Sezon 2017/2018-kolejka 8

Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Aranger »

Panie, w tym sezonie był transmitowany jeden mecz Warszawy, w którym Vernon wszedł na bardzo krótką zmianę, więc skąd wiesz jakie piłki wystawia Brizard ? :D
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1796
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: hardy »

Jakoś przed sezonem spodziewałem się więcej po macedończyku, myślę że nie tylko ja, a na razie słabiutko.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: aezakmi »

Aranger pisze:Panie, w tym sezonie był transmitowany jeden mecz Warszawy, w którym Vernon wszedł na bardzo krótką zmianę, więc skąd wiesz jakie piłki wystawia Brizard ? :D
Jeszcze były filmiki na YT czy FB z innych spotkań wrzucane (zza band, nagrania). Wystarczy. A to wystawy do Vernona, bo ogólnie jak wystawia Brizard, to przed sezonem wiedziałem oglądając mecze Francji.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: pewniak »

Muszę przyznać, że dzisiejszy mecz się fajnie oglądało. Jakoś tak "lekko". Może to dlatego, że oczekiwania (w związku z kontuzjami) były bardzo niskie.
Kędzierski zagrał moim zdaniem świetne zawody. Świetne pod względem prowadzenia ataku. Na pewno nie miał łatwo po blamażu z Gdańskiem, ale taki mecz był mu potrzebny, bo przecież nie jest "palcem robiony", a jakoś nie mógł do tej pory pokazać swoich umiejętności. I tym razem dał radę.
Co ważne - dzisiaj była zagrywka! Lemański zagrywał tak jak potrafi - tzw. pozioma zagrywka. Rossard tak jak powinien w każdym meczu - może nie rozwalał rywali, ale taka jego postawa powinna być standardem w każdym meczu.
Zwraca uwagę fakt, że w ataku Resovia popełniła TYLKO 3 błędy! Nawet doliczając 5 otrzymanych bloków, to i tak świetny wynik.
DObrze wyglądał Jarosz. Jego ataki były soczyste i najczęściej do skosu omijały blok.

Najśmieszniejszy moment meczu: końcówka pierwszego seta, zagrywa Olsztyn (nie wiem kto konkretnie był na zagrywce). Serniotti odwraca się prosto w stronę serwującego i razem z gwiżdżącą halą krzyczy coś po włosku by rozproszyć serwującego :) Na drugim miejscu dałbym jego rajd wzdłuż całego boiska po jednym z bloków w trzecim secie :)

Fajnie było. Ja chcę jeszcze raaaz. :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: krzysiu »

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... -koszulki/ taki młody a już problemy z pamięcią
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: batmanowski »

Dziwnie ta liga wygląda. Olsztyn z Jastrzębiem gra super zawody, aż miło się ich ogląda, a dzisiaj całkiem inny zespół. Nie potrafili kończyć ataku, nie przyjmowali ogólnie wyglądało to fatalnie. Zagraliby ciut lepiej i byłoby 5 setów bo Resovia cudów nie grała. W ogóle prosta była ta gra obydwu drużyn pipow to nie wiem ile. Z kolei Trefl rozjeżdża ostatnio Resovie, a wczoraj dostaje lanie od Espadonu. W ciemno stawiałem, że Olsztyn bez problemu wyjedzie z 3 punktami. Słabo liga wygląda w tym roku i jest nieprzewidywalna. Ogólnie mecz Resovi z Olsztynem ciężko się oglądało.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: MrBronx »

Torres z 70% w ataku. Pierwszy raz w tym sezonie tak wysoki procent i MVP.
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Szary Wilk »

Rozkład w ataku wygląda imponująco, Komenda kieruje grą GieKSy wzorowo. Tak w ogóle, to ciekawe dlaczego Jastrzębie nie starało się pozyskać młodszego Quirogi - W ataku dużo lepszy od swojego brata.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: krzysiu »

Bo miało Tillie?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Pele »

W Kędzierzynie dzisiaj bardzo fajne wejście zanotował Szymura. Zmienił Deroo i za chwilę już walnął trzy super zagrywki z czego jeden as. Myślę, ze w środę z BB wyjdzie w szóstce za Sama.
Rejno pokazał, że ma czuja w bloku bo tylko jeden punkt ale sporo wybloków po których szły kontry. Torres się rozegrał już na stałe czy tylko tak przypadkiem Mu wyszło, zobaczymy niebawem.
Obserwowałem Kwolka ale chłopak będzie chciał jak najszybciej ten mecz zapomnieć. A Macedończyk powinien się wstydzić po takim meczu, że mu płacą za grę. Bo w Kędzierzyńskiej lidze amatorów są lepsi atakujący.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Noworoczny »

Zaxa Nadal bez straty punktu. Nie ma już drużyny z jedną porażką a dwie na koncie mają olsztynianie, katowiczanie, gdańszczanie i bełchatowianie. Zakładając hipotetycznie, że w zaległych meczach zdobyłyby po 3 punkty (co w przypadku Olsztyna jest mniej prawdopodobne), wszystkie te drużyny zajmą miejsca od 1 do 5.
Patrząc na grę niektórych z tych drużyn, które z rzadka miałem w tym sezonie oglądać, nie świadczy to jakoś wybitnie o poziomie tegorocznych zawodów.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: grzegorzg »

bono pisze:To że Zaksa drugi sezon gra bez jednego skrzydla i demoluje lige to tylko świadczy u ułomności konkurencji
Brazylie bez jednego skrzydła o mały włos nie zdobyła złota W Londynie. ;)

Wracając do meczu Reski - wysmiewany nieco Krastins utrzymał przyjęcie i robił mało błedów w ataku, chcociaz ich nie kończył. W przyjeciu na pewno jest lepszy od Śliwki. W ataku tez ma potencjał. Zobaczymy co będzie dalej.
kanimo

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: kanimo »

A wracajac do meczow nietransmitowanych. Kielce wygrywaja i wreszcie dluzej zagral Szymanski. Staty mial bardzo fajne, choc to tylko mecz z Bedzinem.
Przypomne kto zacz, dla niezainteresowanych siatkowka mlodziezowa. Spalowicz z zeszlego roku, z MOSu (srebrny medal MPJ).
Dosyc wysoki i ofensywny, ale ku mojemu zdziwieniu mialam wrazenie, ze w Spale poprawil przyjecie. Obecnie ogarnia ten element przyzwoicie. Wydawal mi sie jednym z 2-3 zawodnikow tego, wchodzacego do seniorow rocznika, ktory moze jakos sprobowac odnalezc sie w PL, choc niekoniecznie natychmiast.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: iron »

Oglądam teraz powtórkę Resovii i faktycznie gra Kedzierskiego nie wyglądała źle. Całkiem swobodnie grał.
No sympathy for fools...
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: slepy sedzia »

Kto oglądał mecz BBTS? Chodzi mi o Piotka Łukasika.
Puntów trochę natłukł, ale może ktoś coś więcej powiedzieć?
...
Przecież to był nasz mega talent, zawodnik łapiący 350 w wieku 15 lat! A jeszcze potem sporo urósł.
Przyjmujący niczym olbrzym, silny jak niedźwiedź i a przy tym bardzo sprawny.
Czy w końcu rozbłyśnie i zagra tak jak powinien?
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: mily66 »

slepy sedzia pisze:Kto oglądał mecz BBTS? Chodzi mi o Piotka Łukasika.
Puntów trochę natłukł, ale może ktoś coś więcej powiedzieć?
...
Przecież to był nasz mega talent, zawodnik łapiący 350 w wieku 15 lat! A jeszcze potem sporo urósł.
Przyjmujący niczym olbrzym, silny jak niedźwiedź i a przy tym bardzo sprawny.
Czy w końcu rozbłyśnie i zagra tak jak powinien?
Warunki fizyczne to nie wszystko.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
TonaldDusk
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2017, o 17:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: TonaldDusk »

Ależ słaby poziom tego meczu

Bociek 6 atakow 0 skonczonych 2 bloki aut bład na zagrywce dotknięcie siatki
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1045
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: kanonier »

Bociek bardzo słabo. Skończył chyba tylko jedną piłkę i to dlatego, że hala niska. Przy wideoweryfikacji rzeczywiście nie było błędu Boćka?
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
TonaldDusk
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2017, o 17:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: TonaldDusk »

No i dodajmy, że Doroszyński mizeria straszna.. Teromyenko i Smith dodają jedynie smaczku temu widowisku
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Verdungo »

TonaldDusk pisze:No i dodajmy, że Doroszyński mizeria straszna.. Teromyenko i Smith dodają jedynie smaczku temu widowisku
Świeca do Filipa i niech kończy. Lewego skrzydła nie ma. Raz, że niedokładnie gra na lewe, a jak już wystawi to nikt nie kończy. Fornal już kilka razy czapę dostał. W sumie dobrze, że jest 10 minut przerwy bo Filip by nie dał rady kondycyjnie :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Aranger »

Bardzo fajnie dzisiaj Fornal w przyjęciu, w bloku i nieźle na zagrywce, ale jeśli ma być drugim Winiarem, to atak z sytuacyjnych piłek musi bardzo mocno poprawić, bo póki co jest na nich bezbronny.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Kamil92 »

Droszyński dzisiaj mógł się trochę bardziej podobać. Wybory często bardzo fajne i odważne, aczkolwiek często brakowało jeszcze dokładności i dobrego rytmu tych piłek.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Verdungo »

Kamil92 pisze:Droszyński dzisiaj mógł się trochę bardziej podobać. Wybory często bardzo fajne i odważne, aczkolwiek często brakowało jeszcze dokładności i dobrego rytmu tych piłek.
Ze środkowymi grał w porządku, na prawe też było dobrze, chociaż jak dla mnie to były bardziej wystawy. O ile w dwóch pierwszych setach Filip kończył, to w kolejnych dwóch partiach było trochę gorzej. Od 3 seta środkowi Zawiercia już zaczęli reagować na granie pajpem i zostało granie na prawe i środek. Na lewe było dużo niedokładności, Fornal z Żalińskim trochę się męczyli.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: iron »

Podobała mi się dzisiaj gra Zawiercia od trzeciego seta. Ale Bociek.... :x
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1579
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: lukecik »

Bociek to jest po prostu dramat. Dzisiaj to chociaż przez chwilę złapał wiatr w żagle i był okres, gdy punktował, bo długo zanosiło się na powtórkę żenady z Lubina. Przykro się patrzy na niego, na dobrą sprawę nieźle zagrał tylko z Olsztynem, w pozostałych meczach totalny piach. Gdyby Warta miała lepszego atakującego, to miałaby na pewno kilka punktów więcej. Nawet dziś mecz mógłby zostać wygrany za 3 punkty.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: Aranger »

Nie no, z JW zagrał bardzo dobrze, wczoraj pierwszy set bardzo słaby, a od trzeciego seta wszedł na wysoki poziom.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/2018-kolejka 8

Post autor: grzegorzg »

Aranger pisze:Bardzo fajnie dzisiaj Fornal w przyjęciu, w bloku i nieźle na zagrywce, ale jeśli ma być drugim Winiarem, to atak z sytuacyjnych piłek musi bardzo mocno poprawić, bo póki co jest na nich bezbronny.
Nie wiem, czy będzie drugim Winiarskim, ale wiele rzeczy w Fornalu mi się bardzo podoba. Opróz przewag wymienionych, imponuje mi jego skupienie na grze. Mimo młodego wieku wyglada tak, jakby doskonale wiedział gdzie popełnił bład, jesli go popełnił, a to zeby go nie popełnił, jest tylko kwestią ilości powtórzeń. Ma całkiem fajna motoryke (zupełnie rózną od tej "kwolkowej", za która nie przepadam).
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”