Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Gandalf »

Arash Dosanjh oficjalnie w Zawierciu i Łapszynski być może pójdzie do Szczecina
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Aranger »

Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Adik_wwy pisze:W Skrze podobno zagra jednak Mirzajanpour
Info?
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Adik_wwy »

Szampon093 pisze:
Adik_wwy pisze:W Skrze podobno zagra jednak Mirzajanpour
Info?
Chyba żartujesz że z imienia i nazwiska powiem Ci od kogo to wiem...
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Adik_wwy »

O tym Kazijskim to już wczoraj coś słyszałem dlatego zapytałem co sie z nim podziewa;)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Podobno rzucone to jest od 2 tygodni wiec nie, nie żartuje, piszesz wiec pytam normalne pytanie.
Pidgey
Posty: 147
Rejestracja: 10 maja 2018, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pidgey »

Adik ja już jakiś czas temu słyszałem o Mirzajanpourze ale skurczybyk się fest ceni i myślałem, że temat upadł. Pewnie dlatego chcieli Penchevovi upitolić pensje :]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: madlark »

drukjul pisze: Bartek Kurek - siatkarz, który żadnemu trenerowi kadry nigdy chyba jeszcze nie powiedział "nie".
Japończycy coś o tym wiedzą ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Adik_wwy »

Szampon093 pisze:Podobno rzucone to jest od 2 tygodni wiec nie, nie żartuje, piszesz wiec pytam normalne pytanie.
Słyszałem nawet że ma już kontrakt 1+1 i w Skrze zostanie zaprezentowany jako ostatni. Jutro info o rozgrywającym(jakiś młody Polak) w następnym Tygodniu Szalpuk i potem Mirzajanpour.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Olwap »

Młody Polak to Droszyński. No no byłoby ciekawie z tym Mirzą - i ryzykownie. Bo jakoś wątpię żeby się tak zaaklimatyzował w Polsce jak Ebadipour, to inny charakter, znacznie bardziej impulsywny i wybuchowy.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Adik_wwy »

Mnie bardziej interesuje ten Kazijski o którego już pytałem wczoraj bo właśnie coś mi się obilo o uszy że wybiera się do Plusligi ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyc:)Ale skoro już piszą o tym na sportowych stronach to coś może być na rzeczy;)
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Verdungo »

Adik_wwy pisze:Mnie bardziej interesuje ten Kazijski o którego już pytałem wczoraj bo właśnie coś mi się obilo o uszy że wybiera się do Plusligi ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyc:)Ale skoro już piszą o tym na sportowych stronach to coś może być na rzeczy;)
Pójdzie do Stoczni Szczecin i razem z Kurkiem wprowadzą w przyszłym sezonie drużynę do szóstki :D
Gandalf
Posty: 239
Rejestracja: 23 kwie 2018, o 11:34
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Gandalf »

Verdungo pisze:
Adik_wwy pisze:Mnie bardziej interesuje ten Kazijski o którego już pytałem wczoraj bo właśnie coś mi się obilo o uszy że wybiera się do Plusligi ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyc:)Ale skoro już piszą o tym na sportowych stronach to coś może być na rzeczy;)
Pójdzie do Stoczni Szczecin i razem z Kurkiem wprowadzą w przyszłym sezonie drużynę do szóstki :D
Kurek Kazinski Żygadło to jest drużyna na medal
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

No to teraz Bydgoszcz ogłasza Conte i Kubiaka :]
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Verdungo »

Tak się zastanawiam odnośnie tego Irańczyka w Skrze czy to się potwierdzi. Gdy Ebadipour przychodził do Skry to był temat odnośnie współpracy poprzedniego klubu Milada ze Skrą. Skoro Sarmayeh Bank Teheran kończy działalność to ciekawe czy zawodnicy tego klubu zostaną w swojej lidze, czy spróbują sił w innych krajach. Paru dobrych grajków jest do wyjęcia jak np. wspomniany już tutaj Ghaemi i Mirzajanpour czy Seyed.
Awatar użytkownika
GRISZA
Posty: 18
Rejestracja: 16 maja 2016, o 15:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: GRISZA »

Seyed w Polsce to było by coś ! :)
dyletant
Posty: 5086
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: dyletant »

Za dobry na naszą ligę, gdyby chciał grac poza Iranem to już dawno siedziałby we Włoszech. Tylko, że Włosi chyba tego nie przewidzieli, bo czołowe kluby środki mają już zaklepane. Ale podejrzewam, żę bardziej prawdopodobny jest Exodus to Turcji, tam mu pewnie grosza nie poskąpią. Ewentualnie przejdzie do jakiegoś Paykanu, albo innego klubu, ktoy będzie tam teraz w lidze na topie.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Szampon
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Stolica

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon »

Taaaa i jeszcze Andrzej Grzyb wraz ze swoim podopiecznym Wilfredo Leonem zastanawiają się jak powtórzyć manewr ogierów ze stajni Matijasevicia - Perrina i Tillie, inaczej mówiąc jak zamienić mimo podpisanej umowy Perugię na Szczecin.
Podobno sam Wilfredo Leon już w wieku 6,9 lat miał powiedzieć, że jego marzeniem jest gra w Stoczni Szczecin.

Strona internetowa podobnie jak papier, wszystko przyjmie...
Dużo informacji, które popełniane są na tym forum trafia później jako newsy na konkurencyjne portale o tematyce sportowej.
Nie uwierzę do póki nie zobaczę oficjalnie całej trójki na boiskach Plus Ligi.
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

Nie wiem jaki budżet będzie mieć klub ze Szczecina, ale wątpię, żeby było ich stać na trójkę Kurek, Kazijski, Żygadło, do tego reszta składu. Owszem, wiem że lata gdzie zarabiali najwięcej w karierze dawno minęły, ale bez przesady. Poza tym w Stoczni chyba Tervaportti zostaje, to chyba Żygadły temat w tym klubie nie jest aktualny.
Fenomen43
Posty: 16
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 09:37

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Fenomen43 »

Stal Nysa zainteresowana pozyskaniem Zajdera i Długosza
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Nagor »

Szampon pisze:
Taaaa i jeszcze Andrzej Grzyb wraz ze swoim podopiecznym Wilfredo Leonem zastanawiają się jak powtórzyć manewr ogierów ze stajni Matijasevicia - Perrina i Tillie, inaczej mówiąc jak zamienić mimo podpisanej umowy Perugię na Szczecin.
Podobno sam Wilfredo Leon już w wieku 6,9 lat miał powiedzieć, że jego marzeniem jest gra w Stoczni Szczecin.

Strona internetowa podobnie jak papier, wszystko przyjmie...
Dużo informacji, które popełniane są na tym forum trafia później jako newsy na konkurencyjne portale o tematyce sportowej.
Nie uwierzę do póki nie zobaczę oficjalnie całej trójki na boiskach Plus Ligi.
Widzę tylna część ciała piecze, cóż, myślę, że równie mocno marzą o grze w Warszawie, oba miasta na mapie siatkarskiej leżą w tym samym miejscu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Kurka to bym zrozumiał bo po ostatnich występach musi udowodnić poziom, ale Matej... bardziej widziałbym go jako hit Skry, ale to już inna sprawa.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Adik_wwy »

leeon pisze:Kurka to bym zrozumiał bo po ostatnich występach musi udowodnić poziom, ale Matej... bardziej widziałbym go jako hit Skry, ale to już inna sprawa.
Jeśli mają kasę na Kurka to i mają na Kazijskiego. Kurek jest drozszym siatkarzem od Bulgara. Pozatym z taka trójka jak Żygadło Kurek Kazijski w dodatku wzmocniona jeszcze jakimś niezłym środkowym i przyjmującym do Mateja to mogliby nawet przy odpowiedniej formie powalczyć o LM o MP nie wspominając
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Nagor »

Przypomnę, że na jednej stronie z filmami siatkarskimi Kurka łączą ze Szczecinem chyba od 3 tygodni.
nyszek
Posty: 72
Rejestracja: 25 kwie 2018, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: nyszek »

Czy Kurek jest droższy od Kazijskiego? Nie sądzę. Trzy ostatnie sezony spędził w Japonii, gdzie raczej nie dostawał mało pieniędzy, inaczej by tam nie grał. Zresztą, czy po tym okresie w Japonii to ten sam zawodnik jakiego znamy sprzed lat? Tam miał blok ledwo wystający znad siatki, liga japońska to nie włoska no i przede wszystkim Bułgar ma 34 lata, co myślę że też nie jest bez znaczenia
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Matej chyba może chcieć dużo więcej od Bartka.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Adik_wwy »

leeon pisze:Matej chyba może chcieć dużo więcej od Bartka.
Dostaje się takie pieniądze jakie w danym momencie oferuje rynek. Matej chce wrócić do Europy w Lidze Włoskiej czołowe kluby mają już składy w Rosji podobnie. Zresztą w Rosji to jest Zenit i długo nic no może Bielgorod i Petersburg chociaż z tymi ostatnimi to i nasze czołowe kluby mogą spokojnie grać. Turcja to dosyć specyficzny rynek nie każdemu się tam podoba Kazijskiemu niespecjalnie. Jeśli w Szczecinie jest kasa to dlaczego by miał tam nie grać? Kurek też pewnie kontraktu nie podpisał tam by grać z Wiką
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Pewnie tylko zaczyna to wyglądać na budżet na poziomie czołówki ligi...
Awatar użytkownika
Szampon
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Stolica

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon »

Nagor pisze: Widzę tylna część ciała piecze, cóż, myślę, że równie mocno marzą o grze w Warszawie, oba miasta na mapie siatkarskiej leżą w tym samym miejscu.
Dzięki za diagnozę, zaraz lecę do apteki po stosowną maść :o

Odpowiem Ci tak,
Każdy klub, który w wymiarze sportowym i finansowym zgłasza swój akces do walki o najwyższe cele, cieszy mnie niezmiernie.
Co więcej, nie robi mi to różnicy czy takie aspiracje pojawiają się w Warszawie, czy może w Szczecinie, czy w Koziej Wólce.
Najważniejsze żeby poziom sportowy naszej Plus Ligi stale szedł w górę.

A teraz pozwolę sobie zacytować fragment artykułu ze szczecińskiej wyborczej.
Trenerem zostaje Michał Gogol i to on zadecyduje, jak będzie wyglądała kadra w przyszłym sezonie - mówi dotychczasowy prezes Espadonu Paweł Adamczak, który w "nowym" klubie zostanie na swoim stanowisku. - Nasz nowy budżet nie pozwoli nam na grę o medale, ale kolejny sezon ma być lepszy. Celujemy w miejsca 6-8, 6-10.
I jeszcze fragment z konkurencyjnego serwisu wp.pl
Umowa została podpisana na następny sezon z opcją przedłużenia o kolejne lata. Jak duży zastrzyk gotówki otrzyma klub - nie przedstawiono. Budżet będzie większy niż dotychczas i ma pomóc wyraźnie poprawić wyniki. Aktualnie drużyna Michała Gogola walczy tylko o utrzymanie w PlusLidze. - To będzie proces. Nie jest tak, że od razu budżet będzie nas zobowiązywał do walki o medale, ale będziemy najpewniej celować w miejsca 6-8 w następnym sezonie - zapowiada Adamczak.
W Kurka jestem w stanie uwierzyć, wiadomo miłość bywa ślepa i nie wybiera.
Natomiast, w kontekście przytoczonych przeze mnie powyżej fragmentów, transfery Łukasza Żygadło i Kazijskiego wydają się mało realne.
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: meduza123 »

Szampon pisze:
Nagor pisze: Widzę tylna część ciała piecze, cóż, myślę, że równie mocno marzą o grze w Warszawie, oba miasta na mapie siatkarskiej leżą w tym samym miejscu.
Dzięki za diagnozę, zaraz lecę do apteki po stosowną maść :o

Odpowiem Ci tak,
Każdy klub, który w wymiarze sportowym i finansowym zgłasza swój akces do walki o najwyższe cele, cieszy mnie niezmiernie.
Co więcej, nie robi mi to różnicy czy takie aspiracje pojawiają się w Warszawie, czy może w Szczecinie, czy w Koziej Wólce.
Najważniejsze żeby poziom sportowy naszej Plus Ligi stale szedł w górę.

A teraz pozwolę sobie zacytować fragment artykułu ze szczecińskiej wyborczej.
Trenerem zostaje Michał Gogol i to on zadecyduje, jak będzie wyglądała kadra w przyszłym sezonie - mówi dotychczasowy prezes Espadonu Paweł Adamczak, który w "nowym" klubie zostanie na swoim stanowisku. - Nasz nowy budżet nie pozwoli nam na grę o medale, ale kolejny sezon ma być lepszy. Celujemy w miejsca 6-8, 6-10.
I jeszcze fragment z konkurencyjnego serwisu wp.pl
Umowa została podpisana na następny sezon z opcją przedłużenia o kolejne lata. Jak duży zastrzyk gotówki otrzyma klub - nie przedstawiono. Budżet będzie większy niż dotychczas i ma pomóc wyraźnie poprawić wyniki. Aktualnie drużyna Michała Gogola walczy tylko o utrzymanie w PlusLidze. - To będzie proces. Nie jest tak, że od razu budżet będzie nas zobowiązywał do walki o medale, ale będziemy najpewniej celować w miejsca 6-8 w następnym sezonie - zapowiada Adamczak.
W Kurka jestem w stanie uwierzyć, wiadomo miłość bywa ślepa i nie wybiera.
Natomiast, w kontekście przytoczonych przeze mnie powyżej fragmentów, transfery Łukasza Żygadło i Kazijskiego wydają się mało realne.
Ktoś tutaj pisał o powiązania Stoczni Szczecin z finansami publicznymi. Wybór v-ce prezesa PZPS pewnie musi się jakoś spłacić:) Oczywiście ironia.

Cięzko mi uwierzyć w te 3 transfery. Z drugiej strony ciężko uwierzyć aby Kurek miał grać z Wiką, Tichackiem, Murkiem i Gałązką...

Oczywiście każdy mocny klub w PLS cieszy i pewnie skłania inne kluby do wzmocnień. Jeżeli liga potrafiłaby zakotwiczyć w okolicach 8 mocnych drużyn i zostałaby zmniejszona do 12 to mamy naprawdę fajny produkt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”