Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

treonik
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2008, o 08:51

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: treonik »

Wszystko się zgadza. Leon na basie. On na solowej. Przyjęcie z okazji pięćdziesięciolecia klubu.
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: tosterpro »

leeon pisze:Ehhh temat o transferach w lutym i koncert wishful thinking. Ludzie dajcie spokój. Przecież jak zaczniemy w lutym to koło lipca Leon z Lealem będą już do Będzina przymierzani...
W temacie jest podane- plotki, spekulacje. Co innego rozważanie czy Kochan zagra w Zaksie czy w Skrze, a co innego Piechocki w Zenicie. Pierwsze to luźna pogaducha z jakimś prawdopodobieństwem w tle, druga to zaśmiecanie tematu, który i tak lekko zalatuje s/f;)
Wracając do rozważań, to ciekawe kogo ZAKSA przymierza na drugiego przyjmującego z zagranicy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

jinx pisze:Seba przegrał podwójnie, bo nie udało mu się sprowadzić juniora do ZAKSY:D Wówczas miałby Kochana w garści:D
Zator to by sobie chyba laleczkę voodoo juniora zrobił :D
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Szampon093 »

Przymierzany do KK Clevenot na liscie Kazania? Nie widzialem jego gry klubowej w tym sezonie, ale az tak?
GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: GolMar »

Szampon093 pisze:Przymierzany do KK Clevenot na liscie Kazania? Nie widzialem jego gry klubowej w tym sezonie, ale az tak?
Clevenot jest przymierzany tak do Kazania jak i do Perugii (w obu przypadkach w razie odmowy Leona, choć w Kazaniu jest trzecią opcją po NGapecie i Lealu). Myślę, że w żadnym wypadku nie jest to gracz tak wielkiego formatu i uważam, że np. Kazań lepiej by wyszedł (jeśli ich "cele marzeń" nie wypalą) na zakontraktowaniu Wołkowa albo Kliuki, ale już we Włoszech trochę ciężko by było znaleźć dobrego Włocha na miejsce Zajcewa. Rynek nie jest nieograniczony i pewnie dlatego pada tu nazwisko Clevenota. Myślę, że w Pluslidze należałby do topu przyjmujących.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Nagor »

tosterpro pisze:Najgorętszym nazwiskiem w tym sezonie jest młody Kochanowski z Olsztyna. Ma mnóstwo ofert, wiadomo że nie zostanie w Olsztynie, co klub już ogłosił. Jeśli PlusLiga
Nie jeśli, tylko PLS, sam to potwierdził przecież :x
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Clevenot jak dla mnie srednio pasuje do ligi rosyjskiej. Nie ten styl, chyba ze poprawilby znacznie fizyke gry.
Pamietam jak kiedys Divis szel do ligi rosyjskiej to byl zawodnikiem o dosc mizernych warunkach fizycznych , ala Winiarski. Po 3 latach w wywiadzie przyznal ze musial mnostwo czasu spedzic na silowni aby przystosowac sie pod tym katem do ligi rosyjskiej.

Odnosnie polskiej ligi a konkretniej Skry Belchatow, narzuca mi sie pewna idea.
Sciagniecie z wypozyczenia Fornala na przyszly sezon. Zatrzymanie Bednorza , oraz jednego z dwojki, Penchev, Ebadipur , plus sciagniecie uniwersalnego przyjmujacego do tej czworki ( Tutaj opcji mogloby byc pare: Lecat, Marechal , Poglajen) , ktory bylby mocno alternatywa dla ktoregos z dwojki Bednorz , Fornal. Fornal na poczatku sezonu moglby miec lekki problem z wejscie do gry na poziom Skry, jednak z czasem jestem pewien ze poradzilby sobie i by byl wazna postacia w tym zespole. Przy tym wariancie gry , mozna by pomyslec o zagranicznym atakujacym ( tylko czy Wlazly nie ma dozywotniego kontraktu jako 1 szy atakier :D ) oraz o zagranicznym srodkowym , ktory by rywalizowal o miejsce z Klosem czy Kochanowskim.

Druga opcja to jest postawienie na mocna szostke oraz slabsza lawke, jednak czy to jest na mozliwosci Skry i ktory z klasowych graczy by sie zgodzil obecnie przejsc do Skry ? Marzeniem bylby powrot Conte , swoje juz zapewne zarobil , a na pewno chcialby sprobowac gry w lepszym klubie i lidze. Przjecie : Bednorz , Fornal , Conte ,Penchev prezentowaloby sie naprawde dobrze. Tylko czy z Conte bedzie po drodze z pewnymi Panami ?
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, o 14:20 przez Pawel9221, łącznie zmieniany 2 razy.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Olwap »

Clevenot to przede wszystki w ogóle nie ten poziom. Gdzie jemu do Leona, Juantoreny, Leala. On to się może nadawać do Zenitu ale na ławkę. To już Wołkow i Kluka są od niego lepsi.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Re_soviaczka »

Pawel9221 pisze:Sciagniecie z wypozyczenia Fornala na przyszly sezon.
Fornal nie jest na wypożyczeniu, co kiedyś sam mówił w jednym z wywiadów. W tej chwili nic go nie wiąże ze Skrą i jest zawodnikiem Czarnych Radom.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Nagor »

Do kiedy kontrakt ma łomacz w bełtowie? Bez rotacji na tej pozycji poza PLS nic nie ugrają.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Pawel9221 »

Nagor pisze:Do kiedy kontrakt ma łomacz w bełtowie? Bez rotacji na tej pozycji poza PLS nic nie ugrają.
Podpisal na 2 lata , wiec w przyszlym sezonie raczej nic nie zmieni sie.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Kiepski »

Cuprum musi szukać trenera, bo Duflos na sezon 2018/19 podpisał z Tours
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: tosterpro »

Pawel9221 pisze:
Nagor pisze:Do kiedy kontrakt ma łomacz w bełtowie? Bez rotacji na tej pozycji poza PLS nic nie ugrają.
Podpisal na 2 lata , wiec w przyszlym sezonie raczej nic nie zmieni sie.
To zdaje się, że Skra ma problem bogactwa na rozegraniu. Wczoraj Janusz pokazał, że nie jest sypaczem z łapanki. Mamy więc w jednym klubie dwóch z może trzech najlepszych aktualnie polskich sypaczy- mało komfortowo pod kadrę patrząc. Do kiedy umowę ma Janusz w Bełchatowie?
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Verdungo »

Janusz ma do końca tego sezonu ważny kontrakt. Jeśli w kolejnych meczach będzie się dobrze prezentował to myślę, że inne kluby będą nim zainteresowane.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Hirako »

Szampon093 pisze:Przymierzany do KK Clevenot na liscie Kazania? Nie widzialem jego gry klubowej w tym sezonie, ale az tak?
To że był/jest przymierzany to bardziej rzetelne info czy plota z portali społecznościowych? :D
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: drukjul »

Hirako pisze:
Szampon093 pisze:Przymierzany do KK Clevenot na liscie Kazania? Nie widzialem jego gry klubowej w tym sezonie, ale az tak?
To że był/jest przymierzany to bardziej rzetelne info czy plota z portali społecznościowych? :D
Pasini na swoim blogu tydzień temu popełnił wpis, że Clevenot w razie fiaska negocjacji z Leonem mógłby zostać alternatywą dla Wilfredo. Dopiero potem doprecyzował, że chodziło mu o klub z Perugii, a nie o Zenit Kazań. O takiej możliwości pisała też lokalna prasa z Perugii. Grający drugi sezon w Piacenzie Francuz, choć jak wiemy jeśli chodzi o charakterystykę jest to raczej przyjmujący defensywny, lub uniwersalny, a nie stricte ofensywny, w obecnym sezonie po odejściu kubańskiego bombardiera Hernandeza do Halkbanku Ankara i zakontraktowaniu na jego miejsce prawie już 40-letniego Alessandro Feia niejako z konieczności musi wypełniać rolę lidera punktowego swojego zespołu i wśród przyjmujących w Serie A1 w tym momencie jeśli chodzi o zdobycze punktowe ustępuje tylko Juantorenie, Ngapethowi i Randazzo. Clevenot jest więc na pewno widoczny w rozgrywkach ligi włoskiej. Ma jednak przy tym dużo błędów własnych i często jest blokowany. Niemniej jeśli chodzi o nie-włoskich przyjmujących którym kończy się po obecnym sezonie w lidze włoskiej kontrakt Francuz dla wielu klubów może się wydawać najciekawszą opcją na rynku, więc na brak ofert jego agent na pewno nie może narzekać.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: pewniak »

Jestem pod wrażeniem :o
tosterpro pisze:To zdaje się, że Skra ma problem bogactwa na rozegraniu. Wczoraj Janusz pokazał, że nie jest sypaczem z łapanki. Mamy więc w jednym klubie dwóch z może trzech najlepszych aktualnie polskich sypaczy- mało komfortowo pod kadrę patrząc. Do kiedy umowę ma Janusz w Bełchatowie?
Jeszcze kilka dni temu pisano o jego ułomnościach, a już dzisiaj awansował do "trójki" :) Nic nie mam do chłopaka i niech będzie drugim Zagumnym, ale powiedzenie "jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz" jest tu przez niektórych brane zbyt dosłownie :)

A jeszcze odnośnie:
PabloFX pisze:Kiedyś była zasada: brak źródła = ban
to myślę, że nie ma takiej potrzeby. Wątek ma tytuł "...plotki, spekulacje" więc trudno oczekiwać rzetelnych informacji (zresztą takich nigdy nie ma, dopóki klub nie ogłosi transferu). Każdy z tu obecnych wg własnej wiedzy jest w stanie ocenić co jest wzięte z kosmosu, a co ma "ręce i nogi" :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Nagor »

tosterpro pisze:To zdaje się, że Skra ma problem bogactwa na rozegraniu. Wczoraj Janusz pokazał, że nie jest sypaczem z łapanki. Mamy więc w jednym klubie dwóch z może trzech najlepszych aktualnie polskich sypaczy- mało komfortowo pod kadrę patrząc. Do kiedy umowę ma Janusz w Bełchatowie?
No jeśli tak stawiasz sprawę to skra ma problem bogactwa nawet na libero.
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: kamien »

to patrząc na wczorajsza postawę Rafała Buszka zaczynam mieć wątpliwości czy pomysł z Aleksandrem jest taki dobry ;) , chyba tylko w perspektywie dłuższego grania na dobrym poziomie. Ciekawe który z "młodych wilków" - Semeniuk czy Szymura pójdą na wypożyczenie jeżeli ZAKSa ściągnie jakiegoś zagraniczniaka (Francja???) na przyjęcie. do wczoraj kandydatem do pozostania był dla mnie Szymura, teraz już nie mam takiej pewności. Semeniuk zagrał bardzo fajnie, szkoda że Rejno nie miał szansy :<
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jinx »

O jakim Aleksandrze mowa?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: qtp »

jinx pisze:O jakim Aleksandrze mowa?
O Aleksandrze Ś...
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jinx »

Co ma Buszu do Sliwki?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: ciorny17 »

jinx pisze:Co ma Buszu do Sliwki?
Kamien pewnie sugeruje, że w przypadku faktycznego odejścia Rafała to Śliwka miałby go zastąpić. Dobrze kminię?
Kłamca.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jinx »

No właśnie tak pisze, że tylko tak to się rozumie. Bo inaczej tylko repra:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: qtp »

Chodzi po Rzeszowie plota że Śliwka już po słowie z Zaksą, nie zdziwił by mnie taki ruch wcale.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: jinx »

qtp pisze:Chodzi po Rzeszowie plota że Śliwka już po słowie z Zaksą, nie zdziwił by mnie taki ruch wcale.
Ja byłbym mega zaskoczony.
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: aezakmi »

Śliwka w Zaksie? Hmm... Grał w Olsztynie pod okiem Gardiniego. Nie tak dawno Resovia z Śliwką w składzie ograła Zaksę prowadzoną przez Gardiniego, a Aleksander został MVP tamtego spotkania. Może Włoch ma oczy kolorowe patrząc na grę Śliwki, widzi w nim duże możliwości, kto wie. :) Będę musiał obejrzeć dwumecz Resovii z Bielgorodem, trudne zadanie przed Śliwką i dobry sprawdzian.
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Ejpok »

Witam,
jinx pisze:
qtp pisze:Chodzi po Rzeszowie plota że Śliwka już po słowie z Zaksą, nie zdziwił by mnie taki ruch wcale.
Ja byłbym mega zaskoczony.
Mnie również by to zaskoczyło. Zero logiki w tym.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: leeon »

Jeśli Buszek się zawija to jest to możliwe. Tylko w przypadku przyjścia Kaczmarka w Zaksie robi się miejsce dla obcokrajowca na przyjęciu. Zatem na rezerwę?
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Transfery 2018/2019 plotki, spekulacje

Post autor: Lucarelli »

qtp pisze:Chodzi po Rzeszowie plota że Śliwka już po słowie z Zaksą, nie zdziwił by mnie taki ruch wcale.
A chodzę jeszcze jakieś inne ciekaw ploty po Rzeszowie?
Np. kto przyjdzie na atak do Resovii?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”