ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Hirako »

Ogarnijcie trochę fazę, nie da się mieć bilansu 30-0...

Mnie tylko wkur... ten totalny brak rotacji u Gardiniego, nie wiem czy on zamierza dojechać do końca rundy Toniuttim i całkowicie wykończyć go w meczach tak naprawdę o nic, ale niech troszkę pomyśli. Jeśli nawet z taką Łuczniczką nie dostanie szansy Falaschi, Rejno czy Jungiewicz to nie wiem po co ten kwadrat.

Teraz przerzucić siły najważniejszych graczy na LM, bo w wypadku zajęcia 1 miejsca jest szansa powalczyć o jakiś fajny wynik.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Irenka7 »

Ten mecz pokazał dobitnie prezesie nie zgadzaj się na Śliwke zostaw Buszka młodego na wypożyczenie a do tego sprowadzmy kogoś z zagranicy. Prezesie działamy. Może niektorzy smieja sie z Buszka ale to jest naprawdę świetny zmiennik i doświadczony gracz na pewno nie straci glowy tak jak w dzisiejszym meczu zrobili to młodzi. Bo w głównej mierze przegraliśmy przez nich.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pawel9221 »

Hirako pisze:Ogarnijcie trochę fazę, nie da się mieć bilansu 30-0...

Mnie tylko wkur... ten totalny brak rotacji u Gardiniego, nie wiem czy on zamierza dojechać do końca rundy Toniuttim i całkowicie wykończyć go w meczach tak naprawdę o nic, ale niech troszkę pomyśli. Jeśli nawet z taką Łuczniczką nie dostanie szansy Falaschi, Rejno czy Jungiewicz to nie wiem po co ten kwadrat.

Teraz przerzucić siły najważniejszych graczy na LM, bo w wypadku zajęcia 1 miejsca jest szansa powalczyć o jakiś fajny wynik.
Spokojna glowa , gramy teraz z Kebabami , a oni nie maja juz szans na awans i raczej znowu odpuszcza , tak jak dali popis antysiatkowki w ostatnim meczu u siebie z Maaseik.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 526
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: pietrus72 »

jedyne plotki to KACZMAREK za tego wariata Torresa.
Sliwka to chyba wyssane z palca, rozbudzanie wyobrazni kogoś czyli kibica ,gdzie jego news poleciał w eter.
Torres od dawna nie jest lubiany przez kibiców bo jak wiadomo zauważyli od początku kibice nie gra swojej gry, ani nie ciągnie gry ,jedynie sporo błędów z jego strony,,dziwię się Toniuttiemu że podaje do niego kilka razy az w końcu będzie pkt..dziś wiele razy zablokowali aż czytelnie.
Trener ciągle waha się ale co w nim widzi tego nikt nie wie???
Młodzi dzisiaj o wiele nisko zagrali,Buszu to zmiennik ale nie szóstkowy,widać błędy w obronie wiele znaczy jego mentalności.
Bieniu dziś takiej zagrywki nie miał jak w Trento ale walczył.
Ogólnie dziś zespół bez ikry ,cięzko bylo oglądać przez dwa sety grę ZAksy ,,,,oj strasznie totalny piach jakby 1 liga grała z ONICO ,dobrze ze pozbierali się w kolejnej odsłonie ale tiebreak zmora z początku meczu ,nic nie grali a błędów co niemiara, ściągnięcie gracza w stylu Deroo żeby mieć naprawdę spokojne granie w obronie i przyjęcie daje efekt kombinacji gry i taktyki a tak mamy teraz taki balon że nie wiemy na co stać ekipę w play -off
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Szampon093 »

Przez 5 setow, Bieniek 1 blok, Wisniewski 0. - Srodkowi bloku.
Torres - 4 bloki.

Co do Kaczmarka jest klepniety w KK.
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Irenka7 »

Zespół grał 5 setów z Trento później grał ciężki mecz z Radomiem i pojechał do Warszawy. Ciagle byl w drodze nie wracał nawet do Kędzierzyna. Ja tam nie boję się o Zakse bo wiem że stać ich na wiele tylko niektórzy gracze potrzebują odpoczynku to nie są maszyny tylko ludzie. Mam nadzieję że że słabszymi zespołami trener da pograć zmiennikom.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: bono »

W zasadzie można już pogratulować Zaksie zajęcia I miejsca po fazie zasadniczej.
Zostało 8 meczy z czego najbliższych 6 oprócz Zawiercia z drużynami z ostatnich miejsc w tabeli.W przypadku wygranej Skry za 3 punkty Kędzierzyn będzie miał 9 punktów przewagi.Więc po drodze może jeszcze zgubić 2 punkty a z Lotosem i Skrą przegrać 2x po 3-0.
No to tyle emocji dla Zaksy do końca rundy zasadniczej.Kolejny ważny mecz w PLS to półfinał z 4 lub 5 dużyną na koniec tabeli.
Czas skupić się na LM!
nie ma już nic... :<
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Ejpok »

Witam,
bono pisze:W zasadzie można już pogratulować Zaksie zajęcia I miejsca po fazie zasadniczej.
Zostało 8 meczy z czego najbliższych 6 oprócz Zawiercia z drużynami z ostatnich miejsc w tabeli.W przypadku wygranej Skry za 3 punkty Kędzierzyn będzie miał 9 punktów przewagi.Więc po drodze może jeszcze zgubić 2 punkty a z Lotosem i Skrą przegrać 2x po 3-0.
No to tyle emocji dla Zaksy do końca rundy zasadniczej.Kolejny ważny mecz w PLS to półfinał z 4 lub 5 dużyną na koniec tabeli.
Czas skupić się na LM!
Mimo to, gramy z Bygdoszczą podstawowym składem :D:D
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Michal5 »

Ejpok pisze: Mimo to, gramy z Bygdoszczą podstawowym składem :D:D
I Zaksa przegrywa seta :D
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Lucarelli »

Gardini to jest dyzma trenerski, największa włoska konserwa jaka w życiu widziałem, orze pierwszą szóstką do absolutnego oporu, nie daje szansę rezerwowym nawet z Bydgoszczą u siebie to i są tego efekty.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Didek »

Lucarelli pisze:Gardini to jest dyzma trenerski, największa włoska konserwa jaka w życiu widziałem, orze pierwszą szóstką do absolutnego oporu, nie daje szansę rezerwowym nawet z Bydgoszczą u siebie to i są tego efekty.
Dla reszty ligi to super wiadomość. Na finały nie będzie komu grać, bo będą zajechani.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Didek »

Lucarelli pisze:Gardini to jest dyzma trenerski, największa włoska konserwa jaka w życiu widziałem, orze pierwszą szóstką do absolutnego oporu, nie daje szansę rezerwowym nawet z Bydgoszczą u siebie to i są tego efekty.
Dla reszty ligi to super wiadomość. Na finały nie będzie komu grać, bo będą zajechani.
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Robert77 »

Didek pisze:
Lucarelli pisze:Gardini to jest dyzma trenerski, największa włoska konserwa jaka w życiu widziałem, orze pierwszą szóstką do absolutnego oporu, nie daje szansę rezerwowym nawet z Bydgoszczą u siebie to i są tego efekty.
Dla reszty ligi to super wiadomość. Na finały nie będzie komu grać, bo będą zajechani.
NIestety, ale taki może być finał tego sezonu. Jak patrzę na dzisiejszą grę Zaksy to niestety widzę to w mocno ciemnych kolorach. I bardzo, bardzo chciałbym się mylić, ale obawiam się, że Zaksa z tym sezonie może niestety nic nie wygrać.
Przez dwa ostatnie sezony pod wodzą Fefe bywało różnie, ale nigdy nie widziałem tych ludzi w takim stanie- każdy z zawodników wg mojej oceny gra dużo poniżej poziomu:
-Toniutti przeciętny, niedokładny i nie zachwyca jak kiedyś,
-środkowi często mecze kończą z zerowym bilansem bloków,
-Zatorski od conajmniej 5-6 kolejek każdy mecz na prostych nogach- nie pamiętam kiedy widziałem w jego wykonaniu efektowną obronę (a pamięć mam niezłą).
Ogólnie na meczu można było dziś usnąć i wygląda to jak flaki z olejem. Nie odpuścilem przez ostatnie kilka lat żadnego meczu, ale dziś poprostu chwilami żałowałem straconego czasu- jakbym patrzył przez okno na 10-latków grających na trzepaku.
Irenka7
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2018, o 20:52
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Irenka7 »

Nie przesadzajmy z takimi opiniami. Do końca sezonu zostało jeszcze trochę czasu. A tydzień temu Zaksa wygrała przecież z Trentino i to bez Deroo. Kiedy wróci Sam gra Zaksy będzie wyglądać o wiele lepiej. A Ben i reszta to nie są maszyny tylko ludzie. Oni są po prostu zmęczeni. Kiedy Zaksa zapewni sobie 1 miejsce w Pluslidze to mam nadzieję że trener da pograć zmiennikom a reszta będzie odpoczywać.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: lobmar »

Irenka7 pisze:Nie przesadzajmy z takimi opiniami. Do końca sezonu zostało jeszcze trochę czasu. A tydzień temu Zaksa wygrała przecież z Trentino i to bez Deroo. Kiedy wróci Sam gra Zaksy będzie wyglądać o wiele lepiej. A Ben i reszta to nie są maszyny tylko ludzie. Oni są po prostu zmęczeni. Kiedy Zaksa zapewni sobie 1 miejsce w Pluslidze to mam nadzieję że trener da pograć zmiennikom a reszta będzie odpoczywać.
Nie przesadzajmy z tym zmęczeniem.Mecze w większości co tydzień.Pierwsze miejce po zasadniczej rundzie zapewnione,Mozna grac beztresowo i trenować schematy.Jak takie mecze mają wykanczac fizycznie to by swiadczyło o słabym przygotowaniu do sezonu.W większości te mecze można potraktować jako trening.Dopiero w decydujących meczach LM można dac odpocząć co niektórym zawodnikom,zwłaszcza Benowi i Zatorowi,Sam już odpoczął.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pele »

lobmar pisze:
Irenka7 pisze:Nie przesadzajmy z takimi opiniami. Do końca sezonu zostało jeszcze trochę czasu. A tydzień temu Zaksa wygrała przecież z Trentino i to bez Deroo. Kiedy wróci Sam gra Zaksy będzie wyglądać o wiele lepiej. A Ben i reszta to nie są maszyny tylko ludzie. Oni są po prostu zmęczeni. Kiedy Zaksa zapewni sobie 1 miejsce w Pluslidze to mam nadzieję że trener da pograć zmiennikom a reszta będzie odpoczywać.
Nie przesadzajmy z tym zmęczeniem.Mecze w większości co tydzień.Pierwsze miejce po zasadniczej rundzie zapewnione,Mozna grac beztresowo i trenować schematy.Jak takie mecze mają wykanczac fizycznie to by swiadczyło o słabym przygotowaniu do sezonu.W większości te mecze można potraktować jako trening.Dopiero w decydujących meczach LM można dac odpocząć co niektórym zawodnikom,zwłaszcza Benowi i Zatorowi,Sam już odpoczął.
Ale nie chodzi o zmęczenie meczami tylko podróżami. Miałem okazję podróżować z ZASKĄ przez cały sezon na wszystkie mecze wyjazdowe. Uwierz, że mecze są często mniejszym wysiłkiem jak trening. Ale podróż, to koszmar. Dwumetrowe chłopy nie są stworzone do podrózy samolotami bo maja kłopoty z siedzeniem. Poza tym oczekiwania na lotniskach też nie pomagają. Ja nie musiałem później grać a tylko robić relację do radia a i tak byłem padnięty. A co dopiero siatkarze, którzy muszą grać.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Tak patrzę na statystyki z ostatniego meczu, czytam ustyskiwania kibiców na trenera i chociaz nie mam powodów żeby bronic Gardiniego, z przyczyn zapewne znanych ;) , to jednak naprawdę nie popadajmy w krańcowości. Zawodnicy wykonali po kilkanascie ataków, to może więcej niż sam rozuch, ale na pewno duzo mniej niż porządny trening. Taki mecz bywa naprawdę odpoczynkiem. A jaki byłby sens wystawiania zmienników, kiedy Zaksa jeszcze nie postawiła kropki nad i ? Po to, żeby w razie zagrożenia wyniku wchodzili z kwadratu podstawowi, którzy już wystygli po rozgrzewce, pogłębiając ryzyko kontuzji?
A kiedy mają zamknąc temat, jak nie najmniejszym kosztem na słabszych? Dla zasady?
Dajcie im zrobic co maja do zrobienia, a potem zobaczymy, co wymysli Gardini.
Pele pisze:Ale nie chodzi o zmęczenie meczami tylko podróżami(...)
Ok, ale co z tego wynika?

PS I znowu nie popadajmy w krancowości - co w Rosji maja powiedziecc. Przecież u nas znakomita wiekszośc meczów jest w odlegości kilku godzin jazdy autokarem, czesto z noclegiem.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pele »

grzegorzg pisze:...
Pele pisze:Ale nie chodzi o zmęczenie meczami tylko podróżami(...)
Ok, ale co z tego wynika?

PS I znowu nie popadajmy w krancowości - co w Rosji maja powiedziecc. Przecież u nas znakomita wiekszośc meczów jest w odlegości kilku godzin jazdy autokarem, czesto z noclegiem.
Opisałem o co chodzi a w ciągu ostatnich kilku dni była podróż do Włoch a potem Radom i Warszawa. Już rozumiesz?
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Ale na mecze wyjazdowe podstawowi zawodnicy, gdyby nawet byli przewidziani na rezerwę, też przecież musieliby jeździć.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Marcy$ »

Noworoczny pisze:Ale na mecze wyjazdowe podstawowi zawodnicy, gdyby nawet byli przewidziani na rezerwę, też przecież musieliby jeździć.
Dokładnie. Bo znowu gdyby nie pojechali to by poszedł larum że lekceważą przeciwników...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: ursula127 »

wszyscy mają jakieś podróże i jakieś z tym problemy.Włosi też a nawet Rosjanie.To po prostu element sezonu
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Marcy$ pisze:
Noworoczny pisze:Ale na mecze wyjazdowe podstawowi zawodnicy, gdyby nawet byli przewidziani na rezerwę, też przecież musieliby jeździć.
Dokładnie. Bo znowu gdyby nie pojechali to by poszedł larum że lekceważą przeciwników...
To raz. A dwa - juniorów wysłac? A jak przegrają, a potem przytafią się - odpukac - kontuzje, to do kogo będą pretensje? A jak wtedy punkcika zabraknie? Przecież szkoda by było tego handicapu.
A tak i trzy punkty, i kości po podrózy miały trochę lepszy rozruch. ;)
Zrobia co muszą i wtedy zobaczymy.

A poza tym, to przeciez lepiej zamknac szybciej temat i zaplanowac konkretny cykl, niż bawic się w jakies szczatkowe wolne.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2018, o 13:56 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Jak ktoś im mówi, że wysyłając rezerwy lekceważą przeciwnika, to trzeba ich olać i wysłać te rezerwy, będą im mówić zazdrosne i zawistne sk**** jak prowadzić drużynę. De Giorgi fajnie rotował składem nie mając zapewnionego awansu do playoff. Stąd są pretensje do Gardiniego, bo obraz gry z ostatnich 2 lat tej drużyny tak łatwo wyrzucić do kosza się nie da, po prostu. Ja tam rozumiem kibiców Zaksy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

Sęk tylko w tym, że obecnie Zaksa jest słabsza choby o róznicę pomiedzy Konarskim A Torresem.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: lobmar »

[quote="grzegorzg"]Sęk tylko w tym, że obecnie Zaksa jest słabsza choby o róznicę pomiedzy Konarskim A Torres
Większosc zespołow z czołówki jest słabsza.Skra o roznicę Kurka,Asseco o brak polowy składu,Jastrzębie o nadwagę Oliwy,a Trefl o brak kasy. :D :D :D :D
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Marcy$ »

lobmar pisze:
grzegorzg pisze:Sęk tylko w tym, że obecnie Zaksa jest słabsza choby o róznicę pomiedzy Konarskim A Torres
Większosc zespołow z czołówki jest słabsza.Skra o roznicę Kurka,Asseco o brak polowy składu,Jastrzębie o nadwagę Oliwy,a Trefl o brak kasy. :D :D :D :D
Trefl jednak ma skład jaki miał póki co :)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: aezakmi »

grzegorzg pisze:Sęk tylko w tym, że obecnie Zaksa jest słabsza choby o róznicę pomiedzy Konarskim A Torresem.
Podstawa tak, ale rezerwy słabsze nie są. Witczak i Jungiewicz to podobna klasa, Falaschi nawet lepszy od Pająka, jest Rejno, są nieźli młodzi przyjmujący. Aż tak bać się nimi grać, bo na koniec rundy zasadniczej koniecznie trzeba mieć kilkanaście albo kilkadziesiąt punktów przewagi nad 3 miejscem? Poczekamy, zobaczymy, jak to wyjdzie na koniec sezonu granie pradawnym, zacietrzewionym systemem. Może się sprawdzi.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2018, o 14:13 przez aezakmi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: grzegorzg »

lobmar pisze:
grzegorzg pisze:Sęk tylko w tym, że obecnie Zaksa jest słabsza choby o róznicę pomiedzy Konarskim A Torresem
Większosc zespołow z czołówki jest słabsza.Skra o roznicę Kurka,Asseco o brak polowy składu,Jastrzębie o nadwagę Oliwy,a Trefl o brak kasy. :D :D :D :D
Ale przecież, my nie o tym, czy jest reszta słabsza, tylko ta uwaga dotyczyła obrazu gry Zaksy. ;)
Nie wyrywaj z kontekstu z korzeniami...
Konarski był niezmiernie waznym ogniwem tamtej Zaksy. Moim zdaniem, wazniejsze jest obecnie to pierwsze miejsce dla Zaksy, niż w ub sezonie, miedzy innymi z powodu Konarskiego. Dlatego ja rozumiem Gardiniego.
aezkami pisze:Aż tak bać się nimi grać, bo na koniec rundy zasadniczej koniecznie trzeba mieć kilkanaście albo kilkadziesiąt punktów przewagi nad 3 miejscem? Poczekamy, zobaczymy
Własnie mi o to chodzi, zeby zaczekac z tą oceną do momentu aż zapewnia sobie to pierwsze miejsce.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2018, o 14:15 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Hirako »

Jeśli taki Marco Falaschi nie dostaje nawet chwili gry z 14 drużyną w tabeli (a przecież to nie jest junior czy gracz na poziomie 2 ligi) przy ogromnej przewadze nad resztą stawki w tabeli, to o czym my mówimy? Toniutti, Torres i Deroo orają w tym sezonie bez żadnej przerwy (choć ten ostatni ze względu na uraz troche teraz odpoczął). Portorykańczyk to wręcz nie ma żadnego zmiennika, bądźmy szczerzy. Jungiewicz nawet jeśli byłby w stanie trochę pomóc, to Gardini praktycznie wcale z niego nie korzysta.

Krzysiek Rejno też powinien być (zwłaszcza teraz) więcej wykorzystywany, co wejdzie na boisko to albo ukąsi rywala bardzo trudną zagrywką albo dobrze popracuje na bloku.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: lobmar »

Mysle ze wczorajszy mecz był jakby treningiem przed ważnym meczem z Arkasem.Myslę,ze od przyszłego tygodnia więcej rezerwowych pogra,zwłaszcza Falaschi.Torresowi to raczej potrzeba jak najwięcej meczów,
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”