Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: maciek77 »

Lotos jak narazie z Katowicami: 0:3, 0:3, 2:3(Katowice miały 2:0). :D
Matius

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Matius »

Każdy spodziewał się więcej po takim meczu. Trzeba przyznać że Skra jest teraz w bardzo dobrej formie, ciężko się gra przeciwko zespołowi, który ma skuteczność ataku na poziomie 68%.

Na pewno po stronie Resovii zabrakło Rossarda, który od początku sezonu jeszcze nie doszedł do siebie. Druga sprawa to atakujący, tutaj akurat nie wierzę w Jarosza, a Jochen też nie wiadomo czy wróci do dobrego poziomu po kontuzji. Cała nadzieja Resovii na jakiekolwiek uratowanie sezonu to lepsza postawa Rossarda i Schoepsa.

Również niespodzianka w Gdańsku. Łomot od Katowic, dodatkowo z Witczakiem na ataku.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: leeon »

Skra miała słabe przyjęcie. Junior od początku sezonu nie zachwyca.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: madlark »

leeon pisze:Skra miała słabe przyjęcie. Junior od początku sezonu nie zachwyca.
W tamtym sezonie zachwytom nie było końca :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Noworoczny »

Dzisiaj na koniec pierwszego seta była taka sytuacja. Skra prowadziła nieznacznie. 24-17. Na zagrywkę weszła nasza nadzieja przyjęcia. Śliwka Aleksander. Zaserwował zupełnie nie jak on, bo z wyskoku. Sędziowie pokazali aut, ale sytuacja była mocno niepewna. Śliwka Aleksander rozdarł ryja na trenera, że ten nie chce wziąć challenge a przecież set był do wygrania (co prawda powtórka pokazała półmetrowy aut, ale to już mniejsza). Mina Śliwki Aleksandra pokazywała wszystko. My tu walczymy a ten nieudacznik nie potrafi nawet wziąć challenge, jak ja mam tu wygrywać sety zagrywką, skoro nawet trenera mam przeciwko sobie?
Czy Śliwka Aleksander jest już gwiazdą, że wolno mu się tak na trenera wydzierać?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: ursula127 »

madlark pisze:
leeon pisze:Skra miała słabe przyjęcie. Junior od początku sezonu nie zachwyca.
W tamtym sezonie zachwytom nie było końca :D
bo po prostu grał dobrze
A teraz po prostu gra slabo
Co w tym dziwnego i takiego śmiesznego?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
14jarek19
Posty: 46
Rejestracja: 16 maja 2016, o 12:02
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: 14jarek19 »

Noworoczny pisze:Dzisiaj na koniec pierwszego seta była taka sytuacja. Skra prowadziła nieznacznie. 24-17. Na zagrywkę weszła nasza nadzieja przyjęcia. Śliwka Aleksander. Zaserwował zupełnie nie jak on, bo z wyskoku. Sędziowie pokazali aut, ale sytuacja była mocno niepewna. Śliwka Aleksander rozdarł ryja na trenera, że ten nie chce wziąć challenge a przecież set był do wygrania (co prawda powtórka pokazała półmetrowy aut, ale to już mniejsza). Mina Śliwki Aleksandra pokazywała wszystko. My tu walczymy a ten nieudacznik nie potrafi nawet wziąć challenge, jak ja mam tu wygrywać sety zagrywką, skoro nawet trenera mam przeciwko sobie?
Czy Śliwka Aleksander jest już gwiazdą, że wolno mu się tak na trenera wydzierać?
Podpisuje sie obiema rekami !
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: madlark »

ursula127 pisze: bo po prostu grał dobrze
A teraz po prostu gra slabo
Co w tym dziwnego i takiego śmiesznego?
cały sezon grał dobrze? Po dwóch meczach już mamy ocenę
Noworoczny pisze: Czy Śliwka Aleksander jest już gwiazdą, że wolno mu się tak na trenera wydzierać?
A co to kosztowało trenera?
Ostatnio zmieniony 14 paź 2017, o 21:34 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: ursula127 »

madlark pisze:
ursula127 pisze: bo po prostu grał dobrze
A teraz po prostu gra slabo
Co w tym dziwnego i takiego śmiesznego?
cały sezon grał dobrze? Po dwóch meczach już mamy ocenę
Tak
poprzedni sezon grał dobrze
teraz gra słabo
A niektórym widzę nienawiść rzuca się na oczy
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: madlark »

ursula127 pisze:
madlark pisze:
ursula127 pisze: bo po prostu grał dobrze
A teraz po prostu gra slabo
Co w tym dziwnego i takiego śmiesznego?
cały sezon grał dobrze? Po dwóch meczach już mamy ocenę
Tak
poprzedni sezon grał dobrze
teraz gra słabo
A niektórym widzę nienawiść rzuca się na oczy
chyba nie znasz znaczenie słowa nienawiść
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Noworoczny »

madlark pisze:A co to kosztowało trenera?
Na szybko potrafią podać tylko trzy powody. Jeden: ser nie Mati nie chciał robić obciachu jak np. Robertson, który podchodzi dostał gdy potrzebuję sześciu snookerów. Drugi: mecz jednak odbywał się w Bełchatowie a do domu daleko. Trzeci: nie będzie spełniał rozkazów Wyrażanych wrzaskami przez rozkapryszonego młodocianego. Ale to wszystko poza moim pytaniem.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
mitam
Posty: 1064
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:15

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: mitam »

Noworoczny pisze:Dzisiaj na koniec pierwszego seta była taka sytuacja. Skra prowadziła nieznacznie. 24-17. Na zagrywkę weszła nasza nadzieja przyjęcia. Śliwka Aleksander. Zaserwował zupełnie nie jak on, bo z wyskoku. Sędziowie pokazali aut, ale sytuacja była mocno niepewna. Śliwka Aleksander rozdarł ryja na trenera, że ten nie chce wziąć challenge a przecież set był do wygrania (co prawda powtórka pokazała półmetrowy aut, ale to już mniejsza). Mina Śliwki Aleksandra pokazywała wszystko. My tu walczymy a ten nieudacznik nie potrafi nawet wziąć challenge, jak ja mam tu wygrywać sety zagrywką, skoro nawet trenera mam przeciwko sobie?
Czy Śliwka Aleksander jest już gwiazdą, że wolno mu się tak na trenera wydzierać?
również zwróciłem na tą sytuację uwagę .... no cóż młody nie trzyma ciśnienia, już w meczu z ZAKSA wyraźnie miał z tym problem. Czyżby sodóweczka lekutko uderzała do głowy? A może świadomość swojej słabej gry powoduje taką frustrację i agresję ?Chyba trzeba młodego do pionu ustawić....
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: panna-na-walizkach »

Gdzie można obejrzeć ten fragment meczu, gdzie Śliwka się wydziera na trenera?
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: ciorny17 »

panna-na-walizkach pisze:Gdzie można obejrzeć ten fragment meczu, gdzie Śliwka się wydziera na trenera?
Pewnie jutro będzie na ipli. Ostatnia piłka 1 seta
Kłamca.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: iron »

Noworoczny pisze:
madlark pisze:A co to kosztowało trenera?
Na szybko potrafią podać tylko trzy powody. Jeden: ser nie Mati nie chciał robić obciachu jak np. Robertson, który podchodzi dostał gdy potrzebuję sześciu snookerów. Drugi: mecz jednak odbywał się w Bełchatowie a do domu daleko. Trzeci: nie będzie spełniał rozkazów Wyrażanych wrzaskami przez rozkapryszonego młodocianego. Ale to wszystko poza moim pytaniem.
A można po Polsku?

W TV nie było widać czy krzyczy na trenera czy na kogoś ze sztabu. Fakt faktem, że wzięcie challengu nic ich nie kosztowało.
No sympathy for fools...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: ursula127 »

Czy trener miał jeszcze challange?
Bo jeśli mial , a nie wziąl challange przy ostatniej piłce seta to coś nie tak.
Sprawę ze Sliwką mógł zalatwic potem, ustawic go do pionu .
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Johny94 »

Ale może Serniotti widział, że piłka była na aucie. W powtórkach było widać, że brakło kiludziesięciu cm, wcale nie tak mało.
Po co więc miał brać challenge, gdy był pewny swego.
Śliwka może za emocjonalnie zareagował, ale nie wyżywajcie się tak na nim, po tak słabej grze całego zespołu w I secie frustracja myślę, że dotknęła by każdego, gdy przy piłce setowej ma się nadzieję, że trafiło się asa i jakaś tam nadzieja na wyciągnięcie seta się rodzi.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: skrowiec »

Standardowo wszyscy mówią o złej gdzie Resovii, a zapominają jak ten mecz zagrała SKRA i jak rozstrzelala Resovie zagrywka. O tym cisza w eterze. Gdy Resovia w przeszłości wygrywala że SKRA to nikt nie wspominał tutaj o jej mankamentach tylko rozpisywał się w superlatywach nad grą Resovii.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 949
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Indyk AZS Ol »

Leon, Patak Smith i Koga 4 obcokrajowców w składzie Zawiercia Jak Sobczyk zejdzie z boiska to będzie walkower. Czy sedziowie tego nie widzą?
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: rafael86 »

zmienili libero jak Smith wrócił do 1 linii - a teraz problem się już rozwiązał, bo Patak szybko wylądował w kwadracie
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 949
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Indyk AZS Ol »

rafael86 pisze:zmienili libero jak Smith wrócił do 1 linii - a teraz problem się już rozwiązał, bo Patak szybko wylądował w kwadracie
W takim razie spoko jak Andrzejewski był na libero bo nie wychwyciłem tego.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: pewniak »

skrowiec pisze:Standardowo wszyscy mówią o złej gdzie Resovii, a zapominają jak ten mecz zagrała SKRA i jak rozstrzelala Resovie zagrywka. O tym cisza w eterze. Gdy Resovia w przeszłości wygrywala że SKRA to nikt nie wspominał tutaj o jej mankamentach tylko rozpisywał się w superlatywach nad grą Resovii.
Ale czy ktoś Ci broni pisać o Skrze? Ja widzę że w wątku głównie wypowiadają się kibice Resovii analizując grę Swojego klubu. Piej peany nad Skrą i będzie git.
Johny94 pisze:Ale może Serniotti widział, że piłka była na aucie. W powtórkach było widać, że brakło kiludziesięciu cm, wcale nie tak mało.
Otóż to. Aut był duży! Więc jeśli trener widział, to nie wziął. A że młodego roznosi wola walki... Nie dorabiałbym ideologii. Jak podstawy do takiej zauważę będąc na hali (bo z transmisji to ciężko coś pewnego wywnioskować) to na pewno się podzielę.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: batmanowski »

Przecież to był spory aut. Trener dokładnie widział i nie brał sprawdzenia bo po co.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: rafael86 »

Oliva póki co 100% w ataku :D

ciekawe czy Zawiercie stać będzie ugrać tu chociaż seta
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: kibic_siatki »

rafael86 pisze:Oliva póki co 100% w ataku :D

ciekawe czy Zawiercie stać będzie ugrać tu chociaż seta
na razie ma problem w przyjęciu :D
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Verdungo »

Całkiem inaczej ogląda się mecz przy pełnych trybunach, widać, że wszyscy żyją tym meczem ;)
Vivo
Posty: 471
Rejestracja: 8 cze 2010, o 09:53
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Vivo »

Polsat nareszcie decyzja na plus: dobry wybór pary komentujacych. Miła niespodzianka, oby częściej za cwaniaka Ignaczaka.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Verdungo »

Vivo pisze:Polsat nareszcie decyzja na plus: dobry wybór pary komentujacych. Miła niespodzianka, oby częściej za cwaniaka Ignaczaka.
Dacewicz komentuje ze Swędrowskim?
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: nicram »

Verdungo pisze:
Vivo pisze:Polsat nareszcie decyzja na plus: dobry wybór pary komentujacych. Miła niespodzianka, oby częściej za cwaniaka Ignaczaka.
Dacewicz komentuje ze Swędrowskim?
Tak. Muzaj dmrataycznie słaby na wysokiej piłce. Całkiem fajna atmosfera w hali.
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 4.

Post autor: Verdungo »

Muzaj gra jak ostatnio Filip w meczu z Kielcami, co dostanie na pojedynczy to kończy, ale w kontrach i na wysokiej piłce już mu nie idzie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”