Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Transferowy megahit xD
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szary Wilk »

Dajcie spokój. Życzę Skrze, by nie załapała się do Ligi Mistrzów, bo tylko wstydu się najemy. Co za żałośnie zarzadzany klub. Kolesiostwo, układy i beznadziejne wzmocnienia. Jak oni takim składem chca cos ugrac?

Swoja droga, jakieś przecieki co do wzmocnien ONICO? Co dalej z Treflem? Szerszeń w Resovii to realna opcja? I ciekaw jestem co do atakujacego, Shulz lepszy od Jarosza. Kiedyś w tej lidze grali świetni gracze z zagranicy, dziś już tego nie ma. PlusLiga leci w dół.

PS - Przecież Szalpuk jest zdecydowanie lepszy od Bednorza. W Gdańsku trzyma poziom, do tego nie pęka na robocie jak Bednorz. Jeśli Skra zostanie z Bednorzem i Ebadipourem i weźmie Orczyka, albo jeszcze jakiegoś średniaka pokroju Katić, to życze im 5-6 miejsca.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Skoro Szalpuk w Skrze, to nie w Wa-wie... ;)

U Antigi wyzsze notowania miał Bednorz...
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ciorny17 »

grzegorzg pisze:Skoro Szalpuk w Skrze, to nie w Wa-wie... ;)

U Antigi wyzsze notowania miał Bednorz...
Bednorz w Wawie? :D
Kłamca.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Tak mi się jakos skojarzyło skoro miał byc Szalpuk... ;)
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: BadTrue »

Tematu Szalpuka w Skrze nie ma.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: TommyLeeJones »

Ptaszki (to znaczy komentatorzy meczu Lubin-Radom) właśnie zaćwierkały, że Teryomenko najpewniej nie zagra w przyszłym sezonie w Radomiu. Nie jest to niespodzianka ale na pewno strata, Ukrainiec to kompetentny środkowy.
BadTrue pisze:Tematu Szalpuka w Skrze nie ma.
A ja tak się rozpisałem :D .
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kiepski »

BadTrue pisze:Tematu Szalpuka w Skrze nie ma.
I bardzo dobrze! Szkoda zawodnika żeby się tam marnował
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: iron »

BadTrue pisze:Tematu Szalpuka w Skrze nie ma.
A ja wiem od jednego z menadżerów, że jest.
No sympathy for fools...
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pietroo »

Wiadomo co z Tomkiem Fornalem? Ma ważny jeszcze kontrakt w Radomiu?
Niczym niepoparte mrzonki, ale widziałbym go u Anastasiego ;-)
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ciorny17 »

Bednorz to chyba ma jednak kontrakt na przyszły sezon. Coś mi świta, że przed obecnym przedłużył o kolejny sezon.

Jak BadTrue pisze że Szalpuka w Skrze nie będzie, to nie będzie.
Kłamca.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: BadTrue »

Szalpukowi najbliżej do Jastrzębia.
Ogólnie na zdrowy rozum to zdziwiłbym się gdyby Artur chciał wrócić do Skry.

Co do Skry i wielu dywagacji na temat zmian, odejdzie Niko, Romac i na 99 procent Srecko.

Wiadomk że przychodzi Kochanowski, czyli zostaje nam pozycja atakujacego i przyjmującego.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: iron »

BadTrue pisze: Ogólnie na zdrowy rozum to zdziwiłbym się gdyby Artur chciał wrócić do Skry.
Ja tutaj nie poddaje ocenie czy to dobry ruch tylko dostałem info, że już podpisał ze Skrą. A źródło wiarygodne bo wiele razy się sprawdziło. Wiarygodniejsi mogliby być jedynie sam Artur lub Konrad P.
No sympathy for fools...
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Lucarelli »

BadTrue pisze:Szalpukowi najbliżej do Jastrzębia.
Ogólnie na zdrowy rozum to zdziwiłbym się gdyby Artur chciał wrócić do Skry.

Co do Skry i wielu dywagacji na temat zmian, odejdzie Niko, Romac i na 99 procent Srecko.

Wiadomk że przychodzi Kochanowski, czyli zostaje nam pozycja atakujacego i przyjmującego.
A słyszałeś coś o Zaksie?
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Verdungo »

BadTrue pisze: Wiadomk że przychodzi Kochanowski, czyli zostaje nam pozycja atakujacego i przyjmującego.
A libero? Czyli wychodziłoby, że junior zostaje, do tego zapewne zmiennik dla Wlazłego, żeby ktoś był i skład jest :D
Jeśli faktycznie Piechocki zostanie a Wlazły dalej będzie pierwszym to w przyszłym sezonie będzie to wyglądało podobnie jak teraz.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: BadTrue »

Zostanie, największa bolączką Skry moim zdaniem jest niestety Bednorz.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Verdungo »

BadTrue pisze:Zostanie, największa bolączką Skry moim zdaniem jest niestety Bednorz.
Czyli wychodzi, że libero nowego nie będzie bo Milczarek ma ważny kontrakt. Bednorz zostaje? bo kończy mu się kontrakt po tym sezonie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

BadTrue pisze:(...)czyli zostaje nam pozycja atakujacego(...)
Jaki atakujacy ostatnio się nie sprawdza w swoim zepsole, albo jest na dolnym odcinku równi pochyłej? :D
BadTrue pisze:(...)największa bolączką Skry moim zdaniem jest niestety Bednorz.

Wiem, ze z uporem maniaka, lub z uporem Leeona n/t Piechockiego ;) , ale...
Największą bolączką Skry jest niestabilny trener. Gdyby ten ... dobra, nie będę taki, napiszę bez wulgaryzmów. Gdyby Piazza stosował taktyke podobną do tej jaką stosuje Anastasi wobec Szalpuka, to jestem przekonany, ze Bednorz byłby w nieco innym miejscu niz jest, delikatnie pisząc.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

BadTrue pisze:Zostanie, największa bolączką Skry moim zdaniem jest niestety Bednorz.
Czyli upadku ciąg dalszy. Ale program społeczny Rodzina na Swoim trwie w najlepsze.
Największą bolaczką Skry jest ogranizacyjny brak ambicji sportowych.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Verdungo »

leeon pisze:
BadTrue pisze:Zostanie, największa bolączką Skry moim zdaniem jest niestety Bednorz.
Czyli upadku ciąg dalszy. Ale program społeczny Rodzina na Swoim trwie w najlepsze.
Piechocki zostaje, Wlazły pewnie dalej jako pierwszy, ciekawe kto zechce być jego zmiennikiem. Niech ten program zamieszczą w nazwie klubu i nikt nie będzie miał pretensji ;)
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: BadTrue »

Czy komuś się to podoba czy nie Piechocki nadal będzie prezesem Skry i ma on pełne poparcie PGE, co więcej jest bardzo lubiany. Żeby jeszcze bardziej to sprecyzować jest Piechocki jest PGE.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Junior?
This is PGE!!!
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ciorny17 »

BadTrue pisze:Zostanie, największa bolączką Skry moim zdaniem jest niestety Bednorz.
Możesz napisać więcej pod jakim względem jest bolączką?Pytam z czystej ciekawości bo ja te problemy widzę jeszcze gdzie indziej i jakoś Bartka tam nie ma.
Kłamca.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: BadTrue »

Bednorz nie przyjmuje, a w ataku nie jest aż taka armata żeby to przykryc. Po drugie powoduje że libero i Milad przyjmują praktycznie we dwójkę (Skra jest jedną z nielicznych drużyn która floty bierze tylko we dwójkę) . Nie jestem wielkim zwolennikiem Kacpra, ale nie trudno zauważyć za ogarnia troszkę pola co często kończy się błędami i fala krytyki. Oczywiście ma to też wpływ na Milada, który bardziej skupia się na przyjęciu, niż na ataku. Kurek też nie przyjmował ale często grał z Antiga, który był wirtuozem a na dodatek Kurek kończył sytuacyjne piłkiz palcem w... a Bednorz to nie ten poziom na razie. Warto jeszcze dodać że kiedyś przy Kurku armata był Wlazly, żeby nie umniejszac Mariusz nadal gra naprawdę dobrze, jak na swój wiek rewelacyjnie ale przy takim Bednorzu to Mariusz w wieku 25lat byłby rewelacyjnym rozwiązaniem.
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Vaud »

Pele pisze:
leeon pisze:Jakby ktoś chciał z juniorem podjąć rywalizację czysto sportową to gra w siatkówkę w Bełchatowie nie jest właściwym rozwiązaniem. Nie wiem, może kręgle, albo łowienie w przeręblu...
Przy łowieniu w przeręblu też się przegra, bo Cię na lodowisku ustawią a juniora na jeziorku.
A co do obecnie rozgrywanego meczu to ciekawe, jak długo Skra będzie tak grała
Może Tonya Harding się skusi...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Noworoczny »

BadTrue pisze:Czy komuś się to podoba czy nie Piechocki nadal będzie prezesem Skry i ma on pełne poparcie PGE, co więcej jest bardzo lubiany. Żeby jeszcze bardziej to sprecyzować jest Piechocki jest PGE.
Świetna wiadomość na niedzielę! Dzięki!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

Nie rozumiem jak według Ciebie największym problemem jest że Bednorz nie kończy sytuacyjnych tak dobrze jak Kurek, jeśli po drugiej stronie jest Wlazły który jeszcze gorzej sobie z nimi radzi a to atakujący powinien dostawać takie piłki. Między innymi dlatego tak koszmarnie wygladal ten fragment gry z Lube gdy Ebadipur nie kończył, a i tak dostawał piłki od Łomacza, za co obaj byli krytykowani. Problemem jest tutaj niestety Wlazły, bo jeśli Łomacz miałby do niego zaufanie, że on najlepiej poradzi sobie z tymi piłkami to by mu je wystawił i tak jest w każdej normalnej drużynie. Moim zdaniem najważniejszym transferem będzie atakujący radzący sobie na wysokiej piłce. Bednorz z Ebadipurem są jeszcze w miarę młodzi i na pewno mogą się jeszcze rozwinąć, Mariusz będzie coraz słabszy.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Ja wielkim fanem Bednorza nie jestem, ale dobrze jest czasami oddac człowiekowi co jego. Przynajmniej czasami... ;)
BadTrue pisze:Bednorz nie przyjmuje, a w ataku nie jest aż taka armata żeby to przykryc. Po drugie powoduje że libero i Milad przyjmują praktycznie we dwójkę (Skra jest jedną z nielicznych drużyn która floty bierze tylko we dwójkę) .
Tylko zauważ, ze Bednorz ostatnio odebierał floty, a w ciągu ostatnich kolejek ilośc odbiorów Bednorza jest co najmniej równa ilości odbiorów Ebadipoura. Ja zwyczajnie nie wierzę, że majstrowanie przy szerokości strefy przyjęcia nie jest w stanie tak młodemu zawodnikowi, z tak - przynajmniej relatywnie - słabym przyjęciem, zaszkodzic. Oczywiście chodzi mi o perspektywe krótkoterminową. A żeby było smieszniej, to i tak Bednorz przyjmował z Włochami najlepiej do zmiany pozycji.

Nie chce mi się juz rzopisywac, ale Piazza potraktował swój zespół jak królika doświadczalnego w ostatnich meczach.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: BadTrue »

Grzegorz racja ale zauważ że przyjmuje więcej z przeciwnikami z dolnej części tabeli, natomiast z wymagającymi już przyjmuje dużo mniej. Tak jakby Piazza kazał Miladowi i Kacprowi przy cięższych przeciwnikach kryć Bednorza.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

Przyznam, ze jakos tego nie zauwazyłem, co nie znaczy, ze tak nie jest. Ale w meczach z Włochami chyba tak jednak nie było. Zobaczymy w środę. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”