierujesz się rejestracja na forum czy jak? Że wysuwasz aż tak pochopnie wnioski?

Czyli gdybyś był kibicem Kielc Bielska lub Bydgoszczy nie chodzi byś na mecz i to samo radził innym? Bo zespół gra tak a nie inaczej, bo zarząd z tyłka sobie pieniędzy nie wydrapie? I zawodnicy nie zasługują na doping?
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1036
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: hunter »

niepoinformowany pisze: Akurat zacząłem kibicować Resovii jak walczyła o dobicie się do "4". I oglądało się to znacznie lepiej, niż w tym sezonie.
Może dlatego, że tamtą ligę oglądało się zwyczajnie lepiej, bo był wyższy poziom?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

skrowiec pisze:To ja ci powiem tak... Jeśli nazywasz się kibicem i fanem Resovii to guzik nie kibic z ciebie.
Tzw kibic chorągiewka jak wiatr zawieje... Są wyniki i sukcesy jesteś na hali pierwszy... Sukcesow nie ma a gra zespołu się posypała...kibic chorągiewka nie idzie na mecz wspierać swojej drużyny...

Sorry chłopaki... Wybaczcie ale dla takich kibiców mam mniejszy szacunek.

Pozdrowienia kibic Skry na dobre i złe.
Czyli Ty jesteś kibicem "Nic się nie stało..."? Moim zdaniem Ci kibice zawiedzeni to Ci najwierniejsi. Oni narzekają bo im zależy.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pk+ »

Aż się zalogowałem po dłuższej przerwie na forum, by napisać sakramentalne:

Forma przyjdzie na najważniejszą część sezonu.

:)

A na serio czy jest jeszcze otwarte okienko transferowe żeby kogoś na przyjęcie poszukać?
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pewniak »

pk+ pisze:A na serio czy jest jeszcze otwarte okienko transferowe żeby kogoś na przyjęcie poszukać?
A propos...
Miesiąc temu Górski w Radio Centrum mówił (zapytany czy rozmawiano z Serniottim przed jego zwolnieniem o tym co się dzieje z drużyną), że pytał Roberto czy potrzebuje jakieś wzmocnienia (!!!), a Serniotti powiedział, że nie (!!!). WTF? Nie wiem co jest bardziej nieprawdopodobne: czy że Górski faktycznie proponował wzmocnienie, czy że Serniotti powiedział "nie".
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: reeman »

Trener zdał sobie sprawę, że musiałby wymienić wszystkich przyjmujących i atakujących, bo ci pierwsi nie potrafią przyjmować, a drudzy atakować
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: pk+ »

reeman pisze:Trener zdał sobie sprawę, że musiałby wymienić wszystkich przyjmujących i atakujących, bo ci pierwsi nie potrafią przyjmować, a drudzy atakować
Którzy potrafią przyjmować, bo nie pokrywają mi się z tymi co nie potrafią atakować ;)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Asseco Resovia Rzeszów 2017/2018

Post autor: drukjul »

pewniak pisze:
pk+ pisze:A na serio czy jest jeszcze otwarte okienko transferowe żeby kogoś na przyjęcie poszukać?
A propos...
Miesiąc temu Górski w Radio Centrum mówił (zapytany czy rozmawiano z Serniottim przed jego zwolnieniem o tym co się dzieje z drużyną), że pytał Roberto czy potrzebuje jakieś wzmocnienia (!!!), a Serniotti powiedział, że nie (!!!). WTF? Nie wiem co jest bardziej nieprawdopodobne: czy że Górski faktycznie proponował wzmocnienie, czy że Serniotti powiedział "nie".
Teraz już wreszcie wiemy jakie były przyczyny świąteczno-noworocznej głośnej frustracji Ngapetha - Earvin liczył najwyraźniej na transfer z Modeny do Resovii last minute, nie przewidział biedak tylko tego, że Serniotti się na niego tak bezceremonialnie wypnie. :]

A mówiąc serio to w październiku-listopadzie wygadanych, strzelających pomysłami i potrząsających kabzą menedżerów jak Górski ci u nas (i nie tylko u nas) dostatek, natomiast znacznie gorzej z wolnymi siatkarzami na rynku transferowym.

Wystarczy powiedzieć, że od tamtej pory trzy najbardziej znaczące transfery przyjmujących w światowej siatkówce to przejście doświadczonego Milosa Nikica po KMŚ z argentyńskiego Bolivaru do klubu Kurka i Konarskiego - Ziraatu Bankasi Ankara, utalentowanego 20-letniego leworęcznego Ukraińca Olega Płotnickiego z Lokomotiwu Charków do Monzy i Konstantina Cupkovica do Tours. Jest tylko taki szkopuł, że dziś z tej trójki poprawę przyjęcia Resovii mógłby zapewnić ewentualnie tylko Milos Nikić - za którego podebranie Argentyńczykom w połowie trwania sezonu klubowego nie liczący się specjalnie z pieniędzmi Turcy, którzy ściągnęli Serba na miejsce pauzującego ciągle Bartka Kurka musieli z całą pewnością słono zapłacić. Milos Nikic i tak nie byłby zresztą aż do zakończenia KMŚ w Polsce, czyli do końca grudnia wolny - a do tego czasu to Serniotti był już dawno zwolniony.

Odpowiedź na ostatnie pytanie - okno transferowe w Pluslidze zamknęło się tradycyjnie przed początkiem rundy rewanżowej - czyli 5 stycznia, więc dziś nawet z formalnego punktu widzenia normalnych możliwości wzmacniania składu już nie ma. Jedyną dostępną furtką-możliwością pozyskania zawodnika przez kluby pozostaje już tylko transfer medyczny w przypadku kontuzji wykluczającej udział do końca rozgrywek któregoś z siatkarzy podstawowego składu.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”