Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: biker74 »

iron pisze:
rysiuthebest pisze:ponoć jest już dograny Bociek na wszelki wypadek.
Nie jest. Nie chciał być opcją rezerwową. Zostaje w Zawierciu.
Czy JW jeszcze coś zostało do zakontraktowania bo jak na razie wszystko co potrafi grać łykają: Zaksa, Resovia i Skra.

W papierowym Sporcie pisało że Muzaj niekoniecznie wyjedzie do Włoch, może trafić do ligo greckiej lub Trefla :o .
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

biker74 pisze:
W papierowym Sporcie pisało że Muzaj niekoniecznie wyjedzie do Włoch, może trafić do ligo greckiej lub Trefla :o .
To widać, że ciągnie go do morza. :D Kilka dni temu niektórzy koledzy wyrażali tutaj uzasadnioną opinię, że w zespole JW zwłaszcza w ostatnim sezonie, jeżeli chodzi o rozwój i poziom sportowy Maciek stanął w miejscu, można powiedzieć na cumach, więc całkiem możliwe, że sam chce coś koniecznie zmienić, zerwać się z tych cum i mieć znów poczucie, że z powrotem jest na fali. Oby tylko były to dobrze przemyślane wybory i okazja do wydania samemu sobie komendy "cała naprzód", a nie "cała wstecz". Turcja, czy Grecja, choć ciepłej wody (i nie tylko) tam nie brakuje, na tym etapie kariery Maćka do takich miejsc, gdzie mógłby się szybko sportowo rozwinąć na pewno nie należą. :|
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

AA ma CV na ponowny rozruch kariery Maćka. Oby się na kasie w Turcji nie skończyło.
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: adamow »

Lucarelli pisze:Zadajmy sobie jedno proste pytanie, po co Świderski wymieniałby Torresa na polskiego atakującego jeżeli na przycieciu obok Deroo miałby grać Polak w osobie Śliwki?
Ze względu na:
1. Pieniądze - Kaczmarek jest zapewne sporo tańszy o Torresa, który jest zawodnikiem już ogranym i rozpoznawanym na poziomie międzynarodowym i na brak propozycji zapewne nie narzeka. Aby zatrzymać gracza tej klasy na kolejny sezon pewnie trzeba by mu trochę dorzucić do kontaktu.
2. Pieniądze - szybkie przedłużenie kontaktów Bena, Wiśni, Zatora i Bieńka zapewne wiązało się z mniejszymi bądź większymi podwyżkami ich kontaktów a budżet na kolejny sezon niekoniecznie musi być większy. Dwuletni kontrakt Sama sprzed roku też pewnie niski nie jest.
3. Pieniądze - Buszek po całym sezonie w szóstce i to całkiem niezłym w jego wykonaniu zapewne też nisko swoich umiejętności nie wycenił i mógł oczekiwać sporej podwyżki.
Awatar użytkownika
gadugadu
Posty: 253
Rejestracja: 22 lis 2009, o 12:10
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: gadugadu »

Polski Kewin mający za soba wystepy w polskiej lidze wzmocni Trefl Gdańsk na bombie
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ollo0 »

O kogo chodzi?
waldek 28
Posty: 160
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: waldek 28 »

Sasak?
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

Po transferze Clevenota zaczynam wątpić że jakieś ciekawe nazwiska dołącza w tym roku do PlusLigi. Kluby wloskie, brazylijskie i rosyjskie zamieniają się przyjmującymi a nasi chyba nikogo nie wyciągną, jak zawodnicy wola Mediolan od czołowych drużyn w Polsce to na prawdę słabo. Clevenot- Mediolan, Sander- plotki o Brazyli, Conte chyba w Taubate, Cebulij w Modenie, jedyne wolne opcje bardziej znanych zawodników to Ivovic bo chyba odejdzie jeśli ma być Conte z Lucarellim, może Kooy z Dynama jeśli Bednorz ma przyjść za niego, jacyś zawodnicy odchodzący z Chin, Japonii i moze trzeba liczyć na niespodzianki z Iranu jak w tamtym roku Ebadipur. Choć wszyscy ci zawodnicy z Azji raczej kiepsko wychodzą w stosunku ceny do umiejętności, kontrakt pewnie podobny lub trochę niższy od tych co wyżej napisałem, a umiejętności niższe. Większość transferów chyba będzie wewnątrz ligi, a z zagranicy przyjdą zawodnicy ze słabszych lig jak młody Penchev, Rychlicki, Orczyk dla których braknie miejsca w Seria A, chyba że będą woleli bić się o mistrza w tych ligach niż przyjść do nas. Coraz słabsza ta nasza liga bedzie, dobrze że mamy dużo Polaków na dobrym poziomie to jakiś poziom do oglądania będzie do czas jak też zaczna uciekać do Włoch.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

Bednorz idzie do Jastrzębia a nie do Dynama.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

Nie wierzę że Bednorz odchodzi z Bełchatowa do innego klubu z PlusLigi. Włochy albo ktoś wspominał o Dynamie.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: niepoinformowany »

lipa210 pisze:Nie wierzę że Bednorz odchodzi z Bełchatowa do innego klubu z PlusLigi. Włochy albo ktoś wspominał o Dynamie.
To że w to nie wierzysz nie oznacza, że tak się nie stanie. Wspomniano, że De Giorgi nie chce Olivy, więc Bednorz dość dobrze by pasował.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: adamr »

Bednorz "odchodzi" z Bełchatowa bo Skra nie kontaktuje Bednorza , więc musi szukać klubu
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

Bednorz dostał propozycje ze Skry i miał zdecydować do końca marca chyba, widocznie miał lepsze propozycje jeżeli nie przyjął tej, a wątpię że ta propozycja była z Jastrzębia, pewnie menager miał jakieś głosy z zagranicy i postanowili poczekać. Piechockiemu może tak nie zależy na Bednorzu żeby się z kimś licytować, może zakontraktować na podobnym poziomie Szalpuka, chociaż w tym sezonie moim zdaniem Bednorz gra lepiej. A na kontrakcie ma młodego Pencheva, który też jest ofensywnym graczem. Mam nadzieje że Ebadipur zostanie bo mimo że zawiódł w kilku meczach to nie widać nikogo dostępnego na lepszym poziomie niż Pers, który mógłby przyjmować obok Bednorza?/Szalpuka/Pencheva R. i Piechockiego.
aziente
Posty: 270
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: aziente »

Właśnie na portalu społecznościowym widziałem informację, że Zajcew chce być atakującym i czuje się atakującym, a nie może grać na ataku, bo jest Atanasijević, w związku z czym otwarcie szuka klubu. Ktoś, coś? Czy podatki w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim wzrosną o 1% żeby było na kontrakt? :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

lipa210 pisze: A na kontrakcie ma młodego Pencheva, który też jest ofensywnym graczem. Mam nadzieje że Ebadipur zostanie bo mimo że zawiódł w kilku meczach to nie widać nikogo dostępnego na lepszym poziomie niż Pers, który mógłby przyjmować obok Bednorza?/Szalpuka/Pencheva R. i Piechockiego.
Ostatnio młodszy z Penczewów Rozalin dostał atrakcyjną propozycję z zespołu Sesc RJ - czyli tegorocznego półfinalisty brazylijskiej superligi, więc w tym momencie wydaje się mało prawdopodobne, że Bułgar w przyszłym sezonie będzie pełnił tę samą rolę rezerwowego w Bełchatowie, jaką w tym roku pełnił jego starszy brat. Pytanie zresztą, na ile właściwie sezonów zarówno on, jak i jego bliźniak rozgrywający Chono podpisał kontrakt z Bełchatowem bodaj cztery lata temu.
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lobmar »

aziente pisze:Właśnie na portalu społecznościowym widziałem informację, że Zajcew chce być atakującym i czuje się atakującym, a nie może grać na ataku, bo jest Atanasijević, w związku z czym otwarcie szuka klubu. Ktoś, coś? Czy podatki w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim wzrosną o 1% żeby było na kontrakt? :D
Może przyjść na przyjmującego :D :D :D 1% to starczy jeszcze na Leona.
Bartolomeo
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 19:29
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Bartolomeo »

Witam, czytałem tu, że Łukasik i Araujo mają oferty z Onico, czy wiadomo coś więcej? Czy ktoś jeszcze jest przymierzany?
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: adamr »

Lipa - ciekawe Bednorz zastanawiał się do końca marca a 16 marca już było wiadomo że Szalpuk klepniety ( Mielewski ), a możesz być pewny że takich kontraktów nie negocjuje się w 2-3 dni ;)
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

Może Piechocki chciał ich obu, albo widział że Bednorz się zastanawia. Pierwsze słyszę info, że Mielewski mówił , że Szalpuk pewny
i to już 16 marca. Pierwszy o odejściu Bednorza napisał Binczyk w gazecie wyborczej na początku kwietnia i wtedy on napisał o tym,że Bednorz miał czas do końca marca, ja sam tego nie wymyśliłem ani nie mam żadnych kontaktów żeby wiedzieć takie rzeczy :P nawet BadTrue, który zawsze miał bardzo dobre informacje pisał tutaj kilka dni przed artykułem Binczyka, że nie ma tematu Szalpuka w Skrze, więc wątpię że już 16 marca Szalpuk był pewny.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: iron »

O Szalupie w Skrze też już dawno pisałem.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: niepoinformowany »

Nie no, ale to, że pierwszy o transferach pisze Bińczyk w łódzkiej GW zrobiło mi dzień :) Przecież od kilku lat we wszystkich jego artykułach powtarzają się newsy, które są wrzucane na forum kilka/kilkanaście dni wcześniej.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

niepoinformowany pisze:Nie no, ale to, że pierwszy o transferach pisze Bińczyk w łódzkiej GW zrobiło mi dzień :) Przecież od kilku lat we wszystkich jego artykułach powtarzają się newsy, które są wrzucane na forum kilka/kilkanaście dni wcześniej.
Akurat news o odejściu Bednorza napisał on pierwszy, nie było o tym na forum. Najpierw iron pisał o przyjściu Szalpuka i Orczyka, ale przy pozostaniu Bednorza. Nie było wcześniej informacji o odejściu Bednorza, więc nie mów że mój komentarz zrobił ci dzień.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

iron pisze:O Szalupie w Skrze też już dawno pisałem.
To prawda. Mnie jednak interesuje, czy rzeczywiście tak jak pisze Adamr to Szalpuk był pierwszym wyborem i dlatego Bednorz odchodzi, czy Skra nie chcac czekac na jego decyzje zabezpieczyła się Szalpukiem.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: niepoinformowany »

lipa210 pisze:
niepoinformowany pisze:Nie no, ale to, że pierwszy o transferach pisze Bińczyk w łódzkiej GW zrobiło mi dzień :) Przecież od kilku lat we wszystkich jego artykułach powtarzają się newsy, które są wrzucane na forum kilka/kilkanaście dni wcześniej.
Akurat news o odejściu Bednorza napisał on pierwszy, nie było o tym na forum. Najpierw iron pisał o przyjściu Szalpuka i Orczyka, ale przy pozostaniu Bednorza. Nie było wcześniej informacji o odejściu Bednorza, więc nie mów że mój komentarz zrobił ci dzień.
Zwracam honor, faktycznie iron pisał o zostaniu Bednorza i przyjściu Szalpuka i Orczyka, wychodzi więc, że news od Bińczyka.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: iron »

grzegorzg pisze:
iron pisze:O Szalupie w Skrze też już dawno pisałem.
To prawda. Mnie jednak interesuje, czy rzeczywiście tak jak pisze Adamr to Szalpuk był pierwszym wyborem i dlatego Bednorz odchodzi, czy Skra nie chcac czekac na jego decyzje zabezpieczyła się Szalpukiem.
Mysle, że tego możemy się nigdy nie dowiedzieć.
Moje źródło mówiło o kiszeniu 3 młodych. Może Bednorz bał się rywalizacji i ławki...
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: grzegorzg »

iron pisze:Mysle, że tego możemy się nigdy nie dowiedzieć.
Może sprawę rozjasni nieco przyszły kontrakt.
iron pisze:Może Bednorz bał się rywalizacji i ławki...
Albo pomysłów Piazzy... :D ;)
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: lipa210 »

Ale twoje info iron o Szalpuku i Orczyku coraz bardziej prawdopodobne po plotkach o odejściu Bednorza i ofercie z Brazylii dla młodego Pencheva. Jak nie będzie kogoś na ataku kto kończy sytuacyjne piłki to może być podobnie jak w poprzednim sezonie gdy w połowie sezonu nie wyglądała dobrze gra Szalpuka (jakiś uraz barku) i Wlazłego i potrzebny był Kurek na lewym bo nie miał kto kończyć wysokich piłek. Pamiętam jak nie podobała mi się wymiana Kurka na Luburicia i pisałem, że dla Skry może się to źle skończyć bo Szalpuk odejdzie po sezonie, a Bartek też ucieknie jak się wykuruje. Jakby nie ta głupia wymiana to możliwe, że mielibyśmy na ataku dobrego zawodnika, może nie byłoby drugiego miejsca ale kto wie jak grałby Luburić już wtedy, a teraz gra w finałach ligi rosyjskiej, zobaczymy kogo znajdzie Piechocki na atak. Dziwne, że chyba nie walczył o żadnego z trzech czołowych atakujących ligi, którzy są Polakami i po sezonie zmieniają klub. Mariusz wiecznie grał nie będzie. Schulz i Kaczmarek są już gotowi na grę o medale, Muzaj jak będzie miał pewność siebie w ważnych momentach może być z nich najlepszy. Niestety nawet nie było żądnych plotek, że Piechocki się kimś z nich interesuje, to pewnie oznacza, że Mariusz będzie pierwszym atakującym dopóki będzie chciał grać. Nie ma w tym klubie chyba żadnych długofalowych planów. Wiem, wiem racjonalne prowadzenie klubu skończyło się wraz z odejściem Zatorskiego...
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Zarządzanie w Skrze to komedia pomyłek. Z drugiej strony Ci co mają grać to grają więc jest ok.
Fenomen43
Posty: 16
Rejestracja: 4 kwie 2018, o 09:37

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Fenomen43 »

Lebediew,Masny,Rejno i Semeniuk w Zawierciu
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szary Wilk »

Jakieś szanse na powrót Kurka do PlusLigi? Albo jakieś przecieki na temat jego transferu do jakiegokolwiek klubu?

Co z Kubiakiem? Zostaje w Japonii ?

ZAKSA ściągnie atakującego z zagranicy i weźmie Śliwkę? Muzaj do Turcji lub Włoch?

Z góry dziękuję !
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”