Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Kiko
Posty: 278
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 18:46

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kiko »

Na Podpromiu mówili, że w grę wchodzi Shoji i pupil adrew, czyli Fabię Drzyzga. Ciekawe na którego padnie ?
gabres96
Posty: 87
Rejestracja: 17 maja 2017, o 16:04
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: gabres96 »

Powrót Fabię?Nie dziękuję.
Skoro jak plotki głoszą podobno Andrew chce Fabiana z powrotem to po co zrezygnowali z niego po sezonie.
Chociaż czekajcie to trener Serniotti wolał Lukasa od Fabiana
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: qtp »

Dajcie spokój z tym Fabię, miał być Shoji i będzie, chyba że wywinie numer jak Perrin, bo łysy zdaje się nie uczyć na błędach.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

kanimo pisze:
grzegorzg pisze:
kanimo pisze:Pare zespolow, niekoniecznie z czuba ma jako drugiego leszych atakierow.
Z czystej ciekawości - kogo stawiasz wyżej z tych rezerwowych?
Wyzej stawiam Ziobrowskiego a nawet Zalinskiego po przestawieni oraz Witczaka. Zastanawiela bym sie nad Grycem i Malinowskim (bo chyba Klutha nalezy uznac za pierwszego). Majac mniej wiecej 2x mniej atakow i punktow, maja jednoczesnie ze 3-4 razy mniej bledow/zablokowanych.
Co do Dominika-gral bardzo malo i troche sie zastal ale uwazam ze z wieksza iloscie gry jest to ciagle siatkarz lepszy.
Szczerze, to nie wiem skąd taka ufnosc w stosunku do Witczaka. Po raz kolejny wczoraj się w zasadzie skompromitował. Dla mnie Gruszka powinien go zmienic przynajmniej cztery, pięc punktów wczsniej. Ja tez lubie i ceniłem Witczaka, ale to jest juz dramat...
Co do pozostałych - nie wiem, czy taka opinia jest w ogóle uprawniona, to znaczy oczywiście ja jak najbardziej szanuję własne klasyfikacje, ale jednak czym inym jest rozegranie sezonu, a czym innym wejście z ławki. Rola konkurencji tez nie jest nie do odrzucenia moim zdaniem. Poza tym, Brazylijczyk mało nie atakuje.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: weary_skier »

gregy69 pisze: Przyjęcie: Rossard, Mika, Buszek, Szerszeń
Mika jako gwiazda po kontuzji i słabym seoznie i Szerszen jako junior potrzebujący gry na ławkę pasują do Resovii jak nikt inny xD
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: gregy69 »

weary_skier pisze:
gregy69 pisze: Przyjęcie: Rossard, Mika, Buszek, Szerszeń
Mika jako gwiazda po kontuzji i słabym seoznie i Szerszen jako junior potrzebujący gry na ławkę pasują do Resovii jak nikt inny xD
Co do Miki pełna zgoda. Zresztą nie wiem ile w tym jest prawdy, ale podobno razem z Buszkiem oni sami bardzo zabiegają o grę w Resovii w przyszłym sezonie. Obaj z powodów osobisto-rodzinnych. Nie wiem czy to prawda, czy zwykła plota, ale tak słyszałem. Jeśłi prawda, to klub mógł wyczuć okazję na "promocję". Jak się takie promocje w przeszłości kończyły, pamiętamy.

Co do Szerszenia... Ma rzekomo zostać zawodnikiem Resovii, ale przecież nie ma pewności, że będzie grał w pierwszym roku kontraktu. Można podpisać kontrakt 2+1 i go wypożyczyć jak kiedyś Buszka czy Śliwkę na ogranie w nowej dla niego lidze. Potem na 2 lata klub ma solidnego zawodnika. To chyba jedyna droga, żeby pozyskać MVP ligi akademickiej USA, czyli w pierwszym roku zawodowej kariery. Potem będzie dostęny tylko dla Włochów.
Ja osobiście zostawiłbym na przyszły rok Depowskiego jako zmiennika do trójki Rossard-Mika-Buszek, a Szerszenia bym wypożyczył do Zawiercia czy Radomia. Za rok Tibo pewnie pójdzie w świat, więc Szerszeń jeśli się sprawdzi, miałby miejsce.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ciorny17 »

ursula127 pisze:
ciorny17 pisze:19. marca 2018 a skład Resovii widzę zamknięty na następny sezon. Well done panie Kowal i panie Górski.
jakieś omamy czy halucynacje? RResovia do teraz potwierdziła tylko kilku graczy
Chyba jest jakas granica science fiction w tym wątku :o

Jest też granica która pozwala ludziom odróżnić ironię od suchych spostrzeżeń. Nie będę pisał czym się ona objawia bo wielu urazić mogę.
Kłamca.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Michal5 »

Ten Mika to tak do końca jeszcze nie jest pewny. Plotki po hali chodzą różne, ostatnio coraz więcej słychać, że klub przymierza się/negocjuje z Clevenotem ;)
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: dknvxx »

Ktoś ostatnio pytał czy Kampa ma ważny kontrakt z Jastrzębskim na następnym sezon. Tutaj odpowiedź https://twitter.com/malinowski23/status ... 5226580992
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: weary_skier »

Chciałem spytać czemu traktujemy poważnie wpisy jakiegoś dziecka na twitterze?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kiepski »

Clevenot fajne nazwisko, ale czy będzie chciał opuścić Włochy?
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: dknvxx »

Kiepski pisze:Clevenot fajne nazwisko, ale czy będzie chciał opuścić Włochy?
Moim zdaniem będzie ciężko :/
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Lucarelli »

Michal5 pisze:Ten Mika to tak do końca jeszcze nie jest pewny. Plotki po hali chodzą różne, ostatnio coraz więcej słychać, że klub przymierza się/negocjuje z Clevenotem ;)
Dlaczego taki zawodnik jak Clevenot miałby chcieć grać w Resovii?
kanimo

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: kanimo »

Dajcie spokoj.
Kolega nawet emotka umiescil. A wczesniej bylo o ironii.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Michal5 »

Ale na temat Francuza pisałem całkowicie poważnie. Przecież to nie jest tak, że klub ma określonych zawodników i rozmawia tylko z nimi. Temat Clevenota jest mocno zabiegany i jakieś tam negocjacje z nim trwają, pewnie tak samo jak z kilkoma innymi zawodnikami. Co z tego wyjdzie, zobaczymy.
kanimo

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: kanimo »

Francuskie przyjecie+amerykanska sypa=pierwszy atakier polski. I do podwojnej moze byc zagraniczny.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: gregy69 »

kanimo pisze:Francuskie przyjecie+amerykanska sypa=pierwszy atakier polski. I do podwojnej moze byc zagraniczny.
Nie będzie zagranicznego, bo z tego co jaskólki ćwierkają, to Jochen chce rzucić ręcznik z narożnika i dograć jeszcze jeden sezon na wypożyczeniu (pewnie w swojej ojczyźnie), albo zakończyć karierę. Jarosz ma jeszcze roczną umowę, więc atak raczej będzie polski.
gregy69
Posty: 381
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 09:30

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: gregy69 »

Lucarelli pisze: Dlaczego taki zawodnik jak Clevenot miałby chcieć grać w Resovii?
Taaaa. Ciekawie postawione pytanie. Nie nadążam za logiką za nim stojącą.

Tak samo możemy zapytać o innych reperezntantów Francji.

A dlaczego taki zwodnik jak Toniutti miałby chcieć grać w Zaksie ?
A dlaczegp taki zwodnik jak Blizard miałby chcieć grać w Onico ?
A dlaczego takcy zawodnicy jak Rossard czy Chinenyeze mieliby chcieć grać w Resovii ?
A dlaczego taki zawodnik jak Tillie (zanim Chińczycy sypnęli dużym groszem) miałby chcieć grać w Jastrzębiu ?

Czy z innej beczki... A dlaczego taki zawodnik jak Shoji, zawodnik 10. drużyny Serie A (Clevenot gra w 7. drużynie, czyli podobna półka) miałby chcieć grać w Resovii ?
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: qtp »

Jeśli Clevenot po sezonie będzie wolny to jego kandydatura na 100% leży na biurku Górskiego, podobnie jak Piechockiego, Świdra i pewnie kilku innych prezesów PL.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: iron »

weary_skier pisze:Chciałem spytać czemu traktujemy poważnie wpisy jakiegoś dziecka na twitterze?
Właśnie. Moje info odnośnie skłądu Zawiercia są z goła inne.
No sympathy for fools...
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: dknvxx »

iron pisze:
weary_skier pisze:Chciałem spytać czemu traktujemy poważnie wpisy jakiegoś dziecka na twitterze?
Właśnie. Moje info odnośnie skłądu Zawiercia są z goła inne.
Ale to prawda, że Kampa ma ważny kontrakt na kolejny sezon. Można łatwo zweryfikować na internecie.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: qtp »

weary_skier pisze:Chciałem spytać czemu traktujemy poważnie wpisy jakiegoś dziecka na twitterze?
W dodatku takiego z 50 followersami :]
dknvxx
Posty: 72
Rejestracja: 23 lut 2018, o 08:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: dknvxx »

qtp pisze:
weary_skier pisze:Chciałem spytać czemu traktujemy poważnie wpisy jakiegoś dziecka na twitterze?
W dodatku takiego z 50 followersami :]
Z czasem nastąpi weryfikacja. Potera mu się potwierdził ;)
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: iron »

dknvxx pisze:
iron pisze:
weary_skier pisze:Chciałem spytać czemu traktujemy poważnie wpisy jakiegoś dziecka na twitterze?
Właśnie. Moje info odnośnie skłądu Zawiercia są z goła inne.
Ale to prawda, że Kampa ma ważny kontrakt na kolejny sezon. Można łatwo zweryfikować na internecie.
A czy ja tu o kontrakcie Kampy w JW pisałem?
No sympathy for fools...
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: aezakmi »

Ze spóźnieniem: hmm... Wachnik to niby głośne nazwisko? Zawodnik, który nie przyjmuje, ma najwięcej błędów serwisowych (oprócz Wlazłego), jakby nie było - przegrywa bezpośrednią rywalizację z Łukasikiem w ich bezpośrednich pojedynkach i nie tylko, ma być wzmocnieniem klubów z górnej części tabeli? Ciekawe. Chyba, że widziany w roli rezerwowego, zmiennika, 3-4 przyjmującego.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Chal »

Jak masz obecnie w składzie Rousseaux, to trudno znaleźć w PlusLidze szóstkowego gracza, który wzmocnieniem by nie był.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: tosterpro »

gregy69 pisze:
Lucarelli pisze: Dlaczego taki zawodnik jak Clevenot miałby chcieć grać w Resovii?
Taaaa. Ciekawie postawione pytanie. Nie nadążam za logiką za nim stojącą.

Tak samo możemy zapytać o innych reperezntantów Francji.

A dlaczego taki zwodnik jak Toniutti miałby chcieć grać w Zaksie ?
A dlaczegp taki zwodnik jak Blizard miałby chcieć grać w Onico ?
A dlaczego takcy zawodnicy jak Rossard czy Chinenyeze mieliby chcieć grać w Resovii ?
A dlaczego taki zawodnik jak Tillie (zanim Chińczycy sypnęli dużym groszem) miałby chcieć grać w Jastrzębiu ?

Czy z innej beczki... A dlaczego taki zawodnik jak Shoji, zawodnik 10. drużyny Serie A (Clevenot gra w 7. drużynie, czyli podobna półka) miałby chcieć grać w Resovii ?
Nie róbmy z naszej ligi trzeciego sportowego świata. Włoska liga sama w sobie jest dziś silniejsza, ale w wielu klubach sytuacja organizacyjno-sportowa jest na dużo niższym poziomie niż w Resovii, Kędzierzynie czy Bełchatowie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1038
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: hunter »

gregy69 pisze:
Tak samo możemy zapytać o innych reperezntantów Francji.

A dlaczego taki zwodnik jak Toniutti miałby chcieć grać w Zaksie ?
A dlaczegp taki zwodnik jak Blizard miałby chcieć grać w Onico ?
A dlaczego takcy zawodnicy jak Rossard czy Chinenyeze mieliby chcieć grać w Resovii ?
A dlaczego taki zawodnik jak Tillie (zanim Chińczycy sypnęli dużym groszem) miałby chcieć grać w Jastrzębiu ?
?
Toniutti przyszedł ze słabej ligi niemieckiej. Rossard, Brizard, Chinenyeze przychodzili jako gracze wyróżniający się w słabej lidze francuskiej, Tillie przyszedł po kontuzji.
Jednak pozycja Clevenota jest nieco inna, ma za sobą 2 lata przyzwoitej gry w solidnej włoskiej drużynie, choć oczywiście bardzo chętnie zobaczyłbym go w Pluslidze.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ursula127 »

Lucarelli pisze:
Michal5 pisze:Ten Mika to tak do końca jeszcze nie jest pewny. Plotki po hali chodzą różne, ostatnio coraz więcej słychać, że klub przymierza się/negocjuje z Clevenotem ;)
Dlaczego taki zawodnik jak Clevenot miałby chcieć grać w Resovii?
może po prostu nie chce grać o wyższe cele niz twarda walka o szóste miejsce w lidze, lubi przegrywać półfinał niewaznego pucharu i rwie się do pracy z trenerem który ma we krwi marnowanie talentów?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Chal »

Toniutti przyszedł jako zawodnik, który został wykupiony z ligi włoskiej do Zenitu, a z najlepszym klubem kontynentu pożegnał się ze względów proceduralnych i stąd znalazł się na krótki, przejściowy okres w Niemczech.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”