Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: DeRosa »

Muzaj jaką czapeczkę zebrał :D
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: MrArtist »

Oliva linii 3 metra nie przekroczył ,ale Kampa to się zanurzył w siatce :D
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: iron »

Piłka do Kosoka to kolejny kryminał.
No sympathy for fools...
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: DeRosa »

Ale jajca
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: jaet »

Po raz pierwszy w tym sezonie siadłem spokojnie przed tv, a tu Jastrzębski do Kędzierzyna nie dojechał. Peszek :( .
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Aranger »

Muzaj w ataku nie potrafi kompletnie nic poza wyjściem w górę i uderzeniem przed siebie. Potencjał który ma dzięki wymarzonym warunkom fizycznym to jedyne na czym bazuje. Sezon jest długi, trenera ma świetnego, może coś poprawi, ale się nie zanosi.

Pan Sam Deroo jest debeściak i jego mafia też jest debeściak.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2017, o 21:08 przez Aranger, łącznie zmieniany 1 raz.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Elgarten »

Katastrofalna gra Kampy.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Noworoczny »

Rafał Bush asa tadarasa a The Rock widzi wszystko i po meczu.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Verdungo »

Nie wiem czemu dalej tak uparcie trzymają się tego, że Muzaj zbiega z lewego na prawe, zamiast zostać na lewym. W reprezentacji na LŚ i z lewego atakował.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: estril1992 »

Szkoda tego 3 seta....
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Noworoczny »

cwirek pisze:Nie no, przede wszystkim to Jastrzębski robi notoryczny błąd taktyczny serwując na Zatorskiego.
Ale też nie każdy serwis przyjęty przez libero to serwis na libero.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: DeRosa »

Tyś jest The Rock...- Opoka, i na tej Opoce zbuduję mą Zaxę
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Klugenhammer »

Buszek - najbardziej niedoceniany siatkarz ZAKSy. Bohater drugiego planu.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: ciacho23 »

Aranger pisze:Muzaj w ataku nie potrafi kompletnie nic poza wyjściem w górę i uderzeniem przed siebie. Potencjał który ma dzięki wymarzonym warunkom fizycznym to jedyne na czym bazuje. Sezon jest długi, trenera ma świetnego, może coś poprawi, ale się nie zanosi.

....
Co to za świetny trener, który zamiast ćwiczyć do porzygania atak Muzaja z lewego, każe mu robić te wygibasy z przebieganiem na prawe? To jest poważne? Jeśli z Muzaja ma coś być to powinien stać się pierwszą opcją w ataku żeby poczuł presję. Przy Oliwie to się nie stanie.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2017, o 21:18 przez ciacho23, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: drukjul »

Dla widowiska akurat dobrze się stało, że ZAKS-a pozwoliła sobie w końcówce III partii na chwilę dekoncentracji, bo w innym wypadku większość kibiców miałaby po tym meczu - zapowiadanym jednak jako tip-topowy mecz szczycie naszej ligi, poczucie że jest im łyso. :|
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: tedo »

OK ZAKSA wygrała w swojej twierdzy- HALI... przecież na tym to polega że tak mocne zespoły jak Skra, Resovia, Zaksa czy JW w swojej hali muszą wygrywać swoje mecze jedynie tylko styl w jakim przegrał JW mnie troszkę przeraża jako kibica JW bo wg mnie powinni iść do psychologa bo mają jakiś dziwny uraz, przyzwyczajenie że ZAKSA wygra po poprzednim sezonie
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: DeRosa »

drukjul pisze:Dla widowiska akurat dobrze się stało, że ZAKS-a pozwoliła sobie w końcówce III partii na chwilę dekoncentracji, bo w innym wypadku większość kibiców miałaby po tym meczu - zapowiadanym jednak jako tip-topowy mecz szczycie naszej ligi, poczucie że jest im łyso. :|

i tak jest... cały czas na przewagach miałem takie poczucie że Zaxa ma wszstko pod kontrolą i i tak wygra i tak, nawet jak JW miało przewage
DeRosa
Posty: 140
Rejestracja: 19 maja 2017, o 23:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: DeRosa »

Zresztą ta przewaga trwała jedną akcje wlasciwie
Matius

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Matius »

Słabe widowisko:

Muzaj - jeździec bez głowy.
Oliva - ewidentnie słabszy dzień.
Kampa - dramat na rozegraniu, w tamtym sezonie podziwialiśmy jego ekspresy do lewego skrzydła. Można by się spodziewać że nie zapomina się takiego zgrania.
Quiroga/Derocco - nie ma co strzępić języka.
Bieniek - kolejny pusty przelot, wyprzedził go trzy do jaja Toniutti.

Z dobrych stron: Deroo i Buszek.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: grzegorzg »

Klugenhammer pisze:Buszek - najbardziej niedoceniany siatkarz ZAKSy. Bohater drugiego planu.
Kiedyś o tym pisałem, ale powtórzę - w Polsce jest chyba w tej chwili 3 siatkarzy, którzy potrafia w meczu obronic piłke rzutem. Nie żadnym padem z podłozeniem ręki, tylko klasycznym, staromodnym rzutem - są to Wlazły, Buszek i Kubiak.

Gratulacje dla Zaksy. Przyznam, ze bardzo lubie oglądac ich mecze. Mam tylko nadzieję, ze w sezonie pogra więcej Semeniuk, to taki mój cichy faworyt...
tedo
Posty: 206
Rejestracja: 13 maja 2016, o 21:34
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: tedo »

Jako kibica JW zachowanie i wynik mnie smuci ale ok może zmusi ich do refleksji do nie popadania w huraoptymizm po meczu ze Skrą bo jak dla mnie zagrali w 1/3 z niedzieli z mecz ze Skra a wg mnie mnie z uprzedzeniem
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Szary Wilk »

Muzaj to zawsze jest jechany, tak jak Kurek. Może to sprawa, że nie nie wykorzytują 100 % swojego potencjału, choc Muzaj ma jeszcze czas. Ogólnie to Muzaj nic w zeszłym sezonie nie pokazał i to gość klasy Malinowskiego itd :] Jak co niektórzy o Boćka do kadry się niedawno upominali, to czego się spodziewać. Zdecydowanie na tym forum jeden z najmniej lubianych siatkarzy.

Druzyna przegrywa gładko 3-0, facet robi najwiecej punktow, choc tez nie gra dobrze, ale sprawa wyglada tak, ze cała druzyna miała słaby dzien, a Muzaj to leszcz. No, litosci. Gosc jest lepszy niz Kaczmarek (słabsza wersja Konarskiego na ten moment), tylko strasznie nierówny. Kaczmarek ma o tyle nad nim przewage, że jest stabilny, ale obaj są jeszcze młodzi, przecież. Chociaż ten rok będzie dla obu decydujących i na sentymenty miejsa nie będzie przy powołaniach.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Aranger »

grzegorzg pisze:Przyznam, ze bardzo lubie oglądac ich mecze. Mam tylko nadzieję, ze w sezonie pogra więcej Semeniuk, to taki mój cichy faworyt...
Nie liczyłbym na to, ewidentnie czwarty przyjmujący Zaksy. Nawet na klepanie ogórków wychodził będzie pewnie Szymura.
Muzaj to zawsze jest jechany, tak jak Kurek. Może to sprawa, że nie nie wykorzytują 100 % swojego potencjału, choc Muzaj ma jeszcze czas. Ogólnie to Muzaj nic w zeszłym sezonie nie pokazał i to gość klasy Malinowskiego itd :] Jak co niektórzy o Boćka do kadry się niedawno upominali, to czego się spodziewać. Zdecydowanie na tym forum jeden z najmniej lubianych siatkarzy.

Druzyna przegrywa gładko 3-0, facet robi najwiecej punktow, choc tez nie gra dobrze, ale sprawa wyglada tak, ze cała druzyna miała słaby dzien, a Muzaj to leszcz. No, litosci. Gosc jest lepszy niz Kaczmarek (słabsza wersja Konarskiego na ten moment), tylko strasznie nierówny. Kaczmarek ma o tyle nad nim przewage, że jest stabilny, ale obaj są jeszcze młodzi, przecież. Chociaż ten rok będzie dla obu decydujących i na sentymenty miejsa nie będzie przy powołaniach.
Ale Muzaj to jest całkiem dobry siatkarz, chyba każdy się zgodzi. Chodzi tu o rozdźwięk pomiędzy potencjałem a tym co prezentuje. A że potencjał ma zaiste gigantyczny...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: ursula127 »

Aranger pisze: Ale Muzaj to jest całkiem dobry siatkarz, chyba każdy się zgodzi. Chodzi tu o rozdźwięk pomiędzy potencjałem a tym co prezentuje. A że potencjał ma zaiste gigantyczny...
chodzi też o to ,że on już pokazywał dobrą grę , ale po kontuzji w polowie poprzedniego sezonu bardzo spuścił z tonu.A najgorsze ,że wygląda na to że to jest kwestia glowy.
Ale to dopiero pierwsze mecze sezonu,poczekajmy
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Robert77
Posty: 354
Rejestracja: 28 lut 2016, o 17:20

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: Robert77 »

Aranger pisze:
Pan Sam Deroo jest debeściak i jego mafia też jest debeściak.
:] Niezły tekst, podobuje mnie się :]
andrzej13
Posty: 178
Rejestracja: 21 maja 2015, o 16:24
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: andrzej13 »

Matius pisze:Słabe widowisko:

Muzaj - jeździec bez głowy.
Oliva - ewidentnie słabszy dzień.
Kampa - dramat na rozegraniu, w tamtym sezonie podziwialiśmy jego ekspresy do lewego skrzydła. Można by się spodziewać że nie zapomina się takiego zgrania.
Quiroga/Derocco - nie ma co strzępić języka.
Bieniek - kolejny pusty przelot, wyprzedził go trzy do jaja Toniutti.

Z dobrych stron: Deroo i Buszek.
Widać ze nie oglądałeś meczu z Zawierciem i Rzeszowem. Więc powiem tak- Bieniu w Zawierciu miał 2 bloki, a w Rzeszowie 3- z tego dwa pojedyncze więc należy powiedzieć ze w tym sezonie pierwszy pusty przebieg Bienka. Za to nadrobil w ataku bo zdobyl 9 pkt atakiem ( tyle co Buszek) i miał 1 asa. Nie żebym się czepiał ale chwalony przez Ciebie Buszek miał " aż" 20% dokładnego i 10% perfekcyjnego przyjęcia,w ataku nieźle- 50%
Zresztą zwycięzców się nie sądzi- BRAWO ZAKSA!!!!!
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: pewniak »

Parafrazując: "Jesteś tak dobry jak Twoja ostatnia akcja"... a ta w wykonaniu Buszka w meczu była pierwszorzędna :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
lady_TNT
Posty: 139
Rejestracja: 29 mar 2016, o 01:17
Płeć: K

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: lady_TNT »

...a nawet jego dwie ostatnie akcje :D
Brawo ZAKSA, Deroo kończy niesamowite pilki, trzeba przyznać, że mimo obciążenia ciągłym graniem przez ostatni czas Sam wygląda świetnie, no ale pytanie: jak długo? Przydałby mu się jakiś odpoczynek, Szymura mógłby dostać więcej szans, żeby go odciążyć. No i Torres. Przy tak grającym Belgu, musi być druga armata, na razie w kratkę, no ale na niego jeszcze raczej warto przymknąć oko, z czasem powinno być lepiej. Bardzo dobry mecz Zatora, no a 3 bloki Bena miód :D
Jastrzębie przyjechało dopiero na końcówkę 3 seta, liczyłam na mecz podobny do tego rok temu w Kędzierzynie (22:20 w V secie), no ale jak było, to wszyscy widzieli.

Trochę offtop: ma ktoś zdjęcie jak wygląda z bliska tegoroczna statuetka MVP?
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: cwirek »

Noworoczny pisze:
cwirek pisze:Nie no, przede wszystkim to Jastrzębski robi notoryczny błąd taktyczny serwując na Zatorskiego.
Ale też nie każdy serwis przyjęty przez libero to serwis na libero.
No to już inna sprawa, że Zatorski wczoraj krył pół boiska, a serwis Jastrzębian był jaki był. Dopiero jak pod koniec spotkania zaczęli serwować nieco odważniej to się coś ruszyło.

Co nie zmienia faktu, że Zatorski pokazał się wczoraj z bardzo fajnej strony. Nie ma co się oszukiwać - to ciągle nasz najlepszy libero.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 2.

Post autor: ursula127 »

cwirek pisze:
Co nie zmienia faktu, że Zatorski pokazał się wczoraj z bardzo fajnej strony. Nie ma co się oszukiwać - to ciągle nasz najlepszy libero.

.... w elemencie przyjęcia
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”