GKS Katowice 2017/2018

gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Dzięki za info o Buchowskim jednak MKS no tak pierwsza 6 mówił że priorytetem jest u niego w Olsztynie już Belga zmieniał tylko.
Depowski no 3 przyjmujący, Belg i Argentyńczyk nie do ruszenia ,
Po walce przegranej o Muzaja to fakt za bardzo nie będzie kogo : dla mnie nr 1 i jedyny wybór dobry Ziobrowski - MŚ z drużyny młody i ambitny.
Co prawda jest wspomniany Romac ale to jako drugi ,
Jest P. Strzeżek mi osobiście ciężko się odnieść?!
No i zostaje środek: mówiono że na rezerwę ja myślę że tutaj obok Sobala potrzeba drugi konkret : Kohut i Krulicki drugie skrzypce.
Tutaj myślę dwa nazwiska : mcdonnel z Trefla i Boruch z Jastrzębia
A jak wasze opinie wiadomości odczucia ?
Pozdrawiam.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: perykles »

gieksik89 pisze:Dzięki za info o Buchowskim jednak MKS no tak pierwsza 6 mówił że priorytetem jest u niego w Olsztynie już Belga zmieniał tylko.
Depowski no 3 przyjmujący, Belg i Argentyńczyk nie do ruszenia ,
Po walce przegranej o Muzaja to fakt za bardzo nie będzie kogo : dla mnie nr 1 i jedyny wybór dobry Ziobrowski - MŚ z drużyny młody i ambitny.
Co prawda jest wspomniany Romac ale to jako drugi ,
Jest P. Strzeżek mi osobiście ciężko się odnieść?!
No i zostaje środek: mówiono że na rezerwę ja myślę że tutaj obok Sobala potrzeba drugi konkret : Kohut i Krulicki drugie skrzypce.
Tutaj myślę dwa nazwiska : mcdonnel z Trefla i Boruch z Jastrzębia
A jak wasze opinie wiadomości odczucia ?
Pozdrawiam.
Fakt jeśli miałbym wybierać to najbardziej widziałbym w Gieksie Ziobrowskiego. Młody, perspektywiczny z Butrynem raczej przegrywa ale na pewno swoje by pograł. Romać i Strzeżek kompletnie mnie nie przekonują. Co do środka no to pewny do szóstki jest Kohut i Sobala wątpię żeby ściągnęli kogoś lepszego. O McDonellu można chyba pomarzyć ;) Z drugiej strony skoro Muzajowi zaproponowali lepszy kontrakt niż ten od Gdańska to jakieś fundusze są. Także pozostaje liczyć na miłe zaskoczenie.
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Szczerze myślę że z Trefla to stać ich na zawodnika typu Mcdonnel , Muzaja chcieli i też czytalem że finansowo miał lepsze warunki w Katowicach więc chyba bal się konkurencji że strony Butryna :).
Myślę że Grucha jednak nas zaskoczyć pozytywnie tak jak do tej pory.
Jedynie nie wiemy kto jest na Sordku i Ataku w kręgu zainteresowania teraz :)
Awatar użytkownika
Szampon
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Stolica

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Szampon »

gieksik89 pisze: Muzaja chcieli i też czytalem że finansowo miał lepsze warunki w Katowicach więc chyba bal się konkurencji że strony Butryna :)
Ty tak na poważnie, czy z lekką nutką ironii?
Według Andrzeja Grzyba, Muzaj miał trochę ofert na stole, w tym również te zagraniczne i nie należy tego rozpatrywać w kategoriach "przegranej walki" na argumenty finansowe. Muzaj zdecydował, że rok pracy u takiego szkoleniowca jak Andrea Anastasi będzie dla niego bezcenny, stąd wybrał mniej korzystną ofertę finansowo i będzie grał w Treflu.
W następnym sezonie zobaczymy jakie będą obopólne owoce tej współpracy...
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Uważam że dużo pracy jest nad Muzajem, mentalnie słabo wyglądal już parę razy w Jastrzębiu
Wystarcza 3,4 " czapy" i chłopa nie ma.
Brakuje mi u Niego takiej radości z gry , takiego polotu
Dlatego osobiście nie ubolewam że nie zasili składu Gieksy :)
Awatar użytkownika
Szampon
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Stolica

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Szampon »

Zgoda, ja też uważam, że mentalnie Muzaj ma tendencje do "gotowania się", tudzież "podpalania się".
Dobitnie pokazał to przede wszystkim poprzedni sezon reprezentacyjny, przed rozpoczęciem którego bardzo wiele osób (również z tego forum) wróżyło mu pierwszą 6 i rolę lidera w ataku.
Jak wyszło, chyba nie trzeba przypominać, że walkę o miejsce w kadrze na Mistrzostwa Europy Muzaj przegrał z Kaczmarkiem i Konarskim.
Niemniej liczby sezonu 2017/2018 Plus Ligi mówią nam coś takiego:
Ranking atakujących - 3 lokata i 437 pkt.
Ranking punktujących - 3 lokata i 509 pkt.
Jak na realia naszej PlusLigi jest to już jakaś określona jakość i wartość, która może gwarantować konkretny poziom sportowy w postaci zdobyczy punktowych.

Dla porównania przytaczany Karol Butryn:
Ranking atakujących - 12 lokata i 333 pkt.
Ranking punktujących - 15 lokata i 383 pkt.
Mimo mankamentów Muzaja, w kontekście Katowic nie deprecjonowałbym jego osoby.

Nie chcę nadużywać przy osobie Muzaja sformułowania młody, niemniej ma on jeszcze czas na to żeby przekuć swój potencjał fizyczny na rolę jednego z liderów ataku reprezentacji, czy silnego klubu z Serie A bądź Super Ligi.
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Zgadzam się statystyki miał dobre owszem 3 Atakujący:) w plus lidze to prawo aby mówić jest dobry , aczkolwiek chyba każdy jednak kibic pamięta go mentalnie podpalenie się:)
Tym chyba przegrał nr1 w Reprezentacji a co do Katowic fakt faktem byłby wzmocnieniem mimo wszystkiego.
Teraz liczę wciąż na Ziobrowskiego
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Aranger »

Początkowo przynajmniej wątpię żeby Ziobrowski mógłby być jakimkolwiek wzmocnieniem w stosunku do Butryna. Potencjał na bardzo dobrego ligowca z pewnością ma, ale on strasznie wyglądał na większości wejść w Radomiu w zeszłym sezonie.
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: perykles »

Aranger pisze:Początkowo przynajmniej wątpię żeby Ziobrowski mógłby być jakimkolwiek wzmocnieniem w stosunku do Butryna. Potencjał na bardzo dobrego ligowca z pewnością ma, ale on strasznie wyglądał na większości wejść w Radomiu w zeszłym sezonie.
Dla mnie mówiąc szczerze żaden z obecnie dostępnych na rynku polskich atakujących, nie byłby jakąś dużą konkurencją dla Butryna. Za Ziobrowskim przemawia fakt, że jest młody i na pewno mógłby się jeszcze rozwinąć mimo tego że z pewnością nie byłby pierwszą opcją
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

A co sądzicie o środkowych Katowic :
Sobala wiadomo będzie pierwsza 6
Kohut - troszkę starszy dla mnie dobry aczkolwiek nie ten idealny , Krulicki- na zmianę parę akcji owszem ale na pełny wymiar nie bardzo.
Wspominałem o Mcdonell z Trefla , Boruch z Jastrzębia
Jak sądzicie?
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: meduza123 »

gieksik89 pisze:A co sądzicie o środkowych Katowic :
Sobala wiadomo będzie pierwsza 6
Kohut - troszkę starszy dla mnie dobry aczkolwiek nie ten idealny , Krulicki- na zmianę parę akcji owszem ale na pełny wymiar nie bardzo.
Wspominałem o Mcdonell z Trefla , Boruch z Jastrzębia
Jak sądzicie?
Myślę, że można ściągnąć kogoś lepszego. Chyba, że jest pomysł na zagranicznego atakującego.

Komenda zostaje?
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: perykles »

meduza123 pisze:
gieksik89 pisze:A co sądzicie o środkowych Katowic :
Sobala wiadomo będzie pierwsza 6
Kohut - troszkę starszy dla mnie dobry aczkolwiek nie ten idealny , Krulicki- na zmianę parę akcji owszem ale na pełny wymiar nie bardzo.
Wspominałem o Mcdonell z Trefla , Boruch z Jastrzębia
Jak sądzicie?
Myślę, że można ściągnąć kogoś lepszego. Chyba, że jest pomysł na zagranicznego atakującego.

Komenda zostaje?
Jak dla mnie Kohut pewny do szóstki co zamyka temat z zagranicznym atakującym bo limt 3 obcokrajowcow wykorzystany. Jako drugi środkowy no to chyba Sobala bo wątpię żeby kogoś lepszego ściągnęli. No i temat rozgrywających chyba już też rozwiązany bo Komenda i Fijałek zostają
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Nowe wiadomości w sprawie środkowego w Gieksie zainteresowanie pojawiło się Dawidem Woch z Nice 21 latkiem , szczerze nie duzo o Nim wiem może ktoś coś?
Jeśli chodzi o atak zawsze może być Kohut zmieniony bądź na Krulickiego a atakujący zagraniczny,
Na naszym rynku już nie ma za bardzo kogo a napewno nie jako wzmocnienie Strzeżek czy Romac
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Ostatnio zastanawialiśmy sie kto do Gieksy na pozycji Atakujacego, dużo było o Muzaju, że nie może być zagraniczny zawodnik że względu na limity w Plus lidze
A ja mam idealnego kandydata tylko duży koszt dla Katowic: BARTOSZ KUREK
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: perykles »

gieksik89 pisze:Ostatnio zastanawialiśmy sie kto do Gieksy na pozycji Atakujacego, dużo było o Muzaju, że nie może być zagraniczny zawodnik że względu na limity w Plus lidze
A ja mam idealnego kandydata tylko duży koszt dla Katowic: BARTOSZ KUREK
Nie odlatujmy aż tak jak niektórzy w Szczecinie ;)
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Pidgey »

Skończy się na Strzeżku albo Romaciu ;)
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Nie zgadzam się z Romac i Strzeżek ponieważ Gieksa nie jest zainteresowana Nimi.
Nie ujmując oni Pana ale nie są zainteresowani w kręgu Katowic.
Idąc myślą jaka władza Gieksy pokazują to chcieli Muzaja więc konkretniej swego zawodnika na ataku i tak myślę szukają dalej , Karol jest dobry ale jak kiedyś tutaj ktoś podał statystyki to 12sty atakujacy plus ligi, więc napewno tutaj szukają nr 1 top nie alternatywe
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Pidgey »

A Kurek to niby ma być zainteresowany walką o 6-10 miejsce w Pluslidze?
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

A 6 miejsce w Turcji słabszej lidze od Plus ligi ?
Kto powiedział że z takim składem 10 ?
A może 6 ?
Tak jak np mówiono o Muzaju że były oferty zagraniczne a wybrał Trefl który rezygnuje z CEV :/
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Pidgey »

gieksik89 pisze:A 6 miejsce w Turcji słabszej lidze od Plus ligi ?
Kto powiedział że z takim składem 10 ?
A może 6 ?
Tak jak np mówiono o Muzaju że były oferty zagraniczne a wybrał Trefl który rezygnuje z CEV :/
Kolego Ziraat startował jako jeden z faworytów (jeśli nie główny) ligi Tureckiej, zespół z najwyższym budżetem. Wypadł Kurek, potem przyszedł Nikić i też wypadł ze składu, następnie ściągnęli Antonova. Ogólnie pech ich nie opuszczał. Zresztą Kurek poszedł tam za kasą. Nie chcę tu rzucać kwotami ale było to ponad 500 tys. ojro. W Polsce najlepsi zarabiają połowę tego. A Ty się łudzisz że Kurek przydzie grać do Katowic :] Cele nie te i kaska nie ta.
Co do osoby Muzaja to tu zaważyła osoba trenera Anastasiego dlatego odrzucił lepsze finansowo oferty z Włoch.
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Chyba kolega nie chce mi powiedzieć że trener Medei, Bernardi, Alekno, Velasco to słabsi trenerzy a skoro tak chwalicie że miał oferty zagranicy to rozumiem konkrety tak jak np Bednorz do Modeny czy Lisinac do Trentino,
A pewnie była to jakaś Tolouse, typu Ankara , czy Berlin.
Wystarczy wspomnieć że to plus liga jest 3 liga w Europie za Włochami i Rosja nie Turcja.
Podaj mi zespół w 12 ostatniej edycji ligi mistrzów z Turcji ? Echo ... z Polski : Jastrzębie, Zaksa, Skra z czego jeden w finale four.
Jeden z lepszych w Turcji ? 6 miejsce !
Może tak owszem gdzieś marzenie Kurek --->Gieksa
Ale nie opowiadaj że Turcja to fenomen siatkarski,
Bo Konarski uciekł z Ankary podobno za nie wypłacona cała kasę.
To co Jastrzębie takie bardzobacz bogate?!
Myślę że tez za 2.5 nie przyszedł
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Michal5 »

Muzaj poza ofertami z Europy miał konkretną finansowo ofertę z Azji. I tutaj właśnie stwierdził, że na to ma jeszcze czas i wolał pójść na rok do dobrego trenera w Polsce niż byle wyjechać poza granice kraju. Dla mnie decyzja dość zrozumiała, chociaż może lepiej byłoby wyjechać do średniaka ligi włoskiej(jeśli takie oferty mial). Inne kierunki raczej większego sensu nie mają w jego przypadku.
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Pidgey »

gieksik89 pisze:Chyba kolega nie chce mi powiedzieć że trener Medei, Bernardi, Alekno, Velasco to słabsi trenerzy a skoro tak chwalicie że miał oferty zagranicy to rozumiem konkrety tak jak np Bednorz do Modeny czy Lisinac do Trentino,
A pewnie była to jakaś Tolouse, typu Ankara , czy Berlin.
Wystarczy wspomnieć że to plus liga jest 3 liga w Europie za Włochami i Rosja nie Turcja.
Podaj mi zespół w 12 ostatniej edycji ligi mistrzów z Turcji ? Echo ... z Polski : Jastrzębie, Zaksa, Skra z czego jeden w finale four.
Jeden z lepszych w Turcji ? 6 miejsce !
Może tak owszem gdzieś marzenie Kurek --->Gieksa
Ale nie opowiadaj że Turcja to fenomen siatkarski,
Bo Konarski uciekł z Ankary podobno za nie wypłacona cała kasę.
To co Jastrzębie takie bardzobacz bogate?!
Myślę że tez za 2.5 nie przyszedł
A to Katowice nie grały przypadkiem w Final4 ? :] Ochłoń chłopie bo przytaczane przez Ciebie argumenty są kompletnie bez sensu. Gdzie niby napisałem, że Turcja to siatkarski fenomen ? Marzysz o Kurku a prawda jest taka, że musiałbyś pół Katowic sprzedać aby zakontraktować Kurka. Może sezonu nie miał najlepszego ale gość się ceni. Muzaj miał oferte z Katowic bo był wolnym zawodnikiem więc Gieksa oferty mogła sobie składać. Jak się skończyło wszyscy wiemy. Podsumowując... żadnego Kurka w Gieksie w najbliższym sezonie nie zobaczysz.
gieksik89
Posty: 63
Rejestracja: 17 maja 2018, o 18:32
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: gieksik89 »

Zgadzam się przedmówca Michal5 w 100 %
liga włoska i średniak i z niej mają lepsza jakość niż na naszym podwórku.
Co do Pidgey oj chłopie ile Ty musisz wiadomości ugruntowanac coś Ci dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele.
Mowiles sam ze to jeden z lepszych drużyn Turcji to dałem Ci porównanie tych lig i przykład Konarskiego który woli Jastrzębski niż Ankare. Co powiesz mi że sprzedali pół Jastrzębia haha.
Anastazji jest dobrym trenerem owszem ale nie mów że De Giorgi słabym?! Oj chłopie pomysł troszkę, owszem może porównując trenerów.
Tak samo jakby wybrał Włochy wielu świetny trenerów.
Finansowo powtórzę Ci chłopie i zapamiętaj że Rosyjska i Włoska liga to top i są najwyżej a później to właśnie polskie kluby. Ankara stoi dobrze finansowo, ale sportowo chyba nie lepiej niż zespoły plus ligi.
Poczytaj troszkę, pozdrawiam
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Pidgey »

gieksik89 pisze:Zgadzam się przedmówca Michal5 w 100 %
liga włoska i średniak i z niej mają lepsza jakość niż na naszym podwórku.
Co do Pidgey oj chłopie ile Ty musisz wiadomości ugruntowanac coś Ci dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele.
Mowiles sam ze to jeden z lepszych drużyn Turcji to dałem Ci porównanie tych lig i przykład Konarskiego który woli Jastrzębski niż Ankare. Co powiesz mi że sprzedali pół Jastrzębia haha.
Anastazji jest dobrym trenerem owszem ale nie mów że De Giorgi słabym?! Oj chłopie pomysł troszkę, owszem może porównując trenerów.
Tak samo jakby wybrał Włochy wielu świetny trenerów.
Finansowo powtórzę Ci chłopie i zapamiętaj że Rosyjska i Włoska liga to top i są najwyżej a później to właśnie polskie kluby. Ankara stoi dobrze finansowo, ale sportowo chyba nie lepiej niż zespoły plus ligi.
Poczytaj troszkę, pozdrawiam
Ale co Ty mi tu z Konarskim wyjeżdżasz skoro mowa o Kurku ? Nie masz kompletnie żadnych argumentów merytorycznych i używasz argumentów kompletnie nie na temat. Swego czasu (przed tym sezonem) była nawet tabelka najlepiej zarabiających siatkarzy ŚWIATA i Kurek był w czołówce. A to że Ty masz jakieś chore sny i marzysz o Kurku w biednych Katowicach (11 zespół PlusLigi !!!!!!!!!!) to polecam odwiedzić specjaliste. I weź mi tu człowieku nie wyjeżdżaj z tekstami typu "coś Ci dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele" bo wiedzą sportową to Cię zaginam. Ty nawet nie znasz Dawida Wocha, którym Katowice są zainteresowane.. no to o czym my mamy rozmawiać ? Dokształć się chłopcze...
perykles
Posty: 263
Rejestracja: 14 maja 2016, o 18:58
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: perykles »

Panowie spokojnie po co te irracjonalne kłótnie. Wiadomo, żadnego Kurka w Gieksie nie będzie nawet jeśli teraz przewidywany jest większy budżet. A co do Wocha to naprawdę bardzo chętnie widziałbym go w Katowicach. Może jednak jakiś ciekawy transfer jeszcze będzie skoro kopacze zrobili co do nich należało i nie awansowali (z czego się bardzo cieszę) to miasto sypnie większą kasą na hokej i siatke.
JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Pidgey pisze:
gieksik89 pisze:Zgadzam się przedmówca Michal5 w 100 %
liga włoska i średniak i z niej mają lepsza jakość niż na naszym podwórku.
Co do Pidgey oj chłopie ile Ty musisz wiadomości ugruntowanac coś Ci dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele.
Mowiles sam ze to jeden z lepszych drużyn Turcji to dałem Ci porównanie tych lig i przykład Konarskiego który woli Jastrzębski niż Ankare. Co powiesz mi że sprzedali pół Jastrzębia haha.
Anastazji jest dobrym trenerem owszem ale nie mów że De Giorgi słabym?! Oj chłopie pomysł troszkę, owszem może porównując trenerów.
Tak samo jakby wybrał Włochy wielu świetny trenerów.
Finansowo powtórzę Ci chłopie i zapamiętaj że Rosyjska i Włoska liga to top i są najwyżej a później to właśnie polskie kluby. Ankara stoi dobrze finansowo, ale sportowo chyba nie lepiej niż zespoły plus ligi.
Poczytaj troszkę, pozdrawiam
Ale co Ty mi tu z Konarskim wyjeżdżasz skoro mowa o Kurku ? Nie masz kompletnie żadnych argumentów merytorycznych i używasz argumentów kompletnie nie na temat. Swego czasu (przed tym sezonem) była nawet tabelka najlepiej zarabiających siatkarzy ŚWIATA i Kurek był w czołówce. A to że Ty masz jakieś chore sny i marzysz o Kurku w biednych Katowicach (11 zespół PlusLigi !!!!!!!!!!) to polecam odwiedzić specjaliste. I weź mi tu człowieku nie wyjeżdżaj z tekstami typu "coś Ci dzwoni ale nie wiesz w jakim kościele" bo wiedzą sportową to Cię zaginam. Ty nawet nie znasz Dawida Wocha, którym Katowice są zainteresowane.. no to o czym my mamy rozmawiać ? Dokształć się chłopcze...
XD Pięknie, argumenty ad personam, nie ma to jak szacunek dla dyskutanta.
Z tego co wiem cały spór jest bezprzedmiotowy, o nie pojawiły się nawet plotki o Bartku w Kato, po prostu ktoś rzucił jego nazwisko od tak. Zasadniczą kwestią jest to czy GKS chce nowego młotka, czy raczej stawiają konsekwentnie na Butryna.
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: Pidgey »

Podsumowując raz jeszcze: Tematu Kurka w Katowicach nie ma.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: ursula127 »

gieksik89 pisze: Anastazji jest dobrym trenerem owszem ale nie mów że De Giorgi słabym?! Oj chłopie pomysł troszkę, owszem może porównując trenerów.
sa trenerzy którzy potrafią budować drużyny,a są tacy którzy potrafią budować zawodników.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
dyletant
Posty: 5078
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: GKS Katowice 2017/2018

Post autor: dyletant »

Wystarczy wspomnieć że to plus liga jest 3 liga w Europie za Włochami i Rosja nie Turcja.
Podaj mi zespół w 12 ostatniej edycji ligi mistrzów z Turcji ? Echo ... z Polski : Jastrzębie, Zaksa, Skra z czego jeden w finale four.
Jeden z lepszych w Turcji ? 6 miejsce !
Fakt Turcy wypadli fatalnie w ostatniej edycji pucharowej (z wyjątkiem właśnie ekipy Kurka i Konarskiego, którzy doszli do finału CEV, a tam zgwałcił ich Biełgorod), ale na pewno nie jest to słabsza liga od naszej. Turcy sprowadzili i sprowadzają takie nazwiska o jakich nasza liga może jedynie pomarzyć, a zanim trafią do naszej ligi to najpierw idą grać do Turcji. Fromm jest tu idealnym przykładem.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”