Sezon 2017/18 - kolejka 21

kanimo

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: kanimo »

Nawet gdyby Muzaj robil robote jak Kaczmarek w Lubinie, to z jednym skrzydelkiem sie nie da. Wiec problemy sa 2, a nawet 3 bo Quiroga jak przyszedl sie odbudowac takze niewiele pokazal. Gra calego zespolu ponizej oczekiwan, ale lideram byl Oliva, wiec jego slaba dyspozycja wplywa mocno na obraz gry a moze i morale zespolu.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: Noworoczny »

To sam luty:
Rozumiem że jestem na cenzurowanym bo juniora się czepiam..

Junior standardowo poziom ligi 1-ej.

Ja p..... Piechocki ratuje wyblok w kosmos!

Junior znowu najsłabszy w przyjęciu…

Młody prezes jak zwykle :]

No i junior ...... no dobra nie caly zespół można pochwal…

Zator to by sobie chyba laleczkę voodoo juniora zrobił

ursula127 napisał(a):
grzegorzg napisał(a):
Dobry mecz Piechockiego.


nie pisz tego głośno


Trzeba o tym pisać. To takie rzedkie.

Ciekawe czy Kondzio zakumał w czym rzecz i sprowadzi jeszcze libero i atakiera, a juniora wyśle gdzieś tam daaaaaaaleko…

No i co z tym libero? Milczarek ma dobre staty, ale przychodzi chwila słabszej gry zespolu i zostaje junior ze swoim graniem
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: TommyLeeJones »

Trochę się wtrącę między wódkę a zakąskę ale myślę, że forum służy właśnie do wyrażania swoich poglądów, nawet jeśli są dość monotematyczne. I to bardzo fajnie, że leeon ma odmienną opinię, niż Ursula czy Grzegorz (tak samo na odwrót), inaczej byłoby nudno, zaś dyskurs to podstawa. Dajmy sobie luzu.

Ponieważ Muzaj nie ma ostatnio dobrej prasy, pochwalę go za dzisiejszy mecz. 59% w ataku mimo porażki drużyny i kilka imponujących zagrań. Świetna kiwka plasikiem z lewego skrzydła na pustą czwartą strefę (na początku zeszłego sezonu jego kiwki to był śmiech na sali), ostre uderzenie do prostej albo skosu. A do bloku mu skakano. W ogóle patrząc na Maćka czasem pojawia mi się ryzykowne stwierdzenie, że on po cichu się rozwija lecz obraz jego gry w porównaniu z zeszłym sezonem jest zaburzony, ponieważ nie ma takiej przeciwwagi na lewym, jaka była w poprzednim sezonie. Przynajmniej chciałbym, by tak było. Tylko te piłki w końcówkach mi rujnują koncepcję.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: grzegorzg »

Z tym, że ja mam opinię zblizona do Kanimo, a jej jest chyba zblizona do Leona, choc zapewne nie tak emocjonalna. Nie daje jednak głowy, ze juz sie nie pogubiłem... :D ;)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: aezakmi »

TommyLeeJones pisze:Ponieważ Muzaj nie ma ostatnio dobrej prasy, pochwalę go za dzisiejszy mecz. 59% w ataku mimo porażki drużyny i kilka imponujących zagrań. Świetna kiwka plasikiem z lewego skrzydła na pustą czwartą strefę (na początku zeszłego sezonu jego kiwki to był śmiech na sali), ostre uderzenie do prostej albo skosu. A do bloku mu skakano. W ogóle patrząc na Maćka czasem pojawia mi się ryzykowne stwierdzenie, że on po cichu się rozwija lecz obraz jego gry w porównaniu z zeszłym sezonem jest zaburzony, ponieważ nie ma takiej przeciwwagi na lewym, jaka była w poprzednim sezonie. Przynajmniej chciałbym, by tak było. Tylko te piłki w końcówkach mi rujnują koncepcję.
Oprócz tych kilku imponujących zagrań były bardzo proste, banalne błędy oraz czapy po dwudziestym punkcie w ważnych momentach setów. Co robi Kaczmarek i Schulz, a co robi Maciej. Muzaj w obecnej sytuacji JW powinien być, jak jego rówieśnik: Łukasz Kaczmarek. Jednak on nie jest w stanie wziąć ciężaru gry na swe barki. Czuje to Kampa. Jak oglądam mecz, to aż się prosi zagrać do atakującego, ale Kampa mu nie ufa. Jak wchodzi Strzeżek to sam domaga się piłek, bo jest pewny tego, co robi, a u Muzaja tego nie ma. Może będzie tym atakującym z opóźnionym zapłonem, który odpali dopiero w wieku 27-28 lat. W najbliższym czasie na zmianę się nie zanosi, niezależnie od procentów.
kanimo

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: kanimo »

Wydaje sie momentami ze jest poprawa, szerszy wachlarz zagran, bardziej dostosowane do sytuacji.
Te bledy w koncokach to glowa. To moze sie poprawic z wiekiem i ogolna pewnoscia siebie ( nie twierdze, ze bedzie tak na pewno). Maciek stracil jeden sezon przez kontuzje, drugi na lawce jako niegrajacy zastepca Wlazlego.

Kaczmarek to inna bajka, inny czlowiek. Na plazy, gdzie zdobywal medale Mistrzostw Swiata i Mistrzostw Europy jest tylko 2 facetow na boisku. Widac bylo, ze on potrafi uniesc ciezar gry i nie peka. A tez ma swoje wady, choc nie jest to glowa.
Zreszta wlasnie Lubin jest przykladem, ze samym jednym skrzydlem nie da rady.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: Szampon093 »

kanimo pisze:Wydaje sie momentami ze jest poprawa, szerszy wachlarz zagran, bardziej dostosowane do sytuacji.
Te bledy w koncokach to glowa. To moze sie poprawic z wiekiem i ogolna pewnoscia siebie ( nie twierdze, ze bedzie tak na pewno). Maciek stracil jeden sezon przez kontuzje, drugi na lawce jako niegrajacy zastepca Wlazlego.

Kaczmarek to inna bajka, inny czlowiek. Na plazy, gdzie zdobywal medale Mistrzostw Swiata i Mistrzostw Europy jest tylko 2 facetow na boisku. Widac bylo, ze on potrafi uniesc ciezar gry i nie peka. A tez ma swoje wady, choc nie jest to glowa.
Zreszta wlasnie Lubin jest przykladem, ze samym jednym skrzydlem nie da rady.
Za duzo to on nie stracil bedac 2 jednak. Przypomnij sobie, ze wypadl na 3/4 sezonu przez operacje barku wiec tak naprawde sezon byl tym 2, co za tym idzie kazdy atakujacy jednak tym 2 jest w swojej karierze, uczy sie. Nie da sie wejsc od razu w dorosla siatkowke i byc od razu 1 w niewiadomo jak mocnym zespole. Moim zdaniem za duzo nie stracil, swietnie rokowal, a nagle sie to zatrzymalo. Ciezko powiedziec czemu. Przy Marku widac bylo poprawe gry, ja do Włocha Giorgiego zaufania nie mam zadnego, ale wystarczy spojrzec na Schulza, ktory jednak byl 2 kilka sezonow, a pod Anastasim pokazuje co potrafi.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: Guilder »

Crosby pisze:Hahaha Jarosz nie podał ręki De Giorgiemu po zakończeniu meczu , ale Ferdek się zdziwił xD
Faktycznie, nie Ty jeden zwróciłeś na to uwagę.
Wygląda na to, że faktycznie chodzi o to, że De Giorgi pomijał Jarosza przy powołaniach. Jeśli faktycznie tak jest, to jestem zażenowany. Pretensje absolutnie bezzasadne.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: leeon »

Jarosz miał nam medale zdobywać a zły trenejro mu nie pozwolił. Ojoj :] komedia
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: reeman »

W końcu trener okazał się niewypałem
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: pewniak »

Guilder pisze:Wygląda na to, że faktycznie chodzi o to, że De Giorgi pomijał Jarosza przy powołaniach. Jeśli faktycznie tak jest, to jestem zażenowany. Pretensje absolutnie bezzasadne.
Całkowicie się zgadzam. Można mieć żal do trenera, ale żeby ręki nie podać? Żenujące, zwłaszcza w wykonaniu tak doświadczonego gracza (jeszcze zrozumiałbym to w wykonaniu jakiegoś młodego-gniewnego z gorącą głową).
Chyba, że jest coś o czym nie wiemy, a co wydarzyło się bezpośrednio między tymi dwoma panami.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: Szampon093 »

pewniak pisze:
Guilder pisze:Wygląda na to, że faktycznie chodzi o to, że De Giorgi pomijał Jarosza przy powołaniach. Jeśli faktycznie tak jest, to jestem zażenowany. Pretensje absolutnie bezzasadne.
Całkowicie się zgadzam. Można mieć żal do trenera, ale żeby ręki nie podać? Żenujące, zwłaszcza w wykonaniu tak doświadczonego gracza (jeszcze zrozumiałbym to w wykonaniu jakiegoś młodego-gniewnego z gorącą głową).
Chyba, że jest coś o czym nie wiemy, a co wydarzyło się bezpośrednio między tymi dwoma panami.
Dziwna sprawa. Jarosz zawsze otwarty i bardzo spokojny facet.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: grzegorzg »

Może go KTOŚ utwierdzał w przekonaniu, ze jest pokrzywdzony... ;)
A może jabłko jednak niedaleko...
W kazdym razie, jesli ktoś cos tutaj stracił, to na pewno nie de Giorgi.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: aezakmi »

grzegorzg pisze:Może go KTOŚ utwierdzał w przekonaniu, ze jest pokrzywdzony... ;)
Za dużo polsatu się naoglądał. Swędrowski z Kadziewiczem wychwalają go pod niebiosa. Do tego ojciec... :)
tosterpro
Posty: 105
Rejestracja: 11 lut 2018, o 12:05
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: tosterpro »

aezakmi pisze:
grzegorzg pisze:Może go KTOŚ utwierdzał w przekonaniu, ze jest pokrzywdzony... ;)
Za dużo polsatu się naoglądał. Swędrowski z Kadziewiczem wychwalają go pod niebiosa. Do tego ojciec... :)
Gość nie do drużyny topu ligi. Gra bo Jochen nie gra nic zupełnie. Gdyby dzisiaj wyszedł na parkiet za niego zawodnik typu Bucki czy Kaczorowski to wielskiej różnicy by nie było. Zagrał 1,5 meczu dobrego w sezonie i tyle. Pytanie jak sobie Resovia poradzi z jej aspiracjami i takimi atakującymi na przyszły sezon... Wypożyczenie do Bydgoszczy....albo zamiana do Jastrzębia za Muzaja...Będą mogli spędzić z Fefe więcej czasu razem;) Chociaż...Fefe to taki trenejro, że nie kto wie czy się utrzyma. Dostali w Rzeszowie bez historii...w sobotę niech im Olsztyn dołoży i będzie robił swoje miny jak na euro;)
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: TommyLeeJones »

aezakmi pisze: Oprócz tych kilku imponujących zagrań były bardzo proste, banalne błędy oraz czapy po dwudziestym punkcie w ważnych momentach setów.
Mimo tego wciąż lepszy taki progres, niż żaden. Ważne, że kombinuje i próbuje zamiast ciągle walić na pałę, to dobrze o nim świadczy. Generalnie całkowicie zgadzam się z kanimo i podpisuję pod jej postem.

Nie sądzę aby tylko kwestia pominięcia przy powołaniach zadecydowała o zachowaniu Jarosza albo raczej nie chcę w to wierzyć.
Gdybyśmy mieli normalne dziennikarstwo w siatkówce, padłyby konkretne pytania do Kuby, Ferdinando... Szanse na to, że w "Siódmej strefie" będzie to poruszone są znikome.

Edit: Cofam, to właśnie jest w "Siódmej strefie". Tylko zainteresowanych brak no ale jest temat i wypada mi to odszczekać.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: leeon »

co powiedzieli?
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: TommyLeeJones »

Wanio pokazał filmik i spytał się o zdanie Dorotę Świeniewicz (to chyba ona? Przyznam się bez bicia, że Asia Kaczor w studiu wygląda tak 10 razy lepiej niż na boisku, gdyby nie podpis, nie poznałbym). Dorota uznała to za skandaliczne, ponieważ wedle powszechnej wiedzy, nie powinno być sporów między Jaroszem a Fefe a ewentualny brak powołania to żaden powód, bo nie on jeden przecież nie został powołany. Wanio ją poparł, chyba nikt inny się nie wypowiedział a na pewno nic odkrywczego nie dodał, to było krótkie. I tyle, słabo, brakło telefonu do Kuby ;) .
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 21

Post autor: Noworoczny »

Zatorski też nie podał ręki przeciwnikowi po pamiętnym przegranym finale. Może w tym klubie tak uczą.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”