Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: weary_skier »

Chciałem jeszcze dodać, że taki Fromm, który ma posadzić na ławce Olivę i razem z JW bić się o medale prezentował się w zeszłym sezonie tylko nieznacznie lepiej od emeryta Akhrema. Mam świadomośc, że nie świadczy to o super dyspozycji Alka a raczej o przeciętnej dyspozycji obydwóch, apeluję tylko o rozwagę w ocenach.

Semeniuk jest pewniakiem do szóstki. Pozostała trójka chyba będzie rotować.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

weary_skier pisze: Semeniuk jest pewniakiem do szóstki. Pozostała trójka chyba będzie rotować.
Nie byłbym tego taki pewien, żeby nie powiedzieć, że zdecydowanie się nie zgadzam.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: weary_skier »

Ale z którym stwierdzeniem? O Semeniuku i pewniaku czy reszcie rotującej?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: mmb »

Szykuje się naprawdę super ekipa, sporo doświadczenia i solidości, trzymam kciuki :D
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: barti522 »

weary_skier pisze:Ale z którym stwierdzeniem? O Semeniuku i pewniaku czy reszcie rotującej?
Achrem - Waliński.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

weary_skier pisze:Ale z którym stwierdzeniem? O Semeniuku i pewniaku czy reszcie rotującej?
Z Semeniukiem jako pewniakiem, bo że rotacje będą to się zgadzam, to raczej pewne przy zbliżonym poziomie przyjmujących (dla mnie Semeniuk jakoś na razie się nie wybija na tle Achrema ani Walińskiego, żeby brać go za pewniaka).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: Aranger »

Co do tego porównania z Frommem, to ja uważam, że jeśli ktoś ma tam kogoś posadzić na ławkę w sportowej rywalizacji, to prędzej Oliva Fromma niż na odwrót.

Jakby tak Zaksa wypożyczyła utalentowanego przyjmującego, jakim niewątpliwie jest Semeniuk, ze swojego kwadratu do kwadratu Warty Zawiercie, to i klub, i zawodnik wyszliby na tym bardzo źle, więc sądzę, że jeśli nie było jakichś ustaleń kontraktowych, to przynajmniej Zaksa miała jakąś wiedzę na temat nazwisk, które mają się pojawić na przyjęciu obok Kamila i zamiarów Warty co do niego.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2018, o 09:35 przez Aranger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: niepoinformowany »

Raczej wątpię, że zawodowy klub coś komuś obiecuje. Pewnie zawodnik wiedział z kim mu przyjdzie rywalizować i ocenił (raczej słusznie), którą rywalizację prędzej wygra.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Silk
Posty: 45
Rejestracja: 19 cze 2011, o 02:09
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: Silk »

hehe jeśli tu piszą prawdę a twierdzą że już podpisał to problem Semeniuka w pierwszej 6 sam się rozwiązał :D http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... wazniejsze
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: mmb »

Przecież to tylko transfer medyczny na finały.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: pewniak »

Dzięki przyjściu Achrema wątek Aluronu przez pół dnia ma taki ruch, jak łącznie przez wcześniejsze 8 miesięcy :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: Pidgey »

pewniak pisze:Dzięki przyjściu Achrema wątek Aluronu przez pół dnia ma taki ruch, jak łącznie przez wcześniejsze 8 miesięcy :)
Jakby nie patrzeć Alek powiedział kiedyś, że nie zagra w żadnym innym polskim klubie. Jak widać nigdy nie mów nigdy :) Myślę, że z tego też powodu taki ruch w temacie Zawiercia.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: pewniak »

Pidgey pisze:
pewniak pisze:Dzięki przyjściu Achrema wątek Aluronu przez pół dnia ma taki ruch, jak łącznie przez wcześniejsze 8 miesięcy :)
Jakby nie patrzeć Alek powiedział kiedyś, że nie zagra w żadnym innym polskim klubie. Jak widać nigdy nie mów nigdy :) Myślę, że z tego też powodu taki ruch w temacie Zawiercia.
Tu nie chodzi o to, że gra w Zawierciu, tylko o to że NIE GRA w Rzeszowie. Powiedział. Byłem, słyszałem. I chciał grać w Rzeszowie, ale... Nie sądzę by w tych okolicznościach ktokolwiek z kibiców Resovii mu zarzucił niesłowność.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: liniaprosta »

pewniak pisze:
Pidgey pisze:
pewniak pisze:Dzięki przyjściu Achrema wątek Aluronu przez pół dnia ma taki ruch, jak łącznie przez wcześniejsze 8 miesięcy :)
Jakby nie patrzeć Alek powiedział kiedyś, że nie zagra w żadnym innym polskim klubie. Jak widać nigdy nie mów nigdy :) Myślę, że z tego też powodu taki ruch w temacie Zawiercia.
Tu nie chodzi o to, że gra w Zawierciu, tylko o to że NIE GRA w Rzeszowie. Powiedział. Byłem, słyszałem. I chciał grać w Rzeszowie, ale... Nie sądzę by w tych okolicznościach ktokolwiek z kibiców Resovii mu zarzucił niesłowność.
Niestety patrząc choćby na fanpage AV na fb nie wszyscy domyślają się o tym „ale”. ;)
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: lukecik »

A mnie się wydaje, że ci, którzy wytykają mu te słowa, nie do końca ogarniają tę kwestię. Przecież on wtedy obiecał, że nie odejdzie z Sovii do żadnego innego klubu w Polsce, tylko zostanie lub wyjedzie. Słowa dotrzymał, bo wyjechał. Chyba się nie zarzekał, że już nigdy nie zagra w innym polskim klubie.
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: Pidgey »

lukecik pisze:A mnie się wydaje, że ci, którzy wytykają mu te słowa, nie do końca ogarniają tę kwestię. Przecież on wtedy obiecał, że nie odejdzie z Sovii do żadnego innego klubu w Polsce, tylko zostanie lub wyjedzie. Słowa dotrzymał, bo wyjechał. Chyba się nie zarzekał, że już nigdy nie zagra w innym polskim klubie.
http://www.rzeszow.sport.pl/sport-rzesz ... t_moj.html

- Obiecuję kibicom, że nigdy nie zagram w żadnym innym polskim klubie! Tylko w Resovii albo wyjadę - mówi Olieg Achrem, kapitan Asseco Resovii.
Awatar użytkownika
Castard8
Posty: 781
Rejestracja: 9 mar 2015, o 08:41
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: Castard8 »

No...i wyjechał więc słowa dotrzymał :D Poza tym to było pewnie wypowiadane w czasie gdy między Resovią a Białorusinem były cudowne układy, a nie gdy się wzajemnie na siebie wypięli :]
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: Pidgey »

Jak dla mnie złamał obietnicę bo zagra w innym polskim klubie. Ale mnie to nie obchodzi bo nie jestem kibicem ani Resovii ani Zawiercia :]
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: liniaprosta »

Wszystkiego nie wiemy, możemy się jedynie domyślać kto na kogo wypiął. Z tego co wiadomo, Alek zgłosił chęć gry w Resovii w tym sezonie ale skład wybiera trener..
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: jarek8dywan »

No juz nie robcie z igly widly. Slowa Alka byly wypowiedziane zapewne w sporych emocjach zwiazanych z brakiem oferty ze strony Resovii, gdzie zakotwiczyl na stale. Moze mial w glowie mysl powrotu za rok i tlilo mu sie w glowie, ze po roku gry w Turcji dzialacze z Rzeszowa zreflektuja sie, ze warto by wrocil. Tak sie jednak nie stalo i trzeba isc dalej - skoro nie dostal propozycji z Rzeszowa, to musi grac gdzies indziej, najlepiej jak najblizej domu - zrozumiale. No chyba, ze wg. niektorych winien zakonczyc kariere by nie zostac przekletym na wieki...

PS: Kurek tez mowil, ze lepiej byc burakiem niz Resoviakiem, by pozniej zalozyc pasiak. Tak to jest, ze emocje to jedno, a praca i mozliwosci to drugie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: pewniak »

jarek8dywan pisze:No juz nie robcie z igly widly. Slowa Alka byly wypowiedziane zapewne w sporych emocjach zwiazanych z brakiem oferty ze strony Resovii, gdzie zakotwiczyl na stale.
Słowa były wypowiedziane na rzeszowskim Rynku, podczas fety z tytułu zdobycia drugiego z rzędu MP. Potem powtórzył to w wywiadzie.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: Pidgey »

Oczywiście, że życie pisze różne scenariusze. Niektórych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć. Dlatego nigdy nie mów nigdy. Swoją drogą wyobraźcie sobie, że Alek wraca do Resovii. Znaleźliby się się tacy co pytaliby: Po co ? W jakim celu ? Przecież to dziadek.. (jak na siatkarza oczywiście bo osoba mająca 35 lat stara nie jest ;)) Ale byłaby też druga grupa (myślę, że liczniejsza) która byłaby wręcz wzruszona i wszystkie najlepsze wspomnienia związane z klubowymi zwycięstwami wróciłyby. Przecież to był naprawdę fajny czas. Nie wiem może ja już jestem stary ale kurde.. Kiedyś ta plusliga była lepsza.. ciekawsza... czekało się na te niesamowite mecze, człowiek się cieszył jak dziecko. Zresztą uważam że te lata 2010-2014 były lepsze niż teraz i życiowo i sportowo.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2018, o 11:40 przez Pidgey, łącznie zmieniany 1 raz.
jarek8dywan
Posty: 591
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: jarek8dywan »

No i? Ma zakonczyc kariere bo Resovia sie go pozbyla? To nie on zrezygnowal z Rzeszowa, nawet jak mial wieksze finansowo oferty ze wschodu. Powiedzial tak bo myslal, ze wzorem Wlazlego bedzie ikona klubu, nawet gdy przyjdzie mu gorszy okres gry. Zarzad sie go pozbyl.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: Michal5 »

weary_skier pisze:Bardzo się cieszę, że znowu będzie można zobaczyć Alka na polskich parkietach. Ciężko mi powiedzieć w jakiej będzie dyspozycji i czy będzie stanowił o sile skrzydeł Zawiercia, ale już przez sam fakt jego obecności w tym klubie będę patrzył na mecze Zawiercia z dużym zainteresowaniem.
Zgadzam się w 100%. Co jak co, ale do Alka pretensji mieć nie można, za dużo zrobił dla Resovii przez te 7 lat. Cóż, po tym sezonie pasiak z numerem 7 miał trafić na swoje zasłużone miejsce na półce, ale widzę, że trzeba go będzie jeszcze wyciągnąć na te minimum dwa mecze ;)
Pidgey pisze:Oczywiście, że życie pisze różne scenariusze. Niektórych sytuacji nie jesteś w stanie przewidzieć. Dlatego nigdy nie mów nigdy. Swoją drogą wyobraźcie sobie, że Alek wraca do Resovii. Znaleźliby się się tacy co pytaliby: Po co ? W jakim celu ? Przecież to dziadek.. (jak na siatkarza oczywiście bo osoba mająca 35 lat stara nie jest ;)) Ale byłaby też druga grupa (myślę, że liczniejsza) która byłaby wręcz wzruszona i wszystkie najlepsze wspomnienia związane z klubowymi zwycięstwami wróciłyby. Przecież to był naprawdę fajny czas. Nie wiem może ja już jestem stary ale kurde.. Kiedyś ta plusliga była lepsza.. ciekawsza... czekało się na te niesamowite mecze, człowiek się cieszył jak dziecko. Zresztą uważam że te lata 2010-2014 były lepsze niż teraz i życiowo i sportowo.
Tutaj też się zgadzam, chętnie bym zobaczył Alka z powrotem w Rzeszowie. Choćby miał być nawet 5 przyjmującym.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: dyletant »

Co do tego porównania z Frommem, to ja uważam, że jeśli ktoś ma tam kogoś posadzić na ławkę w sportowej rywalizacji, to prędzej Oliva Fromma niż na odwrót.
Odważne stwierdzenie, mówimy o czołowym zawodniku brązowych medalistów MŚ i srebrnych ME.

Fajny skład w Zawierciu, może poza środkiem solidne wzmocnienia lub utrzymanie podobnego poziomu
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: drukjul »

dyletant pisze:
Co do tego porównania z Frommem, to ja uważam, że jeśli ktoś ma tam kogoś posadzić na ławkę w sportowej rywalizacji, to prędzej Oliva Fromma niż na odwrót.
Odważne stwierdzenie, mówimy o czołowym zawodniku brązowych medalistów MŚ i srebrnych ME.
W 2014 roku, kiedy Niemcy na MŚ sięgali po brąz Fromm nie był wcale czołową postacią drużyny Heynena. Pewne miejsce w "6" na przyjęciu miał zawsze Kaliberda, a Schwarz, Westphal i Fromm rywalizowali o to drugie miejsce w składzie na tej pozycji. Można nawet powiedzieć, że Fromm zwykle tę rywalizację ze starszymi (i przede wszystkim ze znacznie lepiej przyjmującymi niż on kolegami) przegrywał, bo na tym turnieju nie zawsze łapał się nawet do meczowej "12" Niemców. Choć my akurat możemy tego już tak dobrze nie pamiętać, bo Heynen w meczu półfinałowym z nami zaskoczył Antigę i nasz sztab wstawiając tylko ten jeden jedyny raz w II części turnieju Fromma do podstawowego składu. W meczu o brąz z Francuzami partnerem Kaliberdy na przyjęciu był już jednak od początku do końca meczu Schwarz.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: dyletant »

Tak, to był skrót myślowy I podrasowanie CV. Fromm zaczął pełnić wazniejszą rolę w reprze od turnieju kwalifikacyjnego do Rio, zresztą śmigał nam w meczu o awans niemal cały mecz na +50%, chociaż w najważniejszej piłce został zablokowany. Ale udziału w sukcesie Niemców poza Grozerem i Krickiem już mu raczej odmówić nie wolno, Kaliberda bardziej zawodził. Ale tak w ogóle nie chciałem rozwijać tego OT.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: liniaprosta »

http://aluronvirtu.pl/arash-dosanjh-roz ... h-rycerzy/

Całkiem wybuchowa mieszanka słowacko-australijska, starsze-młodsze pokolenie. Zobaczymy co z tego będzie. :)
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: dyletant »

O matulo, jak się wymawia te 3 spółgłoski na końcu? :D Bo walczę z tym, ale chyba polegnę jak z Cthulhu :(
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
liniaprosta
Posty: 120
Rejestracja: 10 maja 2018, o 18:12
Płeć: K

Re: Aluron Virtu Warta Zawiercie 2017/2018

Post autor: liniaprosta »

https://www.youtube.com/watch?v=Asz6X3P ... ture=share

Na końcu mówi swoje nazwisko. Jak dla mnie „-ncz”. Ale kwestia troszkę utrudniona, fakt. :D
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”