Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: Michal5 »

32 ataki Kaczmarka po 2 setach, z Resovią 50 w 5, z JW 33 w 3. Dobrze, że go z Zawierciem nie było... To się w końcu źle skończy dla Lubina, prędzej czy później.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: Verdungo »

Bez Tahta to Lubin nie powalczy o wysoką lokatę w tym sezonie. Chyba, że ściągną kogoś kto da więcej w ataku niż Pupart/Terzic.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: kibic_siatki »

Kaczmarek 48 ataków w 3 setach, czyli równo połowę całego zespołu i 55% wszystkich pkt (26) całego zespołu, to chyba jakiś rekord?
Nawet jakby grał ze skutecznością Grozera w topowej formie, to tego meczu by nie wygrał. Cuprum jak chce coś osiągnąć w tym sezonie, to musi ściągnąć ofensywnego przyjmującego.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: mmb »

Ale jaki ładny rozkład ataku w AZS - Hadrava, Kochan i Rousseaux po 14pkt, Plina 9pkt, Andringa 7pkt, Kańczok 1pkt ;)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: Aranger »

Patrząc pod kątem kadry, to w 2018 roku powinniśmy mieć bardzo dobrych środkowych (Kochanowski + świetnie grający w tym sezonie Nowakowski), bardzo solidnych atakujących, ale duży problem może być na przyjęciu. Trzeba liczyć, że ogarnie się Mika. Na rozegraniu wszyscy wiemy jaka jest u nas sytuacja.

Bardzo fajne wejście do Plusligi notuje Szymański jak na swój wiek i drużynę w której przychodzi mu grać.
Kolcz_ps
Posty: 430
Rejestracja: 7 paź 2011, o 18:55
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: Kolcz_ps »

mitam pisze:po pierwsze trener jak i zawodnicy nie mogą krytykować publicznie decyzji sędziów bo grozi to karami finansowymi..... po drugie oba zagrania Fornala i Tichacka są dalekie od ideału jednak tylko gościom odgwizdano błąd. Nie byłoby problemu gdyby obie akcje były na początku seta jednak decyzja co do zagrania Tichacka była w kluczowym momencie meczu.... Cóż twierdza ..
Oba zagrania widać na filmie - https://www.youtube.com/watch?v=bOVUOwG ... e=youtu.be 2:30 wystawa Fornala, 3:08 wystawa Tichaczka. Widać znaczną różnice i mimo że wystawa Tichaczka nie była może piękna, to jak najbardziej zgodna z przepisami.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: Noworoczny »

Już niedługo liga odrobi zaległości ,ale póki co jeszcze:
Bez porażki Zaxa
Dwie przegrane Skra i Trefl
Trzy wtopy GKS i Resovia
Cztery klęski JW i AZS (ale ci mają już mecze z czołówką)
Spośród tych drużyn wyłoniona zostanie plejofowa szóstka. Obstawiam, że nie będzie w niej Gieksy, ale kto jeszcze wypadnie, to nie wiem. Na dziś po tym, co widziałem, pewnie Resovia.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Matius

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: Matius »

Aranger pisze:Patrząc pod kątem kadry, to w 2018 roku powinniśmy mieć bardzo dobrych środkowych (Kochanowski + świetnie grający w tym sezonie Nowakowski), bardzo solidnych atakujących, ale duży problem może być na przyjęciu. Trzeba liczyć, że ogarnie się Mika. Na rozegraniu wszyscy wiemy jaka jest u nas sytuacja.

Bardzo fajne wejście do Plusligi notuje Szymański jak na swój wiek i drużynę w której przychodzi mu grać.
Zatorski też mam małe symptomy ogarnięcia się, do tego Bednorz gra dobry sezon. Może jeszcze pod koniec Kwolek i Fornal pokażą więcej.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: drukjul »

Trzeba tutaj brać pewnie poprawkę i na to, że poziom reprezentacyjny wiąże się bardzo często z dużo większymi wymaganiami, którym jedni potrafią sprostać, a inni jakoś słabiej. Dobry przykład pierwszy z brzegu to choćby Hadrava, który w tym sezonie w naszej lidze na razie autentycznie błyszczy, natomiast w rozgrywkach reprezentacyjnych atakujący Olsztyna u kolejnych trenerów czeskiej kadry jest co najwyżej żelaznym rezerwowym dla Michala Fingera, mimo tego, że ten ostatni gwiazdą pokroju choćby Stokra przecież wcale nie jest.
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: Johny94 »

Noworoczny pisze:Już niedługo liga odrobi zaległości ,ale póki co jeszcze:
Bez porażki Zaxa
Dwie przegrane Skra i Trefl
Trzy wtopy GKS i Resovia
Cztery klęski JW i AZS (ale ci mają już mecze z czołówką)
Spośród tych drużyn wyłoniona zostanie plejofowa szóstka. Obstawiam, że nie będzie w niej Gieksy, ale kto jeszcze wypadnie, to nie wiem. Na dziś po tym, co widziałem, pewnie Resovia.
Wymieniłeś siedem drużyn, więc jedna może nie zmieścić się w ostatecznej szóstce.
To ja dodam, że jak ONICO się trochę ogarnie, może wskoczyć do tej szóstki i wygryźć np. Resovię :P
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: Noworoczny »

Faktycznie, w takiej razie Gieksa wypada a reszta gra o medale. Onico nie zajmie miejsca Resovii.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - kolejka 10.

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:Już niedługo liga odrobi zaległości ,ale póki co jeszcze:
Bez porażki Zaxa
Dwie przegrane Skra i Trefl
Trzy wtopy GKS i Resovia
Cztery klęski JW i AZS (ale ci mają już mecze z czołówką)
Spośród tych drużyn wyłoniona zostanie plejofowa szóstka. Obstawiam, że nie będzie w niej Gieksy, ale kto jeszcze wypadnie, to nie wiem. Na dziś po tym, co widziałem, pewnie Resovia.
Weź pod uwagę, że Resovia do końca rundy gra z: Zawierciem, Bydgoszczą, Warszawą, Katowicami, Będzinem i Szczecinem.
A taki Trefl ma m. in.: Skre, Zakse i Cuprum, a różnica między tymi dwoma drużynami to obecnie 2 pkt.
Katowice (1 pkt. przed Resovią) grają jeszcze z: Zaksą, JW, Resovią, Olsztynem i Cuprum.
Nie żebym był stronniczy :), ale jednak to nie Resovia na chwilę obecną jest tą na pograniczu wypadnięcia z szóstki. Mimo że nie wygląda (na tym 8. miejscu obecnie).
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”