Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

nyszek pisze:Warszawa jak dla mnie wygląda dużo słabiej niż w poprzednich rozgrywkach, przynajmniej przed sezonem, wiec czy oni będę walczyć o szóstkę? Jak dla mnie nie
Araujo za takiego Gjorgieva jak w tym sezonie to nawet wzmocnienie
Łukasik za Włodarczyka - myślę , że spokojnie Łukasik może zagrać przynajmniej na takim poziomie jak Włodarczyk więc osłabienia być tutaj nie musi
Vigraas za Warde - Tutaj największe wzmocnienie , para Wrona - Vigraas może być bardzo mocna
Wiese + Janikowski za Samice - tutaj ciężko coś powiedzieć może i Samica był lepszy, ale już wiekowy a taki Janikowski rozwojowy no i przynajmniej teraz mają 4 ;)
Buczek za Firleja - za dużo i tak nie pogra jeśli Brizard będzie zdrowy cały sezon
Jaglarski za Gruszczyńskiego - podobna sytuacja jak powyżej

Gjorgiev - Brizard - Kwolek - Włodarczyk - Wrona - Nowakowski - Wojtaszek
Araujo - Brizard - Kwolek - Łukasik - Wrona - Vigraas - Wojtaszek
Wygląda dużo słabiej niż w poprzednich rozgrywkach ? Ciekawe gdzie ;)
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jarek8dywan »

barti522 pisze:Gjorgiev - Brizard - Kwolek - Włodarczyk - Wrona - Nowakowski - Wojtaszek
Araujo - Brizard - Kwolek - Łukasik - Wrona - Vigraas - Wojtaszek
Wygląda dużo słabiej niż w poprzednich rozgrywkach ? Ciekawe gdzie ;)
Ale nie wyglada mocniej, a to juz oslabienie. Wiele druzyn, jak JW, Szczecin czy Resovia sie wzmocnily.
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

barti522 pisze:
nyszek pisze:Warszawa jak dla mnie wygląda dużo słabiej niż w poprzednich rozgrywkach, przynajmniej przed sezonem, wiec czy oni będę walczyć o szóstkę? Jak dla mnie nie
Araujo za takiego Gjorgieva jak w tym sezonie to nawet wzmocnienie
Łukasik za Włodarczyka - myślę , że spokojnie Łukasik może zagrać przynajmniej na takim poziomie jak Włodarczyk więc osłabienia być tutaj nie musi
Vigraas za Warde - Tutaj największe wzmocnienie , para Wrona - Vigraas może być bardzo mocna
Wiese + Janikowski za Samice - tutaj ciężko coś powiedzieć może i Samica był lepszy, ale już wiekowy a taki Janikowski rozwojowy no i przynajmniej teraz mają 4 ;)
Buczek za Firleja - za dużo i tak nie pogra jeśli Brizard będzie zdrowy cały sezon
Jaglarski za Gruszczyńskiego - podobna sytuacja jak powyżej

Gjorgiev - Brizard - Kwolek - Włodarczyk - Wrona - Nowakowski - Wojtaszek
Araujo - Brizard - Kwolek - Łukasik - Wrona - Vigraas - Wojtaszek
Wygląda dużo słabiej niż w poprzednich rozgrywkach ? Ciekawe gdzie ;)
Napisałem, że przed sezonem, czyli nie mówię o tym jak poszczególni zawodnicy się zaprezentowali. Vigrass od Nowakowskiego lepszy, wiadomo, Łukasik to zawodnik który nie ma przyjęcia i zagrywki, w przeciwieństwie do Włodarczyka, który generalnie miał co najwyżej średni sezon. Co do atakujących, to Gjorgiew przychodził jako MVP ligi japońskiej, ale w żadnej czołowej lidze nie grał i się u nas trochę odbił od ściany. Brazylijczyk ocierał się o kadrę, no już dwa sezony w +lidze spędził, więc realia ligi zna. Tyle że to jest strasznie chimeryczny zawodnik i może być tak że sporo szans dostanie Roumanotti. Jednak wciąż nie wiadomo jak wygląda sprawa z Evansem, bo ONICO na pewno bardzo na niego liczyło, zwłaszcza że to młody gracz o już dużych umiejętnościach również technicznych. Gdyby był zdrowy, myślę że to właśnie on byłby tym pierwszym.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

Nie mówię że wygrają z Zaksa , Resovia, Skra , Stocznia czy JW bo na to się nie zanosi aczkolwiek z Gdańskiem , Radomiem , Olsztynem oraz Zawierciem jak najbardziej mogą sobie poradzić. Powinna być ostra walka na miejscach 6-10 o to jedno miejsce w 6-tce obok 5 potentatów.

Araujo - Brizard - Kwolek - Łukasik - Wrona - Vigraas - Wojtaszek
Muzaj - Janusz - Mijailovic - Schott - Nowakowski - Grzyb - Olenderek
Zhigalov - Vincic - Żaliński - Fornal - Pajenk - Huber - Ruciak
Hadrava - Woicki - Lux - Andringa - Zniszczoł - Pietraszko - Żurek
Bociek - Masny - Achrem - Waliński - Rejno - Gawryszewski - Koga
burmistrz10
Posty: 36
Rejestracja: 9 lip 2018, o 21:27
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: burmistrz10 »

Myślę że największy regres zaliczyła Zaksa bo to jest po prostu nie śmieszny żart żeby u boku jednego z naj rozgrywajacych świata grał taki Śliwka no według mnie jest to dramat przecież musza mieć pieniądze na coś ciekawszego niż jakiś owoc w +Ligi .Bez obrazy ale Olek jest na obecną chwile po prostu słaby :( :) ;)
przemek94
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2018, o 17:38

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: przemek94 »

Stocznia ma w tym tygodniu ogłosić kolejny transfer. Ciekawe kto to będzie?
Xenio
Posty: 211
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Xenio »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 16 lip 2018, o 18:29 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. i 13 Regulaminu Forum
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

przemek94 pisze:Stocznia ma w tym tygodniu ogłosić kolejny transfer. Ciekawe kto to będzie?
Seyed? Hoag?
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

burmistrz10 pisze:Myślę że największy regres zaliczyła Zaksa bo to jest po prostu nie śmieszny żart żeby u boku jednego z naj rozgrywajacych świata grał taki Śliwka no według mnie jest to dramat przecież musza mieć pieniądze na coś ciekawszego niż jakiś owoc w +Ligi .Bez obrazy ale Olek jest na obecną chwile po prostu słaby :( :) ;)
Olek fajnie się zapowiadał, bardzo fajnie pokazał się na igrzyskach europejskich w Baku w 2015, bardzo fajnie w ataku, sporo technicznych zagrań, pewnie w przyjęciu i wydawało się że w pierwszej reprezentacji szybko się pojawi. A potem trafił do Resovii i.... jakoś tak się zatrzymał w rozwoju. Trochę szkoda, być może właśnie w Kędzierzynie pokaże pełnię możliwości, bo jest już w takim wieku, że należy w końcu od niego wymagać więcej, zwłaszcza że to reprezentant Polski
Pieniądze na pewno Zaksa miałaby na kogoś lepszego, ale po prostu Gardini postawił na Śliwkę i mam nadzieję, że się mu odpłaci
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: mmb »

Spokojnie, każdy po Resovii "odżywa", więc i Olek będzie jeszcze wymiatał :D
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: RobertBaklarzan »

przemek94 pisze:Stocznia ma w tym tygodniu ogłosić kolejny transfer. Ciekawe kto to będzie?
Asparuch Asparuchov
kanimo

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: kanimo »

barti522 pisze:
nyszek pisze:Warszawa jak dla mnie wygląda dużo słabiej niż w poprzednich rozgrywkach, przynajmniej przed sezonem, wiec czy oni będę walczyć o szóstkę? Jak dla mnie nie
Araujo za takiego Gjorgieva jak w tym sezonie to nawet wzmocnienie
Łukasik za Włodarczyka - myślę , że spokojnie Łukasik może zagrać przynajmniej na takim poziomie jak Włodarczyk więc osłabienia być tutaj nie musi
Vigraas za Warde - Tutaj największe wzmocnienie , para Wrona - Vigraas może być bardzo mocna
Wiese + Janikowski za Samice - tutaj ciężko coś powiedzieć może i Samica był lepszy, ale już wiekowy a taki Janikowski rozwojowy no i przynajmniej teraz mają 4 ;)
Buczek za Firleja - za dużo i tak nie pogra jeśli Brizard będzie zdrowy cały sezon
Jaglarski za Gruszczyńskiego - podobna sytuacja jak powyżej

Gjorgiev - Brizard - Kwolek - Włodarczyk - Wrona - Nowakowski - Wojtaszek
Araujo - Brizard - Kwolek - Łukasik - Wrona - Vigraas - Wojtaszek
Wygląda dużo słabiej niż w poprzednich rozgrywkach ? Ciekawe gdzie ;)
A na jakiej podstawie myslisz, ze Lukasik zagra co najmniej tak jak Wlodarczyk? Dosyc intrygujace stwierdzenie. Wlodarczyk mimo slabszego sezonu, uplasowal sie wg statystyk data volley 5 miiejsc przed Lukasikiem, grajacym swoj najlepszy sezon (mimo przewagi w bloku). Nie jest on juniorem i w jakis gwaltowny rozwoj nie uwierze. Ma spora nadwage jak na siatkarza i budowe drwala. O kiepskim przyjeciu nie wspomne.
Generalnie porownujemy zawodnika ocierajacego sie o reprezentacje z gosciem od jakiegos czasu grajacego w ogonie PL lub I Lidze.I wierzymy, ze jest on lepszy. ;)

W jakas wyrazna lepszosc brazylijskiego atakujacego tez nie wierze. To niestety dosyc zblizony poziom. Obaj atakujacy maja skutecznosc ponizej 50%, Choc Brazylijczyk nieco lepiej (48%) i dostawal wiecej pilek, Gjorgiew mial 44%. Ale juz efektywnosc... W ilosci zablokowanych i bledow Arajuo jest chyba rekordzista wsrod atakujacych, efektywnosc 25%-zenujaco slabo. Gjorgiew 29%. Wlodarczyk 35% Lukasik 31%
Jak dla mnie to zamienil stryjek siekierke na kijek.
Transfery Warszawy (poza srodkiem )zenujaco slabe jak na zespol z ambicjami. Chyba, ze kasy brak i ambicje po cichutku, upadly.
A zeby troche z tego srodka skorzystac to i przyjecie by sie przydalo. A tutaj Lukasik od Wlodarczyka niestety sporo slabszy.
Moze Wiese troche pogra, lub Janikowski.
Bartolomeo
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 19:29
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Bartolomeo »

Onico max 10 miejsce
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

Łukasik w wielu meczach tego sezonu ciągnął to Bielsko jak mógł, solidny w ataku i bloku, przyjęcie i zagrywka niestety do poprawki ale obok siebie będzie miał Wojtaszka i Kwolka więc zapewne najmniej miejsca w przyjęciu a swój sektor powinien ogarnąć, Włodarczyk jak na to, że przychodził jako ocierający się Reprezentant Polski to zdecydowanie zawiódł obok Gjorgieva najbardziej, jak Kwolek był kontuzjowany bardzo kiepsko to wyglądało a na skrzydłach byli właśnie Gjorgiev i Włodarczyk plus defensywny Samica a gdyby za nich postawić liderującego w Bielsku Łukasika oraz liderującego w Będzinie Araujo jakoś dziwnym trafem wydaje się , że wyszłoby na plus ;) a jeśli wszystko będziemy odnosić do statystyk to dlaczego większość nie widzi w 1 składzie Stoczni Wiki ? :) Przecież statystycznie to zawodnik pierwszej piątki przyjmujących ubiegłego sezonu :) Przy Araujo jest przynajmmiej szansa, że nastuka 30pkt w jakimś meczu, oczywiście w innym meczu może zdobyć ich 5 i być szybko zmieniony, ale przynajmniej jest nadzieja na wyniki kilkudziesięciopunktowe a przy Gjorgievie jaka była szansa że zakręci się w okół bardzo dużej liczby punktów? Przychodził jako MVP ligi japońskiej, każdy myślał, że będzie liderował w tej Warszawie , pamiętam jak sporo osób na forum go na przyjęcie przestawiało tak żeby nie tracić potencjału i mogli grać razem z Vernonem-Evansem :D a tutaj co? klapa Ile ten gość zagrał dobrych meczów w tym sezonie? 2-3? ;) Fajnie, że na papierze transfery Włodarczyka i Gjorgieva wyglądały na bardzo mocne, szkoda, że na boisku tego nie potwierdzili i ostatecznie zajęli dopiero 8 miejsce. Może teraz chcieli postawić na zawodników mniej znanych, ale jednak będących liderami punktowymi w swoich zespołach w poprzednim sezonie? Co prawda z dołu tabeli, ale jednak , tego nie wiemy więc nie bardzo rozumiem aż taką krytykę transferową Warszawy. Każdy z 3 obecnych skrzydłowych czy to Araujo czy Łukasik czy Kwolek jest w stanie w danym meczu odpalić i zdobyć kilkadziesiąt punktów a jak będzie przekonamy się w czasie sezonu, na pewno potencjał ofensywny jest dodając do tego Brizarda, Wronę, Vigraasa oraz Wojtaszka nijak nie widzę tutaj tych tragicznych transferów i myślę, że mają spore szanse na poprawienie wyniku z ubiegłego sezonu.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

Bartolomeo pisze:Onico max 10 miejsce
Przyśniło Ci się tak? i na tej podstawie tak twierdzisz? :< Na pewno bliżej im do 6msc niż 10.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

NIE BĘDZIE SEYEDA W STOCZNI - info na konkurencyjnym portalu to teraz faktycznie plotki z Penchevem i zagranicznym przyjęciem nabierają sensu, pozostaje pytanie kto zagra na środku u boku Van De Voorde ? Podrzucam odrazu Polaków bez kontraktu: Kalembka, Przybyła, Zwiech, Perłowski.
Bartolomeo
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 19:29
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Bartolomeo »

barti522 pisze:
Bartolomeo pisze:Onico max 10 miejsce
Przyśniło Ci się tak? i na tej podstawie tak twierdzisz? :< Na pewno bliżej im do 6msc niż 10.
Ci się śni ich 6 miejsce od początku maja, czas najwyższy zejść na ziemie. Rok temu z lepszym składem byli na 8 miejscu a teraz rywale z za pleców się wzmocnili a oni wręcz przeciwnie.
przemek94
Posty: 13
Rejestracja: 9 lip 2018, o 17:38

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: przemek94 »

W środe Stocznia ogłosi kolejny transfer informacja ze strony Polsatu Sport
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Olwap »

przemek94 pisze:W środe Stocznia ogłosi kolejny transfer informacja ze strony Polsatu Sport
Pewnie ten Asparuhow.
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

przemek94 pisze:W środe Stocznia ogłosi kolejny transfer informacja ze strony Polsatu Sport
na 99.99 % Hoag - "W środę włodarze Stoczni ogłaszają kolejną gwiazdę – pod stery Mieszka Gogola jako trenera i Radostina Stojczewa w roli dyrektora sportowego trafi kolejny obcokrajowiec, reprezentant kraju i interesujący skrzydłowy. Ściągnięcie tego dwumetrowca cieszy mnie podwójnie."
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

Może i Seyed był blisko gry w Szczecinie, ale tak prawdę mówiąc, to trochę mnie dziwiło, że woleli zagranicznego środkowego niż przyjmującego, a umówmy się, środkowi raczej meczów nie wygrywają, poza pojedynczymi przypadkami. Irańczyk to doskonały blokujący, jednak po jego wywiadach, które udzielał parę lat temu, można było stwierdzić, że on raczej specjalnie nie ma ochoty z Iranu odchodzić, choć w tym sezonie coraz więcej Irańczyków próbuje gry w Europie, więc może za rok i on zmieni zdanie

A co do Hoaga - naprawdę fajny transfer, jeśli będzie potwierdzony, ma całkiem pewne przyjęcie, no i naprawdę ciężką rękę, więc ofensywnie na skrzydłach Szczecin będzie wyglądać naprawdę ciekawie
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Noworoczny »

Teraz libero musi być polski.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: qtp »

To jednak nie będzie gry o mistrza z "najlepiej przyjmującym" zawodnikiem poprzedniego sezonu ? :P

Szkoda że nie będzie Irańczyka, sportowo oczywiście znacznie logiczniejsze jest granie z 2 zagranicznymi przyjmującymi, ale wydaje się że długo nie będzie okazji na ściągnięcie do PL środkowego tej klasy.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: weary_skier »

Mam wrażenie, że taki Penczew dałby jednak więcej niż Hoag.
A na środku serio będzie Janusz Gałązka?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

weary_skier pisze:Mam wrażenie, że taki Penczew dałby jednak więcej niż Hoag.
A na środku serio będzie Janusz Gałązka?
Jesli tak tam bogato , to niech wykupia kontrakt , ktoregos z polskich środkowych.
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

W obecnej sytuacji trochę mogą żałować, że oddali Gawryszewskiego, bo myślę, że jest on całkiem skuteczny zarówno w bloku jak i w ataku. Bardzo mnie ciekawi jak się to wszystko rozwinie
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

nyszek pisze:W obecnej sytuacji trochę mogą żałować, że oddali Gawryszewskiego, bo myślę, że jest on całkiem skuteczny zarówno w bloku jak i w ataku. Bardzo mnie ciekawi jak się to wszystko rozwinie
Racja , statystyki statystykami ja sie bede dalej upierac , ze bez sensu byloby grac z Wiką w 1 skladzie , aby miec opcje na zagranicznego srodkowego . Wiec lepiej postawic na przyjecuy Hoaga lub Niko Pencheva i poszukac polskiego srodkowego , ktory nie musi byc klasy Seyeda czy Gotseva. Chociaz wiadomo lepiej byloby miec klasowego srodkowego i miec pare wariantow.
RobertBaklarzan
Posty: 145
Rejestracja: 7 lut 2018, o 14:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: RobertBaklarzan »

Głupota Stoczni lepiej świetny środkowy I libero niż dobry przyjmujący bez sens
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

Bartolomeo pisze:
barti522 pisze:
Bartolomeo pisze:Onico max 10 miejsce
Przyśniło Ci się tak? i na tej podstawie tak twierdzisz? :< Na pewno bliżej im do 6msc niż 10.
Ci się śni ich 6 miejsce od początku maja, czas najwyższy zejść na ziemie. Rok temu z lepszym składem byli na 8 miejscu a teraz rywale z za pleców się wzmocnili a oni wręcz przeciwnie.
Bez pojęcia jesteś totalnie , skład który będą mieć teraz nie jest słabszym od tego który mieli ale to już powtarzanie setny raz tego samego nie ma sensu a nawet gdyby okazał się delikatnie gorszy to rywale z którymi mają walczyć o te 6-tke jak np Gdańsk czy Olsztyn faktycznie wzmocnili się okrutnie chociaż dla takiego ,,znawcy'' jak ty kto wie może transfer Kapelusa jest kapitalnym wzmocnieniem. Wzmocnił się Radom to fakt i oni jak wszystko zagra powinni do tej walki się włączyć, a co do Ciebie to skoro rzucasz takimi postami, iż Onico miałoby walczyć maksymalnie o 10 msc to może poprzyj to jakimikolwiek argumentami, ale chyba tego nie potrafisz o czym świadczą takie wpisy na poziomie dziecka z podstawówki.
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: barti522 »

weary_skier pisze:Mam wrażenie, że taki Penczew dałby jednak więcej niż Hoag.
A na środku serio będzie Janusz Gałązka?
Hoag jako zmiennik Kazijskiego tak jak spekulowaliśmy , że miał grać Polak na przyjęciu(Wika) wydawał sie aż za dobry , teraz jak wychodzi , że koncepcja zostanie zmieniona i będzie musiał być polski środkowy plus Mihułka do pary z Kazijskim też wolałbym Penczewa niż Hoaga. Pasowałoby aby ktoś przytrzymał to przyjęcie a przy zestawie Kazijski - Hoag - Mihułka czasem może być z tym różnie. Ciekawe bo w Przeglądzie ostatnio było pisane jednak o Penczewie a wychodzi, że jeśli ma przyjść ten młody Asparuhow to zostaje tylko jedno wolne miejsce na przyjęciu.

Edit: Sory, nie doczytałem na polsatsport.pl wywiadu, jest tam wzmianka o ściągnięciu dwumetrowego skrzydłowego grającego w reprezentacji więc Hoag zatem przyjęcie Stoczni w tym sezonie będzie prezentować się następująco: Kazijski, Hoag, Asparuhow, Wika
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”