ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

kanimo

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: kanimo »

zibibobi pisze:
kanimo pisze:To OT ale odpowiem.
Sam jest zmeczony i juz tak nie blyszczy. Gra zbyt czesto i brak mu od jakiegos czasu rzetelnego partnera na przyjeciu.
Buszek jest sinusoidalny, malo konczy w ataku.
Atakujacy taki sobie, raczej tez ma problemy z gowa i stabilnoscia. Slabiej gra z silniejszymi przeciwnikami.
Bieniu niewiele poprawil sie w bloku, dalej nie jest to jego najmocniejszy element. Ogolnie wyglada tez srednio, rowniez fizycznie-zmeczenie?
Brak gry rezerwowych i gra reprezentacyjna latem jakby wydrenowala troche sily. Drugi sezon kiedy mecze sa co 3 dni i czesciej.
Rzeczywiście analiza bardzo merytoryczna, godna mistrza. Jeden zmęczony ledwo zipie, drugi "taki sobie" i ma problemy z głową, inny sinusolidalny, i takie tam dyrdymały to analiza zespołu, który z ogromna przewagą lideruje w naszej lidze. Gratuluję dobrego samopoczucia.

Warto patrzec jak sie zawodnicy ruszaja na boisku. Nie tylko na wyniki.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: bono »

Didek pisze:
bono pisze:W sobotę będzie wiadomo kto ma rację - czy w ZAKSIE zaczyna się kryzys,spadek formy i zmęczenie czy niedzielna przegrana to złe podejście mentalne i efekt przygotowań pod Puchar Polski.

Tak nawiasem mówiąc - ktoś kto trenował nieco więcej niż amatorsko siatkówkę wie iż cykl przygotowawczy pod dany cykl meczy (zakładamy w sobotę i w niedzielę + LM) zaczyna się wcześniej, najlepiej 2 tyg przed osiagnięciem najlepszej dyspozycji, bo w ostatnich kilku dniach jest lekkie obciązenie aby organizm był wypoczęty i nabrał szybkości i dynamiki.
:) coś w tym jest . Ciągle tylko te ciężkie treningi siłowe ....
Nie wiem czy ciągle - ale tak się je wykonuje.
Co do Zaksy czyli jednak ta pierwsza opcja :( - to co się udało Fefe - utrzymać poziom przez cały sezon nie udało się Gardiniemu + atakujący zrobił różnicę.O zajeżdżaniu pierwszej szóstki było wiadomo że tak będzie.
Moim zdaniem to przełomowy moment w sezonie i dość bolesna i spektakularna porażka która zostawi rysę w tym sezonie.
Już można powiedzieć że cel nie został osiągnięty i sezon nie będzie można udać za udany.
nie ma już nic... :<
kanimo

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: kanimo »

Moze byc ciekawie.

W PO. Zostalo udowodnione, ze Zaksa jest do ruszenia.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Didek »

kanimo pisze:Moze byc ciekawie.

W PO. Zostalo udowodnione, ze Zaksa jest do ruszenia.
Na to jeszcze za wcześnie. ZAKSA siłą rozpędu wygra ligę i na pewno będą w dwójce. To ciągle dobry zespół, ale nie monolit. Zimny prysznic przyda się zawodnikom i kibicom. Za wcześnie medale i trofea sobie przyznawali. To druga spektakularna klapa. Pierwszą były Klubowe Mistrzostwa Świata. Ostatnie co zawalą to będzie Liga Mistrzów. To nie jest zespół na Final Four ( chyba że unikną zespołów włoskich i rosyjskich w Play off, to wtedy i final w zasięgu).
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Kicu »

Didek pisze:Na to jeszcze za wcześnie. ZAKSA siłą rozpędu wygra ligę i na pewno będą w dwójce. To ciągle dobry zespół, ale nie monolit. Zimny prysznic przyda się zawodnikom i kibicom. Za wcześnie medale i trofea sobie przyznawali. To druga spektakularna klapa. Pierwszą były Klubowe Mistrzostwa Świata. Ostatnie co zawalą to będzie Liga Mistrzów. To nie jest zespół na Final Four ( chyba że unikną zespołów włoskich i rosyjskich w Play off, to wtedy i final w zasięgu).
Kibice sobie przyznawali już medale? No chyba nie całkiem. Wystarczy poczytać forum, żeby zauwazyć, że w większości to inni kibice już zdążyli powiesić złoto ZAKSIE na szyi.

A KMŚ klapą bym nie nazwał. Awansu nie było, ale ZAKSA pokazała się w nich z naprawdę dobrej strony.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pawel909 »

Pomijając fenomenalną serię zwycięstw w lidze, Zaksa przewaliła już 3 szansę na jakiś sukces w tym sezonie. Superpucharu nie ma, KMŚ super gra, ale nic to nie dało (choć tu żadnych pretensji), Pucharu Polski nie ma.

Torres to pistolet, absolutny pistolet. Albo wystrzeli i zabije przeciwnika, albo wypali swojej drużynie prosto w twarz. Deroo już ledwo zipie, Buszek gra jak zawsze czyli przeciętnie. Ma KK problem, ale czasu na jego rozwiązanie bardzo dużo bo następne mecze o stawkę zagrają bodajże za 2 miesiące w play-off Plusligi. Skoro kontrola nad tabelą duża to czas puścić do gry Szymurę i Falaschiego i dać odpoczynek Deroo i Toniuttiemu. Torresowi raczej nikt odpoczynku nie da, bo Zaksa ma jednego atakującego (Gardini po części się do tego przyczynił).
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: hardy »

A tak poza tym to Serafin w składzie Zaksy?
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1055
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: mitam »

hardy pisze:A tak poza tym to Serafin w składzie Zaksy?
a myślałem że mi się przewidziało ...
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: lobmar »

Dobrze,ze większość składu zaklepana.Teraz atmosfera zrobi się gęsta.Na LM nie ma się co spinac.Został jeden cel.Deroo i Toniutti muszą odpocząć.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pele »

mitam pisze:
hardy pisze:A tak poza tym to Serafin w składzie Zaksy?
a myślałem że mi się przewidziało ...
Oficjalnie podano, że jest na stażu
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: adamow »

Pawel909 pisze:Zaksa ma jednego atakującego
A co ze Sławkiem Jungiewiczem? Nie słyszałem aby coś mu dolegało.
lobmar pisze:Dobrze,ze większość składu zaklepana.Teraz atmosfera zrobi się gęsta.
Dobrze dla rywali ZAKSY. Jak chłopaki mają pewne kontrakty na kolejny sezon to mogą spokojnie zluzować w drugiej części sezonu aby zbudować formę na swoje reprezentacje. W końcu to rok MŚ i wiadomo jakie są priorytety ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pele »

Trefl z Pucharem Polski a w jego składzie Przemek Niemiec z Kędzierzyna-Koźla :]
Czyli cząstka pucharu jest nasza :] :D :]
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: panna-na-walizkach »

Pele pisze:Trefl z Pucharem Polski a w jego składzie Przemek Niemiec z Kędzierzyna-Koźla :]
Czyli cząstka pucharu jest nasza :] :D :]
Przemek? masz na myśli Patryka?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Pele »

panna-na-walizkach pisze:
Pele pisze:Trefl z Pucharem Polski a w jego składzie Przemek Niemiec z Kędzierzyna-Koźla :]
Czyli cząstka pucharu jest nasza :] :D :]
Przemek? masz na myśli Patryka?
Jasne, moja pomyłka :o
PRZEPRASZAM
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: aezakmi »

adamow pisze:
Pawel909 pisze:Zaksa ma jednego atakującego
A co ze Sławkiem Jungiewiczem? Nie słyszałem aby coś mu dolegało.
Dolega mu Gard(ł)o. Ale... Już nie muszą bić żadnych rekordów więc myślę, że szansę zagrania całego ligowego spotkania w końcu dostanie, razem z Falaschim.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Wspaniały mecz Gdańska. Świetny Mika.
Schulz przykładem, jak zwodnicze są statystyki. W decydujących momentach robił co trzeba. To inaczej niż niektórzy inni atakujący, którzy nabijają skuteczność do 20 punktu a potem nic.

Jak to ktoś napisał, młody ma kontrakt ze Skrą na czas nieokreślony i trzeba do tego przywyknąć, albo zmienić trenera. To nie będzie łatwe, bo jak gość potrafił wuefiście znaleźć zatrudnienie na państwowym na wszystkie lata po odejściu ze Skry, to plecy ma. Niesamowite jest, że nawet taki Szymura potrafi łapać kierunki a legendarny Mario nie. Prawdę mówiąc, nie jest łatwo to zrozumieć. No i skoka już nie ma, więc depcze linię coraz częściej.

Na koniec, tak sobie pomyślałem, że taki kibic jak ja ma lepiej. Jak przegrywa jedna ulubiona drużyna, to zawsze jest radość z przegranej drugiej ulubionej (-:

p.s. Ktoś wyżej pisał, że Janusz jest wyrobem rozgrywającopodobnym a tu wybrali go najlepszym rozgrywającym.

A może jest układ, że dwie nagrody muszą zawsze iść do przegranego? To wtedy faktycznie trudno by było drugą znaleźć. Pierwszą zresztą też, bo Pete był w turnieju lepszy od Sreczko. W kontexcie kadry to cieszy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Kamil92 »

@Noworoczny
A co Twój post ma wspólnego z tematem ZAKSY?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Noworoczny »

Sorry, miałem otwarte dwie karty i myślałem, że piszę w temacie Pucharu Polski.
Uprasza się Szanowną Moderację o przeniesienie tamtego i wykasowanie tego.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Oculus
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2018, o 12:37
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Oculus »

Raczej na majstra nie ma szans w tym roku. Oczywiście źle im nie życzę ale po prostu nie są za mocni.
Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: batmanowski »

Może to pierwsze skutki grania cały czas jedną szóstka i srubowania rekordów. Przede wszystkim Dero, na nim dużo opiera się gry. Nie można grać całego sezonu na tak wysokim poziomie jak do tej pory. Zobaczymy co będzie dalej. Ciekaw jestem czy to jest już ta zadyszka czy chwilowy kryzys. Porażka już jest to, że masz 1 miejsce w tabeli z bardzo dużą przewagą, rekordową serią, a Pucharu Polski brak.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 376
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: KentuckiFan »

Niestety mecz w Belgii jakkolwiek powinien być jednak wygrany, ale znowu nie jest i to już 3 potyczka pod rząd w plecy. Zawsze można napisać, że to dopiero pierwsza porażka w LM, haha. Betonowania składu ciąg dalszy i jakie to może mieć skutki było widać już od początku. Gdzieś w końcu 3 seta przyszła refleksja i słabego Buszka (36% w ataku 4/11), który na boisku ma pozę śpiocha zastąpił młody, energiczny i dynamiczny Szymura. Za chwilę zero blokowego Bienia zastąpił Rejno i zagrał naprawdę fajnie. Pewna zagrywka bez psucia, as serwisowy, blok i kończone ataki. Nawet pograł Jungiewicz, którego pierwszy raz widziałem na dystansie dłuższym jak epizod na podwyższenie bloku. Torres idzie w dół, atakujący z 10 punktami z Belgami (9/22 – 41%). Rezerwowi grają, mają dużo ambicji i trzeba z nich korzystać częściej, bo tylko wtedy rotacja składem jest najbardziej wartościowa. Ich ogrywanie, cenne doświadczenie meczowe + (wtedy) niepewność graczy pierwszej to chyba wszystko co daje im wszystkim najlepsze bodźce do pracy i świetnej gry.
Dyskutować zawsze warto.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Kicu »

http://zaksa.pl/lukasz-wisniewski-przed ... t-z-zaksa/

Czyli Kochanowski na pewno nie w ZAKS-ie.Trochę szkoda, choć Wiśnię uważam za świetnego środkowego. Tak czy siak ważniejsza będzie poprawa ataku i przyjęcia.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: hardy »

Jednak uważam to za dobrą informację. Wiśnia poniżej pewnego poziomu nie szkodzi, a doświadczenie nieraz jest ważniejsze niż "młody talent".
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: lobmar »

hardy pisze:Jednak uważam to za dobrą informację. Wiśnia poniżej pewnego poziomu nie szkodzi, a doświadczenie nieraz jest ważniejsze niż "młody talent".
Wczoraj przyćmił Kochanowskiego.
Awatar użytkownika
pietrus72
Posty: 533
Rejestracja: 28 cze 2013, o 19:14
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: pietrus72 »

dawno nie pisalem na forum hihih :D tylko czytanie nowych newsów :P
dzisiaj moje zaskoczenie ..Wiśnia w Zaksie ..no cóż myslalem ze będzie to Kochanowski,ale jak otrzymalem info od kolegi kilka dni temu /dobre info/ ze zawodnik jednak nie przyjdzie do nas ,to dla mnie bylo ciekawe,tym bardziej ze miesiąc temu było na rzeczy że będzie u nas,a jednak wybrał Bełchatów a Wisnia będąc w stajni Matisajevicia będzie rozważał opcję zagraniczną,to samo tyczy się Buszka.
Pozostaje tylko zmiana przyjmującego i atakującego bo z Torresem się pożegnają a caly trzon zostaje,tylko pytanie jedne po co ściągali Jungiewicza na 2 lata jak nic nie gra w tym sezonie oraz Falaschi ??? bezsens .
Choć wiadomo ze przy Tottim nie pogra ,tak jak grał Pająk przez dwa sezony.Logiczne że odszedł do Zawiercia bo chce grać.
Natomiast o grę to wczorajszy mecz -zasługa zatrzymania Hadravy i Belga,trener zna ich slabości i to wykorzystał. Mecz do jednej bramki ,jedynie że ma rozum ,w końcu wstawił Szymurę do szóstki ,zobaczymy co dalej jak będzie ze składem na każde spotkanie.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: aezakmi »

Kicu pisze:Czyli Kochanowski na pewno nie w ZAKS-ie.Trochę szkoda, choć Wiśnię uważam za świetnego środkowego. Tak czy siak ważniejsza będzie poprawa ataku i przyjęcia.
Ja uważam, że dobrze się stało. Mecz w Olsztynie, to była właśnie wisienka na torcie. :D Pokazali mu. Nawet Toniutti cieszył się w kierunku Kochanowskiego, po tych blokach.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: Kicu »

aezakmi pisze:
Kicu pisze:Czyli Kochanowski na pewno nie w ZAKS-ie.Trochę szkoda, choć Wiśnię uważam za świetnego środkowego. Tak czy siak ważniejsza będzie poprawa ataku i przyjęcia.
Ja uważam, że dobrze się stało. Mecz w Olsztynie, to była właśnie wisienka na torcie. :D Pokazali mu. Nawet Toniutti cieszył się w kierunku Kochanowskiego, po tych blokach.
Sam jestem ciekawy jak Kochanowski poradzi sobie w klubie z topu. Jakby nie patrzeć, Bieniek przed przyjściem do ZAKSY też błyszczał w Kielcach i zapowiadało się, że będzie świetnym środkowym. Po przyjściu do ZAKSY troszkę przygasł. Jest bardzo dobry, ale oczekiwania chyba były większe. Wszystko jednak jeszcze przed nim. Tak samo jak przed Kubą.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: aezakmi »

pietrus72 pisze:tylko pytanie jedne po co ściągali Jungiewicza na 2 lata jak nic nie gra w tym sezonie oraz Falaschi ??? bezsens .
Jungiewicz to fajny zmiennik, Falaschi również więc zabezpieczyli się z góry na 2 sezony. Ci dwaj panowie musieli wiedzieć, jaka czeka ich rola w zespole i na to się zgodzili. Sławomir mógł grać gdzieś w Kielcach lub Zakopanem - cały sezon, a w pełni świadomie przyszedł do Zaksy na zmiennika. :) A, że Gardini z nich nie korzysta, cóż - może jeszcze zacznie, bo rekordu bić już nie musi. Jak przyjdzie Kaczmarek, to jeszcze tylko 1 przyjmujący i voila - ekipa gotowa.
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: zibibobi »

A skąd już takie jednoznaczne stwierdzenia, że Kochanowskiego w Zaksie nie będzie? A niby dlaczego miało by go nie być? Ja nie wiem czy będzie czy nie, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby był. Bieniek/Wiśnia/Kochanowski. Czy nie jest to ładna formacja. Grania pewnie będzie nie mniej niż w tym sezonie a jest większa możliwość rotowania składem. W tym sezonie wrócił Rejno, co całkiem przyzwoitym sezonie w Będzinie. Ja widać Gardini na niego nie stawia i gra praktycznie dwójką środkowych. Nawet na podwyższenie bloku za Toniuttiego wchodzi Jungiewicz a nie Rejno. O ile na atak udało by się ściągnąć Kaczmarka to wtedy na przyjęcie jakiegoś porządnego grajka, Deroo ma ważny kontrakt, zostawić Buszka i Szymurę i ok. Semeniuka wypożyczyć np. do Zawiercia, Katowic czy Częstochowy ( bo liczę , że AZS wróci do+ ligi). Co do Jungiewicza. Z całym szacunkiem do tego zawodnika, ale mimo wszystko uważam, że Zaksa powinna mieć lepszego zmiennika dla podstawowego atakującego.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2017/2018

Post autor: skrowiec »

zibibobi pisze:A skąd już takie jednoznaczne stwierdzenia, że Kochanowskiego w Zaksie nie będzie? A niby dlaczego miało by go nie być? Ja nie wiem czy będzie czy nie, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby był. Bieniek/Wiśnia/Kochanowski. Czy nie jest to ładna formacja. Grania pewnie będzie nie mniej niż w tym sezonie a jest większa możliwość rotowania składem. .......... Semeniuka wypożyczyć np. do Zawiercia, Katowic czy Częstochowy ( bo liczę , że AZS wróci do+ ligi).

A to Twój koncert życzeń czy jak?? Myślisz że w lidze liczy się tylko ZAKSA i to tam chcą wszyscy grać?
Nie jesteś świadomy tego że Lisinac po sezonie opuszcza polska lige i bądź co bądź w Skrze będzie czekać ciepła posadka podstawowego środkowego.
Nie jesteś świadomy tego że zawodnicy również mają swoje marzenia, a jeszcze inni są negatywnie nastawieni do pewnych zespołów? Hmmm nie wiem... np taki Wlazły na 1000% nigdy nie zagrałby w Resovii, takich porównań jest dużo, ja przytoczyłem pierwszy który miałem na myśli. Nie dopuszczasz myśli że taki Kochanowski może nie chcieć poprostu grać w ZAKSie? Może od zawsze chciał zagrać w Skrze czy np Resovii?

Czy powinien grać w ZAKSie bo to aktualny MP? Jest wiele aspektów które wpływają na decyzje zawodników o tym gdzie chcą/będą grać... klub, perspektywa, miasto, lokalizacja, aż wreszcie zawodnicy (często koledzy) sztab szkoleniowy.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”