ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:Porównywanie do czołówki europejskiej też nie jest takie miarodajne. Taka np. Skra zdołała awansować do F4 dopiero po okresie swojej „dominacji”. Dwa medale zdobyły Resovia i JE. Potoki potrzebowały sporej dawki szczęścia. Najlepiej wyglądała Reska, ale też miała trochę szczęścia z regulaminem. No i pamietajmy, że niewylosowanie Zenitu to też tylko 2/3 szans.
Dla mnie miarodajne nie były i nie są zdobywane medale, tylko to jak się zespół prezentował w starciach z drużynami włoskimi czy rosyjskimi. Chociaż słowo "miarodajne" nie bardzo tu pasuje, bo mówię o subiektywnej ocenie uznaniowej :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: hardy »

We Francji i w Niemczech nigdy nie było mocnej ligi, a jednak udało się tamtejszym zespołom wygrać ligę mistrzów. Mieli odrobina szczęścia, dobą formę i poszło.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Chal »

Noworoczny pisze:Taka np. Skra zdołała awansować do F4 dopiero po okresie swojej „dominacji”.
Bo w okresie dominacji miała szansę tylko co drugi rok ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
stemar1972
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:03
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: stemar1972 »

a i tak częściej F4 załatwiała :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

W wątku Skry piszą, że Leon w Perugii a zatem „znamy” skład Zaxy na następny sezon: Tyciutki, Falaschi, Shulz, Jungiewicz, Rejno, Kochanowski, Bieniek, Deroo, Russell, Szymura, Semeniuk, Zatorski.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: kanimo »

Schulz czy Kaczamarek?
Kochanowski tu, czy Skra/Wlochy?
Semeniuk bez wypozyczenia? Rosnie zdolny wieczny lawkowy.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, o 14:19 przez kanimo, łącznie zmieniany 4 razy.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: lobmar »

Noworoczny pisze:W wątku Skry piszą, że Leon w Perugii a zatem „znamy” skład Zaxy na następny sezon: Tyciutki, Falaschi, Shulz, Jungiewicz, Rejno, Kochanowski, Bieniek, Deroo, Russell, Szymura, Semeniuk, Zatorski.
Skąd ta wiedza. :D :D :D
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Bartek O »

Noworoczny pisze:W wątku Skry piszą, że Leon w Perugii a zatem „znamy” skład Zaxy na następny sezon: Tyciutki, Falaschi, Shulz, Jungiewicz, Rejno, Kochanowski, Bieniek, Deroo, Russell, Szymura, Semeniuk, Zatorski.
Aaron Russell ? Jeśli sprawdzi się to, co napisałeś, to ZAKSA w sezonie 2018 - 19 będzie wyglądać naprawdę rewelacyjnie.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pawel9221 »

Bartek O pisze:
Noworoczny pisze:W wątku Skry piszą, że Leon w Perugii a zatem „znamy” skład Zaxy na następny sezon: Tyciutki, Falaschi, Shulz, Jungiewicz, Rejno, Kochanowski, Bieniek, Deroo, Russell, Szymura, Semeniuk, Zatorski.
Aaron Russell ? Jeśli sprawdzi się to, co napisałeś, to ZAKSA w sezonie 2018 - 19 będzie wyglądać naprawdę rewelacyjnie.
Byle tylko sie nie okazalo ze chodzi o tego co kiedys w Bedzinie łupał :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Aranger »

Żeby przyszedł Russell, to raczej kibice Zaksy musieliby zrobić zrzutkę na kilkaset tysięcy złotych.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Bartek O pisze: Aaron Russell ? Jeśli sprawdzi się to, co napisałeś, to ZAKSA w sezonie 2018 - 19 będzie wyglądać naprawdę rewelacyjnie.
Nie sprawdzi się, bo Russell ma ważny kontrakt w Perugii, więc nawet jak odejdzie, to poza bardzo wysokim kontraktem, trzeba będzie zapłacić za wykupienie jego kontraktu, a na to nie stać żadnego polskiego klubu.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Bartek O »

WysokiPortorykanczyk pisze:
Bartek O pisze: Aaron Russell ? Jeśli sprawdzi się to, co napisałeś, to ZAKSA w sezonie 2018 - 19 będzie wyglądać naprawdę rewelacyjnie.
Nie sprawdzi się, bo Russell ma ważny kontrakt w Perugii, więc nawet jak odejdzie, to poza bardzo wysokim kontraktem, trzeba będzie zapłacić za wykupienie jego kontraktu, a na to nie stać żadnego polskiego klubu.

Jeśli rzeczywiście do Perugi trafi Leon oraz zostanie Zaytsev, to Amerykanina nikt na siłę w zespole trzymać nie musi. Mimo waznego kontraktu. I nie jest oczywiście tak, że traktuje te plotki jako transfery już dokonane.

Czytając niektóre wpisy można też odnieść wrażenie, ze ZAKSY (a tym bardziej innych zespołów z zenujaco słabej zdaniem niektorych Plus Ligi) nie stać już na żadnego poważnego gracza. Nie stać jej na Russella? Ja tego nie wiem, ale to na kogo stać w takim razie Mistrza Polski? Nie Russell i nie Conte bo zbyt drodzy? To może Maciej Pawlinski zgodzi się zagrać za te marne grosze w ZAKSIE ?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7765
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Po pierwsze Zaytsev nie zostanie w Perugii na przyjęciu - jeżeli przyjdzie Leon i Atanasijevic odejdzie, to pewnie zostanie, ale na ataku. Po drugie dalej na 100 procent nie wiadomo czy przyjdzie Leon. Po trzecie Russell ma ważny kontrakt i jest ulubieńcem prezesa Sirciego więc nie wiadomo czy odejdzie w ogóle, nawet jeśli pomysł gry Leonem i Russellem na przyjęciu jest szalony. Po czwarte Russell zarabia więcej niż jakikolwiek obcokrajowiec w naszej lidze. Po piąte ma ważny kontrakt więc jak Perugia nie będzie chciała go oddać za darmo - a nie ma do tego powodów - to do kosztów transakcji trzeba doliczyć kolejne +- 400 tysięcy złotych. Po szóste Russell jest jednym z najlepszych przyjmujących Serie A więc nawet jak odejdzie to będzie mógł prawdopodobnie liczyć na oferty finansowo dużo lepsze niż z polskiej ligi.

Szanse na jego przyjście są tym samym iluzoryczne.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pawel909 »

Mam idealnego kandydata na przyjecie do KK

Kevin Tillie :D
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Chal »

Dobry bait.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Lucarelli »

Jeżeli mówimy o liście życzeń to na przyjęciu obok Sama widziałbym Conte albo Clevenota.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: ciorny17 »

Chal pisze:Dobry bait.
Mam lepszy: Lucas Loh. Chcecie defensywnego? Jest. Może być zagraniczny? No jest. Re prezentat swojego kraju? Jest.
Kłamca.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: jinx »

On był krytykowany za to jak przyjmował:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Można jeszcze wymienić Rogeiro Mineiro Guereiro .

Co do Aarona, oświadczam, że nie posiadam żadnej insajderskiej wiedzy ani nic, dlatego słowo "wiemy" wziąłem w cudzysłów. A jest to tylko rozumowanie na podstawie nadpływających plotek.

Jest oczywiste, że Zaxa szykuje pakę na LM. Stąd szybkie ogłoszenie Bena, żeby inni chcieli przyjść. Sam ma kontrakt. Wiśnia zmienia managera, więc opuszcza klub. Zostają pewnie Rejno i Bieniek. Kochanowski dokąd ma iść?

Za granicę? Tam zabiera limit a nie go oszczędza, więc tu dostanie więcej.

Do Skry z Piechockim i Wlazłym? No kiddin'.

Jastrzębie stać na trzech zawodników i nie są to środkowi.

Resovia z Jaroszem i Niemcem nie jest gwarantem gry w LM.

W Gdańsku musieliby z puszkami iść na miasto.

Itd.

Dalej Buszek - jak słusznie zauważa Grzegorzg tego typu gracz jest gwarantem dobrej gry pozostałych zawodników. Nie puściliby go gdyby nie mieli kogoś na jego miejsce. W Polsce nie ma takich graczy.

Skoro Busz odpada, to atakujący musi być Polakiem.

To już koniec rozumowania. Oczywiście może nic z tego nie wyjść (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: kanimo »

Ale jak Ci z tego wyszedl Russel?
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: jinx »

kanimo pisze:Ale jak Ci z tego wyszedl Russel?
W taki sam sposób mi wyszedł Clevenot....:D:D:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Re_soviaczka »

Tylko że w Perugii to raczej Podrascanin ma zwolnić limit, a nie Russell. Przynajmniej według plotek.

Sorry za offtopic. ;)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: drukjul »

Re_soviaczka pisze:Tylko że w Perugii to raczej Podrascanin ma zwolnić limit, a nie Russell. Przynajmniej według plotek.

Sorry za offtopic. ;)


A wspominają może te plotki transferowe, kto kogo ewentualnie będzie krył w przyjęciu przy parze lewoskrzydłowych Russell - Leon?

Wychodzi mi, że jednak raczej Wilfredo Aarona, bo jak na razie przy Zajcewie - znanym mistrzu przyjęcia, to Jankesowi w Perugii przy linii bocznej lewej zostawiają podobnie wąski korytarz jak Bartkowi Bednarzowi w Skrze. I trzeba dodać, że w meczach Perugii z przeciwnikami z naprawdę mocną, dobrze ukierunkowaną zagrywką do "5" - jak Lube, czy Modena nawet wyraźne i silne krycie Russella często się nie sprawdza.

Podrascanin przy takiej parze dwóch super-ofensywnych przyjmujących, z których każdy wymaga krycia, zbyt wielu okazji do atakowania z krótkiej zdecydowanie by i tak nie miał, więc w plotkach że Sirci mógłby go gdzieś oddać istnieje niewątpliwie nawet jakieś racjonalne jądro. ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pele »

ciorny17 pisze:
Chal pisze:Dobry bait.
Mam lepszy: Lucas Loh. Chcecie defensywnego? Jest. Może być zagraniczny? No jest. Re prezentat swojego kraju? Jest.
A może Elvi Contreras :]
Była prezeska a obecna prezydentka przecież obiecała, że będzie !!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kuchcik77
Posty: 2328
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: kuchcik77 »

Elvis wiecznie żywy? Elvis własnie wyszedł z budynku...
a Jutro? wiem, że pojedynek z Rzeszowem i bardzo możliwa pierwsza ligowa porażka sezonu nie sa tak ciekawe do dyskusji jak zatrudnienie niewiadomokogo;)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: aezakmi »

kuchcik77 pisze:Elvis wiecznie żywy? Elvis własnie wyszedł z budynku...
a Jutro? wiem, że pojedynek z Rzeszowem i bardzo możliwa pierwsza ligowa porażka sezonu nie sa tak ciekawe do dyskusji jak zatrudnienie niewiadomokogo;)
:] Jarosz odda Zaksie to, czego nie dał - grając w niej. 3:0
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Chal »

W Resovii prawie na pewno będzie roszada na ataku.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: bono »

Dla ciekawości ligi Zaksa mogłaby jutro "trochę" się podłożyć jak rok temu 1.04 dając nadzieje innym zespołom na pokonanie jej w walce o MP ;)
nie ma już nic... :<
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Lucarelli »

Chal pisze:W Resovii prawie na pewno będzie roszada na ataku.
Hadrava?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pele »

bono pisze:Dla ciekawości ligi Zaksa mogłaby jutro "trochę" się podłożyć jak rok temu 1.04 dając nadzieje innym zespołom na pokonanie jej w walce o MP ;)
Ale to był ostatni mecz rundy zasadniczej wówczas i ZAKSA miała zapewnione pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym. Byli wówczas w mikrocyklu przygotowawczym do finałów
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”