Sezon 2017/18 - kolejka 24

Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: Szampon093 »

grzegorzg pisze:Dobry to jest Piazza ze swoimi wyborami i konsekwencją. Normalnie albo głupota, albo piąta kolumna...
Drzyzga dobrze wczoraj powiedzial, jest problem w ofensywie, zmienia na defensywnego gracza. Katic swoja droga w ataku zagralbym wiecej niz Bułgar.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: pewniak »

o Piechockim JR...
Pele pisze:A cóż się takiego stało że "jeden z najlepszych libero Plusligi" nie zagrał? :D
odp. o Wojtaszku...
adamow pisze:Podczas meczu z Sovią, w którym wrócił po kontuzji... nabawił się kontuzji. Możliwe, że obecny sezon ma już z głowy :(
...czy nie?
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: kibic_siatki »

Zastanawiałem się przez cały mecz, czego w grze Warszawy brakuje, by zagrać dobrze w meczu o stawkę. Skra cały mecz łupiła zagrywką na obcej hali, a Onico sprawiało wrażenie jakby grało w Kazaniu z Zenitem. Brakuje temu zespołowi doświadczenia gry, gdy trzeba mecz wygrać, bo porażka może być kosztowna. W zasadzie tylko Wrona grał w 6 i wygrał MP. Myślałem, że pogonią trochę Bednorza zagrywką, ale ten nie miał z tym kłopotów. W Skrze w zasadzie słabo zagrał tylko Ebadipour, który miał nawet problemy ze skończeniem bez bloku (ale w statystykach wypadł dobrze, poprawił je pod koniec meczu, jak był już rozstrzygnięty).
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

Katic swoja droga w ataku zagralbym wiecej niz Bułgar
Ale nie podażajmy za stereotypami. ;) MI chodzi troszkę o cos innego, o jakis ogólny sens i konsekwencję. Bednorz miał akurat wczoraj słabszą ofensywę, natomiast Penczew wchodząc skonczył dwa z trzech ataków, pokazał co najmniej dobra dyspozycje na zagrywce, a o przyjecie standardowo mozna było by spokojnym. Biorąc zatem dyspozycje dnia, powinien zagrac dalej Penczew. Tymczasem zostaje Bednorz. Ok, szacun za konsekwencję, Bednorz ma byc liderem ofensywy na skrzydle, zatem stara się go odbudowac. Jestem w stanie zrozumiec bez problemu.
Tymczasem w meczu z Lube, Bednorz mimo wcale nie najgorszej gry na tle zespołu, w drugim secie ląduje na ataku. Nie lubię uzywac cięzkich słów, ale Piazza dla mnie jest dardanelskim osłem, a nie trenerem, a moze wtedy był tylko obcym agentem.
Ja nie przypominam sobie trenera, który tak drastycznych zmian dokonuje w 2 secie nie dając próby odbudowania się swoim liderom formacji. Takie "cuda", to sie robi w secie decydujacycm, co najwyzej.
Podobnie z tymi irracjonalnymi "wariantami" gry. Skra jest nowym zespołem w rozumieniu zgrania, szczególnie na najbardziej newralgicznych pozycjach, czyli rozegraniu i przyjeciu. Te warianty, które stosował Piazza, dla mnie są idiotyzmami w przypadku tak młodego zepsołu, i tylko zabierają cenny czas potrzebny na zgranie. To jest dobre dla "starych" zespółów, zeby czasami zmienic czy ozywić atmosferę.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: niepoinformowany »

Grzegorz, a to nie Ty pół sezonu toczyłeś tutaj dyskusje min. ze mną i ciornym, że Piazza nie ma planu "B" i marginalizuje rolę Penczewa, że nie ma alternatywy w przypadku słabej dyspozycji Bednorza? Tylko dla mnie to wygląda na sporą niekonsekwencję? Teraz z kolei zarzut, że ma tych planów aż do E/F. Fakt, z Lube nie wiem co miało na celu przestawienie Bednorza na atak, ale szczerze pytanie: jaki to miało wpływ na wynik? Znajdzie się ktoś kto powie, że Skrę było tam stać na cokolwiek? :) Dla mnie Piazza rzeźbi w miarę dobrze z tego co ma. Praktycznie na każdej pozycji są bardzo duże ułomności, a jest pewne 2. miejsce w lidze i 1/6 LM po odpadnięciu z jednym z trzech głównych faworytów. Dla mnie wyniki jak i gra są po prostu na miarę potencjału, nie mniej nie więcej.

Akurat wczoraj Penczew wszedł tylko w 3 secie, od razu zepsuł zagrywkę, set był rozstrzygnięty w momencie gdy wchodził na boisko. W pozostałych setach pełna kontrola. Także wspominania Penczewa w kontekście wczorajszego meczu kompletnie nie rozumiem, ewentualnie mógłby wejść na 4 seta z a Ebadipoura, tylko miałoby to marginalne, o ile w ogóle, znaczenie.

5 ostatnich meczów: sety 15-1. Na prawdę, daj Boże, żeby Sir Andrew wyciągał tyle z zespołu ile wyciąga Piazza (wyjmuję ten sezon oczywiście, bo skład słabszy). O ile więcej przyjemności by było oglądając Resovie ;)
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

Sporo spraw poruszyłes w swoim wpisie. ;)
niepoinformowany pisze:Grzegorz, a to nie Ty pół sezonu toczyłeś tutaj dyskusje min. ze mną i ciornym, że Piazza nie ma planu "B" i marginalizuje rolę Penczewa, że nie ma alternatywy w przypadku słabej dyspozycji Bednorza? Tylko dla mnie to wygląda na sporą niekonsekwencję? Teraz z kolei zarzut, że ma tych planów aż do E/F.
Dyskusje, o przewadze świat juz porzuciłem. Przyjałem po prostu do wiadomości wybór trenera, w koncu z tego zostanie rozliczony, lub nie, w pewnej wyraznej zaleznoiści, którą -co dziwne - mało osób dostrzega... ;)
Podobnie jak De Giorgiego krytykowałem za brak planu "B", podobnie i Piazzę, z tym, ze - tak jak dośc żartobliwie ostatnio wymianiałem poglady z innym uzytkownikiem - w przypadku ilości wariantów gry nie stosuje się zasady, ze od przybytku głowa nie boli. ;)
niepoinformowany pisze:Znajdzie się ktoś kto powie, że Skrę było tam stać na cokolwiek?
Czyzbys mnie chciał wywołac na "ziemie udeptaną" :D ;)
Jak w temacie o reprezntacji - jesli w cos nie wierzysz, to tego nie rób. W sumie temat jest ogromny, ale trenerowi nigdy nie wolno zwątpci w zespół i powinien tą wiarą zarażac, a nie jej brakiem !!!
niepoinformowany pisze:Akurat wczoraj Penczew wszedł tylko w 3 secie, od razu zepsuł zagrywkę, set był rozstrzygnięty w momencie gdy wchodził na boisko. W pozostałych setach pełna kontrola.
Widac było dobra dyspozycję Bułgara, tak jak napisałem, ale mi bardziej chodzi nie o wczorajszy mecz, ale o to, czego się spodziewac, a także o konsewkencje tych "działań" ;)
niepoinformowany pisze:5 ostatnich meczów: sety 15-1. Na prawdę, daj Boże, żeby Sir Andrew wyciągał tyle z zespołu ile wyciąga Piazza (wyjmuję ten sezon oczywiście, bo skład słabszy). O ile więcej przyjemności by było oglądając Resovie
Jestem bardzo ciekawy, jak wyglądałaby gra Skry, jakby "wyjąc" z niej Lisinaca i Kłosa...
Wielunianin
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 13:58
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: Wielunianin »

kibic_siatki pisze:Zastanawiałem się przez cały mecz, czego w grze Warszawy brakuje, by zagrać dobrze w meczu o stawkę. Skra cały mecz łupiła zagrywką na obcej hali, a Onico sprawiało wrażenie jakby grało w Kazaniu z Zenitem. Brakuje temu zespołowi doświadczenia gry, gdy trzeba mecz wygrać, bo porażka może być kosztowna. W zasadzie tylko Wrona grał w 6 i wygrał MP. Myślałem, że pogonią trochę Bednorza zagrywką, ale ten nie miał z tym kłopotów. W Skrze w zasadzie słabo zagrał tylko Ebadipour, który miał nawet problemy ze skończeniem bez bloku (ale w statystykach wypadł dobrze, poprawił je pod koniec meczu, jak był już rozstrzygnięty).
Innego atakującego, moim zdaniem styl rozegrania Brizarda na prawe nie do końca pasuje do sylu gry Giorgiewa.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: niepoinformowany »

grzegorzg pisze:
niepoinformowany pisze:Znajdzie się ktoś kto powie, że Skrę było tam stać na cokolwiek?
Czyzbys mnie chciał wywołac na "ziemie udeptaną" :D ;)
Jak w temacie o reprezntacji - jesli w cos nie wierzysz, to tego nie rób. W sumie temat jest ogromny, ale trenerowi nigdy nie wolno zwątpci w zespół i powinien tą wiarą zarażac, a nie jej brakiem !!!
Ale ja nie o tym pisałem. Tu nie chodzi o moją wiarę, ale o to, że mimo tego, iż trener wykona robotę motywacyjną na 100%, to i tak różnica sportowa jest nie do przeskoczenia. Z wiekiem już raczej na chłodno przychodzi mi realna ocena szans, za bardzo przeżyłem IO 08 żeby pompować balonik. A wyżej zacytowane zdanie odnosiło się do przesunięcia Bednorza na atak. Może i bez sensu, ale nic by nie zmieniło, przynajmniej moim zdaniem.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

Ale ja o tym piszę, ze takie dramatyczne w swojej istocie ruchy, wykonuje sie dopiero z nozem na gardle. Tymczasem Piazza wykonał je po pierwszym secie, czym w zasadzie swoją wiarę w mozliwośc odbudowania zawodników nie tylko podwazył, ale moim zdaniem wręcz tej wierze zaprzeczył. Spokojnie mógł spróbowac odbudowac pozycje zawodników w secie drugim, wprowadzając co najwyżej proste zmiany na pozycjach, i dopiero w sytuacj bez wyjścia, czyli w secie nr 3 ewentualnie, podkreslam -ewentualnie - stosowac jakies "cudowne" śrdoki.
Ja nie obejrzałem zbyt wielu meczy w zyciu, ale naprawdę tak szybkich działań trenera niewymuszonych czynnikami obiektywnymi, nie pamietam. Te najsłynniejsze, jak chocby zmiana Muserskiego na IO, czy nawet najdziwniejsza słynna zmiana Szerbaniuka na przyjecie w finale Czewy ze Skrą, to były zmiany w sytuacjach bez wyjscia. Nawet krystycy Antigi zarzucali mu brak zagrania własnie vabank po drugim secie. Natomiast działania Piazzy w drugim secie były kompletną trenerska paranoją, w zasadzie to spokojnie mozna nazwac je sanotażem. A w secie nr 3, kiedy Skra jest już w czarnej zupie, próbuje odbudowac zawodników
niepoinformowany pisze:Może i bez sensu, ale nic by nie zmieniło, przynajmniej moim zdaniem.
Żaden trener nie powinien sobie pozwolic na działania "bez sensu" na tym poziomie. Skoro postawił na Bednorza na przyjeciu, to powinien to forsowac nawet ze względów szkoleniowych,tak jak we wczorajszym meczu, a nie sens tego wyboru podważac.
Adeptom siatkówki na treningach tez czasami zawiesza się siatkę wyżej. Pózniej maja łatwiej...

PS A porównując Piazzę i Kowala, piszesz, ze Skra ma "bardzo duże ułomnosci praktycznie na kazdej pozycji", to co napisa o obecnym składzie Reski?

PS2 A drugie miejsce w tabeli, przy obecnym poziomie ligi, to PSI, podkreślę - PSI obowiązek.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: leeon »

Bo ja wiem. Nie mam pewności że w PO obecna Skra poradziłaby sobie z Treflem czy JW.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

Obecna w sensie formy czy potencjału?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: leeon »

I to i to.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

Nie przesadzasz z tym potencjałem? Skra ma potencjał zauwazalnie wyzszy niz Lotos i zdecydowanie wyższy w stosunku do Jastrzębia.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: niepoinformowany »

Ja np. się z tym nie zgadzam, a już na milion procent nie ze słowami, że zdecydowanie wyższy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: ursula127 »

każdy z graczy przyjęcia i ataku Gdańska jest lepszy lub co najmniej podobnej klasy od jego odpowiednika w Skrze
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: drukjul »

grzegorzg pisze:Nie przesadzasz z tym potencjałem? Skra ma potencjał zauwazalnie wyzszy niz Lotos i zdecydowanie wyższy w stosunku do Jastrzębia.
Możesz tak mówić, bo masz wiedzę, że Mika po operacji ciągle jeszcze nie może wrócić do swojej optymalnej formy i mimo kilku naprawdę dobrych spotkań rozgrywa najgorszy sezon w swojej Plusligowej karierze w okresie ostatnich pięciu latach, natomiast Szampon mając nawet mniejsze, bądź większe problemy zdrowotne i grając raz lepiej, raz gorzej, to mimo wszystko wytrzymuje na razie trudy bardzo ciężkiego sezonu. Ale zakładając roboczo, że Mateusz podczas całego sezonu byłby w stanie prezentować podobną, wysoką dyspozycję jaką prezentował w dwóch spotkaniach na turnieju finałowym Pucharu Polski, to ten większy potencjał kadrowy Skry nie byłby już wcale taki oczywisty. Czas dla nikogo z nas nie czyni wyjątków, więc również nie zatrzymał się dla Mariusza w 2014 roku - dziś Schulz nie jest wcale od niego gorszym atakującym. Podobnie jak Szalpuk gorszym przyjmującym niż Bednorz, a Mika w pełni formy od duetu Ebadipour i Penczew liczonego nawet wespół-zespół. Także para Nowakowski-Grzyb jest bardzo doświadczona i mimo że ustępuje Lisinacowi i Kłosowi w ilości zdobywanych punktów na set, to może się pochwalić nawet nieco lepszą skutecznością ataku, oraz - doświadczenie robi swoje - wyraźnie lepszą skutecznością bloku. Na Łomaczu wielu kibiców Skry ostrzy sobie w obecnym sezonie ciągle zęby, twierdząc iż nawet rezerwowy Janusz jest od niego znacznie lepszy, a do tego Anastasi jako trener ma znacznie wyższą markę i reputację niż Piazza. Więc kto nam jeszcze zostaje, aby uznać że potencjał kadrowy Skry jest zauważalnie większy niż Trefla? Chyba tylko prezes junior!! :D
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: leeon »

Dodałbym to że od paru lat w PO Mariusz gra o wiele słabiej niż w rundzie zasadniczej. Do tego junior, który uwierzcie mi będzie celem serwisów. Czy w tym sezonie znów rozczaruje w PO? Zobaczy się
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

drukjul pisze:
grzegorzg pisze:Nie przesadzasz z tym potencjałem? Skra ma potencjał zauwazalnie wyzszy niz Lotos i zdecydowanie wyższy w stosunku do Jastrzębia.
Możesz tak mówić, bo masz wiedzę, że Mika po operacji ciągle jeszcze nie może wrócić do swojej optymalnej formy i mimo kilku naprawdę dobrych spotkań rozgrywa najgorszy sezon w swojej Plusligowej karierze w okresie ostatnich pięciu latach, natomiast Szampon mając nawet mniejsze, bądź większe problemy zdrowotne i grając raz lepiej, raz gorzej, to mimo wszystko wytrzymuje na razie trudy bardzo ciężkiego sezonu. Ale zakładając roboczo, że Mateusz podczas całego sezonu byłby w stanie prezentować podobną, wysoką dyspozycję jaką prezentował w dwóch spotkaniach na turnieju finałowym Pucharu Polski, to ten większy potencjał kadrowy Skry nie byłby już wcale taki oczywisty. Czas dla nikogo z nas nie czyni wyjątków, więc również nie zatrzymał się dla Mariusza w 2014 roku - dziś Schulz nie jest wcale od niego gorszym atakującym. Podobnie jak Szalpuk gorszym przyjmującym niż Bednorz, a Mika w pełni formy od duetu Ebadipour i Penczew liczonego nawet wespół-zespół. Także para Nowakowski-Grzyb jest bardzo doświadczona i mimo że ustępuje Lisinacowi i Kłosowi w ilości zdobywanych punktów na set, to może się pochwalić nawet nieco lepszą skutecznością ataku, oraz - doświadczenie robi swoje - wyraźnie lepszą skutecznością bloku. Na Łomaczu wielu kibiców Skry ostrzy sobie w obecnym sezonie ciągle zęby, twierdząc iż nawet rezerwowy Janusz jest od niego znacznie lepszy, a do tego Anastasi jako trener ma znacznie wyższą markę i reputację niż Piazza. Więc kto nam jeszcze zostaje, aby uznać że potencjał kadrowy Skry jest zauważalnie większy niż Trefla? Chyba tylko prezes junior!! :D
Myslę, ze w swojej wypowiedzi troszkę pomieszałes i poplątałeś potencjał z obecnym poziomem. ;)
Ja Mice potencjału nie odmawiam, ale nawet z Mateuszem w formie, przyjęcie jako formacja, w rozumieniu potencjału oczywiscie, prezentuje sie lepiej w Skrze, miedzy innymi dlatego, że samo przyjęcie jest potencjalnie wyraznie lepsze i nawet potencjalnie najlpeszy atak Miki z obu formacji tego nie wyrównuje.
Co do Wlazłego, on dalej jest potencjalnie najlepszym polskim atakujacym, a wykorzystanie tego potencjału to zupelnie inna sprawa. Obecnie, Szulc i Wlazły w rozumieniu poziomu gry sa graczami rzeczywiście porównywalnymi.
Juz tak na koniec, pozostawiajac te indywidualne laurki, mozna sięgnąc - jak to zwykł mawia Noworoczny - do madrości zbiorowej. O ile zrzymam się na ocenę końcową trenerów przez porownanie wyników, to przyjmujac moim zdaniem bardzo dobrą cezurę czasową czyli poiczatek sezonu i prognozy Forumowiczów, to znakomita wiekszośc stawiała zauważalnie wyżej Skrę niz Gdańsk. Siła rzeczy zatem, mozemy mówic o wiekszym potencjale przedsezonowym. A to jak grają, to inna sprawa. I tu jest pewne, iz szczęściem Piazzy jest to, ze się Kowal nie nazywa... ;)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: niepoinformowany »

Weź tylko pod uwagę drobny szczegół - większość obstawiała końcową kolejność już po wypłynięciu informacji o wycofaniu się sponsora. Pewnie wszyscy zaniżyli swój typ.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

Własnie nie bardzo. O ile spora częśc typowała Jastrzębie do MP i po "odejściu" Tillie prognozy drastycznie spadły, to Gdańsk był typowany, relatywnie przynajmniej, równo.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: Marcy$ »

Gdańsk po prostu nie ma (oby jeszcze) grona oddanych kibiców jak Jastrzępie, Skra, Resovia, Zaksa czy też Olsztyn. Gdańsk jest trochę jak Warszawa, buduje się ciągle. To sprawia, że mało kto mocno zawyża im oceny.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

Pewnie masz rację, ale z drugiej strony, zawsze cieszył się spora sympatią kibiców innych drużyn, szczególnie ostatnimi czasy, po srebrze MP. ;)
Także co do ocen, to wydaje mi sie, że jest neutralnie. :D ;)
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: Marcy$ »

grzegorzg pisze:Pewnie masz rację, ale z drugiej strony, zawsze cieszył się spora sympatią kibiców innych drużyn, szczególnie ostatnimi czasy, po srebrze MP. ;)
Ale krótko :) teraz na nowo zdobywa fanów... nawet rekord frekwencji był od kilku lat :)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

A jeszcze co do oceny - naprawdę ktos sadzi, ze odmówilbym sobie przyszpilenia trenera z krainy wiecznego makaronu, nawet gdby nazywał się Anastasi? :D Nic z tych rzeczy, po prostu w odróznieniu, to co robi Włoch w Gdańsku da się obronic ;)
O czym zresztą juz kiedys pisałem w kontekscie porównania Szalpuka i Bednorza.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: niepoinformowany »

grzegorzg pisze:Własnie nie bardzo. O ile spora częśc typowała Jastrzębie do MP i po "odejściu" Tillie prognozy drastycznie spadły, to Gdańsk był typowany, relatywnie przynajmniej, równo.
No jak nie bardzo? Ja dałem Gdańsk na 5. miejscu (za Resovią) właśnie z powodu tych problemów organizacyjno-sportowych. Pewnie spora część typerów na tej podstawie też zaniżyła im miejsce w porównaniu do czystej oceny sportowego potencjału.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

W takim razie niech sobie każdy kto ma ochotę wyrobi własny osąd na ten temat...

http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6024
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: niepoinformowany »

Pewnie, że niech każdy czyta i ocenia. Dla mnie różnice 2-6 były niewielkie, a przy ocenie Lotosu najbardziej zaważyły wspomniane problemy. A cała dyskusja wzięło się od tego, że Skra niby ma zdecydowanie wyższy potencjał niż Lotos i JW, z czym zdecydowanie się nie zgadzam i gdzie przed sezonem większość wspominała o zbliżonym poziomie pierwszej szóstki.

PS. Pisałem o typerach, czyli o typerze, a nie o dyskusji w temacie prognoz. Ale tam też pojawiały się głosy o niedocenianiu Lotosu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: grzegorzg »

Niepoinformowany -juz tyko gwoli scisłości:
grzegorzg pisze:Nie przesadzasz z tym potencjałem? Skra ma potencjał zauwazalnie wyzszy niz Lotos i zdecydowanie wyższy w stosunku do Jastrzębia.
;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Sezon 2017/18 - kolejka 24

Post autor: Noworoczny »

Oczywiście, że Gdańsk stawiali niżej, niż Bełchatów. Nie ma wątpliwości. Ale jednak info o Lotosie spowodowało obniżenie typów. My byśmy drużynę Bidżeja postawili wyżej, może na trzecim.

Z kolei Resovię wszyscy stawiali wyżej, bo Kowal miał nie trenować.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”