Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: ciorny17 »

PJ_volleyball pisze:Dzisiaj pierwsza porażka ZAKSY?
Pomimo zwycięstwa z Trentino jakoś specjalnie zespół z KK średnio mi się podobał.

KMŚ, 5 setów z Trentino. Zadyszka może przyjść.
Jak Schulz nie złapie zadyszki, Szalpuk dołoży swoje, a przyjęcie będzie jako tako wyglądać to może być ciekawie.
Kłamca.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: kibic_siatki »

Z takim przyjęciem Trefla, to za godzinę będzie po meczu.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: szatow »

Oczy mnie nie mylą i Szalupa rusza się jakoś płynniej niż kiedyś. Jakby przed tymi felernymi mięśniami brzucha.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: ciorny17 »

Myślę, że Torres będzie po 1. secie najlepiej punktującym zespołu z Gdańska.
Kłamca.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: mmb »

Torres to kompletnie nie pasuje do Zaksy, nie dziwię się, ze tak bardzo chcą Schulza :D

Zaksa > Skra > długo nic > reszta ligi
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Lucarelli »

Nadzieja ze włoska konserwa się zmieni jest płonna, Deroo będzie grał dopóki będzie w stanie chodzić.
Torres to taki zawodnika, który albo ma fazę że nic nie kończy i oddaje mnóstwo punktów albo kończy prawie wszystko. Zawodnik bipolarny.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: compact »

Obstawiam, ze w ciągu ostatnich 2 tygodni Torres zaatakował w siatkę z 20 razy.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Aranger »

Obym nie zapeszył, natomiast na ten moment nie poznaję Szalpuka w przyjęciu.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Kicu »

Portorykańczyk chyba w każdy mecz wchodzi fatalnie.
Im bliżej końca sezonu będzie, tym lepiej moim zdaniem Torres będzie się spisywał.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: iron »

Jastrzębie w pierwszym plecy z oldbojami. Niedobrze. A Kędzierzyn zgodnie z planem ciśnie po 3:0.
No sympathy for fools...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: drukjul »

Nie tylko wyraźnie gorsze przyjęcie, ale również słaba zagrywka nie pozwala Treflowi nawiązać choćby w miarę wyrównanej walki z ZAKS-ą w tym meczu. W Bełchatowie w pojedynku Trefla ze Skrą wyglądało to zresztą bardzo podobnie, żeby nie powiedzieć - identycznie.
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: kanimo »

100% zgody. Gdansk ma slaba zagrywke. Dodatkowo Grzybek lekko pod forma (on akurat ma dobra atakujaca z mozliwoscia dostarczenia asow i breakow). Mika podobnie-daleki od stabilnej formy. Szalupa fajnie sie ruszal, niezle w blou, mial 2 ladne wystawy, ale akurat w zagrywce brakuje postepu. Pit jak to Pit, okresy kiedy zagrywal regularnie to chyba powoli odchodza w niepamiec. Myslalam, ze Ferens cos wniesie w tym elemencie. O ile pamietam w Olsztynie mial dosyc regularna atakujaca. Niestety nie.
Moze tez za pozno zmiana na Kozlowskiego.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Pele »

14 zwycięstw ligowych z rzędu, czy to rekord ligowy bo sie zagubiłem w statystykach
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Re_soviaczka »

Pele pisze:14 zwycięstw ligowych z rzędu, czy to rekord ligowy bo sie zagubiłem w statystykach
Zdaje się, że wyrównali rekord ligowy.

Trefl nie ma najlepszej zagrywki i jest wrażliwy na przyjęciu... jak dla mnie są trochę podobni do Resovii.

Przeglądam sobie statystyki z tego meczu, i w jednym miejscu jest bardzo ciekawie.
7 (słownie: SIEDEM) PRZYJĘĆ Grzyba. 71% dokładnego i tyle samo perfekcyjnego. Może Wojtek marnuje się na środku? :]
Do tego po 2 razy przyjmowali McDonnell i Nowakowski.
Ciekawa taktyka w zagrywce.

Może faktycznie zmiana rozgrywającego za późno. Przy Kozłowskim to nawet Nowakowski coś wreszcie skończył, bo po II setach miał oszałamiające liczby 0/4, 0%, 1 raz zablokowany.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Pele »

Re_soviaczka pisze:
Pele pisze:14 zwycięstw ligowych z rzędu, czy to rekord ligowy bo sie zagubiłem w statystykach
Zdaje się, że wyrównali rekord ligowy.

Trefl nie ma najlepszej zagrywki i jest wrażliwy na przyjęciu... jak dla mnie są trochę podobni do Resovii.

Przeglądam sobie statystyki z tego meczu, i w jednym miejscu jest bardzo ciekawie.
7 (słownie: SIEDEM) PRZYJĘĆ Grzyba. 71% dokładnego i tyle samo perfekcyjnego. Może Wojtek marnuje się na środku? :]
Do tego po 2 razy przyjmowali McDonnell i Nowakowski.

Ciekawa taktyka w zagrywce.

Może faktycznie zmiana rozgrywającego za późno. Przy Kozłowskim to nawet Nowakowski coś wreszcie skończył, bo po II setach miał oszałamiające liczby 0/4, 0%, 1 raz zablokowany.
Przecież z tych co wystąpili na boisku w Treflu to nie przyjmował tylko Niemiec (bo wszedł na zagrywkę) oraz Kozłowski i Sanders bo rozgrywali.

Generalnie miałem wrażenie, ę to był kolejny gwałt na antenie, najpierw piłkarzyki a potem zaksiaki
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: kibic_siatki »

7 (słownie: SIEDEM) PRZYJĘĆ Grzyba. 71% dokładnego i tyle samo perfekcyjnego. Może Wojtek marnuje się na środku? :]
To raczej była próba poprawy beznadziejnego przyjęcia, częściowo nawet udana, bo wyciągnęli na:43% i 28%, dla porównania Zaksa: 66% i 45%. Procentowo dobrze wypadł Szalpuk (powyżej średniej), ale naprawdę grał słabo i był kryty przez Mikę i Olenderka. Jak się nie ma przyjęcia, to i z Juantoreną niewiele by zdziałali w tym meczu.
zibibobi
Posty: 790
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: zibibobi »

Pele pisze:
Re_soviaczka pisze:
Pele pisze:14 zwycięstw ligowych z rzędu, czy to rekord ligowy bo sie zagubiłem w statystykach
Zdaje się, że wyrównali rekord ligowy.

Trefl nie ma najlepszej zagrywki i jest wrażliwy na przyjęciu... jak dla mnie są trochę podobni do Resovii.

Przeglądam sobie statystyki z tego meczu, i w jednym miejscu jest bardzo ciekawie.
7 (słownie: SIEDEM) PRZYJĘĆ Grzyba. 71% dokładnego i tyle samo perfekcyjnego. Może Wojtek marnuje się na środku? :]
Do tego po 2 razy przyjmowali McDonnell i Nowakowski.

Ciekawa taktyka w zagrywce.

Może faktycznie zmiana rozgrywającego za późno. Przy Kozłowskim to nawet Nowakowski coś wreszcie skończył, bo po II setach miał oszałamiające liczby 0/4, 0%, 1 raz zablokowany.
Przecież z tych co wystąpili na boisku w Treflu to nie przyjmował tylko Niemiec (bo wszedł na zagrywkę) oraz Kozłowski i Sanders bo rozgrywali.

Generalnie miałem wrażenie, ę to był kolejny gwałt na antenie, najpierw piłkarzyki a potem zaksiaki
Krótko; 13 było wyrównanie wyniku Skry. 14 to nowy rekord do pobicia.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Pele »

zibibobi pisze:[
...ki
Krótko; 13 było wyrównanie wyniku Skry. 14 to nowy rekord do pobicia.[/quote]

Dzięki!
A jakby tak doliczyć ubiegłoroczny play off to by było 17 kolejnych wygranych ligowych
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Chal »

kanimo pisze:@Chal-z czym wiazesz ta krzywa opadajaca w Olsztynie? Dolek formy u zawodnikow grajacych w ME? Lepsze czytanie ich gry przez przeciwnikow?
Cała drużyna wygląda gorzej, zagrywką nie robią większej szkody (choć z Katowicami wyglądało to już nieco lepiej), brakuje tutaj zwłaszcza regularności u Kochanowskiego, pod tym względem lepiej było choćby w poprzednim sezonie. Ale na pierwszy plan wysuwa się totalny brak odejścia na lewym skrzydle wobec fatalnej dyspozycji Rousseaux. Belg na początku nie grał nic wielkiego, ale był dość solidny i dokładał swoją cegiełkę, a bez niej cała konstrukcja runęła. Andringa obecnie też w ataku zaczął grać to, czego można się po nim spodziewać, czyli niewiele. Czasem na zmianie coś dołoży od siebie Buchowski, ale też nie jest żadną pewną opcją, acz z GKS-em to on skończył dwie ostatnie trudne piłki. Obecnie największa nadzieja w Scheerhoornie, choć widać, że czeka go jeszcze bardzo dużo pracy, ale wczoraj pokazał się z dobrej strony, a zmianę dostał dość raptownie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: mmb »

Zawiercie u siebie z Kielcami pierwszy set 15:25, co tam się stało? :o
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: kanimo »

To ja trzymam kciuki za Scheerhoorna :)
Choc obawiam sie, ze to bardziej zawodnik na jutro (tzn przyszly sezon i dalej), niz na juz. Ale spory potencjal, szybki, skoczny.
Zas Belg sam poczatek mial chyba niezly. Moze zapasc formy fizycznej?
trzymam kciuki za powrot na krzywa wznoszaca Olsztyna.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Aranger »

Swoją drogą, jak za tydzień nie dojdzie do niespodzianki na Torwarze, to Onico Warszawa zakończy rundę na trzecim miejscu.
kanimo

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: kanimo »

Niezle. Przy dobrych wiatrach sa w stanie powalczyc ze Skra; Warunkiem brak kontuzji i dalszy progres.
iron
Posty: 1248
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: iron »

Jastrzębie znowu traci punkt. Kluth 33pkty. kolejny "jego" mecz. Nie wiem czy trener odpuścił czy jakieś urazy ale JW wyszedł ze Strzeżkiem.
No sympathy for fools...
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: mmb »

Resovia - 26pkt
JW - 25pkt
AZS - 24pkt

Więc mecze o awans do PP, jeden zespół odpada: Resovia ze Szczecinem, JW z Kielcami, AZS z Będzinem. Będzie ciekawie ;)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2017, o 19:37 przez mmb, łącznie zmieniany 1 raz.
Crosby
Posty: 188
Rejestracja: 13 sty 2017, o 15:21
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Crosby »

Brawa dla Espadonu.Wyworzą kolejne zwycięstwo z trudnego terenu. Wygrali juz w Radomiu,Warszawie ,Gdansku i Jastrzebiu !!! Kluth w 13 kolejce 30 pkt z Zawierciem teraz 33 z Jastrzębiem robi wrażenie. Z powodu choroby w Szczecinie został Tervaportti a Tomek Kowalski zagrał fajny mecz. Coś czuje że Gogol znajdzie się w sztabie reprezentacji,moze nie jako pierwszy trener.. chociaż.. zobaczymy :) Na czasach jest najlepszy z całej ligi
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Aranger »

Z innych ciekawostek - o ile Śliwka nie zaserwuje żadnego asa w meczu z Espadonem, to zakończy pierwszą rundę ligową bez choćby jednej zagrywki punktowej na koncie. Jednak duży, godny odnotowania, wyczyn.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/2018 - 14 kolejka

Post autor: Noworoczny »

zibibobi pisze:Krótko; 13 było wyrównanie wyniku Skry. 14 to nowy rekord do pobicia.
Trzynaście zwycięstw z rzędu w Pluslidze miała Skra w słynnym sezonie, w którym zajęła ostatecznie trzecie miejsce. Wygrała całą pierwszą rundę (wówczas startowało tylko czternaście zespołów) w wielkim stylu. Pamiętamy wszyscy wystawę Tillego do krótkiego i w ogóle imponującą grę. Finalnie jednak przegrali wtedy wszystko oprócz brązu.

Czytałem gdzieś, że rekord zwycięstw we wszystkich rozgrywkach dzierży Nawrocki Jacek i jest to ponad 20. Tego Zaxa nie przeskoczy ze względu na porażki w KMŚ.

Z kolei do największej liczby porażek bez zwycięstwa udało się doprowadzić Zaxę właśnie Drzyzdze Wojciechowi. Jak to fortuna kołem się toczy.

No, jeśli doliczymy Zaxie wygrane w playoffs ubiegłego sezonu to liczba ciągłych zwycięstw wynosi już 18.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”