BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: mewa »

Link do poprzedniego wątku o klubie:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=3023

BBTS Bielsko-Biała w sezonie 2017/2018:
http://siatka.org/pokaz/bbts-bielsko-bi ... wy-sezonu/
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: Re_soviaczka »

Bielsko z nowym trenerem. Chudik zwolniony, a jego miejsce zajął dotychczasowy asystent, Paweł Gradowski.
https://www.bbtsbielsko.pl/aktualnosci/ ... zecin.html
"Zespół prowadzi Paweł Gradowski, który od poniedziałku objął funkcję pierwszego trenera BBTS."
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: NinaS »

Od poniedziałku nie było okazji poinformować. Oh, wait, to pewnie strategia komunikacji...
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: Re_soviaczka »

Bielsko napisało, że
"Z pewnych względów informacja mogła ukazać się dopiero dzisiaj."
Ciekawe z jakich... Ludzie wiedzieli od prawie tygodnia, a klub informuje pięć minut przed meczem...
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: NinaS »

Możliwe, że Chudik dopiero coś podpisał, więc mieli pewność, że to oficjalne. Przypuszczam jednak, że pewnie ktoś nie pomyślał, a komuś się nie chciało po prostu. Na Twitterze ukazało się godzinę temu, na stronie klubu jest zakamuflowane w informacji o meczu, a na Facebooku jako komunikatu do tej pory nic nie ma. Niech więc nie mówią, że cokolwiek planują, bo komunikacja leży.

Edit: wczoraj na Facebooku też wrzucili informację, że jest 2:2, dzisiaj wrzucili zdjęcia, ale post, że w ogóle wygrali zaginął w akcji. Pewnie długi był mecz, trzeba się było pospieszyć do domu i ktoś nie zdążył :D Taka to właśnie komunikacja.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: Kali BBTS »

NinaS pisze: Edit: wczoraj na Facebooku też wrzucili informację, że jest 2:2, dzisiaj wrzucili zdjęcia, ale post, że w ogóle wygrali zaginął w akcji. Pewnie długi był mecz, trzeba się było pospieszyć do domu i ktoś nie zdążył :D Taka to właśnie komunikacja.
Cóż za głęboka analiza. Szkoda tylko, że z kosmosu. Post z tego co widzę ma się całkiem dobrze.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: NinaS »

Kali BBTS pisze:
NinaS pisze:Cóż za głęboka analiza. Szkoda tylko, że z kosmosu. Post z tego co widzę ma się całkiem dobrze.
OK, zwracam honor. Na telefonie nie rozwijało mi wszystkich postów i widok był, jaki był. Na komputerze widze całość, której aplikacja nie daje. Przepraszam.

Nie obrażaj się, to są moje wrażenia. Ja się trochę komunikacją klubów sportowych zajmuję, od strony sponsora co prawda, ale jednak wiem, na co patrzę, kiedy zastanawiam się, czy warto brać pod uwagę dany podmiot. Inna sprawa, że na naszym terenie w ogóle nie ma takiego klubu siatkarskiego. Będzin to niespójny dramat, z kolei GKS na tym, że wszystkie kluby traktują aż tak bardzo razem! bardzo traci. I tak to się kula całkiem nie jak w Profesjonalnej Lidze.
majkel
Posty: 51
Rejestracja: 9 maja 2017, o 16:20
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: majkel »

sorry ale oprócz słusznych przeprosin nie rozumiem o co Ci chodzi.
NinaS
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 2017, o 14:40
Płeć: K

Re: BBTS Bielsko-Biała 2017/2018

Post autor: NinaS »

majkel pisze:sorry ale oprócz słusznych przeprosin nie rozumiem o co Ci chodzi.
Na szczęście nie musisz, bo nie z tobą rozmawiam.
Wyciągnęłam pochopne wnioski, mając w głowie ogólny obraz klubu i pewne "przedrozumienie".
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”