ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

kuchcik77
Posty: 2339
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: kuchcik77 »

Zbyszek.Kochanowski "prawdopodobnie"chce grac w Skrze zamiast Serba.
O tym kto gdzie zagra w najmniejszym stopniu decyduje zawodnik (choc i tak wplyw ma wiekszy niz,w kobiecej ludze...)
Skrowiec.kuedys wasz klub rzadzil w lidze i transferach.wczesniej robil to nasz klub...czasy sue zmienniaja...
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Skrzypek »

kuchcik77 pisze:Zbyszek.Kochanowski "prawdopodobnie"chce grac w Skrze zamiast Serba.
O tym kto gdzie zagra w najmniejszym stopniu decyduje zawodnik (choc i tak wplyw ma wiekszy niz,w kobiecej ludze...)
Skrowiec.kuedys wasz klub rzadzil w lidze i transferach.wczesniej robil to nasz klub...czasy sue zmienniaja...
Z chęcią usłyszę, kto decyduje, jeśli nie zawodnik. Czekam z niecierpliwością. ;)
zibibobi
Posty: 795
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: zibibobi »

skrowiec pisze:
zibibobi pisze:A skąd już takie jednoznaczne stwierdzenia, że Kochanowskiego w Zaksie nie będzie? A niby dlaczego miało by go nie być? Ja nie wiem czy będzie czy nie, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby był. Bieniek/Wiśnia/Kochanowski. Czy nie jest to ładna formacja. Grania pewnie będzie nie mniej niż w tym sezonie a jest większa możliwość rotowania składem. .......... Semeniuka wypożyczyć np. do Zawiercia, Katowic czy Częstochowy ( bo liczę , że AZS wróci do+ ligi).

A to Twój koncert życzeń czy jak?? Myślisz że w lidze liczy się tylko ZAKSA i to tam chcą wszyscy grać?
Nie jesteś świadomy tego że Lisinac po sezonie opuszcza polska lige i bądź co bądź w Skrze będzie czekać ciepła posadka podstawowego środkowego.
Nie jesteś świadomy tego że zawodnicy również mają swoje marzenia, a jeszcze inni są negatywnie nastawieni do pewnych zespołów? Hmmm nie wiem... np taki Wlazły na 1000% nigdy nie zagrałby w Resovii, takich porównań jest dużo, ja przytoczyłem pierwszy który miałem na myśli. Nie dopuszczasz myśli że taki Kochanowski może nie chcieć poprostu grać w ZAKSie? Może od zawsze chciał zagrać w Skrze czy np Resovii?

Czy powinien grać w ZAKSie bo to aktualny MP? Jest wiele aspektów które wpływają na decyzje zawodników o tym gdzie chcą/będą grać... klub, perspektywa, miasto, lokalizacja, aż wreszcie zawodnicy (często koledzy) sztab szkoleniowy.
Tak, to prawda. To jest mój koncert życzeń. Nie sugeruj mi czegoś czego nie powiedziałem/napisałem. Nie uważam, że wszyscy chcą grać w Zaksie, jak również nie uważam, że wszyscy chcą grać w jakimś innym klubie. Jestem świadomy, ze Lisiniac po sezonie opuszcza Skrę i to Skra przebiera nogami (może nie tylko), żeby Kochanowskiego mieć u siebie. Jestem takze świadomy tego, że zawodnicy maja swoje marzenia/uprzedzenia dot. jakiegoś klubu. Nie znam marzeń Kochanowskiego i dopuszczam każdą ewentualność, w odróżnieniu od Ciebie, wyboru nowego klubu. Nie znam przyczyny dlaczego np. nie miała by to być Zaksa, tak samo jak przywołane przez Ciebie Skra i Resovia, a być może np. Warszawa. Bo niby dlaczego nie?
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: skrowiec »

zibibobi pisze:
Tak, to prawda. To jest mój koncert życzeń. Nie sugeruj mi czegoś czego nie powiedziałem/napisałem. Nie uważam, że wszyscy chcą grać w Zaksie, jak również nie uważam, że wszyscy chcą grać w jakimś innym klubie. Jestem świadomy, ze Lisiniac po sezonie opuszcza Skrę i to Skra przebiera nogami (może nie tylko), żeby Kochanowskiego mieć u siebie. Jestem takze świadomy tego, że zawodnicy maja swoje marzenia/uprzedzenia dot. jakiegoś klubu. Nie znam marzeń Kochanowskiego i dopuszczam każdą ewentualność, w odróżnieniu od Ciebie, wyboru nowego klubu. Nie znam przyczyny dlaczego np. nie miała by to być Zaksa, tak samo jak przywołane przez Ciebie Skra i Resovia, a być może np. Warszawa. Bo niby dlaczego nie?
Ale po co zaklamujesz zeczywistosc? Przecież dobrze wiesz ze Wiśniewski przedłużył kontrakt, a do tego masz Bieńka.
Tym samym temat Kochanowskiego w zaksięgowaniu moim zdaniem jest zamknięty.

Dlatego może to być skra resovia lotos Warszawa czy jastrzebie.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Robert77 »

Skrowiec
Nawet jeśli Kochanowski w Skrze to mimo wszystko wg mojej opinii jednak osłabienie Waszego środka co by nie mówić, natomiast w Zaksie już na tą chwile wiadomo, że środek zostanie przynajmniej taki sam, więc słabiej nie będzie.
Kochanowski to fajny i zdolny chłopak, ale w klubie z topu przy zupełnie innych oczekiwaniach, może ciśnienia nie wytrzymać, a gdyby nawet to nie wiem czy kiedykolwiek osiągnie pułap Serba w tej chwili (czego oczywiście z całego serca mu życzę).
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: SevenUP »

W tej całej wyliczance ważne będzie co się stanie z Treflem i co wymyśli Jastrzębie i Onico. Schulz i Mika na pewno będą mieli pełno ofert. Jastrzębiu trochę sezon się wymknął, bo Tillie uciekł, a Muzaj z Olivą nie grają tego co rok temu- ale pewnie duże są szanse że zostaną. Tutaj też środek potrzebuje wzmocnień. To samo zresztą w Warszawie, plus poszukiwania atakującego...
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: skrowiec »

Robert77 pisze:Skrowiec
Nawet jeśli Kochanowski w Skrze to mimo wszystko wg mojej opinii jednak osłabienie Waszego środka co by nie mówić, natomiast w Zaksie już na tą chwile wiadomo, że środek zostanie przynajmniej taki sam, więc słabiej nie będzie.
Kochanowski to fajny i zdolny chłopak, ale w klubie z topu przy zupełnie innych oczekiwaniach, może ciśnienia nie wytrzymać, a gdyby nawet to nie wiem czy kiedykolwiek osiągnie pułap Serba w tej chwili (czego oczywiście z całego serca mu życzę).
Osłabienie czy nie. Moim zdaniem to młodsza wersja Srecko na którą ciut trzeba będzie poczekać i popracować, co nie zmienia faktu że zaksa też o niego walczyła, gdy wyścig przegrała to podpisała Wiśniewskiego. Na obecną chwilę nie ma u nas w kraju zespołu który by nie chciał Kochanowskiego.
Tak czy nie?
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: andrzej13 »

skrowiec pisze:
Robert77 pisze:Skrowiec
Nawet jeśli Kochanowski w Skrze to mimo wszystko wg mojej opinii jednak osłabienie Waszego środka co by nie mówić, natomiast w Zaksie już na tą chwile wiadomo, że środek zostanie przynajmniej taki sam, więc słabiej nie będzie.
Kochanowski to fajny i zdolny chłopak, ale w klubie z topu przy zupełnie innych oczekiwaniach, może ciśnienia nie wytrzymać, a gdyby nawet to nie wiem czy kiedykolwiek osiągnie pułap Serba w tej chwili (czego oczywiście z całego serca mu życzę).
Osłabienie czy nie. Moim zdaniem to młodsza wersja Srecko na którą ciut trzeba będzie poczekać i popracować, co nie zmienia faktu że zaksa też o niego walczyła, gdy wyścig przegrała to podpisała Wiśniewskiego. Na obecną chwilę nie ma u nas w kraju zespołu który by nie chciał Kochanowskiego.
Tak czy nie?
Zgadzam się - kazdy zespół chciałby mieć Kubę, ale Wiśnia pewien poziom trzyma i płakać za Kubą nie będę
zibibobi
Posty: 795
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: zibibobi »

Skrowiec, twoje jednoznaczne, ale nie sprawdzone informacje po prostu mnie śmieszą. Skąd ty np. wiesz, że Zaksa przegrała wyścig o Kochanowskiego? Może nic nie przegrała, bo może po prostu sama odpuściła. Jak sam piszesz "Na obecną chwilę nie ma u nas w kraju zespołu który by nie chciał Kochanowskiego", to skąd takie przekonanie, ze akurat wyląduje on w Skrze żeby zastapić Lisiniaca? Czy to nie jest czasami twoje pobożne życzenie? Nie mówię, że tak nie będzie, ale to akurat nie zależy od Ciebie. Na Kochanowskim świat się nie kończy. Zostaw emocje na boku. Poczekaj na oficjalne wieści.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 389
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: KentuckiFan »

Klub potencjalnie wybierze Kochanowskiemu pewno jakiś agent, który zgarnia prowizję, ot-co. Jeżeli ZAKSĘ stać na "kolekcjonowanie środkowych" to są dalej w grze i tutaj dlaczego by niby mieli nie mieć środka reprezentacyjnego. Bardziej interesujące jest dla mnie to co stanie się z Torresem i Buszkiem po sezonie.
Dyskutować zawsze warto.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: ursula127 »

a co za różnica co się stanie z Torresem?
Ważne kto będzie za niego
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Robert77 »

skrowiec pisze:
Osłabienie czy nie. Moim zdaniem to młodsza wersja Srecko na którą ciut trzeba będzie poczekać i popracować, co nie zmienia faktu że zaksa też o niego walczyła, gdy wyścig przegrała to podpisała Wiśniewskiego. Na obecną chwilę nie ma u nas w kraju zespołu który by nie chciał Kochanowskiego.
Tak czy nie?
Tego czy Zaksa walczyła nie wiemy napewno.
Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że człowiek, który gra w drużynie sześć sezonów i poniżej pewnego poziomu nie schodzi jest pewnym punktem, o który trzeba dbać. Głupotą byłoby wymienianie go na młodego, zdolnego, który tak naprawdę jest jedną wielką zagadką w nowym klubie, z zupełnie innymi aspiracjami.
Swój to zawsze swój, czlowiek, który utożsamia się z klubem jest o wiele cenniejszy niż młody najemnik pragnący się wybić i po sezonie poleci na większą kasę.
W tej chwili polityka prowadzona przez klub i prezesa bardzo mi się podoba. Zawsze podobała mi sie podobna polityka prowadzona w Skrze dzięki której Skra dominowała w lidze , ale w ostatnim czasie niestety trochę zeszlo to na niewłaściwe tory.
Świderski wg mojej opini ma bardzo fajny pomysł na klub i drużynę, i jeśli ktoś nie wloży mu kija w szprych Zaksa może być mocna przez kilka następnych lat.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Didek »

Ile pieniędzy ma ZAKSA, iż tak szaleje na rynku transferowym? Bo nie kupię bajki, iż obecnie Skra czy Resovia ma większy budżet. Patrząc na skład to ZAKSA jest dużo przed nimi.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: knightrider »

Didek pisze:Ile pieniędzy ma ZAKSA, iż tak szaleje na rynku transferowym? Bo nie kupię bajki, iż obecnie Skra czy Resovia ma większy budżet. Patrząc na skład to ZAKSA jest dużo przed nimi.
Tak spytam w czym Zaksa szaleje przedłużyła podstawowych graczy i nic po za tym w tej chwili ? Może nie wiemy o transferach pokroju Kubiaka, Miki, Sandera czy Konarskiego to wyjaśnisz na co ma iść nadwyżka ?
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: lobmar »

knightrider pisze:
Didek pisze:Ile pieniędzy ma ZAKSA, iż tak szaleje na rynku transferowym? Bo nie kupię bajki, iż obecnie Skra czy Resovia ma większy budżet. Patrząc na skład to ZAKSA jest dużo przed nimi.
Tak spytam w czym Zaksa szaleje przedłużyła podstawowych graczy i nic po za tym w tej chwili ? Może nie wiemy o transferach pokroju Kubiaka, Miki, Sandera czy Konarskiego to wyjaśnisz na co ma iść nadwyżka ?
Nigdy tak łatwo nie przedłużała.Zawsze były trudne negocjacje,czesto do samego końca.To swiadczy ,ze pieniądzę sa i jest perspektywa mocnej druzyny.Skra w swojej swietnosci tez szybko przedłużała umowy.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Skrzypek »

KentuckiFan pisze:Klub potencjalnie wybierze Kochanowskiemu pewno jakiś agent, który zgarnia prowizję, ot-co.
Ależ brednie. Agenci nie są personami, które posiadają akt ubezwłasnowolnienia zawodnika. Gracze wybierają sobie kuby. ;)
zibibobi
Posty: 795
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: zibibobi »

Skrzypek pisze:
KentuckiFan pisze:Klub potencjalnie wybierze Kochanowskiemu pewno jakiś agent, który zgarnia prowizję, ot-co.
Ależ brednie. Agenci nie są personami, które posiadają akt ubezwłasnowolnienia zawodnika. Gracze wybierają sobie kuby. ;)
Brednie czy nie, ale to agent przedstawia zawodnikowi oferty klubów i warunki jakie dany klub proponuje. A decyzja należy do zawodnika, który pewnie rozważa wszelkie kwestie w tym m.in. za jaka kasę, kto gra w klubie, kto trenuje, miasto, cele itp. Tak więc może i on wybiera, ale z tego co przedstawi jemu agent. Chyba,że on sam ma na to czas i ochotę. Z tego co się orientuję to zawodnicy klubów z niższych lig czy nawet co bardziej zdolni juniorzy mają już swoich agentów.
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: repres1 »

Nie wierzcie, że to agenci wybierają zawodnikowi klub. Agenci mogą przedstawiać warunki, mogą rekomendować, ale decyzja zawsze należy do zawodnika.
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 389
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: KentuckiFan »

repres1 pisze:Nie wierzcie, że to agenci wybierają zawodnikowi klub. Agenci mogą przedstawiać warunki, mogą rekomendować, ale decyzja zawsze należy do zawodnika.
Zawodnik wybiera wg. własnego uznania, czucia, naturalnie przyjeżdża wcześniej i robi study tour po knajpach, hotelach, SPA, patrzy czy są równe chodniki, dobre drogi, obwodnice, fajne dziewczyny i czy potencjalni sąsiedzi odpowiadają dzień dobry. itp, itd. fajnie, fajnie. Racja, agent tudzież menadżer nie sygnuje kontraktu tylko zawodnik i on ma ostatnie zdanie, ale cała ta przygotówka i sposób rekomendacji mają duży a może ostateczny wpływ na decyzję, szczególnie kiedy zawodnik jest brany "do wielkiego grania", tutaj sentymenty idą zapewne na bok i decyduje kasa, której musi być w tym pierwszym przeskoku po prostu dużo więcej. Jakoś nie chce mi się wierzyć w scenkę gdzie zawodnik ma oferty na stole, agent przebiera nóżkami w oczekiwaniu na podpis, w głowie liczy $$$, wybrał już wczasy na Kubie za prowizję i nagle rekomenduje zawodnikowi ofertę gorszą finansowo.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1063
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: mitam »

jakieś info co do urazu Sama ?
Garp
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Garp »

mitam pisze:jakieś info co do urazu Sama ?
"Na szczęście uraz nie wygląda dramatycznie. Sam ma opuchliznę, ale raczej niczego sobie nie zerwał. W niedzielę przeszedł badania w szpitalu i teraz czekamy na wyniki. Liczymy na szybki powrót Belga do treningów, ale jego wylot do Włoch jest mało prawdopodobny – mówi prezes mistrzów Polski Sebastian Świderski."

źródło: Przegląd Sportowy
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pawel909 »

Kaczmarek, Jungiewicz, Rejno, Wiśniewski, Bieniek, Deroo, Szymura, Zatorski, Toniutti

2018/19 :D
Odwlok Ilona
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2017, o 15:26
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Odwlok Ilona »

Pawel909 pisze:Kaczmarek, Jungiewicz, Rejno, Wiśniewski, Bieniek, Deroo, Szymura, Zatorski, Toniutti

2018/19 :D
Do pary z Deroo potrzebny jest jakiś klasowy przyjmujący z zagranicy. Mika też by pasował ale nie w takiej formie jak teraz. I on jest podatny na kontuzje. Szymura jako zmiennik jest bardzo dobry ale powinien więcej grać przy takiej ilości meczów.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: ursula127 »

Odwlok Ilona pisze:
Pawel909 pisze:Kaczmarek, Jungiewicz, Rejno, Wiśniewski, Bieniek, Deroo, Szymura, Zatorski, Toniutti

2018/19 :D
Do pary z Deroo potrzebny jest jakiś klasowy przyjmujący z zagranicy. Mika też by pasował ale nie w takiej formie jak teraz. I on jest podatny na kontuzje. Szymura jako zmiennik jest bardzo dobry ale powinien więcej grać przy takiej ilości meczów.
Szymura ma zadatki na jednego z najlepszych polskich przyjmujacych,sadzanie go na ławce może mu bardzo zaszkodzic
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Didek »

Lepszego na ławce nie posadzą. Niech wygra rywalizację. Kto mu broni, skoro taki talent.
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Irenka7 »

Chodzą plotki że do Zaksy ma przyjść Śliwka możliwe że za Buszka :o Myślicie że to są tylko plotki czy to może być prawda????? Ja chcem wierzyć w prezesa że do Sama przyjdzie klasowy przyjmujący z zagranicy. Przecież Śliwka nie ma dobrego przyjęcia. :(
Kielon Zdziczest
Posty: 4
Rejestracja: 2 lut 2017, o 14:25
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Kielon Zdziczest »

Irenka7 pisze:Chodzą plotki że do Zaksy ma przyjść Śliwka możliwe że za Buszka :o Myślicie że to są tylko plotki czy to może być prawda????? Ja chcem wierzyć w prezesa że do Sama przyjdzie klasowy przyjmujący z zagranicy. Przecież Śliwka nie ma dobrego przyjęcia. :(
Ja też "chcem" wierzyć. Wiara czyni cuda. Miejmy nadzieję, że z tą mirabelką to jakiś żart. :] Już wolę Szymurę. Ale żeby drużyna była kompletna musi być 2 klasowy przyjmujący do pary z Deroo.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1063
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: mitam »

Toniutti czasem powinien odpocząć albo czas na snickersa !!!Poprawna Warszawa zlała MP
bono
Posty: 3480
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: bono »

Śmiechy chichy na boisku,Zator jakby na grzybach - mało to profesjonalne.Warszawa przycinela zagrywka i był problem.Atakujacy Onico o 2 jak nie o 3 klasy lepszy od Torresa, ktory nawet na zagrywce wstrzymal reke i Macedonczyk zrobił różnicę.Ogolnie dzisiaj marnosc
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 531
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: pietrus72 »

no to mamy problem Houston panie trenerze....
to co dzisiaj pokazała Warszawa bez trzech podstawowych graczy a sam jeden Niko rozwala system taktyki trenera Zaksy to się pytam ..po co jest Jungiewicz w kwadracie,z Torresa już nic nie będzie w naszym zespole,tragicznie gra na ataku,natomiast przyjęcie i obrona wiele do życzenia,Szymura dziś słaby,Semen poprawnie ale nie ustrzegł błędów, bloki naliczyłem chyba kilkanaście na palcach ,Buszu opiernicz od Bieńka podczas jednej akcji mówi samo za siebie,,po prostu dalej jesteśmy w nicości.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”